שְׁאֵלָה:
מדוע אופני הכביש שלי מגיעים עם מתאם שסתומים אחד בלבד?
Joe Phillips
2010-08-26 01:42:19 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לצמיג הקדמי שלי יש שסתום דק (אני מאמין שזה פרסטה) וכך גם הצמיג האחורי שלי. אבל לצמיג האחורי שלי יש גם חתיכת הברגה שעוברת מעל השסתום שלדעתי הוא מתאם. האם הם פשוט מספקים מתאם אחד מכיוון שהוא זול יותר ואתה יכול להעביר אותו מצמיג אחד למשנהו?

ארבע תשובות:
#1
+6
Jack M.
2010-08-26 01:46:29 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כי אתה ממלא רק צמיג אחד בכל פעם. המתאם מתברג וניתן להשתמש בו בכל אחד מהצמיגים במידת הצורך. זה יכול גם להיות מאוחסן בקלות עם ערכת התיקון שלך, כך שזה לא צריך להיות על האופניים. אני שומר רק אחד במקרה שאני נתקע עם משאבת מגרד בלבד.

#2
+4
Johan Dahlin
2010-08-26 01:46:37 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כן, אתה יכול להסיר את המתאם ולהניח אותו על הצמיג האחורי.

הסיבה להצבת מתאם היא כך שתוכל להשתמש בציוד דחיסת אוויר הקיים בתחנות דלק וכו '. אתה לא באמת צריך את זה אם יש לך משאבה טובה בבית שמתאימה לשניים (פרסטה ושיידר).

רק היזהר עם ציוד תחנת דלק. הוא נוטה להיות מיועד לצמיגים בנפח גבוה ויכול לצאת מיד מהיד.
אתה בהחלט רוצה להימנע ממילוי צמיגיך במדחסי אוויר בתחנות הדלק. מדחס האוויר שואב נפח אוויר גדול בבת אחת ואתה לא יודע כמה נפח זה גדול. אם הוא מספיק גדול, הוא יפוצץ לכם את הצמיג (OUCH)!
#3
+4
Christopher Scott
2010-08-26 01:58:05 UTC
view on stackexchange narkive permalink

המתאם מיועד לשימוש רק בזמן שאיבת הצמיג. אתה לא צריך לשמור על ההתקנה שלך בזמן רכיבה.

משאבות אופניים רבות יכולות לשמש גם עם שסתומי פרסטה וגם עם שסתומי מגרד, אך אני ממליץ לך להחזיק משאבה שתוכל לשאוב פרסטה באופן מקורי, כך שלעולם לא צריך להתעסק עם מתאם השסתום.

האם יש לך סיבה * לא * לשמור על ההתקנה בזמן הרכיבה?
#4
+1
Ian
2010-10-08 21:46:34 UTC
view on stackexchange narkive permalink

נהגתי לשמור את המתאם שלי תמיד מודבק לאופניים שלי, למקרה שאצטרך להשתמש במשאבה לרכב. רוב משאבות האופניים יעסקו בשסתום Presta, כך שלא תצטרך להשתמש במתאם לעתים קרובות.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...