שְׁאֵלָה:
איך שוטפים אופניים כמו שצריך?
Tadeusz A. Kadłubowski
2010-08-26 13:29:58 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני משתמש באופניים בסביבה עירונית טיפוסית. אין MTB קיצוני, אך הוא עדיין צובר אבק ולכלוך.

כיצד עלי לשטוף את האופניים שלי?

@Vorac מדוע תטפל בשאלה בתשובה מקובלת לשאלה חדשה יותר ללא תשובה מקובלת?
שתיים תשובות:
#1
+12
peppajiggapuff
2010-08-26 14:13:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink
ל

טיפים לרכיבה על אופניים יש כמה מצביעים שימושיים.

לסיכום:

  • השמן את מערכת ההינע.
  • שטוף את מסיר את מסיר השומנים מהרכבת עם המברשת והספוג.
  • שטוף את שאר האופניים במים וסבון.
  • שטוף את האופניים במים נקיים ובספוג (או נמוך אתה יכול לייבש את האופניים על ידי ניגובם במטלית או לתת להם להתייבש. זה עניין של העדפה.
  • סיים את המסגרת עם Armor-Allor תן לנגב קל עם סיליקון ריסוס כדי להרתיע את המעט הבא של מצוקת הבוץ מלהידבק למסגרת מהירה מדי. מסיבות ברורות אל תנגב את הכידון, מכסה המנוע, האוכף או הגלגלים.
לאחר מכן שים מחדש את השרשרת / ההינע, ושמן חלקים נעים אחרים (שמן 3 ב -1 בנקודות ציר שונות וכו ').
#2
+4
ʍǝɥʇɐɯ
2011-05-21 01:37:03 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בנסיעה עירונית אתה לא רוצה להסיר את שומן ההריון ולשמן אותו כל הזמן. כל שעליך לעשות הוא לשמור אותו משומן קלות כך שהוא משומן אך לא מושך לכלוך.

אם יש לך בלמי חישוק רגילים אז תאסוף את הלכלוך הרע הזה על הגלגלים / חישוקים מבלימה וזה יכול להיות קשה להעביר עם מים וסבון. מה שאתה צריך זה אבקת כביסה, הדברים שאתה מכניס למכונת הכביסה. שים כמות קטנה בדלי מים חמים ועם המים הנקיים תן למסגרת לעבור עם מטלית רכה או ספוג.

השג מברג קטן ונקה את מה שתוכל בין גלגלי השיניים, גלגלי הג'וקי ושרשרת. דיווש לאחור תוך החזקת המברג במקומו אמור להרים את רוב הפסולת הבנויה.

כעת תן לרכיבים פעם אחת מהירה יותר, והכלי המומלץ הוא מברשת במים המשופרים באבקת כביסה. אל תשתמש בשום דבר שוחק מדי, המברשת ממיכל ומברשת תספיק וניתנת להחלפה / השלכה במחיר סביר.

עכשיו תעשה את הגלגלים. אבקת הכביסה אמורה לחולל פלאים ולהרים את הדברים השחורים הרעים. אתה יכול בתקווה להיכנס בין החישורים ולעשות את הצדדים במהירות אם אתה מסובב את הגלגלים.

עכשיו אתה יכול לשטוף את האופניים במים נקיים. הקור יותר ידידותי לסביבה. התבונן מתחת כדי לוודא שלא פספסת יותר מדי. הקפיצו את האופניים מספר פעמים בכדי להוריד את מרבית נפילות המים ואז התייבשו במהירות עם מטלית.

בעזרת סמרטוט שמני עברו על הברגים המשושים ואזורים אחרים בהם אתם זקוקים לציפוי קל של הגנה מפני חלודה. שים את הסיכה האהובה עליך על השרשרת והתיז כמויות דקות של 'GT85' על צירי הבלם, מנגנוני ההילוכים ותפס את העודף בעזרת מטלית, וודא כי תוכן זה אינו עולה על החישוקים.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...