שְׁאֵלָה:
האם עלי לנקות את השומן מההילוכים?
carl
2010-08-26 00:57:02 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בדרך כלל אני שומר על שרשרת משומנת היטב. עם זאת, ההילוכים שלי בדרך כלל שמנוניים. האם עלי לנקות את ההילוכים או שהם אמורים להיות שמנוניים?

שְׁלוֹשָׁה תשובות:
#1
+5
curtismchale
2010-08-26 01:01:26 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני מנקה את ההילוכים שלי ואת כל הרכבת הכונן כל כמה חודשים. אני נוסע כ -250 ק"מ בשבוע ולכן זה לא חובה למסגרת זמן אלא דבר שימוש.

הייתי מציע שכל כמה אלפי ק"מ או בכל שנה תפרק את כל רכבת הכונן שלך ונקי אותה לגמרי. החלף את השרשרת שלך אך שמור על הישנה למקרה שהדבר ידלג. אני מחליף את השרשרת בכל ניקוי, כך שההילוך לא יתבלה כדי שיתאים לשרשרת ובכך יגרום לדילוג. שווה את המחיר של כמה רשתות נוספות לעומת עלות קלטת חלופית.

המטרה שלי לכל ניקוי היא שכל החלקים יחזרו לצבע המקורי שלהם. ככל שהם מבוגרים יותר אתה יכול לעשות זאת בצורה חריפה כשהם מתגרדים, אבל אני בטוח שאתה מקבל את הרעיון.

במקום להחליף את השרשרת לכל מקרה, אתה יכול לקבל מחוון לבלאי שרשרת בכמה דולרים כדי לקבוע אם הרשת אכן זקוקה להחלפה.
כן זה גם יכול לעשות את זה אבל מעולם לא טרחתי לקנות את הכלי. כן אני יודע ששליט רגיל יכול לתת לך רעיון טוב גם כן. אני מבין שיש מספיק בלאי / שימוש בשרשרת לאחר כמה 1000 ק"מ. השתמשתי באותה רכבת כונן על אופני ההרים שלי במשך יותר טוב מזה 10 שנים עם רק החלפות שרשרת בדרך זו. משמש למרוץ עליו ארץ x ועדיין נוסע עליו כ- 50 ק"מ בשבוע בתוספת נסיעה או שתיים. הרבה שימוש ולעולם אין דילוג על רשת חדשה.
הכלי די זול .. זה רק מעט מתכת עם יתדות .. אם שרשרת מתאימה הגיע הזמן להחליף.
#2
+5
BC-
2010-08-26 01:07:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

השמנת הרכבת הנהגת היא רעיון טוב. אתה לא צריך לפרק אותו ולהשרות את הקלטת כדי להוריד את השומן. השתמש בשומרי השחתה קצף, הדרים, ידידותיים לאדמה ובמברשת פלסטיק גסה (שניהם ניתן לקנות ב- LBS שלך). לקורטיזם יש נקודה טובה לגבי הילוך שאותו לובשת שרשרת מתוחה ... אבל לעשות את זה בכל ניקוי זה יתר על המידה ויקר.

אני תמיד דואג לעשות את זה על האופניים. היה לי שומן המסיר נכנס לרכזת והורג אותו מאז שהוא שבר את השומן. זה לוקח רק 30 שניות למשוך את הקלטת ושרשרת זה 20 דולר? שווה בהחלט קלטת אחת או מערכת ארכובה לכל חיי האופניים. מסייע גם להבטיח שהשרשרת שלך לא תפוצץ באופן אקראי בנסיעה מכיוון שמעולם לא לובש אותה כל כך הרבה.
#3
+1
42-17
2010-08-26 18:06:02 UTC
view on stackexchange narkive permalink

עליהם להיות משומנים אך לא מלוכלכים. עם זאת, יש כמה לכלוך שאי אפשר לעזור לו - זה אופניים.

קל לנקות את גלגלי השיניים / קלטת / הגלגל החופשי על ידי הוצאת הגלגל האחורי, ריסוס על כמות קטנה של שומן שומן וחוט דנטלי בין גלגלי השיניים בעזרת סמרטוט. הכניסו את הסמרטוט בין שני גלגלי שיניים והזיזו אותו קדימה ואחורה. תוכלו להבחין כי הקלטת מסתובבת כשאתם חוטים שמאלה והסמרטוט קולט לכלוך כשאתם חוטים ימינה.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...