שְׁאֵלָה:
מהי השיטה הטובה ביותר ללמד ילד צעיר לרכוב?
Anthony K
2010-08-31 18:26:59 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הבת שלי כמעט מוכנה להתחיל לרכב על אופניים ראויים.
אני מתעב להביא לה אופניים עם גלגלי אימון / מייצבים, שכן כמעט כל ילד שאני רואה איתם פשוט מסתמך עליהם ולא ' לא ללמוד לאזן כמו שצריך.
מה השיטה הטובה ביותר לגרום לה לרכוב כמו שצריך?

היי אנתוני! אנא הקפד לבחור בתשובה שנבחרה לאחר שתהיה מרוצה מהתוצאות, אחרת תרצה לערוך, לשנות או להגיב על שאלתך המקורית.
שאלתך שמה דגש על איזון - האם אתה שואל על כך ספציפית? יש יותר ללמד ילד לרכוב מאשר לאזן.
http://hembrow.eu/personal/howtorideabike.html הוא טוב לכתוב על זה.
21 תשובות:
#1
+64
Dustin Ingram
2010-08-31 18:43:08 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אתה צודק לחלוטין - אופני ילדים עם גלגלי אימון הם טובים להתעמלות ובידור, אבל הם לא עושים מעט כלום למען איזון.

מניסיוני, הדרך הטובה ביותר ללמד מישהו - כולל ילדים - לרכוב על אופניים זה להוריד את הדוושות, להוריד את המושב ולתת להם לגלוש את חוף & עד שהם מפתחים את האיזון הנכון. לאחר מכן, הוסיפו את הדוושות, ותנו להם לחוף, לדווש וכו '.

לילדים ישנם כמה מותגים פופולריים שמייצרים' אופני ריצה ', שבדרך כלל עשויים מעץ ואין להם גלגלי אימון וגם לא דוושות. הם נמוכים מספיק כדי שהילד יכול לשבת על האוכף ולהניח את שתי הרגליים על הקרקע, אבל מספיק גבוהים כדי שהם עדיין יוכלו להניע את עצמם & להרים את הרגליים לחוף.

אופניים אלה מאפשרים לילד במהירות ו בבטחה לפתח איזון אופניים טוב.

(ראה http://www.earlyrider.com/, http: // www. runbikes.com/, ו- http://www.likeabikeusa.com/)

