שְׁאֵלָה:
כיצד להשיג אופניים מעיר לעיר אחרת בארה"ב
D Lawson
2010-08-26 00:42:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני צריך לשלוח אופניים מפורטלנד, אורגון לאוסטין, טקסס. אני יודע שאתה יכול להשיג קופסאות אופניים בחינם מחנויות אופניים רבות, אבל איך אורזים אופניים למשלוח בדואר או לבדוק כמטען במטוס?

ניתן לקחת את הכותרת של שאלה זו בשתי דרכים. התשובה שלי: לרכוב על זה!
גם התשובה שלי. למרות שאני מודה שמעולם לא עשיתי יותר ממאה קילומטרים ביום, וזה היה נסיעה הלוך ושוב.
שבע תשובות:
#1
+45
Scott
2010-08-26 01:03:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מעולם לא שלחתי אופניים, אבל עברתי מקנדה לאירופה עם הסימון הצלב שלי בסרי בשנה שעברה. כשהקופסה ירדה מהמטוס נראה כאילו נדרסה על ידי משאית והושארה בחוץ בגשם, אך תכולת הקופסה לא נפגעה ב 100%.

תחזיקו למכנסיים, זה הולך להיות ארוך!

משלוח אופניים הוא זול וקל, אבל הקפד לעשות את זה נכון.

כמו שאני בטוח שמצאת חברות התעופה דורשות ממך להחזיק את האופניים בארגז או בתיק. המקרים יקרים. רוב האופניים נשלחים לחנויות אופניים בארגז קרטון בשלבי הרכבה שונים, רק ממסגרת ועד לאופניים מלאים עם חלקים שהוסרו להובלה. כאשר הם פורקים אופניים חדשים הם צריכים להיפטר מהקופסאות, כך שאני מקווה שתמצאו חנות נחמדה שתעניק לכם אחת בחינם או שתמכור לכם אחת ממש זולה, כמו 10 דולר או פחות.

אם אופניים חנויות אינן מזל אז חנויות רהיטים ומכשירי חשמל וחנויות מיטה כמו Sleep Country הם מקורות נהדרים לקופסאות קרטון גדולות, חזקות וחינמיות ושקיות מזרן מפלסטיק גדולות וחזקות, שתיהן תזדקקו. חנויות אלה גדושות בדרך כלל גם בעטיפות בועות, בוטנים מקלקר, שקיות ניילון מלאות באוויר וכל מיני חומרי אריזה אחרים ובדרך כלל מוכנות למסור את הדברים אם ברצונכם לשרש את האשפה. גם מחסני מיחזור עמוסים תמיד בקרטון, כולם בחינם. רק תחשוב בצורה יצירתית ואתה אמור להיות מסוגל למצוא את כל החומרים שתזדקק להם בחינם בעולם המגה ארוז והפלסטיק שלנו.

אז ככה (אני חושב) עליך לארוז את האופניים שלך:

רשימת חומרים

 • קופסת קרטון גדולה וחזקה שתתאים לאופניים שלך או שניתן לחתוך ולקפל אותה בקלות כדי להפוך את קופסת הגודל הנכונה. קופסאות מזרן, קופסאות מקרר ותיבות טלוויזיה גדולות עם מסך שטוח מושלמות. פשוט נסה לבחור קופסה שאורכה לאופניים שלך בתוספת כמה רגליים, וגובהה כמו האופניים שלך בתוספת כמה רגליים, כך שיהיה לך מספיק מקום לקפל את הקצוות, החלק העליון והתחתון. רק תחשוב איך תגדיל פיסת נייר עטיפה לפני שתעטוף מתנה. אני מקווה שאתה טוב באריזת מתנות.

 • קרטון גמיש יותר (אך עדיין גלי) שתוכל לגלגל כמו קרטון מסוג תיבת נייר של זירוקס.

 • הרבה עיתון, עטיפת בועות, אריזת סטירו ... כל מה שתוכלו לשרוף לצורך ריפוד ומילוי חלל. שקיות קניות מפלסטיק מהוות ריפוד נהדר ובדרך כלל אלפים יכולים לקבל אותם מחברים שישמחו להיפטר מתיקי השקיות שיש להם בארונות האולם שלהם או במגירות המטבח.

