שְׁאֵלָה:
האם יש צורך במעמד של 3 אופניים לשני אופניים?
Bob
2010-08-26 23:11:32 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בדקתי להשיג מתלה אופניים המותקן לתא מטען לשני אופניים. עם זאת, שמעתי כמה אנשים אומרים שבעצם אני צריך מתלה עם 3 אופניים מכיוון שאין באמת מספיק מקום על מתלה דו-אופני לשני אופניים.

האם זה נכון? אם כן, מדוע בכלל ישנם מדפים דו-אופניים? האם זה תלוי רק במותג? דגמי מתלים לשלושה אופניים הם מעט יקרים יותר מעמיתיהם לדו האופניים, ואני לא מתכנן להעביר אי פעם 3 אופניים, אז אני מעדיף לא לקנות מתלה לשלושה אופניים אם אני לא צריך. / p>

משווה כעת http://www.amazon.com/Saris-Bones-805-2-Bike-Trunk/dp/B000BT30RK ו- http://www.amazon.com/Saris-Bones-3-Bike-Trunk-Mount/ dp / B0007M64GK. גרסת 3 האופניים לא נראית הרבה יותר גדולה, אבל היא 30 דולר יותר.
תלוי ברכב שלך, סאריס בונס 3 תומך רק בשני אופניים (כמו במקרה של הונדה סיוויק שלי 2010). השימוש המומלץ הוא להשתמש בשני החריצים הקרובים לרכב ולהשאיר את השלישי פתוח.
ארבע תשובות:
#1
+8
bikesandcode
2010-08-26 23:58:46 UTC
view on stackexchange narkive permalink

זה תלוי איך ... אתה מונע שריטות לאופניים שלך.

מתלה לנגרר 4 אופניים של Thule יכול להכניס עליו 4 אופניים. אם אתה רוצה להבטיח שלעולם אין דוושה למסגרת מגע, אתה יכול לעלות עליה על שני אופניים.

באופן כללי עם קצת נענוע ואולי הסרת גלגל או שניים, אתה תמיד יכול להשיג כמה שיותר אופניים כפי שפורסם על מתלה נתון. רק שים לב שיהיה שפשוף ככל שתתעסק עם האופניים כדי להעלות אותם.

#2
+6
Jared Harley
2010-08-26 23:21:09 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני חושב שזה תלוי בסוג האופניים שתעמיס על המדף.

יש לי מתלה רכוב על 4 אופניים ( דומה למעמד זה). השייט של אשתי פשוט מספיק גדול כדי שייקח קצת תשומת לב למיקום כשאני מעמיס את האופניים הבאים בכדי לגרום לכולם להתאים. מה שנתקלתי בו הוא שכידון האופניים הקטנים נוטה להפריע למושב המושב של האופניים הבאים (אני מעמיס כל אופניים בכיוון ההפוך). במקרה שלי, ידית הבלמים שלה אוהבת להיתפס על המדף שלי, אז צריך קצת תרגול כדי לעקוף את הבעיות האלה.

אם אתה יכול, הייתי מנסה לרכוש מתלה דו-אופני ממקום שיאפשר לך להחזיר אותו, לקחת אותו הביתה ולנסות אותו. אם זה יכול להכיל את שני האופניים, אתה יכול ללכת, ואם לא, אתה יכול לקחת אותו בחזרה ולרכוש מתלה גדול יותר.

#3
+4
Geoff
2010-08-28 04:13:55 UTC
view on stackexchange narkive permalink

זה תלוי במעמד האופניים ובגיאומטריה של האופניים שלך. בדרך כלל, ממה שראיתי, אם כתוב שהוא יכול להכיל שניים, אז הקנס שלך. אני ממליץ בדרך כלל על Thule T2. זה מתלה נהדר והוא קל מאוד לשימוש; אני אף פעם לא דואג לאופניים כשהם נמצאים עליהם.

#4
+4
Amos
2010-08-28 13:39:41 UTC
view on stackexchange narkive permalink

היה לי אחד כזה:

enter image description here

עם קצת התעסקות אני יכול להשיג שם 3 אופניים למבוגרים. תלוי באופניים לפעמים אני צריך להחליף את הכיוון שהם פונים ולעיתים לא. כדי לשמור על הצבע מפני שריטות, אתה יכול לקנות רפידות קצף להכנסת בין האופניים, בנוסף גיליתי שאפילו עטיפת הדוושות במגבות ישנות או הסרתן לחלוטין יכולה להקל על החיים.

אתה אמור להיות מסוגל להשיג שני אופניים על מתלה של שני אופניים עם מעט תמרון (זה יכול להיות פשוט למדי), אבל אם אתה יכול להרשות לעצמך, מתלה לשלושה אופניים עשוי להיות קל יותר לשימוש ונותן לך יותר מרחב פעולה בעתיד.

מצאתי כי בשביל השקט הנפשי אני צריך להוסיף שתי רצועות נוספות בתחתית המתלה כדי לאבטח את תחתית האופניים ולעצור את כל החלק מלהקפוץ מהרכב כשאתה פוגע בליטה. (זה כנראה היה מיותר אבל זה גרם לי להרגיש טוב יותר).

האם אתה מסוגל לצלם תמונה רגילה של המדף שלך ולערוך בשאלה? 10 שנים לאחר מכן, הקישור מת.
@Criggie למרבה הצער, עברתי כבר מזמן מהמדף הזה. החלפנו מכונית וגילינו שאף מתלה אינו תואם לעלות על החלק האחורי של המכונית, ולכן יש לי סורגי גג לשאת 3 אופניים על גבי המכונית. אראה אם ​​אוכל למצוא תמונה דומה לזו שהייתה לנו בעבר.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...