שְׁאֵלָה:
כיצד עלי לכוון את כף הרגל לאורך כל שבץ הדוושה?
Brock Boland
2010-08-31 19:16:39 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כשאני אומר "לכוון את כף הרגל שלי" אני מתכוון ביחס לקרקע. האם עדיף לשמור על כף הרגל לאורך כל המכה? האם עלי לכוון את בהונותי כלפי מטה או כלפי מעלה בכל נקודה כלשהי? אני תוהה מה הכי טוב להעברת כוח, ולרגליך והקרסוליים.

שתיים תשובות:
#1
+8
curtismchale
2010-08-31 21:13:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

עבור רוב האנשים העצה היא שאתה צריך לשמור על הרגל שטוחה ככל האפשר. ישנם כמה רוכבים שרוכבים בהונות מטה (אפילו כמה מפורסמים בסיור) אבל היה להם מאמן שקבע שבמקרה הספציפי שלהם יש יתרון לרכיבה על בהונות מטה.

לא סביר שתוכל שמור על כף הרגל שלך ברמה מלאה כשהיא מגיעה מעל החלק העליון של שבץ הדוושה שלך, אך היא צריכה להיות ברמה דרך מכת הכוח ומסביב לתחתית כאשר אתה מושך את הדוושה לאחור כדי להסתובב.

מהפוסטרים האחרים, הקפידו מאוד על קרסול. אמנם זה מתואר כדבר נהדר המאמנים רבים מרגישים שזה לא עושה כלום והוא סיפור של נשים זקנות. חלקם אפילו מרגישים שזה מזיק לך. צירפתי כמה קישורים לקריאה נוספת בנושא.

מהקריאה לעיל ומאמרים אחרים בנושא, אני נוטה להמליץ ​​נגדו. לכל הפחות דבר עם איש מקצוע רפואי שיכול להסתכל על טכניקת הדיווש שלך ועל הביומכניקה ולייעץ כראוי.

אנקלינג היה בדיוק הרעיון שתהיתי עליו. תודה!
#2
+1
darkcanuck
2010-08-31 23:51:26 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מרבית נעלי הרכיבה עם סוליות קשות ממקמות את העקב מעט מעל כדור כף הרגל שלך (כך שזווית קלה כלפי מטה של ​​האצבעות).

זו כנראה הזווית שאני שומר על כל פעימות דוושה, אבל להיות כנה אני לא חושב על זה הרבה, וגם לא יודע מה "נכון". אני מתמקד בניסיון ליצור עיגולים חלקים ולתת לקרסוליים לעשות את מה שבא באופן טבעי.

ההתמקדות בהפניית אצבעות הרגליים כלפי מטה נראה כמסייעת בטיפוסים קשים בסיבוב, אבל זה כנראה רק טריק פסיכולוגי.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...