שְׁאֵלָה:
איזה סוג צמיגים יכול למנוע ראשי עזים?
Jared Harley
2010-08-26 00:55:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יש לנו הרבה ראשי עיזים 1 באזורנו, ויש להם נטייה לעשות משהו כזה לצמיגי אופניים:

Goatheats

1 aka Tribulus terrestris , puncturevine, קלטרופ, קתאד, גפן צהובה, עיזים, בוררה גוקארו ובינדי.

אוי - זה הרבה ראשי עזים ...
@geo למרות שזו לא התמונה שלי, אשתי חזרה מרכיבות עם צמיגים שנראים ככה (יש לה צמיגי קרוזר "26). החלק המפחיד באמת הוא הקוצים שבהם הגוף נשבר - אתה צריך לחטט את שארית הקוץ החוצה בקצה להב הסכין.
קשור: http://bicycles.stackexchange.com/questions/5558/which-puncture-resistant-tires
[שוואלבה דוראנו פלוס] (http://www.schwalbetires.com/bike_tires/racing_tires/durano_plus) הוא ככל הנראה צמיג אופני הכביש העמיד ביותר לנקב.
זו צריכה להיות וויקי בקהילה מכיוון שמדובר במפורש בשאלה "רשימת X טובה".
שְׁלוֹשׁ עֶשׂרֵה תשובות:
#1
+36
Tommy Williams
2010-08-26 01:01:07 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לא ניסיתי אותם במיוחד עם ראשי עיזים, אבל עברתי דרך מסמרים, סיכות, זכוכית וכמעט כל דבר אחר שתמצא בסביבה עירונית ב מרתון שוואלבה פלוס ("שטוח -לא ") צמיגים.

אף פעם לא היה לי מישור מעל אלפי קילומטרים עם מרתון Supremes שלהם - והם הרבה יותר קלים ורכובים טובים יותר - אבל הם לא כמו לנקב- הוכחה כצמיגי מרתון פלוס.

לא אני ואף אחד בקבוצה של מאות רוכבי האופניים שנמצאים ברשימת תפוצה מקומית בסיאטל לא ראינו אי פעם הוכחה לנקב יותר מאשר צמיגי מרתון פלוס.

מרתון פלוס באתר הראשי של שוואלבה

רישום מוצרים משוואלבה צפון אמריקה (מפיץ לצפון אמריקה).

הם קיימים במגוון רחב של גדלים.

מצאתי שהצמיגים של מרתון פלוס עבדו טוב מאוד
הקישור בתשובתך כבר לא עובד. בנוסף נראה כי ההגנה הכפולה של נובי ניק (http://www.schwalbetires.com/node/2671) שווה להסתכל.
היה לי פנצ'ר במרתון פלוס, אבל רק אחד בכמות די גדולה של רכיבה. הם הצמיג הכי פחות נוקב שהשתמשתי בו. אבל נקבים אכן קורים!
מרתון פלוס צמיגים מדהימים. קיבלתי פנצ'ר אחד אי פעם (בתוך 10 שנים) באמצעותם וזה היה כאשר מסמר ענק הצליח לנקב בצד הצמיג, וכך נמנעתי מההגנה.
#2
+30
Wilka
2010-08-26 03:53:16 UTC
view on stackexchange narkive permalink

עברתי להשתמש ב ארמדילו מומחה לפני זמן מה בגלל פנצ'רים תכופים, ומאז לא עברתי את המעבר. אני ממליץ עליהם בחום.

שמתי את אלה, ושום דבר עדיין לא עבד. הנה מקווה!
#3
+17
dcharles
2010-08-26 01:25:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כמעט כל צמיג יהיה פגיע לנקבים במיוחד כשהם מזדקנים / מתבלים. מצאתי שהצמיגים קונטיננטל Gatorskin יעילים ואני תואם אותם ל- Mr. מוסיף צמיג טופי. כל עוד אני בודק את הצמיגים לאיתור קוצים / זכוכית אחת לכמה שבועות, אוכל לעבור כמה אלפי מיילים בכבישים או יותר ללא פחז.

החיסרון בשימוש במוסקים ובצמיגים עבים יותר הוא העלייה במשקל. בעיני זה זניח ושווה מאוד את הירידה בדירות.

זו ההגדרה המדויקת שלי, ולמרות שאין לי בעיות עם ראשי עזים במקום שבו אני גר, לא היה לי פנצ'ר יותר משנתיים עם השילוב הזה.
#4
+8
kkeilman
2010-08-26 01:04:28 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אתה יכול להריץ רפש בצינורות שלך כדי לאטום את הדקירות גם מראשי העזים האלה.

