שְׁאֵלָה:
כיצד להכין מסגרת לעבודת צבע חדשה
Tadeusz A. Kadłubowski
2010-08-26 11:16:02 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני רוצה לצבוע מחדש את מסגרת האופניים שלי.

מה עלי לעשות לפני שאתן אותה לחנות הצבע? איך הם היו רוצים להכין אותו?

אם פחחות אוטומטית. בדרך כלל תוכלו לחסוך קצת כסף אם תשתמשו בצבע שאותו ערבבו ושהם משתמשים בגונג. הם פשוט יכניסו אותו לתא עם מכונית.
שתיים תשובות:
#1
+19
Dustin Ingram
2010-08-26 21:14:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כמה טיפים:

  • ציירים אינם יודעים דבר על אופניים. אם חנות הצבע אינה ספציפית חנות לצבע אופניים, הם עדיין עשויים להציע הפשילו את האופניים שלכם מרכיבים עבורכם. אל תתנו לזה לקרות! רוב הציירים אינם מכירים את המורכבויות של מכונאות האופניים, ועשויים להסיר או לפגוע ברכיבים מסוימים בצורה לא נכונה, או שלא יודעים או יש להם כלים להסיר אחרים. לדוגמא, ראיתי את כוסות הלחיצה של האוזנייה נצבעות יותר מפעם אחת.
  • הסר את כל המרכיבים. אם לא נעים לך לעשות זאת בעצמך, חנות אופניים תוכל לעשות זאת נכון עבורך.
  • וודא שהציירים מודעים למה שצריך להסוות. אסור לצבוע אזורים עם חוטים חשופים כמו סוגר התחתון, כלובי בקבוקי מים, הלחמת מתלים, פגושים או בלמים! אם הצבע נמשך סמיך, ייתכן שלא תוכל להשתמש בחוטים אלה מבלי להקיש עליהם מחדש.
  • אל תדאג להכנת מסגרת. זה מה שהציירים do יודע לעשות. הם יידעו את השיטות הנכונות להסרת הצבע הישן, כגון התזת חול.
  • אם מסגרת החולצה שלך, יש לדאוג מעט להכנת המסגרת. חזק> בדוק מאילו צינורות איכותיים עשויים מסגרת האופניים שלך. אם הוא כבד ועבה, אל תדאג. עם זאת, אם מדובר בצינור נחמד וקל משקל כמו מרבית המותגים של ריינולדס, הצינורות למעשה הם דקיקים מאוד בנקודות מסוימות, ולא צריך להיות בהתזת חול באופן גס! אם 'החול' אינו מספיק טוב, הוא עלול להשתחל או להחליש את המסגרת שלך בצורה קשה.
אני מסתכל לעשות את זה. האופניים שלי הם כנראה בני 20, מסגרת מורכבת ענקית. לא בטוח מה פירוש ה"קומפוזיט "אם מדובר בצינורות פחמן עם מפרקי אלומיניום. אבל איך זה ישפיע על הפשטה?
#2
+1
curtismchale
2010-08-26 20:04:20 UTC
view on stackexchange narkive permalink

שאל אותם. כנראה הפשט את כל הכבלים וקבל אותו נקי ככל האפשר. ככל הנראה הם יבצעו את התזת החול אבל בדקו שאולי ירצו שהוא כבר יחשוף.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...