שְׁאֵלָה:
איך אוכל להפוך את האופניים שלי (ואת עצמי) לגלויים בלילה?
b.roth
2010-08-26 23:44:43 UTC
view on stackexchange narkive permalink

עד החורף אני נוסע על האופניים שלי בלילה. איך אוכל להפוך את האופניים שלי לגלויים ככל האפשר לכל נהגי הרכב?

29 תשובות:
#1
+45
bikesandcode
2010-08-26 23:47:12 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הדברים המעטים הברורים הם:

 • אור קדמי
 • אור זנב אחורי אדום
 • סוללות חלופיות לאורות האמורים
 • אורות / רפלקטורים דיברו לשיפור נראות הצד
 • בגדים בהירים, באופן אידיאלי בגדי אופניים ועליהם רצועות רפלקטיביות.
אני משני את הסוללות הרזרביות - אני תמיד מופתע ממספר רוכבי האופניים שאני רואה שיש להם אורות אך הסוללות שלהם על הרגליים האחרונות. האורות אולי נראים בסדר בידך, אך הם חסרי תועלת בדרך.
מחזירי הוויניל עכשיו בהירים כל כך, ונראים עמומים ולא מתוארים באור יום. אז אתה לא נראה מגוחך במהלך היום.
אני משתמש באור אדום מהבהב מאחור - דעתי היא שהוא מושך תשומת לב יותר מאשר רק נורה אדומה קטנה ויציבה בצד הדרך.
@Tim: זה בהחלט מושך תשומת לב טובה יותר, אבל באופן אישי כשאני נוהג ברכב אני מתוסכל מהאפקט המסיח והמסנוור של אור מהבהב. אני לא בטוח שזה בטוח יותר, אני רואה את שני סוגי הנורות הרבה (טוב, בדרך כלל נורית LED פשוטה כוללת גם מהבהב וגם הגדרה רציפה) ושניהם נראים מספיק. קשה לומר מה יש להשפעת הסחת הדעת על בטיחות בדרכים.
בסדר, נקודות שנלקחו.
@Joren - ייתכן שאתה צודק בכך שהאורות המהבהבים מסיחים את דעך יותר מאשר מועילים. התשובה המקובלת (ועד כה רק) לשאלה זו מעלה כמה נקודות טובות: [נתוני בטיחות: מה בטוח יותר, נורות ראש / זנב שמבהבות או פולטות קרן יציבה?] (Http://bicycles.stackexchange.com/q / 2294/8)
-1
@Joren, וכאשר רוכבים על אופניים מאחורי מישהו עם אור אחורי אדום מהבהב, אתה כנראה גם מתוסכל! הדבר הטוב הוא שיש כמה ** אורות אחוריים המשתנים בצורה חלקה, אך אינם מהבהבים. ** כך מקבלים את היתרון של אור נע, מבלי שהוא מעצבן יותר מאור יציב (שמגרה גם בפארק חשוך. ...).
@Joren שכדאי לדעת (על אורות השינוי החלקים). איזה מושג של מותג / שם? ניסיתי לחפש בגוגל ללא הצלחה
@MattTagg אני חושב שתצטרך \ @Vorac עבור אותו, מכיוון שהוא היה זה שהעיר את ההערה על אורות שינוי חלקים. באופן אישי אני לא מודע לשום דבר.
בדוק את החוקים המקומיים שלך על האורות. כאן בגרמניה ובשוויץ, זה למעשה לא חוקי להשתמש באורות מהבהבים על אופניים.
#2
+30
Jared Harley
2010-08-27 00:06:50 UTC
view on stackexchange narkive permalink

קבל ערכת אופניים מוארות מ- brightthread.com:

ערכות DIY אופניים בהירים מכסות את האופניים שלך בוויניל רעיוני אולטרה רפלקטיבי קל לשימוש. בְּטִיחוּת. זה כמו לכסות את האופניים שלך עם מדבקות גדולות שהופכות בהירות במיוחד בפנסים. הוויניל המשקף מחדש הוא אותו חומר המשמש בגב נעלי ריצה, אך עם צבעים. הערכות משפרות מאוד את נראות הלילה ובכך את בטיחות האופניים.