זה נשמע הרבה פחות "כואב" משיטת אבי (ושלי) ... יש לי אחיינית אחרת שתהיה מבוגרת מספיק בקרוב ... ללא ספק הולכת להסתכל על זה כאופציה!
שלדון בראון ממליץ הכי טוב על אופניים קטנים ללא דוושות, "אופני ריצה" / "אופני דחיפה" או קטנוע: http://sheldonbrown.com/teachride.html
יש לנו http://www.stridersports.com/ של סטיידר לילד שלי בן 2.5. הוא מעדיף את התלת אופן (ירכב עליו 2+ מיילים !!!). בעיקר בגלל שהרחוב שלנו מבאס לרכיבה עליו. צריך לקחת את הסטריידר לפארק ולהכריח אותו לנסות אותו ... רעיון טוב, לא בטוח שהוא עובד איתו.
ילדים החוצה השתמשו ב'אופני ריצה 'במשך שנה לערך ואז עברו בקלות רבה לאופני דוושות (ללא גלגלי מאמן).
אני באמת לא נמכר באופני החוף האלה, נראה שכולם מעריכים את היתרונות. בטח שהילד לומד איזון, אבל יש הרבה היבטים אחרים כמו תיאום דיווש עם היגוי עם בלמים, שליטה על מהירות, מודעות מרחבית וכו 'הילד שלי בכלל לא לקח את הרכבת. במקום זאת הוא מעדיף אופניים עם מייצבים ועכשיו הוא עף על זה איתי למרחקים גדולים. כשהוא טוב ומוכן, הוא יכול להוריד אותם וללמוד את הטריק האחרון - איך לאזן.
ללמוד איך לאזן זה לא הטריק האחרון, הוא העיקר. ברגע שנרכשת תחושת האיזון השאר מוסיף לכך. זה היתרון האמיתי של אופני האיזון, או פשוט להשתמש באופניים רגילים ולהניע עם כפות הרגליים על הרצפה, זה ממקד את הלמידה בנושא העיקרי (ואת המקור העיקרי לנפילות וכאב).
האופניים האלה ללא דוושות הם "לאופראד" בגרמנית, הם מתחילים מ -10 "ונראים [ככה] (http://www.baby-markt.de/out/pictures/generated/product/1/390_390_100/n_a013822_001_kopie. בן 3 גיל שלי רכב על אחד מהם במשך כמה שבועות ואז עבר לאופניים אמיתיים עם דוושות בעוד כשבוע. זו שיטה מאוד פופולרית כאן (צפון גרמניה) ונראה שהיא עובדת * טוב מאוד *, הם בהחלט ללמוד את זה הרבה יותר מהר ממני (למדתי את זה עם גלגלי אימון).
עבור הורים עם ילדים קטנים אופני ריצה אלה שימושיים מאוד מכיוון שהם מכפילים את המרחק שילד יכול ללכת בו. זה שימושי במיוחד בערים צפופות. יכולנו להיפטר מרכבה (עגלה) בגיל 2.5 שנים. בגיל 3 הילד יכול היה ללכת יותר מ -5 ק"מ בבת אחת. יחד עם זאת הם עדיין איטיים מספיק כדי לתפוס אותם בקלות (שלא כמו באופניים). המעבר לאופניים אמיתיים אכן לקח פחות משתי דקות. ילד קם, נזקק לדחיפה קטנה ואז נסע כראוי לרכיבה על אופניים. כלומר כל שאר כישורי האופניים קלים באופן טריוויאלי בהשוואה לאיזון.
הילדים שלי השתמשו באופניים מ -2.5 שנים בערך והמעבר לאופניים לקח 15 דקות כעבור שנה. כשקונים את הילדים האופניים הראשונים שקול את משקל האופניים. אם הילד שלך 15 ק"ג והאופניים 10 ק"ג ... זה אכזרי.
#2
+27
geoffc
2010-08-31 23:13:33 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אבי לימד אותי, את שתי אחיותיי, את האחיות ואת האחיינים שלי באותה דרך בסיסית.

על דשא. תביא אותם לרכב דו גלגלי, ללא גלגלי אימון, אלא עם קסדה, והתחל אותם על הדשא. מצא שדה חלק (אולי ירידה קלה להתחיל בו) ודחף אותם ושחרר אותם.

דשא קשה יותר לרכב עליו, אך רך מספיק כדי ליפול עליו ללא נזק שיגרום לאמא לכעוס .