 • כמה גלילים של קלטת אריזה שקופה בגודל 2 אינץ '. בדרך כלל נמכרים על ידי 6 מארזים די זולים או אחרת נמכרים לכל גליל במחיר קטן של זרוע ורגל בחנות UPS, סניפי דואר, U-transport וחנויות אריזה' מיוחדות 'אחרות .

 • סכין קופסא טובה ו / או מספריים טובים

נוהל

אופניים הכנה:

יש לך שלוש אפשרויות: א) השאר את הגלגלים על המסגרת והכין קופסה גדולה מספיק לכל האופניים, או ב) הסר את הגלגלים ונארז אותם בקופסה נפרדת , orc) משולבת של השניים, וזה מה שעשיתי (הסר את הגלגל הקדמי, השאר את הגלגל האחורי דולק וארוז את הכל בקופסה אחת).

בדוק עם חברת התעופה אם מדובר בתשלום לכל תיבה והגבלות משקל על הקופסאות כדי להחליט.

 • הסר את הדוושות (ואת זרועות הארכובה אם ברצונך לארוז אותן בנפרד אך זה לא הכרחי IMO)

 • שחרר את המתח על הכבלים שלך אך השאר אותם מחוברים, אז בעצם פשוט סדק את האום כך שהכבל יהיה בטוח רפוי ואז הידוק מחדש בעדינות כדי פשוט להחזיק את הכבל שם. אתה מזכיר שמדובר בתיקון ולכן ככל הנראה אין כבלים מחלפים אבל אולי כבל בלמים, אולי לא. אם יש לך מוטות נפילה או מוטות אוויר, ייתכן שתרצה להסיר את כולם יחד, ניתן למקם אותם בתוך המשולש של המסגרת שלך כשאתה אורז את האופניים, אבל אם יש לך כבלים קל יותר להשאיר אותם על הגזע. / p>

 • דחף את מוט המושב למטה לצינור כל הדרך אבל השאר את המושב על האופניים, זה מרווח טוב נגד פגיעות צד.

 • האוויר את הצמיגים שלך אבל השאר אותם ספוגיים מספיק כדי שתוכל פשוט לרכוב עליהם. זה יאפשר להם להתרחב ולהתכווץ במהלך הטיסה אך להשאיר אותם בישיבה על השפה במהלך האריזה וההובלה

ריפוד

אני הולך להניח שאתה משתמש בתיבה אחת, אך אם תחליט לשלוח את הגלגלים בנפרד אז פשוט אל תשים אותם על המסגרת.

 • הסר גלגלים

 • בעזרת הקרטון הגמיש יותר חתוך רצועה ברוחב הצינור העליון שלך וארוך מספיק בכדי להסתובב בכמה שכבות. גלגל את הקרטון סביב הצינור בחוזקה והדבק במקום, הלשוניות מספיקות, אך אתה יכול לעטוף ישר עם הסרט אם תרצה בכך. אל תהיה קמצני בשכבות, שים שלוש שכבות אם תרצה, וודא שהקרטון עובר ישר למפרקי התחת בשני קצותיו.

 • חזור על תהליך זה למטה צינור, צינור מושב, תושבות וזרועות מזלג. בעיקרון פשוט כיסו את כל החלקים הארוכים והעדינים של האופניים שלכם בגליל קרטון עבה ונאה. אם אתה מחזיר את הגלגלים שלך למסגרת, הקפד להשאיר מספיק מקום כדי שהם יוכלו להשתלב בחזרה, תלוי כמה העבה הקרטון שלך אולי תקבל רק שכבה אחת או שתיים על השהות והמזלגות.

 • בצע מעטפת דומה על הכידון והארכובה שלך, אך השתמש בניילון בועות אם יש לך כמה או רק כמה גיליונות עיתון. החזק את מקומו עם לשונית של קלטת.