ערכות אלה נחתכות מראש וקלות ללבישה.

alt text

קיבלתי את סט המנורה הכחול ואני אוהב את זה - מקור אור בהיר, כמו פנס לרכב, פוגע באופניים שלך ואתה מאיר כמו עץ ​​חג המולד. זה בולט במיוחד בלילה, וכמה שהתמונה הזו מגניבה, זה לא עושה את זה צדק. צפה בסרטון באתר האינטרנט שלהם להפגנה בלילה.

עריכה: חשבתי שאשתף את תמונתי על האופניים שלי עם פסי הברגים הכחולים עליהם. זה נלקח במוסך החשוך שלי כשהפלאש שלי מכוסה (מספיק אור מספיק כדי שיאיר ללא התמונה מטושטשת). באור יום הצבע כמעט זהה לצבע הצבע שלי, ולכן קשה לראות אותם.

My bike

וואו אני מאוד אוהב את זה. אני חושב שאנשים נוטים לשכוח מהראות בצד.
@Jared: נחמד !! +1 אני מתרשם!
זה נחמד אבל בדרך כלל אנשים נפגעים מאחור או שומעים הלאה - לא בזווית של 90 מעלות או בקיזוז אחר.
@Tim - יש לך אורות מלפנים ומאחור. מישהו שיוצא מרחוב צדדי, או אם אתה חוצה את הכביש, הכביש אולי לא יראה אותך.
@Martin, בטוח, אנחנו יכולים להמשיך להסלים את הבעיות והתשובה היא פשוט להישאר בבית בלילה.
@Tim: למעשה, לא. צמתים הם ללא ספק המסוכנים ביותר. מחזירי צד הם * באמת * חשובים, בדיוק בגלל מה שמרטין אומר. ללא אורות ומחזירי אור אתה כמעט בלתי נראה בלילה, ואת האורות הקדמיים והאחוריים שלך קשה מאוד לראות מהצד. באתי מהצד שלהם, אני רואה בדרך כלל רק חישוקי רפלקטור של אנשים, ולא שום דבר אחר.
כן - כל האופניים שנמכרים במדינה שלי דורשים מחזירי אור על גלגלים - כך שזו היתה סיבה נוספת שהייתי מודאג יותר מאורות אחוריים וחזיתיים - המחזירים המסתובבים בדרך כלל נראים לעין.
מתוק, אופניים של טרון.
האופניים הראשונים נראים כאילו יש לרכוב עליהם דמה לבדיקת ריסוק: P
קלטת רעיוני יעילה רק כאשר האור פוגע ישירות בה והצופה נמצא באותו מקום כמו מקור האור ... כלומר, הוא יעיל רק בטווח זוויות צר יחסית. וגם סרט רפלקטיבי של סקוטשליט 680 לא מגיב באותה צורה לפנסים כמו לפלאש.
בדיוק קניתי אחד כזה (המודל של פסי המסמר). כפי שצוין @JamesSchek, זה באמת סרט פסים רעיוני של 3M ScotchLite 680. הערכה של BrightThread תתן לך 0.25 "x 25 '; תוכל להשיג מבצע טוב יותר באתר [3M] (http://solutions.3m.com/wps/portal/3M/en_US/Marine/Home/Products/Catalog/ ? PC_7_RJH9U5230GE3E02LECIE20S4K7000000_nid = GSW72ZWPZHbe2875VTTP9Sgl) או [אמזון] (http://www.amazon.com/3M-Scotchcal-Reflective-Striping-25-Inch/dp/B0010AZU9U/9 3 מ '+ קלטת רעיונית + קלטת).
רק עצה מינורית: הניחו את סרט ההשתקפות שלכם על חלקים חלקים נעים (חישוקים, חישורים או ארכובה), מכיוון שהתנועה משפרת את הראות בצורה דרסטית.
#3
+20
mouviciel
2010-10-15 13:22:36 UTC
view on stackexchange narkive permalink