היו לי צינורות עם Slime בעבר ולא היה אכפת לי מזה. לירוק עליכם ירוק ירוק לפעמים כשמשאבים אוויר. יש אנשים שאומרים שהם מבחינים בהבדלים באופן שבו הצמיגים מתנהגים גם כאשר יש להם רפש.
הצמיגים כבדים יותר בוודאות עם רפש.
הקישור מוזר מאוד ...
#5
+7
Johan Dahlin
2010-08-26 01:07:41 UTC
view on stackexchange narkive permalink

תוכל גם להימנע משימוש בצינורות ולעבור למערכת ללא צינורות, שחלק מחבריי זכו להצלחות גדולות בהן, מבחינת צמצום הפנצ'רים.

איטום בצמיגי הצינור הוא שגורם לו לעבוד ממה שאני יכול לספר.
+1. לא הייתה לי דירה אחת מאז שעברתי ללא צינורות באנדורו שלי (התקנה ללא צינורות של נובי ניק על גלגלי שוויץ DT). לפעמים כשאני מנקה את האופניים שלי אחרי נסיעה אני מבחין באיזו גו ירוק בחלקו החיצוני של הצמיג, כלומר שרידי פנצ'ר אטום. אבל תוך כדי רכיבה מעולם לא שמתי לב לזה פעם אחת.
#6
+5
Glenn Stevens
2015-09-30 07:20:36 UTC
view on stackexchange narkive permalink

קיימות אפשרויות רבות העוזרות להפחית את הסבירות שמפגש מקרי עם קוצים עזים יפריע או יסיים את הנסיעה שלך להיום. לא כל האפשרויות הללו כוללות החלפת צמיגים.

תשובה זו היא במידה רבה איחוד והרחבה על התשובות הקיימות:

 1. השתמש בצמיגי קלינר עמידים לנקב / עמידים לשטוחים כגון מומחים ארמדילו או קונטיננטל X-King ProTection.

  יתרונות: זמין באופן נרחב, אין צורך להתקין כלים / ציוד / חומרים מתכלים מיוחדים אם משתמשים בו מדבקות עמידות לנקב. סוגים מסוימים של צמיגים עמידים לנקב הם בעלי משטח ללבוש ארוך מאוד.

  חסרונות: קפיצי עמידות לנקב יכולים להיות קשים להחלפה כאשר אתה מקבל שטוח, יכולים להיות בעלי משקל צמיג גבוה יחסית לעיתים פחות גמישים ו / או קשים יותר מהסוגרים רגילים. יעיל פחות כנגד חדירת דפנות צד מאשר כנגד חדירת דריכה, אך בדרך כלל עדיף על צמיגים קונבנציונליים.

 2. השתמש בספינות צמיגים: או זמינים מסחריים כגון mrtuffy או> תוצרת בית כמו צינור מנוקב ישן או הדריכה שנחתכה מצמיג אחר

  יתרונות: בדרך כלל אפשרות די יקרה.

  חסרונות: משקל נוסף, קושי נוסף בהחלפת צמיגים, יכולים להפחית את גמישות הצמיג וכתוצאה מכך לנסיעה מחוספסת יותר. מספק חדירות מוגבלות לדפנות הצד.

 3. הפעל סליים, ללא סטאנים או חומרי איטום אחרים בצינורות

  יתרונות: יכול להיות טוב מאוד לעצירת נזילות מפשוטות פנצ'רים. מאפשר למשתמש להשתמש בכל סוג הצמיג שהוא רוצה ואינו פוגע בגמישות הצמיגים כמו שאופציות אחרות עושות.

  חסרונות: יתכן שתצטרך לחדש את חומר האיטום מעת לעת, זה מוסיף משקל, סוגים מסוימים של חומרי איטום יוצרים כדורי גוש כשהם מתייבשים, לפעמים יכולים להדביק את השסתום, יכולים להדביק חלקית את הצינור לצמיג במקרה של פנצ'רים ואם הצינור נכשל מסיבה כלשהי זה יכול ליצור בלגן של ממש. תלוי בסוג האיטום, יכול להיות קשה להתקנה בצינורות ללא ליבות נשלפות.