 • בועה או עיתון לעטוף חלקים חשופים אחרים של האופניים אם תרצה, כגון בלמים, גזע, צומת צינורות

 • החלף את הגלגלים והדק אותם היטב. הם צריכים להתאים היטב בין ריפוד הקרטון.

 • אם הצלחת להשיג אחיזה בתיק מזרן מפלסטיק מוצק טוב (כפול או מלכה צריך לעשות) אז הייתי מתרפק על האופניים ולהדביק אותו. אם מסיבה לא ידועה התיבה נותרת בחוץ בגשם או בשלג, או שמשהו במזוודות מתגבר, יש לך שכבת הגנה נוספת.

אחרי זה האופניים שלך צריכים להיות מרופדים די טוב, הזמן להכניס אותם לארגז או לבנות קופסה סביבו.

אגרוף

צף כמו פרפר ועוקץ כמו דבורה, מקל ונגיחה ... אה נכון, רכיבה על אופניים. סוג זה תלוי אם יש ברשותכם ארגז אופניים או מזרנים שכבר קרוב לגודל הנכון והאם אתם משאירים את הגלגלים שלכם או לא. אניח שאתה בונה תיבה בהתאמה אישית ומשאיר את הגלגלים דולקים.

אם אתה מוריד את הגלגלים שלך, שים רווח כלשהו בין המזלגות שלך ונשאר במקום שהציר יהיה למנוע מהם להילחץ יחד אם הקופסא נדחסת מסיבה כלשהי.

גם - ודא שאתה מסיר ו / או שם חסימה, מרווח או סוג אחר של ריפוד. מסביב למעביר האחורי שלך (אם יש לך, רוכבי תיקונים יכולים להתעלם ממעט זה), אחרת אתה מסתכן בכך שהוא יישבר או ייפגע על ידי מטילי חברת תעופה רשלניים.

גוש עץ כמו פיסת מטאטא שמודבקת במקום עובד מצוין, או אולי יש לך (לקנות או לזרוק מאופניים ישנים) כמה סרנים מוצקים שאתה יכול פשוט לקפוץ לנשירה, עם סט אחד של אגוזים בתוך המזלג מוברג בעדינות כנגד המזלג והשני מבחוץ מוברג בעדינות כנגד המזלג, מכניסים את המזלגות / נשארים במקום. בגובה ובאורך הנכון ופשוט צריך להפיל את האופניים לתוכם.

 • שכב את החלק התחתון במסה של עיתון בעל כדור חזק

 • הנמיך את האופניים לקופסה

 • החל מהכרית התחתונה סביב הגלגלים עד שהאופניים יעמדו בחופשיות בתיבה. העיתון או העטיפה הבועה היטב הם הכי טובים.

 • ברגע שהאופניים עומדים יפה תוכלו להתחיל למלא את שאר השטח.

בוטני סטיירו, שקיות הרווח המלאות באוויר, ועטיפת בועות נהדרים לכך. עיתון עם כדורים רופפים הוא גם ריפוד מעולה. אם האופניים שלך נמצאים בשקית ניילון נקייה (יש), בגדים נוספים הם ריפוד טוב ומילוי חלל, ועלולים לצמצם את גודל המזוודות שנבדקו או להמשיך. פריטים מגושמים כמו ז'קטים ומכנסיים למשל. או שמים אולי גם את הבגדים בשקיות.

 • אם הסרת את הכידון עכשיו זה הזמן להציב אותם בחלל המשולש ולמלא סביבם באריזה.

 • חלקי אופניים שהורדתם כמו דוושות וארכובות ניתן לעטוף ולהציב אסטרטגית בחללים הריקים. ניתן לעטוף כלי אופניים (כדי לחבר אותו מחדש), משאבת צמיגים, קסדה ואביזרים אחרים כדי למלא את החלל.

כאשר התיבה מלאה אריזה למעלה, סגור את הדשים העליונים והדבק כל קצה ותפר סגור. עוד על כך בהמשך

תרחיש 2 - יש לך קופסה גדולה כמו קופסא מקרר או קופסת מזרנים שהיא גדולה מדי ואתה צריך להכין קופסה בהתאמה אישית.

