שְׁאֵלָה:
היכן אוכל למצוא מסלולי אופניים מקומיים?
futura
2010-08-26 03:44:28 UTC
view on stackexchange narkive permalink

היכן נמצאים המקומות הטובים ביותר למצוא מפות אופניים עם מסלולים ושבילים מקומיים?

מקומות שאני בדרך כלל מפנה אליהם בעת חיפוש זה כוללים:

 1. רוב חנויות האופניים המקומיות ( LBS) יש מפות מקומיות זמינות או למכירה.
 2. עובדי כל LBS הם לרוב רוכבים נלהבים ויחזיקו שפע של ידע על האזור והשבילים המקומיים.
 3. מועדוני שבילים מקומיים ( בדרך כלל מתנדבים המסייעים לתחזוקת שבילים באזור) יכולים להוות משאב המפנה אותך למציאת מפות או מידע על שבילים.
 4. לשכת המסחר המקומית שלך או פארקים & סוג המחלקה Rec יהיו בדרך כלל מפות של אופניים מקומיים. מסלולים.
 5. מפות גוגל הציגה לאחרונה את היכולת למצוא הוראות נסיעה ממקום למקום באופניים. באזורי מטרו מסוימים הם ינתבו אתכם לאורך מסלולי אופניים או שבילים ידועים. בעת ביצוע הוראות לחץ על סמל "אופניים" כדי להתאים אותו במיוחד לאופניים.

אל תהסס להוסיף עוד.

נסה להסתכל קרוב איפה שאתה ....
מפות גוגל אינן כוללות אפשרות רכיבה על אופניים בבריטניה.
שתיים עשרה תשובות:
#1
+15
M. Converse
2010-08-26 03:51:26 UTC
view on stackexchange narkive permalink

באפשרותך להשתמש במפות גוגל ולחץ על האופניים כדי לראות שבילי אופניים ושבילים מקומיים. (עדיין בבטא אבל בכל זאת טוב מאוד.

הם חלק מה אתרי ניתוב פופולריים יותר, אני בטוח שיש יותר אבל זה אמור להתחיל אותך :)

כמו כן (נוסף על ידי עורך)

היו לי כמה בעיות במסלולי האופניים של גוגל שהציבו אותי בקטעי כביש שאינם מתאימים (נתחי מדרכה שבורים) כשיש מסלולים חלופיים קרובים אך פחות מוכרים, לכן * אזהרת ריק *.
מפות גוגל נתנו לי מסלול שכלל שביל עפר, וזה יהיה בסדר אם הייתי נוסע על אופני הרים, אבל 700x32 שלי לא אהבו את העפר ... פשוט נשארתי בכבישי המחוז ...
#2
+7
MaoPU
2010-09-08 15:00:07 UTC
view on stackexchange narkive permalink

OpenCycleMap, המבוסס על OpenStreetMap, הוא משאב נוסף שתוכל לשקול. היא משתמשת ברישיון Creative Commons ייחוס-שיתוף זהה ולכן רבים מהיישומים הניידים משתמשים בפועל בנתוני OpenCycleMap. כל אחד יכול להירשם ולתרום ל- OpenCycleMap, כך שבמובן זה זה כמו ויקיפדיה, בכך שהוא לרוב מעודכן יותר. רק להסתכל על OpenCycleMap זה הרבה יותר קל ממפה של גוגל למשל, מכיוון שדרכי המחזור מסומנות בבירור.
www.skobbler.us שימושי כאפליקציה בטלפון חכם. זה לא רק מספק מסלולי רכב אלא גם לאופניים ולהולכי רגל. אבל שתיהן בעצם מפות, ולא כל כך הרבה הצעות לאן לרכוב.

#3
+5
John Lam
2010-09-08 11:54:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

עבור אל http://connect.garmin.com ולחץ על הקישור "חקור". הקלד את האזור שאתה מעוניין בו ותראה מסלולי אופניים שאחרים נסעו עליהם. זוהי דרך נהדרת למצוא מסלולים חדשים ויש נתוני GPS מפורטים (ופרופילי גובה!) זמינים לכל אחד מאותם מסלולים.

הנה דוגמה למסלולים שמצאתי לחופשה שלי בסיסייד, או מוקדם יותר השנה.

alt text

#4
+4
user313
2010-09-08 22:43:02 UTC
view on stackexchange narkive permalink

נסיעה עם GPS היא הפייב הנוכחי שלי וממשיכה להשתפר.