קבל את עצתו של קרל לגרפלד:

זה צהוב; זה מכוער, זה לא הולך עם כלום; אבל זה יכול להציל את חייך.

alt text

שווה להיות צהוב ומכוער גם ביום, במיוחד באור עמום. התחלתי ללבוש טאברד בעל מראה גבוה במהלך היום לאחר שראיתי עד כמה רוכב האופניים נראה לנהג המשאית בערך דקה [הסרטון הזה] (http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-london -25007830) ב- BBC.
#4
+10
Don Kirkby
2010-09-02 21:43:55 UTC
view on stackexchange narkive permalink

3M מייצרת קלטת Scotchlite שמשקפת מאוד. אשתי השתמשה באגרופי מלאכה כדי לנקב ממנו צורות פרחים וכיסתה את אופניה. האופניים שלה מבחינים ביום ובלילה.

לא הבחנתי בשום אזכור של דגלים כאן. במיוחד על נגררים או שכיבה, דגל נותן לך קצת יותר גובה, בנוסף התנועה מושכת תשומת לב. אשתי תלתה חבורת סטרימרים מעל עמוד הדגל שלה.

יש דברים טובים אפילו יותר שנקראים קלטת SOLAS, משתמשים בה בסירות הצלה / אסדות נפט וכו '. יש עליו משושים רעיוניים קטנים והוא נדלק כמו זרקור בפנסי הרכב. עצרתי מכוניות כשאני עוברת ברחוב לפניהם עם אופניים מכוסים בתוכם.
תודה על הטיפ, @Martin. חנות האספקה ​​הימית המקומית שלי נושאת את זה, אבל זה 32 דולר עבור 12 גיליונות של קלטת 2 "x4". אולי זה ילך בגרב חג המולד של אשתי. (אל תספר לה.)
קלטת 3M SOLAS היא בין קלטות ההשתקפות הטובות ביותר שקיימות שם, אך היא איננה יעילה לחלוטין כשאתה מחוץ לזווית מהפנסים ... כלומר טרם חצית לפני המכונית.
#5
+10
Goodbye Stack Exchange
2010-08-27 00:53:24 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אל תשכח את הנראות הצדדית. אורות דיבור נהדרים להופעתך במעבר חצייה או ברמזור.

#6
+10
James Schek
2011-02-16 11:33:43 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני משתמש ב Down Low Glow שהוא נורת צינור הניתנת לצינור התחתון שלך. זה יוצר אזור של ריצוף מואר סביבך שרוב הנהגים באזור שלי מתייחסים אליו כאל "אין אזור". בדרך כלל אני מרגיש רכיבה בטוחה יותר בלילה מאשר ביום מכיוון שנהגים יאפשרו מרחק מעבר רב יותר.

enter image description here

שמעתי שאלו עושים קצת מאמץ להדביק ולעמיד למים, אבל הם נראים מגניבים במיוחד.
קל להדביק, תלוי איפה הכבלים פועלים. אם הצינור התחתון שלך חסר חסימות, זה נמשך ללא טרחה. ככל שעמיד למים - השתמשתי בו בגשם קל (<30 דקות) ולא היו לי בעיות. מעולם לא ניסית את זה בגשם כבד או לפרקי זמן ארוכים בגשם קל.
שמעתי המלצה על התכת פרפין או דבק חם סביב האור כדי לשמור על מים ספוגים לתפרים, אבל לא התקנתי ממש.
אם אכן יש לי את האומץ לנסוע במתון / כבד מתון העונה, אנסה זאת! תודה על הטיפ!
נראה טוב, אבל בארצי ירוק וכחול אינם צבעים בהירים מותרים על הכביש (ניו זילנד) האדום שמור לאורות הפונים לאחור, ולכן נורה כזו תצטרך להיות לבן או צהוב.
#7
+8
Paul Vernaza
2010-08-27 07:12:48 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אתה יכול גם להפוך את הגלגלים לתצוגות ניתנות לתכנות באמצעות ערכת Ladyada, שמנצלת את התמדה של הראייה. נדרשת הרכבה כלשהי.

