שְׁאֵלָה:
מהי אפליקציית אייפון טובה לרוכבי אופניים?
milesmeow
2010-08-26 04:38:12 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יש טונות שיש להקלטת מסלולים וכאלה. יש גם הרכבה פיזית. האם האייפון אכן טוב / שימושי לרוכבי אופניים?

אני מצביע לסגור את השאלה הזו כלא-נושא מכיוון שתוכנה בנושא בנושא http://softwarerecs.stackexchange.com/ כאן אנו עוסקים באופניים, ולא בתוכנה בנושא אופניים.
שאלה זו ישנה מדי מכדי להעביר אותה. מה הטעם לסגור את זה?
זה רחב מדי ומבקש חוות דעת, ולכן הוא מושך תשובות בעלות ערך נמוך שעוד מעט מעודכנות ותשובות ממשתמשים חדשים. הגנתי עליו שאמור לעזור אבל באמת צריך לסגור אותו.
חֲמֵשׁ עֶשׂרֵה תשובות:
#1
+16
Nik Reiman
2010-08-26 14:20:38 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Cyclemeter הוא גשש הרכיבה החביב עלי. אם אתה נוסע אופניים, תערוך לראות את הפיצולים ואת הזמנים היומיים שלך.

אנדומונדו היא גם אפליקציה נחמדה, והיא פועלת על מגוון סמארטפונים אחרים. זה בחינם, אך מבוסס יותר באינטרנט, בעוד שמדד המחזור הוא טלפון יותר בלבד.

+1 עבור מחזור מחזור, עיין במערך התכונות. אני אוהב במיוחד את הייצוא ל- KML או GPX, כך שתוכל לייבא אותו ל- Google Earth או לאתר מתכנן ניתוב מתמחה לניתוח מפורט.
cyclemeter הוא ללא ספק האפליקציה הטובה ביותר שהשתמשתי בה עד היום.
עברתי מסטראבה לסייקלמטר, אני אוהב את המידע שהוא מספק ברכיבה. אחרי כל נסיעה יש לי לשלוח בדוא"ל את קובץ ה- gpx לסטראווה. לסטראווה יש את התכונות החברתיות הטובות ביותר.
#2
+14
Glenn Gervais
2012-01-09 09:03:36 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני אוהב את אפליקציית strava (ואתר strava.com)

האפליקציה תתעד את הנסיעה שלך ותמפה את המסלול באמצעות GPS ותעלה לאתר strava להמשך אָנָלִיזָה. סטראווה תאתר אוטומטית כל טיפוס משמעותי ותסמן אותו כקטע, או תתאים קטעים מהנסיעה שלך אל החלקים הקיימים.

ברגע שתעלה כמה נסיעות ותראה כמה המגזרים מגניבים, אתה תאהב את סייר הפלחים שלהם באתר כדי למצוא מסלולים חדשים פופולריים באזור שלך, או לחפש אזורים חדשים לרכיבה בזמן חופשה.

אפליקציית סטראבה מאוד נחמדה. אני אוהב במיוחד שאתה יכול להשוות את הביצועים שלך עם רוכבים אחרים בגבעות המסווגות.
אפליקציית Strava היא בהחלט הדרך. זה אחד הדברים שמחזיקים אותי ברכיבה. תוכלו למצוא המון קטעים וגבעות קטנות ומגניבות גם דרך האתר שלהם. [אתר סטראבה] (http://strava.com)
אני אוהב את היכולת למצוא פלחים, זה עזר לי לתכנן מסלולים חדשים כי אני יכול לראות מה רוכבי אופניים אחרים באזור שלי נהנים לעשות. כמו כן, אני אוהב לראות מתי השגתי זמן בטיפוס מסווג ולראות את זמני משתפרים כשאני רוכב. אני גם אוהב את היכולת ליצור פלחים משלי.
#3
+6
CTKeane
2010-08-26 06:12:25 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני משתמש באפליקציית runkeeper לאייפון. לאפליקציה יש אפשרות לבחור איזה סוג פעילות ורכיבה על אופניים היא אפשרות.

אני שומר את ה- iPhone בסרט הזרימה. לא רציתי לקנות הר רק בגלל המזל שלי ברכיבה במזג אוויר גרוע ולהקת הריצה אכן מספקת הגנה קטנה

התפוס האחד הוא כוח הבלילה. על ה- 3G הישן שלי הייתי צריך לכבות את ה- wifi ולוודא שיש לי תשלום מלא לפני היציאה. לא עשיתי טרמפים ארוכים עם ה- iphone 4 אבל באופן כללי הסוללה מחזיקה הרבה יותר זמן.

