שְׁאֵלָה:
הובלת מצרכים
Goodbye Stack Exchange
2010-08-29 08:24:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מה הדרך הטובה ביותר להעביר מצרכים בכבישים מחוספסים ללא שבירה? (לעיירה שלי יש תקציב נרחב לבורות.) כרגע אני משתמש ב קרוואן מטען דו גלגלי, אבל יש שם משהו שאני יכול לעשות בכדי לרפד את הפריטים העדינים יותר (כלומר ביצים)? מה עם פריטים כמו חלב, כאשר כל בור כולל את הנוזל לנעוץ סביבו?

אני זוכר שראיתי סרט איום שבו הם מעבירים כימיקל נדיף בחצי, והם תלו אותו באוויר בחלק האחורי של המשאית עם חוטי גומי / כבלים.
זה נראה כמו דו גלגלי נחמד למדי. איך אתה אוהב את זה? האם ההרכבה עובדת טוב? הרכבה על קרוואן האופניים הדו-גלגלי שלי לעתים קרובות מתנדנד פנימה ופוגע בגלגל האופניים האחורי שלי.
@sixtyfootersdude - הרכבה יציבה, כמו גם הקרוואן. עם זאת, מנגנון התקלה יכול להיתקע מעת לעת; שחרור ציר התקלה וסיבובו חזרה לאנכי דואג לכך. אין בעיות עם התקלה פוגעת בגלגל האחורי בזמן הרכיבה.
חָמֵשׁ תשובות:
#1
+14
darkcanuck
2010-08-29 09:59:17 UTC
view on stackexchange narkive permalink

פריטים עדינים כנראה ישרדו הכי טוב בתיק גב קטן. הגוף שלך מתנהג כמו בולם זעזועים טבעי, כך שכל מה שננעץ בגב שלך אמור לקבל את החלק החלק ביותר, במיוחד אם אתה מחוץ לאוכף בקטעים המשובשים ביותר. זכור לשמור על החבילה קלה אף על פי כן.

שים פריטים כבדים יותר כמו חלב על מתלה אחורי, פאנרים אחוריים או באופן אידיאלי על נגרר. על הגב הם יכולים להיות ממש מעייפים ועל מתלה קדמי הם באמת יכולים לערער את היציבות של הגלגל הקדמי שלך (אפילו יותר גרוע למשהו שמשתבש מסביב).

שביר ו כבד? (למשל צנצנות, בקבוקי זכוכית) שים אותם במנשא על המתלה האחורי, אך ודא שהם מרופדים היטב גם מהאופניים וגם אחד מהשני.

#2
+10
Kibbee
2010-08-29 21:32:57 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני לא מעביר הרבה מצרכים, אבל הפיזיקה אומרת לנו שאנחנו ממש לא צריכים לדאוג לעלות ולרדת כל כך הרבה, אלא שעלינו לדאוג יותר לדברים שמתדפקים עליהם. ביצה בקרטון לא צריכה להישבר פשוט כי אתה מאיץ אותה במהירות, היא הולכת להישבר כשזה יוצא לטיסה ואז נופלת חזרה למטה. לחץ לא אחיד הוא הבעיה כאן. זכרו, גבה של משאית הוא כנראה לא שום רכב אחר מאשר האופניים שלכם. עליכם לוודא שהמצרכים שלכם ארוזים היטב, כדי שלא יוכלו להסתובב כל כך הרבה, ואולי אפילו להשתמש במיתרי בונגי עם קצף רך ויפה מעל והתחתית, כדי להבטיח שהם לא יקפצו מעלה ומטה כאשר אתה מכה חור בסיר.

בחרתי ב [darkcanuck] (http://bicycles.stackexchange.com/questions/380/transporting-groceries/381#381) כתשובה הכוללת הטובה ביותר, אבל זה מהווה נקודה מצוינת. +1!
#3
+4
drfrogsplat
2010-08-29 10:28:49 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מה דעתך על שינוי הקרוואן שלך?