יש לך פחות סיכוי לקבל סימנים שטחיים שנופלים על דשא, אבל עבור דברים חמורים ריפוד של דשא לא יעזור הרבה. אבל קשה יותר להישאר זקוף ונותן תחושת ביטחון כוזבת.
הצעה דומה היא להוריד את הדוושות כדי שיתחילו רק לדחוף את עצמם יחד עם הרגליים - כדי שלא יוכלו ליפול.
זה עובד; זה בדיוק מה שעשיתי.
גיליתי שלבת שלי בת ה -5 שנים אין את הכוח לשמור על האופניים בתנועה על הדשא. זה כנראה תלוי בסוג ועומק הדשא, ברכות האדמה שמתחת ובגודל האופניים והילד, אבל זה לא עבד עבורנו.
למדתי באותה דרך, למעט להחליף דשא בדרך חצץ :)
כן, כך למדתי במדרון אולי 1: 4, עם מעט שטוח בתחתית. התחל פשוט להתגלגל במורד הגבעה, בלי רגליים על דוושות, ותרגל איזון. ואז נסה את אותו הדבר ברגליים על הדוושות, אך ללא דיווש. ואז נסה לדווש. ואז נסה את זה על קרקע שטוחה.
#3
+11
MDV2000
2010-08-31 18:49:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ובכן, גדלתי כ"בית ספר ישן ". אבא שלי העלה אותי על האפי הראשון שלי - נכנס מאחורי ודחף אותי במורד הכניסה. ובכן, לאחר שנעצתי את זנבי פי 10 עד 15, נתקלתי בלהישאר ער ונסעתי בכוחות עצמי תוך כשעתיים. אחר כך, כשנסעתי דרך החצר (גדלתי על חצר של ארבעה דונם) התרסקתי, קמתי והמשכתי להמשיך.
פשוט תכינו לבת שלכם להתלבש בג'ינס כחול, נעליים טובות עם שרוכים תחובים, רפידות למרפקים קַסדָה. קח אותה לפארק או לשדה גדול שבו היא יכולה להתרסק ולקום ולנסות שוב עם דאגה לתנועה, אנשים וכו '. כמו כן, כולם מתרסקים מלכתחילה ואתה לא יכול לפחד שילדך יתרסק. אל תתחרפן או תתנהג מפוחד אם היא מתרסקת - התנהג כמו שהיה צפוי (זה באמת) ואל תינוק אותה אם כן. זה רק יגרום לה לפחד ולחשוש מנסה שוב. אבא שלי היה אומר ללכת עם זה, להפסיק להתבכיין וכו 'וזה יגרום לי להיות נחושה יותר להצליח. הוא גם לימד את 4 אחיותיי לרכוב באותה דרך.

לימדתי שני אחיינים ואחיינית אחת לרכוב - אחיותיי ניסו אך תמיד תינוקות והניחו להן להפסיק לנסות לאחר התרסקות אחת ... מה שלא כדאי לך לעשות לא משנה כמה אתה חושב שאתה מרושע. לתת להם להפסיק רק יקשה עליהם ללמוד אחר כך. רכיבה על אופניים היא באמת קלה כל עוד אתה מוכן לנסות ומשהו שהורים צריכים לגרום לילדם ללמוד כי זה מאפשר להם להשיג הישג מוחשי בחייהם ומלמד אותם מיומנות שהם יכולים ליהנות משאר חייהם - כמונו עשה!

כך למדתי לנהוג במשמרת מקל
יש לי 2 בנות וזה הקיץ הראשון שלהן על אופניים. הם מצליחים ליפול, אפילו עם גלגלי האימון. למעשה אחד נפל מהתלת אופן היום. אתה לא חושב שזה יכול לקרות, אבל זה יכול. זה נחמד שהם פשוט חוזרים שוב שוב. נותן לי ביטחון שכשמגיעים לקחת את גלגלי האימון שהם לא יוותרו אחרי דליפה קטנה.
#4
+8
Owner of Balance Bikes 4 Kids
2010-10-04 07:05:10 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לימוד רכיבה על אופניים על אופני דוושה מסורתיים יכול להיות חוויה מפחידה הן עבור ההורה והן עבור הילד. כולנו היינו שם. ההתרגשות הראשונית של בחירת אופני הנסיכה הצבעוניים או האופניים המעוטרים בגיבור הקומיקס האחרון דועכת במהירות כשהמציאות נכנסת. אותה מציאות i> היא שאופני פדלים סטנדרטיים הם הכלי הלא נכון ללמד ילד. לרכב.

אופני הדוושות המסורתיים גבוהים מדי עבור רוב הרוכבים הצעירים. גלגלי האימון יוצרים תחושת ביטחון כוזבת המונעת מילדים לבדוק ולשלוט בכישורי האיזון שלהם. גלגלי אימון יכולים גם ליצור נדנוד ולגרום לאופניים להתהפך, מה שהופך את הבחור או הילדה הקטנים שלך לפחד. ילדים רבים יביטו במבט המתכת עם הדוושות, בשרשרת ובגלגל השיניים המשונן ויחליטו שהם לא מעוניינים.

