שְׁאֵלָה:
להמיר ציוד קבוע לאופני רכבת
Ben
2010-08-26 06:05:00 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני רוצה להמיר את אופני 700c עם הציוד הקבוע שלי (שעת העומס של ראלי) לאופני שבירה. האם מישהו יכול להמליץ ​​על הדרך הטובה ביותר לעשות זאת. האם מישהו יכול להמליץ ​​על רכזת אחורית טובה או רכבת גלגל אחורית טובה?

שְׁלוֹשָׁה תשובות:
#1
+7
Dustin Ingram
2010-08-26 23:56:25 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ניתן לעשות זאת בשתי דרכים:

  1. דרך קלה: רכוש גלגל 700c חדש עם רכזת בלם רכבת מחנות האופניים המקומית שלך או מהאינטרנט. אולי קשה למצוא זאת מכיוון שזו אינה אפשרות פופולרית במיוחד, אך לא נדיר למצוא אחת בחנות אופניים מסודרת.
  2. דרך קשה : רכוש רכזת בלם רכבת חדשה ובנה מחדש את הגלגל האחורי הקיים שלך (או בנה אותו מחדש - בניית גלגלים היא תהליך מורכב) עם הרכזת החדשה. יתרון אחד לבנייה מחודשת של הגלגל הקיים שלך הוא שקל יותר למצוא רכזת בלם רכבת חדשה או משומשת. בנוסף, תהיה בטוח שיהיו לך חישוקים אחוריים תואמים של &.

מלבד זאת, אין צעדים או שיקולים אחרים שתצטרך לנקוט.

#2
+1
shaun hammer
2012-01-04 21:28:41 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מצאתי סט נהדר של גלגלי רכבת ברשת ב- גלגלי אספרסו dot com. הם מוכרים גלגלי רכבת עמוקים מוכנים בארבעה צבעים: לבן, שחור מט, כסף מלוטש וטורקיז תמורת 139 פאונד. הם גם מבצעים בניית גלגלים בהתאמה אישית, מוכרים את החישוקים והרכזות בנפרד ומשלחים לכל מקום בעולם.

#3
+1
whatsisname
2013-02-24 04:32:24 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אל תשכח לוודא שזרוע התגובה מקובעת בצורה נכונה ומאובטחת למסגרת. במהלך skidzzzz מטורף יהיה שם כוח רציני, אז אל תיקח את העניין סביר. אם הוא ישתחרר בזמן עצירה, לא רק שהוא עשוי לעצור אתגר, הוא עלול להרוס את מסבי הרכזת.

ונבון לשקול אם המסגרת בנויה לעמוד בכוחות המעורבים. באופן כללי הזרוע מקובעת על שרשרת השרשרת, אך עצירה אלימה עלולה להיקרע משענת שרשרת מהודקת קלות. לא בעיה גדולה כמו לשים דיסקים על מזלג קדמי שלא מיועד לדיסקים, אלא אותו דאגה בסיסית.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...