שְׁאֵלָה:
מדוע עלי ללבוש בגדי אופניים עשויים סטרץ '?
Johan Dahlin
2010-08-26 01:03:36 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מה הסיבה ללבוש בגדי אופניים עשויים סטרץ '(לייקרה)? הם בטוח נראים די מוזרים.

@geoffc מה עם רוכבי אופניים גותיים?
@Jay Bazuzi ברור שרוכב האופניים הגותי צריך לרכוב בחליפות ועניבות.
צאו לרכיבה ארוכה במכנסי כושר. ואז צאו לרכיבה ארוכה במכנסי אופניים בשבוע הבא. אז אתה יכול לענות על השאלה בעצמך.
שבע תשובות:
#1
+33
Jared Harley
2010-08-26 01:07:29 UTC
view on stackexchange narkive permalink

חשבתי שגם מכנסי ספנדקס נראים מוזרים, עד שאשתי קנתה לי זוג עם הריפוד. עכשיו, אני לא יכול לרכוב במכנסיים קצרים רגילים בכלל!

המכנסיים הקצרים עם הריפוד מסייעים בהגנה על חלקי המפשעה הרגישים שלך, כמו גם עוזרים לך לשמור על קרירות ויבשות יותר (מונע פצעים מגעילים) על ידי הרטבת הלחות (זיעה ) הרחק מגופך. אין שום קשירה או שפשוף באזורים הלא נכונים וכל החלקים המצחצחים שלך מוחזקים היטב.

ונקודה גדולה וחשובה לגבי מכנסי אופניים - אתה לובש אותם בלי תחתונים.

גופיות מגיעות גם בחומר צמוד ומשוחרר - אני אישית מעדיף את הגופיות הרופפות (אני לא בדיוק רזה מספיק כדי ללבוש את הגופיות הצמודות). מלבד הרטבת הרטיבות שהם מספקים, הם מגיעים גם בצבעים גלויים במיוחד, וזה נחמד כשאתה יוצא לרכוב לבד, במיוחד אם הראות נמוכה.

הם גם לא מתקבצים בשום מקום.
אני לא חושב שחלק הספנדקס הוא בהכרח החלק המרגיע, אך מכיוון שהם דקים יותר הלחות נעה ביתר קלות.
בתיאוריה @Rebekah, לפחות. לאשתי יש זוג כתפיות שהיא משתמשת בהן כדי למנוע את מכנסיה הקצרים מלהחליק למטה בזמן שהיא רוכבת.
ההתחלה של התשובה קצת מוזרה, גם אתם "חשבתם כך" על מה? מלבד התשובה הנהדרת הזו :)
@Johan - הבהיר: חשבתי שהמכנסיים קצרים נראים מוזרים. עמיתי לעבודה עדיין צוחקים עלי כשאני נכנס ללבוש מכנסיים קצרים שלי, אבל אין להם הרבה מה לומר כשאני מציין שהישבן שלי לא כואב אחרי שרכבתי בגללם!
אני מעדיף מאוד צמר על פני לייקרה לבגדי רכיבה על אופניים או רופפים. זה לא מריח גם אחרי רכיבה מיוזעת מרובה ונושם הרבה יותר טוב מרוב הבדים שלבשתי. בונוס נוסף: בגדי צמר הם בדרך כלל פחות מצועצעים ומקושטים עם לוגו. אז, התשובה שלי תהיה שאין שום תועלת ללייקרה!
אם זה ריפוד במכנסיים הקצרים שאתה רוצה, אתה לא צריך ללכת עם סטרץ '. ישנם מכנסי אופניים שתוכלו לקנות עם ריפוד, אך אחרת נראים כמו מכנסיים רגילים. אני מניח שאתה יכול ללבוש אותם גם ללא תחתונים (אם אתה רוצה) אבל אני לא עושה את זה (TMI, אני יודע).
@Jared אני ממליץ להשתמש בסינר ולא במכנסי אופניים + כתפיות. הם בעצם זהים למה שאתה אומר שהיא משתמשת בו עכשיו, למעט לסינר יש כתפיות מובנות, והם כנראה יותר נוחים ממתלים עזר.
#2
+15
bikesandcode
2010-08-26 01:07:49 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יש לכך כמה סיבות טובות.

