שְׁאֵלָה:
המלצה לפנס
studiohack
2010-08-28 23:37:34 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מהו פנס טוב לאופניים שלי?

דרישות :

  • ניתן להחלפה בין אופניים
  • טוב לכבישים / מצבים מהמורות כמו חצץ או עפר
  • סוללה לאורך זמן
  • טווח אור מרחיק לכת
  • לד כמובן! :-)
שאלה זו היא אחת מאותן שאלות היסטוריות אשר ייחשבו מחוץ לנושא אם נשאלו היום (2017). אנו לא ממליצים על מוצרים מכיוון שהם מיושנים במהירות. המותג שהוזכר בתשובה המקובלת עדיין קיים, אך הדגם יוחלף זה מכבר, ומי יודע אם הוא שמר על אותן תכונות ורמות בנייה שהולידו את ההמלצה המקורית.
שֵׁשׁ תשובות:
Goodbye Stack Exchange
2010-08-29 08:05:12 UTC
view on stackexchange narkive permalink

סדרת האורות של דינוטה נהדרת, ואני אוהב את שלי. אני יכול להוציא כמעט שעתיים מה 200 ליטר שלי במצב גבוה. הוא עונה על כל הדרישות שלך, למעט זה שעוסק בכבישים משובשים / חצץ - אם אתה מתכוון במשהו עמיד אז הוא עונה על כל הדרישות שלך.

alt text

פנס 200 ליטר דינוטה וסוללה רכובים על הקסדה שלי.

אין מושג לגבי איכות, אך ביקורת הזכירה זאת כמוצר מתחרה ב- DX: http://www.dealextreme.com/p/ha-iii-ssc-p7-c-sxo-3-mode-900-lumen-led- סט אופניים-אור -25149
@hhh - זה נראה כאילו זה די דומה, לפחות בטכנולוגיה הבסיסית. זה בהחלט זול יותר, פנסי דינוטה מתחילים ב 229 דולר.
+1 אורות דינוטה. רוב האורות במחלקת מחירים זו ניתנים להשוואה (אין לי ניסיון ממקור ראשון עם כולם ולכן אני לא יכול לומר מה הכי טוב), אבל כמעט כולם בסדר גודל טוב יותר מה"איכות הגבוהה "$ 30- $ 50 אורות.
אני אגיד שהיו לי בעיות לא עם האורות או הסוללות עצמן, אלא עם הכבלים. המחברים אכן נוטים ללבוש, והחברה עצמה יכולה להיות ידידותית יותר. אבל הייתי קונה את דינוט שוב ​​למרות זאת.
Dana the Sane
2010-08-29 02:14:50 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הייתי הולך עם אור רכוב על קסדה, מכיוון שזה עונה על דרישתך הניתנת להחלפה, ואם אתה רוכב בלילה, אתה תמיד צריך לחבוש קסדה בכל מקרה.

לגבי האור עצמו, אור מותג שם של אופניים או יצרן מומחיות (Bontrager, Light & Motion, וכו 'וכו') מנורת LED אמורה לתת לך את המפץ הטוב ביותר. אל תשכח גם נורת זנב אדומה, אשר לעיתים קרובות נדרשת על פי החוק. אתה יכול להשיג רצועה אלסטית קטנה על אלה תמורת כמה דולרים.

אם אתה מתכוון לרכוב על קסדה, +1. אם יש לך אור שבו הראש שלך מופנה, קל יותר לזהות דברים בצידי הדרך וגם לפניך.
ארג כן, הר קסדה.
מה הקשר בין רכיבה בלילה לחבישת קסדה או לא?
ובכן, מסיבות שונות, אני חושב שתאונות הן סבירות יותר בשעות הלילה. אי הנוחות של חבישת קסדה לא שווה לסבול מזעזוע מוח או גרוע מכך.
Kibbee
2010-08-29 21:43:02 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אם אתה רק רוכב ברחובות העיר, עם אורות רחוב, אתה לא תצטרך הרבה מבחינת תאורה. סביר יותר שתזדקק לאור בהיר מספיק כדי שהנהגים האחרים יוכלו לראות אותך. הרמתי מנורת ראש עם 7 LED מחנות הדולרים המקומית שלי תמורת 2 דולר, והתקנתי אותה על הכידון שלי. אתה יכול להשיג שנייה ולהרכיב אותה לקסדה שלך אם תרצה. זה בהיר למדי עבור רחובות שכבר יש בהם אורות רחוב. אם אתם מחפשים רכיבה על אופני הרים, או הולכים ברחובות ללא אורות רחוב, תוכלו לחסוך הרבה כסף על ידי כניסה לאתר כמו deal extreme ובדיקת בחירתם. יש להם כמה אורות שהם כה בהירים שהם כמעט מפחידים. בהיר יותר מפנס לרכב. משהו כזה אור קרי ייתן לך הרבה אור. ובמחיר ממש טוב. היזהר בשמות הגדולים. חלק מהאורות שלהם לא שונים (אותו פס הרכבה) מהדברים הזולים שאתה מוצא בחנות הדולר, אבל הם גובים פי 10 יותר, פשוט בגלל שהם שמו עליו שם. למשל, זו בדיוק אותה פנס שאספתי בסכום של 2 דולר קנדי ​​בחנות הדולרים, והם גובים עבורם 13 דולר ארה"ב.