 4. השתמש בצמיגים ללא צינורות

  יתרונות: משקל קל יותר (אפילו עם חומר איטום) מאשר חלק מהאפשרויות האחרות. תלוי בצמיג שנבחר תוכלו למצוא צמיגים גמישים מאוד / אחיזים. כמעט מבטל את הסבירות לדירות קמצוץ. ישנם צמיגים צינוריים עם הגנה שטוחה, אשר עדיין שומרים על מידת גמישות גבוהה כמו ה- האבולוציה של Schwalbe Nobby Nic עם SnakeSkin או Double Defense.

  חסרונות: דורש מערכות גלגלים מיוחדות ו / או רצועות ושסתומים. מחייב הפעלת חומר איטום. צמיגים יכולים להיות קשים להתקנה בהתחלה ואם לא משתמשים בחישוקים וצמיגים תואמים ל- UST, ייתכן שיהיה צורך במדחס אוויר בכדי להביא את הצמיגים למושב. פנצ'רים מרובים יכולים לשחרר מספיק אוויר לפני שהחורים אוטמים את הצמיג הופך לרגישים. אם זה קורה זה יכול להיות קשה לאטום מחדש את הצמיג בשטח. אם אתה בנסיעה ארוכה יותר אתה עדיין צריך לשאת צינורות רזרבי במקרה שהצמיג נחתך גדול או גיהוק עד כדי כך הצמיג הופך ללא מושב. איטום יכול ליצור בלגן כשאתה צריך להתקין צינור בשטח. צמיגים מוכנים ללא צינור / צינורות אמיתיים נוטים להיות יקרים יותר מהסוגרים הרגילים.

 5. השתמש בצינורות עמידים בפני קוצים

  יתרונות: אפשרות זולה יחסית. מאפשר שימוש בכל סוג של צמיג קלינצ'ר. ניתן לשלב עם חומרי איטום להגנה נוספת. התקנה פשוטה.

  חסרונות: עבה מאוד, פחות גמיש

 6. השתמש בצמיגי ליבת מוצק

  יתרונות: אין אוויר שיזלוג מהצמיג ויגרום לדחיקה.

  חסרונות: פחות / מעט גמישות מביאה פחות אחיזה ונסיעה קשה יותר, תלוי בסוג המדויק, עשויה להיות אפשרות גבוהה יותר לפגיעה בחישוק בעת פגיעה בחסימות מכיוון שהצמיג נוטה יותר להעביר את הלם מאשר לספוג אותו. הם כבדים מאוד בהשוואה לאפשרויות אחרות.

#7
+3
Jarrett Streebin
2010-11-26 09:32:09 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני קונה את הצינורות העמידים לנקב ואין לי דירות. מחירם זהה לצינורות רגילים ועובד גם עם צמיגים רגילים כמו צינורות רגילים עם קליפות גטור או צמיגים אחרים העמידים לנקב. זו דרך זולה יותר ולדעתי טובה יותר. היתרון הנוסף ברכישת צינור קשוח יותר לעומת צמיג קשוח יותר הוא שאתה עדיין יכול לרכוב על צמיג גמיש. עורות הגאטור או הארמדילים ממש קשים ואינם מספקים נסיעה טובה כל כך.

הנה הקישור לצינורות: צינור פרסטה כביש עמיד בפורטה 700c x 23-26

#8
+2
Daniel Fortunov
2010-08-26 01:23:52 UTC
view on stackexchange narkive permalink

על אופני התיור שלי רכבתי מעל 25,000 קילומטרים של נסיעה, אימונים וטיולים, ולעתים נדירות פנצ'ר. השתמשתי ב צמיגי קונטיננטל טופ טורינג 2000 , ולאחרונה ב צמיגי ויטוריה רנדונר סיטי , שניהם ברוחב 28 מ"מ, ואני מוצא את עמידות הפנצ'ר שלהם מעולה.

#9
+2
Michael
2013-01-23 04:34:07 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לאחרונה חווינו חוויות איומות עם ראשי עיזים. נאיבי אולי אבל לקח לאזור כפרי שהיה בו שיטפונות. חנות האופניים המקומית התקינה צינורות עמידים בפני קוץ (כן חושבים) בתוספת כמה "רפש ירוק" שהתבסס על סיליקון שיאוטם את כל המבנים באופן אוטומטי. הצמיגים שלנו נראים בדיוק לפי התמונה והיינו צריכים צבת כדי להסיר את הקוצים. הוצאתי את האופניים שוב באותו אזור (כל האזור כיסה שיטפונות לאחר) והצליח להסיר את ראשי העזים ידנית מהצמיגים והלחץ נשמר - אפילו כעבור 4 שבועות. צינורות מקוריים נופלו לאחר שעה נסיעה. עלה לי 25 דולר לצמיג כולל התאמה (בחופשה אז אין אפשרויות). אה והיו לנו אופני הרים, אבל חנות האופניים הבטיחה לי שה"רפש "טוב לכל הצמיגים. אינך יכול למנוע את הדקירה עד כדי למנוע דליפת אוויר כתוצאה מכך.

