שְׁאֵלָה:
עד כמה השרשרת שלי צריכה להיות הדוקה?
gabe.
2010-08-26 06:05:38 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לאחרונה שמתי צמיגים חדשים על האופניים שלי, ובכך הוצאתי והחלפתי את הגלגלים. נראה שעכשיו בשרשרת שלי יש יותר רפיון מבעבר, ואם אני מדווש לאחור בעוד ששיניים בציוד הקטן יותר בסט ההילוכים הראשי השרשרת מתחככת על העומס. האם זה נורמלי? מדוע השרשרת שלי רפויה יותר עכשיו כשהייתה בעבר, אם הגלגלים זהים? מה אני צריך לעשות כדי לפתור את הבעיה?

שְׁלוֹשָׁה תשובות:
#1
+5
Dustin Ingram
2010-08-27 01:17:00 UTC
view on stackexchange narkive permalink

טיראלים קיימים לא רק כדי להחליף הילוך, אלא גם להוסיף מתח לשרשרת. אם אתה מבחין ברפיון שרשרת, ושום דבר אחר לא השתנה או הוחלף, הסיבה לרפיון השרשרת היא שהדיילר איבד יכולת זו.

זה יכול להיות מכמה סיבות:

  • הדראילר איבד חלק מ'קפיצי '. זה יכול לקרות לאורך תקופות זמן ארוכות, אך גם יכול להעיד על נזק, אך הוא פחות סביר.
  • הדראילר עבר מיקום. יש מכשירי טבעת הנמצאים ישירות על המסגרת, אך חלקם אינם, ובמקום זאת ממוקמים בנשירה. אם יש לך סוג זה של עור, ולאחרונה הוצאת את הגלגלים שלך, יתכן שהדראילר 'החליק' בנשירה.
נראה שזה בדיוק מה שקרה, תודה. המעבר עבר כשאיפסתי את הגלגל.
#2
+1
jdv-Jan de Vaan
2010-08-26 23:10:49 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יכול להיות שהדריל עבר לחזית. יכול להיות שכל היחידה הסתובבה סביב נקודת ההצמדה שלה, או שיש לה ברגי כוונון אחרים שנגעתם ​​בטעות. תסתכל טוב איך זה יושב עכשיו לפני שתתחיל לסובב.

#3
+1
Amos
2010-08-27 01:58:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

גלגלי הג'וקי הקטנים על המעבר יכולים גם הם לתפוס ולמנוע את תפקודו כראוי, אם אתה בר מזל אתה מסוגל להסיר אותם ולשמן אותם מחדש במידת הצורך.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...