שְׁאֵלָה:
איזה דוושת אופני הרים מתאימה ביותר למירוצים?
Johan Dahlin
2010-08-26 01:27:04 UTC
view on stackexchange narkive permalink

איזה סוג של דוושת אופני הרים מתאים ביותר למירוצים? זה צריך להיות די קל, אבל גם עמיד כדי להיות מסוגל להתנגד למירוץ קשה.

האם אנחנו מדברים כאן על פלטפורמה או חסרי קליפ?
לא קשור לאף טכנולוגיה ספציפית, אבל אני מניח סובייקטיבי
שְׁלוֹשָׁה תשובות:
#1
+6
raabidfun
2011-07-13 23:41:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

היו לי SPD וביצי ביצה, ואני אוהב את דוושות מקצפי הביצה של Crank Bros. מצאתי שהם טובים בהרבה מ- SPD. אתה יכול לצלף על ארבעה צדדים ולא על שניים, ולפי הניסיון שלי, קל יותר לקצץ אותם במצבי חירום מאשר SPD.

כמו כן, בניגוד ל- SPD, לביצי ביצה אין משטחים שטוחים , כך שיש פחות סיכוי להחליק אם אתה מנסה לחזור אחרי קטעי טיול באופניים בשבילים בוציים.

Crank Bros Eggbeaters Shimano SPDs

#2
+5
curtismchale
2010-08-26 03:39:41 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני מניח שאנחנו מדברים ללא קליפים מכיוון שאנחנו מדברים על מירוצים. יש לי מספר דוושות SPD ותמיד מצאתי אותם חסרים. אני מעדיף דוושות זמן ודהרתי עליהם x-country במשך שנים. יש לי זוג אליום. כשקניתי אותם (לפני 5 שנים) שום SPD לא שמר על ניקיון כמו שהם עשו. גם Speedplay ו- Crank Bros אמורים לנקות בוץ היטב, אבל מעולם לא ניסיתי אותם.

בסופו של דבר זו העדפה אישית. בדוק אם תוכל לעלות על כמה דוושות שונות ב- LBS שלך ולקרוא כמה ביקורות במגזינים ובפורומים.

#3
+2
thl33ter
2020-05-05 19:36:08 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מקצפי הביצים כאמור די זוכים במשקל, בפינוי הקרקע ובסתימה, אך שמעתי על נושא האמינות המוזר, ואין להם מתח מתכוונן

ל- Shimano SPD יש מתח מתכוונן. , אפילו בקצה התחתון של דוושת M520 ומהווים מטרה גדולה יותר להטביע עליה רגל אם התנתקת וצריך להוריד קצת כוח. לא שזה עשוי להיות בעיה בעת מירוץ. לפדלים בסגנון שימאנו יש גם 'צף' מוגדר יותר (לסת בכף הרגל) יותר מביצי הביצה, ונקודה מוגדרת יותר לניקוי. לבסוף, הם מנחים את כפות הרגליים שלך די טוב. יש לי כמה זוגות מעל גיל 8 שעדיין פועלים.

אם אתה חדש בדוושות חסרות קליפ באופן כללי אני ממליץ על M520 כדרך הזולה ביותר לנסות אותם, ומשם ברגע שאתה יודע מה אתה אוהב / לא אוהב אתה יכול למצוא דוושות ' חליפה, כיוון שכולם צריכים להיות תואמים לנעליים שבחרת.

לא ניסיתי את Time או Speedplay אז אני לא יכול להגיב שם.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...