להלן התכונות:

 • שרטט מסלולים במפה לפני אתה נוסע ואז הורד ליחידת ה- GPS שלך לקבלת הוראות פנייה אחר פנייה
 • ראה פרופיל גובה בזמן שאתה מצייר, כך שתדע כמה קשה תהיה הנסיעה לפני שתצא החוצה
 • אין צורך בהרשמה, אין צורך ב- GPS

באזור שלי ישנם הרבה מסלולים שתרמו המשתמשים, אך יתכן שלא יקרה בכל מקום.

ציור מסלולים להעלאה לא ממש טוב מכיוון שאי אפשר להשתמש בו כשותף וירטואלי. אלטרנטיבה הרבה יותר טובה לסוג כזה היא http://www.bikeroutetoaster.com. אתה יכול להגדיר כמה פרמטרים ולדעתי התזמון המחושב של השותף הווירטואלי שלו טוב מאוד למעט ירידות שבהן בדרך כלל אתה זוכה ליתרון כלשהו (שהוא ממילא מגביר את הביטחון)
@Robert - טיולי אופנוענים נראים די מגניבים. לאחר שהסתכל לא בטוח למה אתה מתכוון לגבי "שותף וירטואלי". האם עלי להירשם לאתר בכדי לראות פונקציה זו? כמו כן, מצאתי כי ridewithgps מתאימים למדי לתכנון מסלולי אופניים מקומיים.
שותף וירטואלי הוא פונקציה ביחידות Garmin שמראה לך מה שלומך לעומת * השותף * שלך (כמה אתה לפני / מאחור מבחינת מרחק / זמן). אתה יכול להתחרות מול פעילויות קודמות שביצעת (להתמודד מול עצמך) או שאתה יכול להעלות אחרים ולהתמודד נגד אלה. ** bikerouteoaster.com ** מעולה במיוחד ביצירת פעילויות * שותף וירטואלי * משלך להתמודד נגדן. אין צורך בהרשמה.
ישנם שני פרמטרים עיקריים: מהירות ממוצעת ומהירות טיפוס. על סמך שני אלה הוא מחשב את המסלול שלך. אתה מהיר בדירות וזה מאט בטיפוסים על בסיס תלילות. בגלל זה אני אוהב את זה.
#5
+2
Robert Koritnik
2011-03-23 14:08:13 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני יכול לראות שאיש עדיין לא הזכיר את http://www.bikeroutetoaster.com שבו אני משתמש ליצירת מסלולים לפני שאני יוצא לשטח לא ידוע.

האטה חישוב עלייה בהתבסס על תלילות

הדבר הטוב ביותר לגביו הוא שאתה יכול להגדיר כמה פרמטרים (ברירות המחדל הן די בסדר לבילוי מתקדם) והוא מחשב תזמון בהתבסס על פרמטרים אלה שמתגלים די טובים. לאחר מכן תוכל להעלות אותו ליחידת ה- GPS שלך (כלומר GARMIN EDGE 500) ולהשתמש בו כשותף הווירטואלי שלך.

תוכל גם להגדיר נקודות מסלול, כך שהיחידה שלך תוכל לומר לך לאן ולאן לפנות ( אתה יכול לעשות זאת בקלות במפה כי אתה רואה כבישים). אני משתמש ב- GARMIN EDGE 500 שאין בו מפות ולכן הפניות האלה בכבישים לא ידועים נהדרות. אני יכול להתמקד יותר בנסיעה שלי מאשר למצוא את דרכי בדרכי כפר לא ידועות.

החיסרון היחיד בכך הוא שהוא לא מחשב ירידה. היא משתמשת במהירות השטוחה שלך בשביל זה, כי ירידות זה מסובך. אז אתה מרוויח קצת על השותף הווירטואלי שלך בירידות. אבל אם שום דבר אחר זה תורם לך ביטחון נחמד.

אז אני משתמש:

 1. http://connect.garmin.com עבור העלאת נתונים
 2. http://www.ridewithgps.com לניתוח קטעים טוב יותר
 3. http://www.bikeroutetoaster.com ליכולות ניתוב נהדרות לפני הנסיעה

אם מישהו מכיר אלטרנטיבה ל- bikeroutetoaster.com הייתי מעוניין לשמוע על כך.