#10
+1
geoffc
2010-08-26 01:01:08 UTC
view on stackexchange narkive permalink

צמיגי ליבה מוצקה?

הם רוכבים כמו צמיגי לחץ נמוך יותר, אבוי. אבל עם קוצים כאלה, מזל טוב עם כל דבר אחר.

ולשקול טון אני מעז לומר?
שקלתי ברצינות זוג לזמן מה, אבל מעולם לא עשיתי אומץ. החזקתי זוג בתערוכת אופניים, והייתי אומר, לא כל כך כבד. אבל אז אני שוקל הרבה, ואני לא פריקית על מזעור המשקל על האופניים.
ניסיתי כמה צמיגי ליבה מוצקים לפני שנים והייתה לי בעיה שהם התגלגלו מהשוליים בתורות - זה היה די מטריד. האם זה עדיין בעיה או שדאגו לזה? או שרק ניסיתי לרכוב עליהם בצורה אגרסיבית מדי?
היה לי זוג - והם איומים. הבעיה שתמיד תהיה להם היא שגם אם הם מרגישים רכים כמו צמיגים אמיתיים, לא ניתן להזיז את האוויר לאזורים אחרים בצמיג ולכן הם לא מתעוותים כמעט כמו אפילו צמיג בלחץ גבוה. זה נותן גרירה גרועה יותר, נסיעה קשה יותר וחישוקים כפופים יותר.
#11
+1
Trezoid
2011-08-29 10:00:50 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אלטרנטיבה שמצאתי עובדת בצורה סבירה בזול היא לשים את הצינור הנקב בתוך הצמיג ואז לנפח את הצינור החדש תחת זה (כך שתגיע בסוף עם הצמיג, שתי שכבות של גומי דק מהדירה ואז הצינור המנופח ואז השפה)

נותן שכבת הגנה נוספת המונעת את חדירת הקוץ לצינור הפנימי.

זה גם במקרה זול בהרבה ואז רוב הפתרונות האחרים (כבר שילמתם על זה) וללא בעיות של משהו כמו ג'ל.

מרפאות הצמיגים של מר טופי עושות בעצם את אותו הדבר, רק מספקות הגנה טובה בהרבה ומחירן בערך זהה לזוג צינורות. בטוח שיש לך כמה צינורות מנוקבים שישבו מסביב, מה שהופך אותו לחופשי למעשה, אבל הרבה יותר קל להשיג את ספינות הצמיגים. http://www.mec.ca/AST/ShopMEC/Cycling/TiresTubesWheels/Tubes/PRD~4001-642/mr.-tuffy-bicycle-tire-liners-700-x-28-32.jsp
@Kibbee: זה נכון, אבל כמו שאמרתי, זה פיתרון "בזול" באמצעות משהו שכבר יש לך אם פגעת במדבקת הקוצים האלה.
#12
  0
ksambrook
2011-08-28 00:09:49 UTC
view on stackexchange narkive permalink

נסעתי בקיץ 5,000+ מיילים (מסלול מאה אופניים מ- VA ל- OR) ללא דירות על זוג אחד של צמיגי ויטוריה רנדונר (700 x 28) . מאוד מתרשם והצמיג הקדמי עדיין נראה חדש לגמרי. אני בטח אחליף את הצמיג האחורי די מהר, אבל גם הוא היה חייל (כל המשקל לאופני התיור שלי היה על הגלגל האחורי)!

#13
  0
Matt
2013-05-24 06:28:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

רכבתי על אופניים בבולההד סיטי, אריזונה (על שם כמות עצומי העזים העצומה) במשך כארבעה וחצי חודשים. שלפתי לפחות כל כך הרבה מהצמיגים שלי כל יום או כל יום אחר. חומרי איטום נוזליים כמו Slime או דומים היו הפיתרון הזול יותר, אך המייגע יותר. ובכל זאת, זה היה הצלת חיים כשהייתי רחוק קילומטרים ממקורות מים.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...