שְׁאֵלָה:
נגררי אופניים אחד מול שני גלגלים
sixtyfootersdude
2010-08-30 01:22:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני שוקל ליצור או לקנות קרוואן לאופניים.

נראה לי שההחלטה הכי חשובה שאני צריך לעשות היא אם יהיה לי קרוואן אופניים אחד גלגל כמו הבוב או קרוואן אופניים דו גלגלי. נראה לי שלשתיהן יש את היתרונות שלהם. האם למישהו יש סיבה מדוע עדיף על אחד?

קרוואן אופניים גלגלים אחד (קרוואן בוב):

alt text

קרוואן אופניים דו גלגלי:

alt text

יש גם את השיקול, לשימוש מזדמן ברחבי העיר, שאתה חייב להצמיד דברים טוב יותר לקרוואן הגלגל אחד, ואילו עם הקרוואן הדו-גלגלי (במיוחד סגנון הילדים) אתה יכול לקלוע כמה שקיות של מצרכים שם ואל תדאג לשפוך דברים אם אתה נופל או חייב להניח את האופניים.
אני מוצא את זה מעניין שהתשובות האחרות ממליצות על שני נגררים לגלגלים לעומסים כבדים יותר, אבל נראה שאין להם מקום לבלם נגרר. משכתי עומסים כבדים מכדי לעצור בלי בלם נגרר עם נגרר גלגל אחד (ושברתי את הכתף) נגררים לגלגלים בודדים מושכים בסדר גמור עם עומס כבד, אבל מה שלא תעשו, *** קבלו בלמים !!! ***
אל תבנה את הקרוואן שלך יתר על המידה - עשיתי אתמול טיול גבעה עם קרוואן ריק. וזה היה נורא. בנה אותו חזק מספיק אך לא כבד כל כך שהוא עומס בפני עצמו.
שבע תשובות:
#1
+17
freiheit
2010-08-30 01:29:19 UTC
view on stackexchange narkive permalink

נגררים עם גלגלים חד זמינים יותר ואינם מגדילים את רוחב האופניים שלך. הם נשענים עם האופניים. אם אתה הולך למקומות צרים באמת, אתה צריך גלגל אחד.

נגררים דו גלגליים יכולים בדרך כלל לשאת משקל רב יותר והם פחות נוטים לגרום לאופניים ליפול כשאתה עוצר.

אז מה תעשה עם הטריילר? עולים ויורדים על הרים עם שבילים צרים: קבלו נגרר גלגל אחד. נשיאת ציוד של 50 ק"ג מחנות החומרי בניין באמצעות רחובות ושבילים רחבים: קבל קרוואן דו גלגלי.

מחליפים את זה לתשובה המקובלת אבל רוצים להוסיף הערה אחת. לאחר שניסיתי את שני סוגי הקרוואנים אני יכול להוסיף כי התחמקות מחורים בסיר היא כמעט בלתי אפשרית עם נגרר דו גלגלי, אך הוא פשוט עם נגרר גלגל יחיד. נגררים לגלגלים בודדים עוקבים אחר גלגלי האופניים שלך, כך שאם אתה מתגעגע לקפיצה, כך גם הקרוואן. עם קרוואן אופניים דו גלגלי, אתה צריך לפספס את המכה עם 3 גלגלים ברוחבים שונים.
#2
+12
sixtyfootersdude
2010-08-30 01:24:59 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יתרונות קרוואן לאופניים גלגל אחד

  • קל יותר להוסיף מתלים
  • פחות רחב (פחות סיכוי שיפגע בו נהג)

יתרונות קרוואן אופניים דו גלגלי

  • יציב יותר במהירויות נמוכות
  • מטפס טוב יותר (מכיוון שהוא לא זקוק למומנטום כדי להישאר נכון)
  • כנראה שיש לו יותר יכולת מטען
  • קל יותר להכין
#3
+8
Tim
2010-08-31 02:04:52 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הרגע בניתי טריילר על בסיס ערכת Wike DIY.