לפני זמן מה היה לנו דיון בשאלה אם אלה היו אטומים למים או שניתן לאטום אותם על שבבים: http://chiphacker.com/questions/354/has-anyone-used-a-spokepov-in-the-rain
אלטרנטיבה היא נורות ה- POV של Monkeylectric, שהם בהחלט אטומים למים, ועובדים מחוץ לקופסה (ראו תשובתי בעמוד זה). החיסרון היחיד שלהם לעומת הערכה של Ladyada הוא שהם לא יכולים להציג תמונות שנשארות זקופות יחסית לאופניים, אם זה מה שאתה רוצה.
#8
+7
Andrew Lowe
2010-08-27 15:08:53 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אפוד בטיחות יכול לעזור, הם יכולים להתחמם מעט אבל עטפתי את התרמיל שלי באחד לראייה נוספת בנסיעה

נהגתי ללבוש מעיל היי-ויז צהוב עם BIKE בכותרות כחולות מאחור. במקרה של גזירה זה נראה בדיוק כמו המעילים שהמשטרה לובשת כאן - צירוף מקרים טהור כמובן שלא הייתי רוצה להתחזות לשוטר! איפשהו נהג למכור אותם עם "POLITE" מאחור באותו הגופן!
#9
+7
nhinkle
2012-03-06 13:12:27 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כמובן, שיהיה לך אורות בהירים טובים הוא חובה להיות גלוי בלילה! בבלוג Exchange stack stack יש כעת סקירה מקיפה ביותר על תאורה אחורית לאופניים באינטרנט (למיטב ידיעתנו):

סקירת אורות הזנב הטובים ביותר לאופניים בשנת 2012

Bike lights!

#10
+6
SuperElectric
2010-12-22 06:26:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני משתמש ב נורות דיבור מונקילקטריות כבר שנתיים. הם אורות דיבור בהירים מאוד של חזון הראייה שממחיקים דפוסים במגוון יפה של צבעים. אוהב אותם. שלא כמו הערכה של Ladyada, אלה מסתדרים מהקופסה, אם כי אתה יכול לתכנת אותם מחדש אם תרצה בכך.

נפשי אבל מבריק.
#11
+5
cyclo
2012-03-07 09:14:56 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אורות ומחזירי אור ... הרבה מזה. כפי שאחרים ציינו, אתה יכול לקנות צמיגים עם רצועות רפלקטיביים עליהם.

enter image description here (תמונה שצולמה בתוך הבית, עם הבזק)

אני גם מאמין בתוקף בשימוש עם ראש מרובה ראשים. ואורות זנב. כאשר אחד לא מצליח יש אחרים לחזור אליהם. כמו כן, אני מגמגם את זמן טעינת הפנסים שלי ... כלומר אני לא טוען אותם בו זמנית. זה ממזער עוד יותר את הסיכוי ששניהם יאבדו תשלום כשאני נוסעת בלילה. כמה תמונות של הנוסע שלי:

enter image description here

enter image description here

לסיום זה יש לי פנס ראש של אופני פלנט על הקסדה ומשקף משולש תפרתי על תיק הגב שלי. בנוסף לרצועת ההשתקפות על הצמיגים הנחתי גם רצועות רפלקטיביות 3M לבנות על החישוקים (4 כל אחד) כך שנהג יוכל לראות את הגלגלים מסתובבים בלילה. לבסוף אני משתמש ברצועות קרסול כתומות בהירות.

#12
+5
Fixed God
2010-10-15 04:53:54 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני משתמש ברכזת קדמית של גנרטור ובאורות קדמיים ואחוריים. ההתקנה הזו יקרה מאוד: הגלגל עצמו יכול לרוץ כמעט 500 דולר. מיטב הגנרטורים והנורות הללו מיובאים מגרמניה על ידי יבואנים בודדים בלבד, ואינם זמינים באופן נרחב כאן בארה"ב.