  • הוספת מתלים מסוימת יכולה לספוג חלק מהמורות
  • גלגלים גדולים יותר ופרופיל גבוה (כלומר הרבה גומי) נמוך צמיגי לחץ יעשו גם דרך ארוכה לקראת החלקת מהמורות בכביש, אם כי אזהרה: אם הם רחבים מדי הם עשויים להפחית את יכולת התמרון שלך עם הקרוואן מחובר
  • ריפוד קבוע לקרוואן שלך (וגם אולי כיסוי עמיד למים בכדי לשמור על ריפוד יבש אם עדיין לא משתמשים בכזה)

אחרת אולי רק תיק מרופד לפריטים העדינים (ואם יש רק כמה, בהחלט תדביקו אותו על הגב כפי ש- darkcanuck מציע להשעיה מרבית).

אולי אוכל להשיג צמיגים גדולים יותר לגלגלי 16 "הקרוואן, זה לא רעיון רע.
ברלי ענה לי בהודעת דוא"ל זו של CYA: "לא בדקנו את Nomad כדי להתאים לצמיגים רחבים יותר ולכן איננו יכולים להבטיח שלמות מבנית או בטיחות בשינויים כלשהם."
כמהנדס (באוסטרליה) הגיוני לנסח זאת כך מבחינה אתית / משפטית - אם אינך בטוח לחלוטין, אינך מחלק ייעוץ הנדסי. אחרת מישהו יכול לתבוע אותך אם אתה טועה, אז באותה מידה, הייתי אומר את אותו הדבר, במיוחד שלא ראיתי אפילו את הטריילר או עשית שום סוג של ניתוח על גודל / גלגלים / ...
... אלא אם כן הדבר הזה הוא מסגרת קלה במיוחד או שיש מעט מקום סביב הגלגלים, אז * כנראה * זה יהיה בסדר. אם יש לך חברים / משפחה בעלי תואר הנדסת מכונות או מכונאים שעושים עיצוב / שינוי מסגרת בהתאמה אישית / כלשהו, ​​בקש מהם עצות, וכמה בטוחים שהם בדרך זו או אחרת (ואל תתבע אותם אם הם טועים אם ביקשתם מהם רק עצות מהירות / חינם!)
#4
+3
sixtyfootersdude
2010-08-30 01:19:43 UTC
view on stackexchange narkive permalink

משהו כמו הטריילר של בוב יכול להיות שימושי. יש לו השעיה.

קרוואן ה- BoB הוא נגרר גלגל אחד ולכן כנראה שלא יהיה אפשרי לשנות את שלך לעבודה כמו הבוב. עם זאת אם היית בונה אחד חדש שהופך משהו כמו הבוב יכול להיות רעיון טוב.

ההבנה שלי היא שנגררים לגלגלים אחד טובים יותר לתנאים קשים.

alt text

ערוך : היתרון הנוסף יכול להיות שאתה יכול לארוג ביתר קלות בבורות. יש לי קרוואן דו גלגלי גם עכשיו אבל זה מסובך להימנע ממורות עם שלושה גלגלים בנקודות שונות על הכביש. זה עשוי להיות קל יותר עם נגרר גלגל יחיד העוקב ישירות מאחורי האופניים שלך.

לרוע המזל, החלפת [הטריילר שלי] (http://www.flickr.com/photos/neilfein/3754134016/) אינה משהו שאני יכול להרשות לעצמי כרגע, אבל אני שמה עין על קרוואן ההשעיה של Bob מזה זמן מה. - זה נראה כמו ציוד מתוק.
#5
+2
Mark Stosberg
2011-08-21 07:02:48 UTC
view on stackexchange narkive permalink

היה לי ניסיון בהובלת מחשב נייד, שגם אותו לא רציתי לזרוק. הריפוד הטוב ביותר עבורו לא היה "שרוול מחשב נייד" רשמי, אלא עטוף אותו במעיל צמר גובר, ואז הכנסתי אותו לתיק התחתית שלי, שהתאים לכושר הדוק. הייתי נוטה לנקוט באותה גישה עם קרטון ביצים: עוטף אותם במעיל צמר, ממלא דברים בתוך מיכל, וחוגר אותו היטב לקרוואן.

כמו כן, תן מעט אוויר לצאת מצמיגי הקרוואן לספיגת זעזועים חופשית. (השתמשתי בטריק הזה היום כשלקחתי את ילדתי ​​בת 3 חודשים בנסיעה הראשונה שלו באופניים, במושב מכונית הפונה אחורה שהוצמד לבקפיץ).שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...