אופני איזון הם בעלי פרופיל נמוך שמציב את הילד קרוב לאדמה. כפות רגליהן מונחות בחוזקה על הקרקע, ומעבירות אותן לשליטה מוחלטת. ללא גלגלי שיניים, שרשראות או דוושות מפחידות, אופני האיזון הופכים את הילדים לנוחים יותר ומתלהבים יותר מלימוד רכיבה.

עם אופני איזון, ילדים לומדים בקצב שלהם. הם יכולים להתחיל פשוט להסתובב על האופניים על המדרכה או על הדשא. ברגע שהם צברו מעט ביטחון, הם מתחילים לשאוב את רגליהם ביתר שאת ולבדוק את שיווי המשקל וההיגוי שלהם. תוך זמן קצר, רוב הילדים יניעו את עצמם בשכונה בכוחם העצמי ויצאו לשייט בזמן שהם מרימים את רגליהם ונותנים לתחושת האיזון החדשה שלהם להשתלט.

ילדים מגיל שנתיים מסוגלים לרכוב על אופני איזון, אז למה לחכות? דלג על גלגלי האימון ותן לילדך להתחיל לבנות את כישורי האיזון שלהם באמצעות אופני איזון.

אם ילדכם מאחר לקחת על עצמו את האתגר של לימוד רכיבה, הורידו את המושב, הסירו את הדוושות ומצאו שיפוע קטן להתפנות. תן להם לבנות את הביטחון בשיווי המשקל ואז להוסיף את הדוושות בחזרה על האופניים.

#5
+8
geoffc
2012-02-21 08:35:23 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אשתי קנתה אופני Stryder, שהם דו גלגלים, ללא דוושות / ארכובה / שרשרת / וכו '.

הבן שלי יושב עליו, דוחף ובולם עם הרגליים.

הוא רכב עליו כקילומטר 40 מייל. (הבריכה נמצאת כשלושה קילומטרים הלוך ושוב מהבית שלנו, ונסענו לשם מעט).

עכשיו הוא מחליק ומאזן היטב. עלינו להשיג לו אופניים אמיתיים בקיץ הזה, כדי לחסוך כסף על נעליים שחוקות מלהישבר עם הרגליים.

אני לא בטוח שזה יעבוד עם מבוגר / לא ילד, אבל נראה שזה עובד טוב על הבן שלי. (התחיל ב -2.5 ועדיין רוכב עליו עכשיו כבן 4). אנו מתכננים לדלג על גלגלי אימון לחלוטין.

#6
+6
CTKeane
2010-08-31 20:13:37 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הדבר הטוב ביותר באופני גלגלים הוא שהוא מעלה אותם על האופניים ומהר. הם מרגישים את מה שצריך לדווש, לחבוש קסדה וכו '...

הדבר השני שמצאתי הוא שלילדים שלי הייתה מעט או לא בעיה לעשות מעבר לרכיבה ללא גלגלי אימון. כן זה לקח קצת זמן ביום הראשון אבל הם היו רגילים למכונאות הרכיבה אם לא התחושה האמיתית של שני גלגלים.

זה לפחות עבד בשבילי ועבור האחים שלי. :-)
#7
+5
ChrisW
2011-02-10 01:31:48 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הפעם הראשונה שלמדתי איזון בהצלחה הייתה במדרון עשב בפארק. השיפוע היה מודגש אך לא גדול: גובה / ירידה כולל של אולי 3 או 4 מטר, ואולי 10 מעלות של שיפוע.

הנקודה של שיפוע היא שלפני שניסיתי את זה, כשהייתי מנסה ללמוד לרכוב על הדירה מצאתי את זה קשה / בלתי אפשרי ללמוד לאזן, לנווט ולדווש בו זמנית: מכיוון שדיווש דחף את המשקל שלי מצד לצד ... ואילו גלגל חופשי במורד המדרון, יכולתי ללמוד על היגוי בלבד: היגוי לכיוון אליו נפלתי.

