שְׁאֵלָה:
כיצד להפוך את האופניים של אשתי לקלים יותר? האם זה שווה את העלות?
milesmeow
2010-08-26 09:08:37 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ירשנו אופני הרים של Huffy Stone Mountain 26 ". אנחנו גרים בקומה ה -3 במדרגות. זה די קשה לה לשאת את האופניים במעלה המדרגות ובמורד. יש להם מזלג עם מתלה קפיץ. חלקים מהאופניים נראים תקינים. כשאני מרים את האופניים זה נראה כבד מלפנים. אני לא בטוח כמה האופניים שווים עכשיו ... אולי 50 דולר דולר אולי קצת יותר? שווה לנסות לצבוט כדי להקל עליו או שאני פשוט צריך להחליף את זה?

מסגרות פלדה מתיחות היי כבדות מאוד!
אחד תשובה:
#1
+9
Goodbye Stack Exchange
2010-08-26 09:35:17 UTC
view on stackexchange narkive permalink

קשה לומר בלי לדעת יותר על האופניים, אבל הייתי מחליף אותם לאופניים טובים יותר; להופי יש נציג לאופניים דמויי טנקים נמוכים יותר. מתיאורך, יהיה עליך להחליף את המסגרת ואת המזלג הקדמי כדי לראות חיסכון משמעותי במשקל.

משהו עם מסגרת אלומיניום כמו אופניים היברידיים יהיה כנראה קל יותר לעלות במדרגות, למרות שאלומיניום ייתן לך נסיעה קשה יותר.

מזלגות המתלים כבדים, במיוחד באופניים נמוכות יותר. מתלים בדרך כלל הגיוניים לרכיבת שטח. אם אשתך רוכבת בעיקר על מדרכה, אתה יכול להשיג אופניים ללא מתלים מכל סוג שהוא.

הרבה הגיון בריא טוב בתשובתך. מאוד מוערך!
אשתי התחילה בסיירת ראלי, אותה בקושי הצליחה להרים מעל ראשה כדי לתלות אותה על הקיר. קנינו לה [מומחה דולצ'ה ספורט] (http://www.specialized.com/zz/en/bc/SBCBkModel.jsp?arc=2010&spid=45717&menuItemId=0), והיא יכולה לזרוק אותו כמעט באוויר זה כל כך הרבה יותר קליל. שנינו נדהמנו כמה קל יותר לנוע, ויש לה הרבה יותר קל לרכוב (פחות משקל = מהיר יותר, וסיבולת רבה יותר). זה היה שווה את ההוצאה.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...