שְׁאֵלָה:
צמיגי אופניים זקוקים לאוויר בכל נסיעה ... האם זה נורמלי?
milesmeow
2010-08-27 04:48:32 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני רוכב על האופניים שלי אולי פעם בשבוע לכל היותר. אני צריך להוסיף אוויר לצמיגים בכל פעם כדי להעלות אותו ללחץ הנכון. (אני רוכב על אופני הרים ומכניס צמיגים בערך 45 - 50 PSI.) האם זה נורמלי?

שְׁלוֹשָׁה תשובות:
#1
+9
Goodbye Stack Exchange
2010-08-27 04:56:56 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אם אתה מכניס 5 או אולי אפילו 10 PSI בכל שבוע, זה לא יותר מדי מחוץ לתור; זה נורמלי שצמיגים מאבדים מעט לחץ לאורך זמן.

אם הצמיגים שלך שוקעים להרבה יותר מזה, ייתכן שיש לך נזילות איטיות. אם שני הצמיגים יורדים באותה כמות, אולי יש לך צינורות ישנים יותר שזקוקים להחלפה. אם צמיג אחד עושה זאת אך לא השני, ייתכן שיש לך נזילה איטית מאוד. נסה להחליף את הצינור ולראות אם זה פותר את הבעיה.

@neilfein ... שניהם דורשים אוויר. למעשה החלפתי את הצינור על אחד מהם בדיוק כמו בדיקה לפני זמן מה וזה עדיין עושה את אותו הדבר. אני חושב שאתה צודק שאני מכניס בערך 5-10 PSI בכל פעם שאני מוציא אותו.
יכול להיות שקוצים או פיסות כבל נשבר בצמיג המנקב כל צינור חדש. ואל תשלול ליבות שסתום רופפות.
#2
+4
ʍǝɥʇɐɯ
2011-05-18 07:59:34 UTC
view on stackexchange narkive permalink

צינורות לטקס?

צינורות 'לטקס' יוקרתיים 'נוחים במיוחד', בעלי עמידות נמוכה, המתגלגלים בעלות כפולה מזו של צינורות רגילים יכולים לנפח מהר מהרצוי.

שסתומים יכולים גם להיות בעיה, בדרך כלל מהכנסת חלקיקי אבק גיר בתוך המסתם. זה יכול להיות המקרה בשני סוגי השסתומים, עם זאת, עם Presta אתה יכול להקל נגד זה על ידי הקפדה על שסתומים.

זכור כי גומי גווע בעת מגע עם האלמנטים, כדי למזער את הסיכוי לכך וודא כי מכסי השסתום נמצאים.

כאמור, אם צמיג אחד מתנפח מהר יותר מהשני, סביר להניח שיש לך פנצ'ר איטי. נקב זה לא בהכרח נראה לעין בלתי מזוינת, חורים יכולים להיות חלק 'רגיל' בתהליך הייצור או שהם יכולים להיות מוצגים סביב מושב השסתום.

צמיגים שונים מתפוגגים לאורך זמן בקצב שונה. זה פרופורציונאלי לנפח הצמיג, למשל. צמיג 20 "x 1.5" יתפוגג מהר יותר מצמיג 26 "x 2.3". 5-10 PSI הוא מקובל על הגבול, גם אם חשבונאות על אובדן אוויר מתחבר למשאבת המסלול שלך. אתה צריך רק לטפל בלחץ הצמיגים כל שבועיים.

#3
+4
M. Werner
2011-05-18 10:49:17 UTC
view on stackexchange narkive permalink

צמיגים בלחץ גבוה ונפח נמוך כמו צמיגי רודסטר אופייניים לעיתים קרובות נדרשים לבדוק מדי יום.

יתכן שהם זקוקים ללחץ של כמה קילוגרמים רק כדי להגיע למצב נורמלי, אך עדיף לבדוק.

צמיגים בנפח גבוה יותר בלחץ נמוך כמו צמיגי MTB טיפוסיים נראים סלחניים יותר, אך בשמירה על צי המחלקה שלנו של 25 אופני סיור, אני מוצא שיש צורך במינימום בדיקה שבועית. זה כמעט בלתי אפשרי לדעת בלי באמת הנחת מד על הצמיג; הדבר עשוי להרגיש מוצק למדי ועדיין להיות 20 קילו בלחץ.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...