והנקודה להיות דשא, בניגוד לסלולה, היא כנראה ברורה.

מסמר על הראש כאן! אתה לומד מיד כיצד לאזן ברגע שאתה מתמודד במהירות בינונית.
#8
+4
radarbob
2013-05-23 18:01:16 UTC
view on stackexchange narkive permalink

עם זאת אתה ממשיך, קבל אופניים שמתאימים לילד. שום דבר מ"זה (ים) הוא יגדל לתוכו. "

לבנו בן הארבע אז היה אופניים והוא קצת התנדנד עליהם והשתדלתי מאוד לפקח מקרוב כשהוא רכב. יום אחד שאלנו אופניים קטנים של השכן (ללא גלגלי אימון), קטנים יותר ממה שאי פעם ראיתי. זה התאים לבננו יפה. ולתדהמתנו המוחלטת הוא פשוט התחיל לרכוב כאילו הוא עושה את זה כבר שנים. אין גלגלי אימון - לראשונה. הוא היה יציב, הסתובב בביטחון ומהיר.

קיבלתי אופני תיקיות בגיל 7, לקחתי אותי לנצח ללמוד לרכוב בביטחון, מעולם לא הייתי בטוח מספיק כדי לשחרר את הכידון כדי לאותת כראוי על סיבוב. כוונות טובות אבל אופניים לא נכונים בשבילי.
#9
+3
pdw
2011-01-19 06:06:14 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ילדינו למדו קודם לאזן באמצעות קטנוע דחיפה דו גלגלי, הצעד הבא לאופניים היה קל.

#10
+3
Ross Patterson
2012-02-22 08:42:23 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לימדתי את ילדי באותה צורה שלמדתי - לרוץ לצידם עם אחיזה איתנה בגב האוכף, ולפעמים על הכידון, שוב ושוב, מנסה לא לרתק את כתפי חזק מדי כשמונעים מהם נופל. תחילה על דשא, אחר כך על המדרכה, ולבסוף פשוט רץ לצד ולא נותן להם לשים לב שאני לא מחזיק יותר.

אני מאמין שזה עבד כי הם נתמכו לחלוטין על ידי מישהו שהם סומכים עליו. בכל עת שהם נזקקו לכך, והתמיכה ההיא הוחלפה בהדרגה ביכולתם שלהם, בין אם הם הבינו זאת בתחילה ובין אם לא.

האם זה היה יעיל? אם כן, מדוע?
כן, זה היה יעיל מאוד. שניהם התחילו לאהוב על רכיבה על אופניים, ואחד הפך לאתלט. אני מאמין שזה עבד מכיוון שהם נתמכו באופן מלא על ידי מישהו שהם סומכים עליו בכל עת כשהיו זקוקים לו, והתמיכה הזו הוחלפה בהדרגה ביכולתם שלהם, בין אם הם הבינו זאת בתחילה ובין אם לא. כאסטרטגיית הורות באופן כללי, זה לא רע.
ערכת את זה בתשובתך, זה מוסיף לא מעט.
+1 כן, עכשיו זה חוזר אליי ... ככה באמת למדתי.
כך לימדתי את שתי הילדות שלי לרכוב. אני אשתמש באותה שיטה עם הבן שלי כשהוא מבוגר מספיק. דבר אחד שמצאתי שעוזר הוא להרים את גב המושב כדי לאזן את האופניים במקום לנסות למשוך אותם הצידה. משיכה כלפי מעלה תרכז את האופניים באופן טבעי, ואילו משיכה לצד זה קל לחרוג ממנה ותמצא את עצמך עושה הרבה יותר התאמות.
#11
+3
Ward - Reinstate Monica
2012-02-24 04:51:26 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הילד שלנו הוא רעב כשמדובר בליטות ואני מגן יתר על המידה, אז פשוט להדביק עליה כמה רפידות ולהניח לה ללכת - השריטות והחבורות היו מכבות אותה.