 • מדוד עד כמה האופניים שלך רחבים בנקודה הרחבה שלהם, בדרך כלל ה- BB או הכידון

 • חותכים את הקופסה בפינה אחת כך שתוכל להתפתח ולהניח. על הרצפה. בחר את הצד הגדול ביותר והניח את האופניים על צידו על גבי התיבה והשאיר מספיק מקום כך שהחלקים העליונים של האופניים שלך (מושב וכידון או גזע) יהיו מתחת לקצה העליון של התיבה על ידי רוחב האופניים שלך PLUS 4 אינץ. אתה הולך לקפל את החלק העליון של הקופסה בסופו של דבר והמרחב הרב הזה יאפשר לך לקפל את החלק העליון לגמרי, מה שהופך את התיבה לרחבה מספיק עבור האופניים שלך עם שטח של 2 אינץ 'משני צידי הנקודה הרחבה ביותר שלה. סמן קו על פני הקופסה בגובה החלק הגבוה ביותר שלך. זה המקום בו תקפל את התיבה כדי להפוך את החלק העליון.

 • בצע מדידות דומות וסמן קווים על התיבה בה תבצע קפלים לתחתית, ואז לחלק העליון. שוב, חתוך עודפי קרטון. אל תדאג עדיין לגבי האורך, רק תרצה לעטוף תחילה את האופניים.

קיפול וקיפול של קופסאות חזקות וגדולות אלה יכול להיות קשה לעשות בקו ישר. . אחת הדרכים היא להרים את הקופסה בקצה ולהשתמש בפינה של אחד הקירות כקצה ישר. הניחו את הקופסה על קיר אחד עם הקו נגד הפינה וקפלו את הקופסה מעבר לפינה. זה אמור לתת לך קיפול טוב ולא להתאמץ יותר מדי. אם יש לך שולחן גדול או משטח עבודה ארוך, תוכל להשתמש בו גם כן.

 • הפוך את כל הקפלים שלך כך שיהיה לך קופסה עם קצוות פתוחים וחלק עליון פתוח.

 • לאחר קיפול הקופסה, אמור להיות קל לסמן, לחתוך ולקפל את דשי הקצה ואז להדביק אותם קלטת כך שתוכל להוריד את האופניים לתיבה החדשה שלך.

אני ממליץ להכין את כל הדשים העליונים ואת דשי הקצה לכל רוחב התיבה. זה הופך את כל הקצוות לשכבה כפולה של קרטון וגם מקל על הקצוות הרבה יותר קלים מכיוון שאתה יכול פשוט לדפוק את הקפלים יחד ולהדביק היטב. נכון, הצדדים והתחתית הם עדיין שכבה אחת אך ... מה.

אז עכשיו הכנתם קופסה בדיוק בגודל המתאים לאופניים שלכם כשהדפים העליונים עדיין פתוחים. המשך כמפורט לעיל בתרחיש 1.

הערה על הקלטה

כך הקלטתי את התיבה שאני רוצה להיות חזקה ובטוחה למשלוח.

 • סגור את הדשים שלך והשתמש בלשוניות (רצועות קלטות באורך 4-6 אינץ ') כדי להחזיק אותן היטב. עבור קופסה בגודל אופניים יהיו לי לפחות 6 לשוניות בכל קצה.

 • ברגע שיוצר קצה, הדבק כל פינה לאורכו בשתי רצועות קלטת, ראשית הצבת הקלטת מעט לצד אחד, ואז לצד השני. הניחו את רצועת הסרט לאורך הקצה ואז קפלו אותה, כביכול לצד השני וחזרו על הפעולה. זה נותן לכל פינה שכבה כפולה של קלטת.

 • ברגע שהחלק העליון סגור והדשים מאובטחים כפי שתיארתי כרגע הייתי מקליט עכשיו סביב הקופסה שלוש או ארבע פעמים . לעבור מלמעלה, למטה בצד, מתחת למטה, במעלה הצד השני ושוב לרוחב החלק העליון. שלוש או ארבע רצועות מרווחות באופן שווה. בצע את אותו הדבר מהקצה אל הקצה גם פעמיים.