ישנן כמה סיבות שאני אוהב את אורות הגנרטור:

 • אין צורך להטעין אותם.
 • אין סיכוי להיכשל בתנאי מזג אוויר קשים: סוללות נטענות עלולות להיכשל פתאום בקור עז.
 • זמין תמיד. לאחר התקנתם, אין שום סיבה להסיר אותם. כי ...
 • פחות סיכוי לגנוב. האורות מותקנים ומחוברים לאופניים, ודורשים כלים להסרה. האור עצמו אינו יקר במיוחד ואינו ניתן לשימוש ללא הגנרטור, ולכן פחות מטרה לגנבים. כמו כן, כנראה שאין הרבה שוק מוצרים גנובים על רכיבי אופניים מתקדמים. מה שהופך אותם לנדירים ויקרים מקשה עליהם לגדר.
[Reelight] (http://www.reelight.com/) היא אלטרנטיבה זולה יחסית (ומעט מכוערת) למוקדי גנרטורים.
+1 אני גם משתמש במרכז רכזת קדמית, ואני מאוד מרוצה ממנו. 500 $ לעומת זאת נראה מוגזם. גנרטורי רכזת קדמיים פועלים בין ~ 50 - 200 $ (בתוספת עלות הגלגל).
Sanyo Eneloop rechargeables work [even at -10 °C (-15 °F)](http://electronics.stackexchange.com/questions/56411/). Lights also generate heat while in use, which might warm the batteries. Keep your light in your pocket when not in use. If you're in weather much colder than that, use lithium-ion batteries [rated for your needs](http://electronics.stackexchange.com/questions/1669/cold-weather-battery-power), or use [disposable lithium-iron-disulfide AAs](http://electronics.stackexchange.com/questions/1669/cold-weather-battery-power). Always carry spare batteries.
#13
+5
Amos
2010-08-27 00:06:08 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אם ההצעות של bikesandcode אינן מספיקות, תמיד תוכל לצייר את מגן הבוץ שלך ככזה רעיוני: http://www.instructables.com/id/Paint-your-bike-bicycle-gear-reflective/

ככה:

alt text

באותו אתר יש כמה הצעות לעטיפת המסגרת בחומר רפלקטיבי.

#14
+4
Adam Franco
2010-08-30 07:41:42 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בנוסף להרבה חומרים רפלקטיביים ופנס טוב, אני ממליץ על תאורת זנב Dynotte 400R בהירה במיוחד.

alt text

האור הזה הוא הבהיר ביותר שיכולתי למצוא זמין מסחרית ונראה שהוא נראה לעין במרחק של יותר מ- 1/2 קילומטר משמש בהירה (והרבה יותר בלילה) . אני נוסע איתו בכל שעות היום תוך כדי נסיעה בכל ימות השנה.

במבחני הצד שלי 400R היה בהיר משמעותית מאורות השבר של מכוניתי. בשמונה החודשים האחרונים היו לי כ -10 הערות של נהגים וכמה שיותר מרוכבי אופניים אחרים על כמה האור היה בהיר.

וואו, עכשיו זה אור יקר שיש לך שם. 230 דולר הם קצת תלולים עבורי, אבל זה בטח מרשים למדי במחיר הזה.
בהיר משמעותית מאורות הבלמים של מכוניתך נשמע לי בהיר בצורה מסוכנת. אתה מסמא את כל מי שמאחוריך, וזה לא טוב לביטחון.
#15
+3
Ian
2010-08-27 15:29:15 UTC
view on stackexchange narkive permalink

השתמשתי בברזל על סרט רפלקטיבי על תיק הגב שלי (או קניתי כיסוי) ובפנייר כולל האתרים.

alt text alt textalt text

רצועות קרסוליים רעיוניות הם טובים, מכיוון שנהג יכול לראות את התנועה בזמן שאתה מדווש, אני משתמש גם בפס קסדה מחזיר אור.