ניסינו לרכוב על דשא אבל לא מצאנו מקום עם מספיק שיפוע עדין כדי להתגבר על ההתנגדות הנוספת מהאדמה הרכה. אבל ממש ליד אחד ממגרשי הדשא שניסינו היה מגרש כדורסל קטן עם אספלט חדש וחלק, אז ביליתי כחצי שעה בריצה לצידה והחזקתי את מושב האופניים ואחת מזרועותיה כדי לייצב אותה בזמן היא התרגלה לתחושה.

גיליתי שהיא התרגלה לתחושה של איזון הרבה יותר מהר כשתגיע לתור שלה - היא תרכנה לתור, הייתי מקפידה שלא נשען רחוק מדי או סובב את הסורגים בצורה חדה מדי והיא הגיעה במהירות לנקודה שאני בעיקר יכולה להרפות ממנה. (כמו כן, הייתי בחלק הפנימי של התור כך שלא אצטרך לרוץ כל כך הרבה - פחות נושא לאנשים שאינם בכושר!)

עשינו את זה הפגישה של חצי שעה ראשונה, עשתה עוד יום למחרת, ואז את הפגישה השלישית היא נסעה כמה פעמים במסלול מסלול ושדה, ונגררתי איתה רק בפעמיים הראשונות. היא לא הייתה מהירה, הסיבובים היו עדינים, אבל זה גרם לה זמן מה על האופניים. מאז ערכנו כמה נסיעות, וכמה מסלולי מכשול עוברים סביב עמודי תאורה ברחבה סמוכה והיא מתקדמת בסדר.

הנושא הגדול ביותר מבחינתנו הוא שגשם רב כאן (ונקובר) ואני לא אוהב לרכוב בגשם ואני לא מוכן לקנות לה ציוד טוב לרכב בגשם. אז די חנינו את האופניים במהלך החורף ורק חזרנו אליהם עכשיו.

האם אתה עשוי סוכר, נמס בגשם? פשוט שים את הציוד ורכוב.
#12
+3
djv
2012-03-06 20:17:42 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ובכן התשובה שמצאתי עבדה היטב עבור הצעירים שלי וכמה מילדי החברים שלי הייתה:

  1. הנמיך את המושב כך שכמעט ורגליים יהיו שטוחות על הקרקע כדי שיוכלו למנוע מעצמם ליפול יותר מדי פעמים - כך שהם לא נבהלים.
  2. בחר אופניים עם זרועות דוושה קצרות כך שרגליהן מסתובבות יותר פעמים בדקה שיעזרו בשיווי המשקל.
  3. ואז לרוץ לצידם עם אחיזה איתנה בכתף ​​ולהפעיל לחץ כלפי מטה כדי לעזור להם בשיווי המשקל. (זה כמעט שלב 2, אם יש להם איזון אפס יתכן שתצטרכו להחזיק גם את גב המושב).
  4. כשהם מוכנים, ספרו בקול רם כמה שניות הם בפני עצמם כמשוב מנגנון אם זה מועיל.

בהצלחה! וזה כן עוזר לך להיכנס לכושר!

#13
+2
Papuass
2011-01-18 15:06:26 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ראשית וודא שלילד יש ציוד הגנה כמו קסדה, מגיני ברכיים / מרפקים (בילדותי אין לי כאלה, אבל העולם השתנה מאז :)

ואז מצא מדרון קטן אז שהילד לא צריך לדווש חזק מאוד, אלא יכול להתרכז באיזון.

...

הצלחה!

אסטרטגיית גמדי התחתונים?
אתה משתמש בכלי מגן כשאתה עושה דברים מסוכנים. ללמוד לרכוב על אופניים איננו 'מסוכן' וכפיית קסדות על ילדים (לעתים קרובות חוק) היא כבר גרועה יותר שילדים צריכים לסבול. תנו לילדיכם לשחק בלימוד רכיבה על אופניים ללא אותם אזהרות סכנה.
#14
+2
GvS
2011-01-18 20:35:22 UTC
view on stackexchange narkive permalink

היה סבלני, נסה ליהנות.