החלטתי להכין אותו לאחר שראיתי את הטריילר הנראה נהדר הזה.

אין לי ניסיון עם נגררים לגלגלים בודדים. אני מאושר עד כה, אך הניסיון שלי היה מוגבל מאוד. הכוונה הייתה להשתמש בו לטיסות מטען מקומיות - לא לאורך זמן / סיור

אני אדווח כאן יותר ככל שיעברו החודשים

הנה זריקה שלי עם מטען ראשון alt text

וואו, זה נראה כמו טריילר נהדר! תודה על הקישור.
#4
+6
MDV2000
2010-08-30 04:05:02 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הניסיון האישי שלי הוא ללכת עם הקרוואן הגלגל האחד ... אפילו לא תדע שהוא מאחוריך אם תארוז אותו מאוזן. הטריילר שלי הוא בדיוק כמו התמונה הראשונה ובעוד שהתאמנתי לנסיעה של יותר מ- 100 קילומטר - העמסתי אותו בכדים של מים גלונים ... ואם ממש התעייפתי למשוך אותו פשוט שפכתי את המים (בדרך כלל כמה עלי - נהיה ממש חם ב- SC). ברגע שהתרגלתי לזה מאחורי - לקחת פינות וכאלה היה ממש קל. חברים שלי עם שני נגררי גלגלים תמיד צריכים לקחת פינות רחבות יותר (להגדיל את מרחק הסיבוב שלהם) והנגרר היה פשוט מטה לגלגל אחד כשהם היו צריכים לקחת פינה צמודה וסיכן שנפל דברים.

#5
+5
mkobel
2011-08-16 13:48:46 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יש לי רק קרוואן גלגל אחד (בוב יאק), אבל אחרי שרכבתי על 4000 ק"מ עם הקרוואן העמוס בכמה סיורי טנדם לא הייתי משנה. אפילו לא היו לנו בעיות במהירות נמוכה (טיפוס במעלה הגבעות).

אני מאוד אוהב קרוואן צר שעוקב אחרי האופניים באותו מסלול. עם נגרר דו גלגלי אתה צריך לשים לב הרבה יותר, במיוחד כאשר משטח הכביש רע ומכוסה בחורים.

אבל אם יש לך עומס כבד עם נקודת איזון גבוהה ואופניים קלים, כנראה שעדיף שתשתמש בקרוואן דו גלגלי.

#6
+4
Mark Stosberg
2011-08-19 07:27:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

השתמשתי בשני הסגנונות. הייתי ממליץ על קרוואן בעל גלגלים בודדים לסיור או לרכיבה מהירה, מכיוון שהם פינים איתך, ופחות גלגלים צריכים להיות פחות התנגדות גלגול, ופחות גלגלים כדי לקבל צמיגים שטוחים.

להובלות ברחבי העיר, אני ממליץ לקנות קרוואן אופניים-בעבודה. יש להם מערכת מודולרית המאפשרת לקרוואן להיות בערך 3 ', 6' או 8 ', ואתה יכול להשתנות איפה הסרן.

לדוגמה, אם אתה צריך לגרור סולם מאריך 32'. , אתה יכול להגדיר את זה כמו זה.

אבל אם אתה מכניס את הסחורה שלך לפחים גדולים, ייתכן שתבחר באורך של 3 מטר.

התמונה המקושרת לעיל היא של הקרוואן שלי לאופניים בעבודה. יש לי הרבה יותר ב- Flickr.

#7
+1
arne
2014-01-24 20:50:03 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אם אתה שוקל אי פעם להחזיק אופניים דו גלגליים, למשל טרקלין שכיבה, אינך יכול עוד להשתמש בנגררים מוטבעים גלגלים חד-כיווניים, מכיוון שהם יוסיפו הרבה מומנט רוחבי בזמן הפנייה, מה שהופך את כל הרכבת ליפול אל מחוץ לפינה הרבה יותר קלה.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...