#6
+1
curtismchale
2010-08-26 03:49:18 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Runkeeper.com יכול להכיל כמה מסלולים, אך היחידים שאני מוצא באזור שלי הם אלה שהוספתי.

http://www.mapmyride.com/ הוא עוד משאב טוב. אלה אני משתמש בהם.

#7
+1
D'Arcy Norman
2010-09-08 20:01:54 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בערים מסוימות יש גם שכבת מפות Google למסלולי אופניים. בעת ניקוב כתובת המקור והיעד, יהיה סמל אופניים קטן אם הוא זמין. לא ניסיתי את זה, אז אין לי מושג כמה זה מדויק, אבל אולי זה שווה זריקה.

#8
+1
Angelo
2011-09-05 17:48:22 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Strava.com ו- mapmyride.com נחמדים במיוחד למציאת מסלולים. הם גם מסווגים את העליות (מס '5 ל- Hors) כתיעוד לזכויות התרברבות. לשניהם אפליקציות לסמארטפונים. ל- Mapmyride ממשק משתמש (IMO) מעט טוב יותר, אך לסטראבה יש יותר משתמשים / רוכב (לפחות באזורים שאני מעוניין בהם).

דבר מעניין שאתה יכול לעשות בסטראבה לצחקוקים מה המקצוענים עושים ברכיבה שלהם: ככה!

פעם Bikely היו הטובים ביותר, אבל יש להם בעיות עם זמן השהיה ופיגור (השרת ב- GB). p>

#9
+1
GvS
2011-09-28 20:23:33 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בבלגיה ובהולנד קיים "Fietsroutenetwerk" (רשת מסלולי אופניים). זה נהדר לתכנון טיולי דרך. קצרים וארוכים יותר.

לצד כבישים אופניים חסוכים וטובים, ישנם שלטים פשוטים עם מספרים המצביעים על הצומת הבא ברשת. בצמתים ישנם סימנים לצמתים מחוברים.

Signs

הרעיון הוא שאתה מתכנן מסלול משלך, אבל אתה צריך לדעת את המספרים של הצמתים. ישנם אתרים ותוכניות שיכולים לעזור לך בתכנון שלך ( דוגמה).

בבית אתה מכין רשימה של צומתים לעקוב, כמו (14 - 15 - 16 - 14 ), ואתה יכול פשוט לעקוב אחר השילוט.

צמתים אינם מחוברים למסלול הקצר ביותר, אלא עם מסלולי אופניים נחמדים ובטוחים.

ישנם מעל 20,000 ק"מ מתועדים ומסלולים מחוברים.

חוץ מזה ישנם כמה סוגים של מסלולים המוצבים בשלטים ולא מעטים שאינם מוצבים בשלטים. ההימור הטוב ביותר למצוא אחד מאלה או כאלה שהשתמשו ברשת הקפיצה מהפוסט שהוא חיפש -פיוטרוט- וארץ או סיור אופניים ומדינה.
#10
  0
Mr. Palomar
2010-09-11 00:20:38 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני די אוהב את Everytrail. אתה יכול למצוא מפות כמעט לכל פעילות, לא רק לרכיבה על אופניים, אם כי בשביל זה אני משתמש בה בעיקר. יש גם יישומי אייפון ואנדרואיד, שעובדים ממש טוב. הם פשוט הוסיפו את היכולת לחפש שבילים על סמך המיקום הנוכחי שלך (בגרסת Android לפחות), הניתנים לסינון לפי פעילות (אופני כביש, אופני הרים וכו '). מצאתי המון מקומות חדשים לבדוק בדרך זו.

#11
  0
Amos
2010-09-11 04:18:27 UTC
view on stackexchange narkive permalink
ל

תחבורה ישירה יש מתכנן מסלולים הכולל מסלולי רכיבה על אופניים ויש לו כמה אפשרויות נחמדות (במיוחד הבחירה בין מסלול שקט, מהיר ופנאי).

CycleGM יש פרטים על כל נתיבי האופניים והמסלולים החופשיים לתנועה דרך מנצ'סטר רבתי באתר שלהם, אך המפה המקוונת אינה ידידותית במיוחד.

#12
  0
Narcís Calvet
2011-03-23 16:34:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני משתמש בעיקר ב Wikiloc. אתה יכול למצוא מסלולים לפעילויות שונות, לדמיין אותם במפות Google, לפתוח אותם ב- Google Earth ולהעמיס אותם ב- GPS שלך.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...