ואז התאמן ככל שתוכל, על כל משטח (ילדים לא פוגעים בעצמם כמו שמבוגרים עושים), כל דבר אופניים (זה מתאים), בכל עת. רק שים לב לתנועה.

אמרתי: תיהני?

(ותכין את המצלמה שלך).

#15
+2
Glenn
2010-10-02 09:23:41 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לימדתי את כל ארבעת ילדי בפארק סמוך שיש בו דשא גבוה ויפה .. גיליתי שהדשא מקשה עליהם לדווש ונראה להם קל יותר לשמור על שיווי המשקל.

#16
+2
Wilka
2010-08-31 19:22:19 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מעולם לא ניסיתי אותם, אז אני לא יכול לערוב להם באופן אישי, אבל ה גלגלים האלה עם גירוסקופ נראים כמו רעיון ממש טוב. שמעתי גם עליהם דיווחים טובים.

אלה די מגניבים במובן הטכני, אך הם זהים למעשה לגלגלי אימון - זה שומר על איזון לרוכב, כך שטכניקה נכונה לא נלמדת נכון.
אחד ההבדלים העיקריים שאני רואה כאן הוא שאתה יכול להתאים את היציבות שגלגלים אלה מספקים (3 הגדרות לאלה שקשרתי אליהם), אך גלגלי אימון הם הכל או כלום - ואם אתה 'משתמש' ב גלגל אימונים תוטה לצד אחד, זה לא קורה עם גלגלי הג'ירוסקופ.
לגלגלים בכל מקרה יש השפעה על איזון עצמי. בפעם הבאה שמניחים את הגלגל, סובב אותו במהירות תוך החזקת הרכזת. מאשר לנסות לגרום לגלגל "ליפול". זה נדרש לא מעט כוח כדי שצמיג מסתובב ייפול. זו אותה סיבה שאתה יכול לגלגל צמיג בהמשך הדרך, הגלגל מאזן את עצמו.
נכון, בגלל זה ג'ירוסקופים עובדים. ההבדל כאן הוא שהגלגלים הללו מאזנים את עצמם גם כאשר אינם מתגלגלים (מכיוון שיש להם גירוסקופ פנימי). אז כשהילד מאט, הם לא נופלים.
#17
+2
Jake Wilson
2012-03-12 22:15:26 UTC
view on stackexchange narkive permalink

תן לילדך Gyrobike. הם בעצם ממש מדהימים. גלגלי אימון פשוט מעכבים את תהליך הלמידה.

#18
+2
ilmatte
2014-09-18 02:14:44 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בהתבסס רק על הניסיון האישי שלי עם הבן הראשון שלי הייתי מציע להשתמש באופני איזון החל מגיל 2/3, תלוי בגובה הילד (אתה בת במקרה זה).

בלוגתי כאן על הניסיון שלי:

