שְׁאֵלָה:
נעילה לשימוש תכוף במיוחד
Pekka
2010-08-26 14:59:15 UTC
view on stackexchange narkive permalink

האם קיימים מוצרי נעילה שם המיועדים במיוחד לטיפול קל כאשר הם נעולים נעולים עשרות פעמים ביום?

כרגע אני משתמש במנעול רגיל ומבוסס על שרשרת ואני מתעצבן בגלל

  • אני עושה נזק קל כל הזמן למסגרת כשמסירים את המנעול מהאופניים

  • אני צריך לסחוב מפתח בכל עת, מחטט אותו מהכיס שלי כשמגיע הזמן ללכת (לעתים קרובות בסביבה חסרת תודה, רועשת, לצד הדרך), ומחטט את המנעול חזרה לאופניים יש פתרונות שם שהופכים שימוש תכוף לכאוב ביותר, ועדיין מאובטח ככל האפשר? אני חושב על משהו שעובד כמו מנעול דלת רכב בשלט רחוק. עם זאת, עדיין צריך להיות אפשרי להצמיד את האופניים לאובייקט כדי למנוע את נסחפותו.

    Related: נעילת האופניים הטובה ביותר

מסוג המנעול שבו אתה משתמש כעת, האם אתה נועל את האופניים שלך בעיר?
@neilfein כן, בדיוק.
חָמֵשׁ תשובות:
#1
+10
deemar
2010-09-09 07:08:08 UTC
view on stackexchange narkive permalink

טריק שמשתמשים בו שליחים בסביבתי הוא לשאת את המפתח על רצועת גומי סביב פרק ​​כף היד שלהם - לא לחטט יותר בכיסים אחר מפתח. אני מוצא שמנעול שאתה יכול ללבוש על חזה כמו בונולייה הוא הכי נוח לנשיאה. ישנם מספר מנעולי שרשרת באורך זה שיש להם צינור פלסטיק מעל השרשרת כדי למנוע שריטות.

#2
+10
Ian
2010-09-08 17:06:52 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לשימוש תכוף, אני חושב שקשה לנצח מנעול המובנה באופניים, למשל. ה Axa Defender שמוצמד לתהילת האופניים ואז נועל את ההגה; יש לו גם כבל שתוכל להשתמש בו כדי לנעול את האופניים למעמד האפייה. זה נהדר למנעול על אופניים "יומיומיים" מכיוון שאתה לא יכול לשכוח לקחת את זה איתך.

Image of bike lock alt text

כן, אלה הם הטובים ביותר. נעילה מהירה ללא טרחה בכבלים אם אתה סתם חונה לזמן קצר, עם אפשרות לחבר את האופניים שלך למשהו אם צריך. כמו כן, קשה מאוד לפרוץ.
#3
+6
curtismchale
2010-08-26 20:03:03 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני ממליץ על קריפטונייט. ה- Evolution Mini משמש מספר חברים (שליחים) שלי והם משתמשים בו פעמים רבות ביום. שומר על דברים וזה קטן. אם אתה רוצה קצת יותר גמישות במה שאתה יכול לצרף אליו, בצע אחד בגודל גדול יותר.

https://www.kryptonitelock.com/products/list.aspx?cid=1001&scid = 1000

#4
+4
Goodbye Stack Exchange
2010-09-15 08:58:07 UTC
view on stackexchange narkive permalink

פיתרון פשוט ל חלק מהשאלה שלך - זה של גירוד האופניים תוך כדי הסרת השרשרת: פעם היה לי נעילת שרשרת עם שרוול פלסטיק, כדי למנוע בדיוק את זה. סביר להניח שתוכל למצוא שרוול דומה בכל חנות חומרי בניין, פשוט השתמש בצינורות שקופים זולים.

לחלופין, אם אין לך צינורות שקופים זולים, השתמש בצינור פנימי ישן! (שימושים לצינור פנימי ישן מספר 40923.)
#5
+4
Don Graziano
2011-09-06 23:26:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לאחר שעבדתי כשליח בטורונטו במשך כמה שנים (וכמה ערים אחרות), גיליתי שהמנעול הטוב ביותר (מניסיוני) היה משהו טוב ואיכותי של Master Lock & באורך של שרשרת עבה. מהחומרה ארוכה מספיק כדי לעטוף את המותניים בזמן שאתה מתכופף. (הם מכינים גניבות פליז & נחמדות עם שילובי מקשים אם אינך מעוניין במפתח עם הג'ונאס להיות די עמיד בפני קורוזיה / חמצון). כמו חגורה, היא בדרך כלל ארוכה מספיק בכדי להקיף את המסגרת, סט הגלגלים ומשהו יציב לעגן עליו.

האופניים שלך לא יגיעו לשום מקום & זה רק יחזיר לך כ- $ 15 בחזרהשאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...