אני משתמש גם ב- RunKeeper עם סרט הזרוע שלי. הגדרה אחת שנראית לי שימושית לרכיבה על אופניים היא תחת 'הגדרות' שנה את 'תצוגה ראשית' ל'מהירות '. זה יראה לך מיילים לשעה עבור ציר הזמן של הפעילות במקום דקות למייל.
#4
+5
Jack M.
2010-08-26 05:13:49 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הרבה מאפליקציות הריצה יעבדו היטב גם על האופניים, מכיוון שרוב איסוף הנתונים מתבצע באמצעות ה- GPS. באשר לתושבות, ראיתי ש זה נעשה שימוש מעט והוא נראה חסון למדי. לא בטוח לגבי החיבור לסורגים.

הייתי פשוט נזהר בסוג הרכיבה שאתה עושה. IPhone עולה $ 400 עד $ 600 דולר אם אתה לא חותם על חוזה חדש, אז אם אתה עושה אופני הרים, הייתי סטה ממנו. כל דבר שמורכב לסורגים שלך צריך להיות מסוגל להרביץ מכות. אם אני לוקח את האייפון שלי לטיול בהרים, בדרך כלל יש לי אותו תחוב עמוק בתוך הקמלבק שלי.

עבור האופניים שלי, אני משתמש במחשב אופניים פשוט (לקילומטראז ', לזוז בזמן וכו') וב- iPod Shuffle (דור ראשון) למוזיקה. ה- Shuffle למעשה מתחבר לחלק האחורי של הקסדה שלי די טוב, ומרחיק אותה ואת כבלים של האוזניות.

הצמדת הדשדוש לקסדה שלך - רעיון מצוין
+1, למרות שאני כן משתמש בטלפון שלי כדי להיכנס לרכיבה, אני שומר אותו בתיק נעילה בכיס הג'רזי. הטלפונים טובים במקרה הטוב לרישום נסיעות קצרות - כל דבר ארוך מכמה שעות ואתה צריך לדאוג לנקז את הסוללה (וזה אם אתה אפילו לא משתמש בתצוגה).
#5
+3
Richard Tasker
2010-08-26 12:06:54 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יש מאמר נהדר ב- MTBR על אפליקציות האייפון הטובות ביותר שלהם. הנה מה שהם מצאו:

5 - "מחשב האופניים" ( http://www.everytrail.com/iphone.php) בחינם - מספק תצוגה גדולה של מהירות ומרחק בהתבסס על ה- GPS של האייפון שלך. מכיל גם שורה של תכונות אחרות מבוססות GPS, אך מחשב האופניים הנקי והפשוט הוא החלק הטוב ביותר.

The Bike Computer
(מקור: mtbr.com)

4 - iTunes - שומר אותך מסתובב ביער! זה כבר באייפון שלך, פשוט טען אותו עם השירים האהובים עליך והלך.

iTunes
(מקור: mtbr.com)

3 - "קלינומטר" ( http://www.plaincode.com/products/clinometer/) $ .99 - למדידת זוויות ראש, זוויות צינור מושב וכו '... (תודה לסקוט ניקול על הטיפ בנושא זה)

Clinometer
(מקור: mtbr.com)

2 - "MotionX GPS" ( http: //gps.motionx. com / video /) $ 2.99 (זמין גם בגרסת לייט בחינם) - לרכיבה על אופניים וכמעט לכל חובב ספורט בחוץ. זהו יישום מפותח עם טונות של תכונות אך עדיין קל לשימוש. ממשק משתמש חלקלק מאוד.

MotionX GPS
(מקור: mtbr.com)

1 - "מחשבון ציוד אופניים - הילוכים לאופניים" ( http://www.jpmartineau.com/iphone/bicycle-gear-calculator/) $ 4.99 - א אפליקציית אופניים קלאסית, השתמש בה לחישוב יחסי העברה, אינץ 'הילוכים ועוד.

Bicycle Gear Calculator
(מקור: mtbr.com)

הסתכל ב המאמר המקורי ב- MTBR.