http://thebestformysonen.blogspot.it/2014/09/the-best-balance-bike.html

ניתן גם להסיר את הדוושות מאופניים רגילים ולהנמיך מעט את האוכף כדי לקבל פחות או יותר את אותו האפקט.
אופני שיווי משקל מורכבים עם פרופורציות וברינטרי שנלמדו כדי לא להוות מכשול לאיזון הילדים. זה לא אותו דבר כמו הסרת דוושות מאופניים רגילים.
#19
+2
Paul Motschall
2015-05-22 04:01:24 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לימדה את בתי בת הארבע לרכוב על דו גלגלי באמצעות גלגלי אימון. רציתי לנסות אופני איזון, אבל אופניים בחינם נפלו בחיקי שהיו מושלמים עבורה כך שלא יכולתי להצדיק את ההוצאות של אופני איזון. המפתח עם גלגלי אימון שכל כך הרבה אנשים לא עושים הוא שאתה צריך לגדל אותם מעט ככל שהילד מתרגל לרכוב עליהם כך שהם נחים עליהם פחות ופחות. ערכנו נסיעות קטנות סביב רכיבות הבלוק במשך כשבוע אחרי שהייתי חוזר הביתה מהעבודה והייתי מעלה את גלגלי האימון כל לילה למעלה (אני לא אומר לה בפעם השנייה). הודעתי לה שנלך לפארק בסוף השבוע ונראה אם ​​היא יכולה לרכוב על הדשא בלי גלגלי האימון. בנסיעה לפארק היא רכבה וגלגלי האימון מעולם לא נגעו בקרקע. הוצאתי אותם ברגע שהגענו והיא נסעה ורכבה בלחיצה קלה כדי להתחיל אותה. היא כבר הבינה לגבי דיווש ובלימה אז זה היה די פשוט בשלב זה. השלב הבא היה להרים את המושב אט אט כדי שתוכל למקסם את הכוח. מושב תחתון עוזר בהתחלה אך הופך למעכב ככל שהם משתפרים בהרכבה מעצירה.

אכן השתמשת בגלגלי האימון רק שבוע-שבועיים, במקום להשאיר אותם כמו כל כך הרבה אנשים עושים. זה כן משנה. אני במחנה 'ללא גלגל אימונים' אבל השיטה שלך אכן עבדה.
#20
+1
bobobobo
2012-08-21 23:34:24 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני באמת מרגיש שאתה טועה מאוד בשיטות כואבות כגון "תן להם ליפול" ללמוד.

אם אתה רוצה שילמדו בלי גלגלי אימון, רוץ לצידם ותופס את הכידון כאשר נראה שהם הולכים ליפול.

אתה צריך להיות בכושר ומהיר לעשות את זה, אבל זה יכול להיעשות (עשיתי את זה פעמיים עבור 2 ילדים).

רק הערה, אם הם ישתמשו בגלגלי האימון למשך כמה חודשים הם ילמדו לרכוב. מניסיוני אין לי שום דבר נגד גלגלי אימון, ולמדתי שמהר להוריד אותם מוקדם גורם למעשה ליותר כאב ממה שהוא שווה.

לחזור על תשובתי באתר השני, בעצם לסיכום שהם התחילו כאשר גלגלי האימון, כאשר המבוגר (שהיה אז בן 3) נראה מוכן, חשבתי שהגיע הזמן להוריד אותם, אז עשינו זאת, ואימנתי אותו בריצה לצד האופניים ותפסתי בכידון בכל פעם שהוא נראה כאילו הוא עמד ליפול. (אתה צריך להיות הרבה סיבולת כדי לעשות זאת, וכפי שתראה זו אסטרטגיה לא יעילה). . כשהשני הגיע לגיל 3, אחרי כחודש בקיץ השנה (20 דקות נסיעה באופניים כמעט כל יום), שמתי לב שהוא לא מסתמך על הגלגלים באותה מידה. אז הסרתי את גלגלי האימון ורצתי לצדו כמו שעשיתי לראשונה בשנה הקודמת, אבל ההבדל הוא שהוא לא היה זקוק לעזרתי אחרי 20 הדקות הראשונות. הוא רכב בכוחות עצמו ללא צורך בעזרה לאחר מכן.

אז בעצם זה נוהג. הבנתי שלמעשה מיציתי את עצמי ממהר לראשון. אין למהר. שמור על גלגלי האימון עד שיהיה לו נעים איתם. אני חושב ששתי העונות של האימון עם גלגלי אימון הם שהפכו את הילדה השנייה בת 3 לרכב בלי גלגלי אימון כל כך בקלות.

#21
+1
user12363
2013-01-23 07:29:01 UTC
view on stackexchange narkive permalink

התחל עם אופני איזון אם הילד קטן ומשתנה (מתחת לגיל שנתיים). אם מבוגרים יותר, קח אופניים כלשהם, הסר את הדוושות והשתמש בהם כאופני איזון וברגע שהילד שולט באיזון, הברג את הדוושות בחזרה.



שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...