שְׁאֵלָה:
כיצד אוכל למדוד את גודל מסגרת האופניים שלי?
Andrew
2010-08-26 00:41:39 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מאיזו נקודה לאיפה אני מתחיל למדוד? אני חושד שהאופניים שאני מנסה למדוד הם 56 ס"מ כי אני בדרך כלל רוכב על 54 וזה מעט גדול מדי, אבל אני רוצה להיות בטוח.

האם אתה מתכוון למדוד מסגרת במידות לא ידועות לגובהה שצוין, או כיצד למדוד על בסיס נוחות (כלומר כיצד לדעת איזו מסגרת גודל תרצה בעת קניות)?
הגובה שצוין של מסגרת. כבר קניתי את זה לצערי ועכשיו אני מודעת מאוד שזה לא מאוד נוח. עכשיו אני אנסה למכור אותו, אבל אני חושב שצריך לציין את גודל זה.
מדריך זה יעזור לך למדוד נכון את האופניים שלך. http://www.ebicycles.com/article/how-do-i-measure-a-bike-frame.html
ברוך הבא ל- [bicycles.se]. אנו ממליצים לחברים חדשים לצאת ל [סיור] כדי לנצל את האתר בצורה הטובה ביותר. למרבה הצער, פוסט זה הוא מה שאנו מכנים תשובה * קישור בלבד * וסביר להניח שהוא יוסר. באופן כללי תשובות צריכות לסכם את העמוד המקושר, כך שכאשר הקישור מת, התשובה עדיין תקפה. בזה זה לא עוזר, מכיוון שהדף המקושר לא אומר שום דבר שימושי.
אמנם קישור זה עשוי לענות על השאלה, אך עדיף לכלול כאן את החלקים המהותיים של התשובה ולספק את הקישור לעיון. תשובות קישור בלבד יכולות להיות לא חוקיות אם הדף המקושר משתנה. - [מתוך סקירה] (/ ביקורת / פוסטים באיכות נמוכה / 24346)
שְׁלוֹשָׁה תשובות:
#1
+10
kkeilman
2010-08-26 00:51:18 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מרכז החור של התושבת התחתונה לחלק העליון של צינור המושב (שם מוטת המושב נכנס פנימה).

למרבה הצער, זה תלוי במותג. איזה מותג ודגם אופניים יש לך? אמרת שזה 56 ס"מ? מאיפה השגת את המספר הזה.
זה עובד רק על אופניים עם צינורות עליונים ברמה
#2
+10
deemar
2010-09-15 17:47:55 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יש עוד כמה טריקים שאתה צריך להיות מודע אליהם. החשוב ביותר הוא שבהרבה מסגרות אופניים מודרניות, במיוחד אופני הרים, יש צינור עליון משופע. אם אתה משתמש בשיטה שתוארה על ידי @kkeilman, מדידת הגודל שלך תהיה בסופו של דבר קטנה מדי. החוכמה במקרה זה היא לגרום לעוזר להחזיק התייחסות אופקית, כגון קנה מידה, שלטון מטר או מטאטא מיושר עם מפלס רוח (או לפי עין) בגובה צומת הצינור העליון / הצינור. לאחר מכן תוכל למדוד את הגודל ממרכז התושבת התחתונה לקו ייחוס זה, תוך שמירה על סרט המדידה בקנה אחד עם צינור המושב.

#3
+3
Ehryk
2012-04-18 12:32:17 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ההבנה שלי היא שרוב אופני ההרים / כבישים בארה"ב נמדדים ממרכז מעטפת התושבת התחתונה לחלק העליון של צינור המושב, אופני הכביש האירופיים הם מרכז מעטפת התושבת התחתונה למרכז צומת החלק העליון. צינור צינור ומושב, ואופני BMX נמצאים ממרכז צמתי הצינור העליונים בין המושב לצינור הראש.

סיכום:

  • כביש ארה"ב / MTB: מרכז למעלה (CT)
  • דרך יורו: מרכז למרכז (CC)
  • BMX: Tube העליון (TT)

דף זה מגבה את ההבנה הזו, עם תמונות.

מסגרות מסוימות גם בגודל של המקום בו צומת הצינור העליון וצינור המושב היו היו אם הצינור העליון היה אופקי. Http://sheldonbrown.com/frame-sizing.html


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...