 • אם כל התפרים או הפינות עדיין נראים חלשים בשלב זה, דבק אותם לעזאזל.

תיוג

התייעץ שוב עם חברת התעופה לגבי מגבלות (או דרישות) על התיוג אך שמתי את שמי על התיבה ב שארפ שחור גדול וגם כתובת 'חזרה' בטוחה. לפחות אם האופניים ילכו לאיבוד הם יחזרו למקום האנשים שלי והייתי יכול לשלוח אותם שוב. אם אתה יודע את כתובת היעד שלך אז שם אותה גם שם, כאילו היית פונה למעטפה.

הוסף תוויות כמו 'זה בסופו של דבר' עם חצים או 'אל תניח שטוח' כדי לשמור על התיבה זקופה כדי שלא יניחו אותה שטוחה ויערמו עליה דברים.

'האם לא סקוויש''אל תתכופף''שברירי ''

עשוי גם להיות שימושי.

ובכן, זה כל מה שאני יכול לחשוב עליו. אם האופניים שלך נפגעים לאחר שארזת אותם בצורה מאובטחת, אני חושב שיהיה לך מקרה ביטוח די טוב נגד חברת התעופה. , וצלם את האופניים בשלבים שונים של האריזה כדי להוכיח את המאמצים שלך ולהראות שהוא באמת שלך.

פרנואידי מספיק?

בהצלחה ובונוויי!

נ.ב. אם אתה נוסע עם האופניים, זכור לארוז את הכלים הדרושים להחזרת האופניים שלך.

+1 לקבלת עצות לשים משהו בין המזלגות / שהייה כדי למנוע מהם להילחץ. לא היה חושב על זה.
משהו שאני * חושב * שהחמצת (אני מודה שלא קראתי עד הסוף), וחשוב רק לאופניים מרובי מהירויות, הוא להסיר את המסילה האחורית ולהדביק אותה למסגרת או להוסיף גוש של כמה למיין ליד ההורדה כדי למנוע נזק לה. חברת התעופה הרסה את הסילון שלי כשלא עשיתי את זה.
נקודה טובה, שלחתי הילוך קבוע כך שזה לא היה עניין, וכתוצאה מכך שכחתי לכלול את החלק הזה. ערכתי את התשובה שלי והוספתי את זה. תודה!
במקום קרטון, בידוד צינורות נחמד לריפוד צינורות לפרנואיד או למשלחים תכופים. אתה יכול לקנות אותו כמעט בכל חנות לחומרי בניין, או שלחנויות אופניים יוקרתיות יהיו לפעמים שאריות (אופניים נמוכים מגיעים עם צינורות עטופים בקרטון, יקרים בקצף / בידוד).
#2
+9
Ben MacAskill
2010-12-04 03:48:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הצלחתי מאוד עם חנות האופניים המקומית שלי במשלוח לחנות אופניים אחרת. אתה יכול להתקשר סביב היעד שלך ולראות אילו אפשרויות יש, אבל זה מאפשר לך לבנות מחדש את האופניים בקלות ביעד שלך בלי כל סדנת הכלים שלך. בנוסף, לרוב בחנות האופניים המקומית שלך יהיו חומרי אריזה מתאימים.

אמנם אני רוצה להתעסק בעצמי באופניים שלי, אבל פשוט אין לי את ציוד המשלוח המתאים, ולחנות המקומית שלי יש.

איפה שאני גר, הלונדון יכול לעשות את זה יותר זול ממני - הם מקבלים "שיעורי בני זוג" עם ספקים, שמקזזים את חצי השעה שהם גובים כדי לעשות את זה, וזה אומר שאם זה נשבר, הם מתקנים את זה. זה לא מעניין - גלגל אותו אל LBS בקצה אחד, והלך משם. יש לי את הכלים, ומרכיב את עצמי מחדש. אם אתה לא עושה זאת, גלגל ל- LBS אחד, התרחק, נכנס ל- LBS בקצה השני, סע משם.
#3
+7
Tim Drisdelle
2010-08-26 01:16:10 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בדקתי ב- YouTube ומצאתי את הסרטון הנהדר הזה באמת:

פעלתי לפי ההוראות בסרטון ושלחתי את האופניים שלי מוונקובר לפרנקפורט וזה היה מושלם.