  • יותר אווירודינמיים, אנו בני האדם לא מוציאים כוח רב ולכן כל מעט עוזר
  • מכנסיים קצרים מרופדים. אתה רוצה את אלה לכל דבר יותר מנסיעה קצרה. רוב המכנסיים הקצרים עם הרפידות הם במקרה סטרץ '. דחוס את השרירים מעט כדי שלא יזוז כל כך הרבה
העניין של דחיסת השרירים הוא מה שאנדר שריון משווקת את הדברים שלהם על סמך.
#3
+7
Martynnw
2010-09-14 16:15:58 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אם אתה לא אוהב את המראה שלהם (ולמען האמת, אף גבר לא נראה טוב במכנסי לייקרה), אתה יכול ללבוש מכנסי לייקרה עם מכנסיים רחבים (או מכנסיים) מעל הראש - ככה אתה עדיין מקבל כל יתרונות הנוחות ללא אף קנס בסגנון.

אין כיסים במכנסי אופניים, וגם אין לולאות חגורה. אני לובש מכנסיים ישנים של "מסביב לבית" על גבי מכנסי רכיבה על אופניים .... כלומר, איפה איש אמיתי תולה את עור העור שלו ברכיבה?
#4
+4
cardo
2010-09-11 23:10:53 UTC
view on stackexchange narkive permalink

תלוי אם אתה רוצה כבוד ב- LBS או בכל מקום אחר אליו אתה נכנס. אני מגזרות, חולצות טריקו ועיריות. אני אוהב לחלוף על פני החבר'ה שהוציאו יותר על בגדיהם מאשר שהוצאתי על האופניים שלי. בטח, אני נראה כמו עובד בניין שאיבד את רישיון הנהיגה שלו, אבל אני גם לא לובש 420 / עניבה. כיוון מוטעה ופס קונטררי. ברגע שמישהו אומר 'אתה חייב ...' אני אינני, וזה זול יותר. בגדים עשויים להפוך את האיש אבל הם לא עושים גבר. עבור לאתר סקי והסתכל על האנשים שיוצאים מקצוות 'מסלולי הארנבות', יש להם את כל הדברים המהודרים. "פשוט תעשה את זה."

#5
+4
markdrayton
2010-09-12 00:53:17 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מכיוון שכותנה מיוזעת ומקומטת א) שפשפות וב ') היא די לא היגיינית. לייקרה ("סטרץ") לא מתאסף, מעביר זיעה בצורה יעילה יותר (אם מרופד) לוקח קצת את הבאזז מהכביש. אני כל כך רגיל ללבוש את זה הרעיון של להיראות מוזר אפילו לא עולה על דעתי.

לא משנה מה תלבש, הקפד לשטוף אותו לעיתים קרובות.

#6
+3
D'Arcy Norman
2010-09-12 07:18:29 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בשנים הראשונות של נסיעה באופניים עסקתי במכנסי כותנה וחולצות. חשבתי שלייקרה נראית טיפשה, ובזבוז כסף. ואז ניסיתי כמה מכנסי לייקרה. איזה הבדל. הדברים שלי לא נפטרו ולא נלחצו בנסיעה של 15 ק"מ לעבודה. שמרתי יותר קריר ויבש. לגמרי שווה את זה. תמיד אני לובש מכנסי אופניים של לייקרה עכשיו (יכולת הריפוד והחזק-במקום במקום חיוניים לנוחות).

#7
+2
user1852118
2012-12-28 02:46:48 UTC
view on stackexchange narkive permalink

למי שלא מתרגש מההשלכת המון כסף על מכנסי לייקרה יקרים שנראים מוזרים וגורמים לך להיות לא נוח, יש אלטרנטיבה! אתה יכול לקנות ספינות שעושות את כל אותם דברים מדהימים (הרטבת לחות, ריפוד תחתון, דחיסת בלוטת המין) בשבריר מהמחיר. לדוגמא אלה: ספינות אופניים לגברים אני בטוח שישנן חלופות אחרות, ממקורות אחרים. אלה יאפשרו לך לשמור על התיקים שלך ויהיה לך 90% מההטבות של מכנסי לייקרה בשווי 100 דולר :)

ספינות הן אלטרנטיבה טובה, אבל התנפננות של התיקים שלך תעצבן ברכיבות ארוכות / רציניות יותר. ואז יש את הגרר הנוסף.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...