#6
+2
Zepplock
2010-08-26 05:40:38 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני משתמש בשירות http://www.everytrail.com/. יש להם אפליקציות אוכמניות ואייפון. אני מחסן את האייפון מתחת למושב (בתוך שקיק המושב) והוא מתעד את כל התנועות שלי ואז אוכל להעלות אותו לשרת ולשתף בפייסבוק ;-)

#7
+2
adrian
2010-08-26 07:31:38 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ניסיתי גם את Runkeeper אבל אני הרבה יותר שמח עם Runmeter: http://www.abvio.com/runmeter/

הוא מבצע את אותו מעקב GPS שאפליקציות אחרות עושות, אבל הממשק שלה הוא הכי נחמד שראיתי (חשוב במיוחד כשאתה רק רוצה להתחיל לרכוב!). יש לו גם תכונות ייצוא נתונים מגניבות - אתה יכול לקבל את כל הנתונים שלך כקובץ CSV אם אתה רוצה. מכיוון שאני חנון, כתבתי כמה כלים לתיאור הנתונים ולהמחשה של השיפור שלי במצב לא מקוון - אשתף אותם אם מישהו מעוניין.

למפתח יש שלוש אפליקציות עם שמות שונים במקצת. אבל אני חושב שזה דבר שיווקי. עד כמה שידוע לי, שלושתם עובדים בצורה זהה (ומאפשרים לך לעקוב אחר כל סוג שהוא של פעילות).

#8
+1
Craig Foot
2012-01-09 20:12:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בהתייחס ל הרכבה פיזית , אני משתמש ב- Breffo Spiderpodium כדי לתפוס את הסמארטפון שלי לגזע הכידון.

בהתחלה הייתי סקפטי שהיא תחזיק, אבל התרשמה שהיא נתקעה במספר טיולי אימון של 80+ קילומטר והייתה זולה. הוא גם לא שפט את הטלפון והיה גמיש מספיק לספוג רעידות בדרך (אם כי זה היה על אופני תיור, כך שלא הייתי מחוץ לכביש).

מבלי לרצות להרחיב את היקף השאלה (הטלפון שלי הוא אנדרואיד ) ובהתייחס ל אפליקציה השתמשתי בגוגל המסלולים שלי כדי לתעד את המסלול שלי. היה בו את כל הפרופילים שהייתי צריך ושילוב הדוק עם חשבון מפות Google שלי (בקש קישור, אני לא יכול לפרסם שלישי עד 10 נציג), אך הוא לא זמין לאייפון.

זה היה הקישור לדוגמא: http://maps.google.com/maps/ms?msid=201572519793907906810.000499b85da312e3a5644&msa=0
#9
+1
Zippy The Pinhead
2012-08-12 10:06:23 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ניסיתי אפליקציות רבות בטלפון שלי - MapMyRide, MyTreks, Endomondo, Strava - ויש יתרונות וחסרונות הקשורים לשימוש באייפון בתפקיד זה.

בעיקרון, זה מסתכם ב משך נסיעה. אם אתה רוכב למרחק קצר / זמן, אתה בטח הולך להיות מרוצה ממגוון אפליקציות, תלוי למה אתה רוצה. אתה אוהב להתחרות באחרים? נסה את סטראווה. אם אתה פשוט רוצה להקליט את המסלול, המהירות, הגובה שלך (לא מדויק במיוחד), נסה את Endomondo או MapMyRide.

אם אתה נוסע למרחקים / זמנים ארוכים יותר, אתה בטח הולך למצוא שהאייפון מוגבל למדי . הסוללה מתרוקנת במהירות על ידי המסך, כך שאם אתה רוצה להשתמש בטלפון שלך במקום מחשב מחזור כדי לקבל מהירות, דופק (דורש חומרה נוספת), תגלה שהטלפון שלך ימות עליך אלא אם כן יש לך סוללה חיצונית מסוג כלשהו.

בדרך כלל אני עושה נסיעה של 50 מייל בערך 3-4 פעמים בחודש, וזה לוקח בערך 3 שעות. ניסיתי להשתמש באייפון שלי כדי להקליט את הנסיעה והוא מת עלי לפני שהנסיעה הסתיימה. זה היה בכיס הג'רזי שלי - יש לי מחשב מחזור, אז אני לא משתמש בטלפון בתפקיד הזה - וזה היה כנראה טעון 95% בתחילת הנסיעה, אבל הוא עדיין היה מת לפני סיום הרכיבה נסיעה. אני יודע שאני יכול לגרום לזה לעבוד - להפסיק מאפליקציות אחרות שאינן בשימוש, וודא שהאפליקציה לא מציגה את המיקום שלי במפה, כך שהמסך יכול להחשיך ולחסוך קצת סוללה - אבל לנסיעות ארוכות יותר, נניח, 70 קילומטרים, הטלפון פשוט לא מחזיק מספיק טעינה בסוללה כדי לאפשר לי להקליט את הנסיעה. נסיעה של 70 קילומטר בשבילי היא בסביבות 4.5 שעות על האופניים, בתוספת עצירות.