#4
+7
James
2011-06-28 14:11:42 UTC
view on stackexchange narkive permalink

שלושה רעיונות:

 1. סע: אתה מקבל מתלה לאופניים על גב מכונית ויוצא לכביש.
 2. רכבת: אומרים לי שתוכל לשים אופניים על אמטרק תמורת 10 דולר. אני לא יודע אם הם רצים ככה, אבל כנראה שיש רכבת כלשהי, וכדאי לבדוק אם הם מציעים משהו דומה.
 3. ובכן, תמיד יש את זה: 7 ימים, 17 שעות.
הייתה לי חוויה טובה לקחת את האופניים שלי על המטרו מ- DC לפיטסבורג. אתה בטח רוצה להתקשר מראש ולוודא אם המסלול עוצר שאתה מתכנן להשתמש בכבודה מסומנת. חלק מהתחנות הקטנות יותר בדרכים רבות אינן מעמיסות / פורקות מטען מסודר, לפחות בצפון מזרח.
אם אתה מנסה לקחת אופניים באמטרק, אתה בהחלט רוצה להתקשר קדימה. אמטרק מאפשרת אופניים מורכבים רק על קומץ הרכבות שלהם ויש להם מקום מוגבל. על רובם אתה צריך לארוז את האופניים שלך באותה צורה שהיית עושה אם היית הולך לשלוח אותם. http://www.amtrak.com/servlet/ContentServer?c=AM_Content_C&pagename=am%2FLayout&cid=1241267294303
#5
+5
Sophie Alpert
2012-09-19 02:05:09 UTC
view on stackexchange narkive permalink

פשוט שילחתי את האופניים שלי דרך REI - הם מוכנים לשלוח בין שתי חנויות REI אם אתה חבר שם. פירוט העלויות היה:

 • 30 $ - פירוק ואריזה
 • 15 $ - דמי משלוח
 • 60 $ - דמי משלוח עבור קופסה גדולה מדי
 • 6 $ - ביטוח לאופניים של 600 $ (ביטוח 1 $ לכל 100 $ בערך מוצהר)

בסך כולל של 111 $. בנוסף, לא הייתי חבר, אז הייתי צריך לשלם דמי חבר חד פעמיים; עם מס זה הגיע ל 133,10 $.

זה נשמע כאילו אצטרך לשלם עוד 30 $ בערך עבור הרכבה מחדש בקצה השני; אעדכן את הפוסט הזה אחרי שזה יקרה.

SF REI גובה 65 $ עבור פירוק / אריזה.
#6
+1
Benzo
2012-06-21 18:13:29 UTC
view on stackexchange narkive permalink

משא גרייהאונד גם ישלח אופניים. יהיה עליך גם לאגר את האופניים לגישה זו. יהיה עליך לאסוף בתחנת אוטובוס היעד.

#7
  0
user11223
2014-07-19 20:49:46 UTC
view on stackexchange narkive permalink

שלחתי לאחרונה אופני mtn ישנים יותר מהאטלנטה למדינת ניו יורק באמצעות ShipMyBike. השתמשתי בקופסת משלוח מקרטון שקיבלתי בחינם מה- LBS שלי, שילמתי עבור תווית FedEx באינטרנט והורדתי אותה במרכז פדקס הסמוך. לא יכול היה להיות קל יותר והאופניים הגיעו במצב משובח תוך 3 ימים תמורת 50 דולר בלבד. אם הייתי שולח אופניים טובים יותר הייתי אורז אותם בזהירות רבה יותר, אך עדיין לא נגרם נזק למרות שלא השתמשתי בחומר מלית / אריזה ולא הנחתי מרווח במזלגות ולא הגן על הסילוק האחורי. שוב את הדברים האלה הייתי עושה בשביל אופניים רציתי להיות בטוח שמוגנים כראוי.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...