שְׁאֵלָה:
Rollerbrakes רועש מאוד בשימוש
jdv-Jan de Vaan
2010-08-26 23:39:52 UTC
view on stackexchange narkive permalink

באחד האופניים שלי יש "בלמים רולרים" (אופני נסיעה). כשאני בולם בעדינות רבה הם עובדים בשקט. אם אני לוחץ על הבלמים עוד יותר, אני שומע צליל חריקה מתכת למתכת נורא. זה גורם להולכי רגל לקפוץ מהדרך, שזו תופעת לוואי לא רצויה (טוב, רוב הזמן). האם עלי להתאים אותם? לשמן אותם? להחליף אותם? ...

בלמים משמנים נשמע כמו רעיון רע מאוד
@M. לשוחח: לא, מדובר בבלמי גלילה. מערכת שונה.
האם הם חדשים יחסית או משומשים?
@Dustin: די ישן למעשה.
שתיים תשובות:
#1
+8
Andrew Lowe
2010-08-27 14:53:04 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בלמי רולר (סוג של בלם תוף) אכן זקוקים לשירות קבוע, אשר דורש שומן (כן זה נראה מוזר לשמן בלמים) מכיוון שיש כמה חלקים נעים שיכולים להתחכך. אתה אמור להיות מסוגל לקנות שומן / שמן רולר בלם ולמרוח במקום הנכון. אני לא מכיר 100% את בלמי הרולר, אז אולי תצטרך לבדוק את המיקום במדריך שלך, או אולי מישהו אחר יכול לעזור בתיאור כיסוי הגומי במידת הצורך.

עליכם להשתמש בשומן הנכון, זו תנועת הגלילים בשומן המספק את הבלימה.
כן אתה לא יכול פשוט להשתמש בשומן כלשהו. הגלילים למעשה דוחפים את הנעליים כנגד התוף וגורמים לחיכוך בין התוף לנעליים (נעלי בלם, ולא נעלי כפות רגליים), מה שגורם לך להאט או לעצור.
#2
+4
Crapulon
2012-12-19 03:37:15 UTC
view on stackexchange narkive permalink

צליל המתכת על המתכת הזה אומר שאתה צריך להזריק מעט שומן לבלמי הגלילה שלך. יש לי בלמי גלילה על אופני המטען שלי ואני צריך לשים שומן בכל חודש שני, במיוחד במהלך הקיץ. יש יציאת שומן (חור) במעטפת החיצונית של הבלם, אתה פשוט משפריץ את השומן שם. ראה את התצוגה המפוצצת של בלם גלגלת Shimano - יציאת השומן מסומנת (6).

קל יותר להשתמש בשמן הבלמים הרשמי של Shimano מכיוון שהוא מגיע בצינור השפריץ, אך אם אינך יכול להשיג פשוט השתמש בשומן אוטומטי והזרק אותו עם מזרק. כל שומן טוב יותר מאף אחד.

שימו לב גם בחלק מהאופניים יציאת השומן מונעת על ידי המסגרת, יתכן שתצטרכו להסיר את הגלגל כדי להגיע אליו.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...