יש חבורה של מקרים / תושבות שונים המאפשרים לך לשים את האייפון שלך על מכסה צינור ההגה שלך או על הגזע / סורגים, חלקם אטומים למים, חלקם לא, חלקם עם סוללה חיצונית, חלקם בלי. באופן אישי, אני לא יכול להשתמש במקרה כזה אלא אם כן הוא אטום למים, מצויד בסוללה חיצונית ומוסר בקלות (אני לא רוצה שהטלפון שלי ייגנב כשהאופניים שלי חונים). גם אם אתה בדרך כלל נושא את ה- iPhone שלך ​​בתיק - אני משתמש ב- Otterbox - עליך להסיר אותו מהמקרה הזה לפני שתכניס אותו למארז הכידון / גזע / צינור ההגה. הוצאת אייפון ממארז Otterbox Defender היא טרחה.

מה שעובד הכי טוב בשבילי, רכיבה על 2500 מייל בשנה בכביש / מחוץ לכביש, הוא תיק של Ziploc. הכנסתי את הטלפון שלי לתיק זיפלוק, וסוחב אותו בכיס הג'רזי שלי או בקמלבק שלי. אם אתה רוכב בסכום הגון ורוצה לקבל נתונים מהנסיעות שלך, אתה צריך להשיג Garmin. תקבל מספיק חיי סוללה כדי להקליט מאה, ואז כמה, בנוסף תקבל מכשיר שמיועד למעשה לתפקיד הקלטת המסלול / לעזור לך לנווט, להקליט דופק, קצב, גובה, ציון, אתה תן שם. כל מי שאני מכיר שיש לו גרמין אוהב את זה.

#10
  0
Matt Adams
2012-05-07 08:56:51 UTC
view on stackexchange narkive permalink

באמת אהבתי את אפליקציית Garmin. זה עוקב אחר הטוב ביותר עבור האזור שלי, שומר על חיבור איתן ונראה כמו הכללי המדויק שלו. טוב גם על הסוללה.

אפליקציות Garmin

#11
  0
Amicable
2012-05-08 19:30:16 UTC
view on stackexchange narkive permalink

תכונת נגן MP3 נהדרת. אני אוהב להאזין למוזיקה בזמן שאני רוכב על אופניים.

#12
  0
Sandykay22
2016-06-19 03:06:25 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני אוהב את MapMyRide (ניסיתי כמה אחרים אבל אני ממשיך לחזור לזה ~ אם אני שוכח להפעיל או לכבות אותו וכו '... קל לערוך באינטרנט) יש לי מטען USB שאני שומר עליו אייפון מחובר לרכיבה (ושמור את שניהם בתיק כידון עמיד במים. אני לא רוכב אופניים אז התיק לא מפריע לי) ויכול ללכת 20 שעות עם המטען החיצוני מחובר לחשמל. - שוב אני לא מודאג ממשקל.

כשאני צריך לראות את הטלפון שלי בזמן רכיבה - אולי להשתמש במפה בעיר לא ידועה ... אני משתמש במחזיק הזה - אוהב כמה זה פשוט וזה היה להמריא וללבוש https://www.modernbike.com/nite-ize-handleband-universal-smart-phone-handlebar-mount-black

אין מוזיקה - אני צריך לשמוע את המכוניות מגיעות (אני נוסע 90% בכבישים)

#13
  0
Benzo
2016-07-29 19:46:42 UTC
view on stackexchange narkive permalink

נסיעה עם אפליקציית GPS היא אחת המועדפות עלי. https://ridewithgps.com/

באפשרותך להשתמש באתר ליצירת מסלולים, ובאפליקציה לעקוב אחריהם. זה הפתרון הטוב ביותר ליצירת מסלולים ועריכה שמצאתי. הוא משתלב גם עם מחשבי Wahoo Elemnt ו- Wahoo RFLKT +.