baldy
2010-08-30 18:53:38 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני מרוצה מאוד מ- Knog Gator שלי. זה היה קצת יקר, אבל בהחלט שווה את הכסף. הסוללה מחזיקה כ -5 שעות אם האור שלך מתח מלא, אך יש לה 4 הגדרות שונות כדי לגרום לסוללה להחזיק עוד יותר זמן. ולוקח כמה שניות לעבור בין האופניים, כידון רכוב

+1 גם אני משתמש בזה. תפס קטן אחד שמצאתי הוא שהוא יכול להיחתך אם התקע / שקע המחבר בין הסוללה לנורה קצת מתפתל
Adam Franco
2010-08-30 07:23:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני ממליץ על פנס LED של Romisen "RC-2R4 II R5" (ניתן להשיג ב- ShiningBeam.com). המשלוח שלה הוא $ 26 ומעלה ותוכל לקבל שתי סוללות ליתיום יון 18650 ומטען תמורת משלוח נוסף של $ 30 + מ- BatteryJunction.com. הכל אמרו שאתה מסתכל על פחות מ- $ 70 עבור 300 לומן של אור ספוט בפנס קטן מאוד (חושב AA מגודל אור). כל סוללת 18650 תחזיק יותר משעתיים בפנס הזה.

הכנתי גוש קצף קטן והשתמשתי ברצועת סקוטש קטנה כדי להרכיב את הפנס על הקסדה שלי (נראה למטה עם Jet III M בגודל דומה. פנס): alt text

השתמשתי באור Romisen על הקסדה שלי לפני שבועיים בשילוב עם אור שיטפון 350 לומן על הכידון שלי ( Cygolite MityCross - 175 $) מירוץ אופני ההרים הגדול של גלן 24 שעות. השילוב של אור ספוט על הקסדה ושיטפון על הכידון אפשר לי לרכוב במסלול יחיד במורד באותה מהירות מירוץ שעשיתי במהלך היום. אור השיטפון על הסורגים משמש להטלת צללים מאחורי סלעים וטיפות, ומעניק הגדרת שטח טובה למרוצי מסלולים בודדים שיאבדו רק עם קסדת אור. אם כי בדרכי עפר, אור הזרקורים של רומיזן על הקסדה הוא די והותר, וזורק מאגר גדול של אור קדימה 50 מטר ומעלה.

השתמשתי באור השיטפון של MityCross בלבד לנסיעה, אך הוא מטיל רק קרן מוגדרת כ -15 מטר קדימה וזה לא מספיק בשביל שארגיש בנוח במהירויות הכביש. הם בעיקר סטנדרטיים על סוללות LiIon 18650. הם מספקים ערך רב וניתן להשתמש בהם גם ברחבי הבית ובכל מקום בו תרצו פנס. הדבר הגדול שאורות ספציפיים לאופניים מספקים הוא תושבות כידון יציבות (שקשה יותר למצוא לפנסים) אם כי בפרמיה גבוהה של מחיר.

לשימושך בדרך העפר שצוינת הייתי מציע לפנס LED 300 לומן בקסדה שלך יהיה מספיק ממספיק.

imbloke
2017-10-06 05:39:08 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני משתמש ב- Light & Motion 900 בתור פנס האופניים הנוסעים שלי ולא יכול להיות מאושר יותר. כאמור בסקירות רבות, אור זה מגיע עם נראות צדדית טובה אשר חשובה במיוחד אם אתה רוכב באזורים בנויים ועירוניים וחוצה צומתים.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...