זה גם מאפשר לך להקליט נסיעה בין אם אתה עובר מסלול ובין אם לא. זה ינסה להוסיף תמונות לרשומת הנסיעה שלך אם אתה לוקח אותם עם הטלפון שלך במהלך הנסיעה.

האתר יאפשר לך גם לייצא כ- .gpx או .tcx עם הנחיות ורמזים לפי סיבוב.

#14
-1
Dominique Vial
2012-05-06 17:11:52 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני מוסיף אפליקציה נוספת לשאלה זו: CoachMyRide

CoachMyRide הוא יישום iOS (iPhone ו- iPhone Touch) המוקדש לשיפור האימונים שלך.

#15
-1
Kjell
2016-07-29 16:57:06 UTC
view on stackexchange narkive permalink

עם הטכנולוגיה המתקדמת, התשובה הקצרה בשנת 2016 היא כן ברור. לְמָשָׁל. ניתן להשתמש בו לתכנון מסלולים, ניווט, מפות, הקלטת מסלולים מפורטת, תחזית מזג אוויר מפורטת כדי לברוח מענני גשם.

אם אתה מעדיף לחבר את הטלפון לסרגל ההגה, כך שניתן יהיה להפעיל אותו , ואם אתה רוצה שהאפליקציה תהיה פתוחה ופועלת כל הזמן, אני ממליץ על ההתקנה הבאה.

הרכבה למזג אוויר טוב, אני משתמש ב פין , רצועת סיליקון. הוא מחזיק את האייפון, או כל טלפון אחר, אפילו יחד עם מעטפת. גמיש מאוד, מכיוון שהדבר מאפשר גם להשתמש בפגזי חשמל או פגזים אטומים לגשם לטלפון. קל לניתוק.

לסיורים ארוכים יותר, יש לי תיק מוט הגה ( Ortlieb ) עם חלון. חסין גשם, עדיין מאפשר הפעלת הטלפון ומאפשר אחסון יותר חבילות כוח ממה שכנראה תצטרכו. כבל USB והכל נשאר בתוך התיק, כך שאין בעיה אפילו עם גשמים כבדים (כמובן שהתצוגה תהיה קשה לקריאה ותפעול כאשר החלון רטוב) ניתנת לנעילה, וניתנת להסרה (אם לא נעולה) תוך שניות.

ספק כוח במהלך פעילויות אופניים אופייניות, אחד רוכב עם 100W-150W ... עם כל שינוי האנרגיה, טלפון חכם צריך 10W בקלות כדי להמשיך לרוץ. זה נראה הרבה ניקוז. לפיכך, אני ממליץ על מקרה חשמל ( Mophie , 2Ah) לסיורים קטנים (3-5 שעות), ועל 26Ah (= 96Wh) ענק EasyAcc למשך מספר ימים סיורים. עדיין לא עמדתי בגבול זה.

בעת טעינת טלפון המותקן לכידון, אני חושב שכבלי תאורה עדיפים על מיקרו UBS. כל הרעידות עלולות לשחרר את ה- USB המיקרו. אולי ספציפי לספק. עם האייפון אתה לא צריך לדאוג לזה, אבל כשמנסים לחייב למשל את Mophie דרך הרכזת, זה קרה לי.

ניווט כל שלושת האפליקציות הבאות עושות הקלטת מסלולים ומאפשרות שיתוף מסלולים. בנוסף, הם מראים מפת מחזור ועושים חישוב מסלול במצבים שונים.

  • BikeCitizen אם זמין בעיר שלך. מספק מסלולים נהדרים. או כדי להימנע ממכוניות (שמירה, מסלולים קומי), או כדי להגיע למסלול אופניים מהיר. הדמיה טובה של שבילי אופניים. נמנע מאבני זוגות, משתמש בקיצורי דרך. הכי טוב לניווט בברלין (לא ניסיתי ערים אחרות)
  • Komoot הכי תכליתי. מפות לא מקוונות, מפות מחזור, קהילה מקוונת. טוב גם לריצה, טיולים רגליים ואחרים.
  • Naviki חיסכון באנרגיה (מסך מעומעם כאשר קל לעקוב אחר המסלול), מסלולי אופניים מפתים לכלול את המסלולים הרשמיים. קיימת רשת דרכי אופניים למרחקים רחבים בגרמניה, הולנד ובמדינות רבות אחרות, השולחת אותך מעיר לעיר. נקיקי עושה עבודה נהדרת לנצל זאת.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...