#16
+3
neves
2013-12-24 09:55:46 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הצעה ספציפית יותר: השתמש ב קלטת יהלום 3M ( ראה הדגמה מרשימה). זה ממש בהיר. טריוויה מהנה: המכון לבטיחות קסדות האופניים ניסה להפוך את זה ל תקן לקסדות אופניים, אך אף אחד מהמתחרים של 3M לא יכול היה להפוך חומר לחומר כל כך רעיוני.

החומר המשקף הטוב ביותר קבוע באופניים שלך, כך שלעולם לא תשכח אותו. השתמש:

 • מחזירי אור בדוושות שלך
 • מגני בוץ ברצועה רפלקטיבית
 • החלף כל מחזיר אור רגיל שאתה יכול לחשוב עליו
 • השתמש בקסדה עם צבע עז ומדבקת רעיוני, אם אין אותה, שים קלטת רעיוני. אני לא מבין מדוע כמעט כל הקסדות שחורות או אפורות.
 • צמיגים עם דופן רפלקטיבית (ראו הערה למטה אודות עמידות הצמיגים).
 • מחזירי דיבר הם גם תוסף מצוין. הם זולים וכנראה ששום דבר לא יראה אותך מהצד.

עבור כל רכיב, נסה לפי הגרסה המשקפת!

אל תשכח גם את הנורות המהבהבות הפעילות וכל שאר התשובות הטובות לשאלה זו!

מנקודת מבט מעשית, הפיכת הצמיגים למחזירים פירושה לרבד שכבה של גומי / פלסטיק נחות למדי לצד הצמיג, ולקצר את חיי הצמיג. מחזירי דיבור יעילים לפחות ואינם משפיעים על עמידות הצמיג.
אולי מה הכוונה הוא צמיגים עם דפנות רפלקטיביות? אלה אכן משקפים להפליא.
@NeilFein - אני יודע. ודפנות רפלקטיביות מקצרות את חיי הצמיג.
@DanielRHicks - לא ידעתי את זה. משהו לגבות את זה? אהיה סקרן איך זה עובד. אני מתאר לעצמי שהייתי רוצה להחזיק אותם בנסיעה אך לא כל כך על אופני הרים (שאני לא נוסע בהם בלילה).
@NeilFein - יש להוסיף את החומר המשקף לגומי, ובדרך כלל ישמש חומר דמוי קיר גומי עבור הגומי. שניהם גורמים לפירוק מהיר יותר של הדופן.
@DanielRHicks - כשמסתכלים היטב על צמיגי הדופן המשקפים שלי, נראה כאילו רצועת ההחלפה היא משהו שננעץ על הצמיג לאחר שהוא יוצר אחרת. צמיגי דופן רפלקטיביים קודמים שלי שחיקו את הדריכה ללא שום סימן לבעיות בדופן.
#17
+3
Chris H
2013-07-24 18:28:23 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בקיצור: הרבה אור יציב, אבל אל תסנוור.

פנסים אחוריים מרובים עוזרים מאוד, הן ליתירות (אם הסוללה מתה) והן לתת למשתמשים בדרכים אחרות מושג כיצד מהר הם מתקרבים. יש לי 2 יציבים ואחד מהבהב, ואולי להוסיף עוד קסדה לפני החורף. היתרון של אורות מרובים ממש מורגש כשניגשים לאופניים מאחור, במהירות, בחושך.

בחלק הקדמי יש לי נטענת 900 לומן, שאותה אני נושא סוללה רזרבית ומעט נורית על המזלג הקדמי - שוב, מספר נקודות אור מסייעות בהגדרת הצורה, ולכן יש לי מחזירי דיבור נוספים ומכסי שסתום מוארים.

הערה על אורות חזית חזקים בכל זאת :
הם נועדו להאיר את הדרך, לא לזרוח בעיני מישהו. אם לנהג או לרוכב אופניים אחר זהרו 900 ל"מ, הם יידעו שמשהו שם, אך לא ידעו איפה "שם" טוב מאוד. מנורות אלה בוהקות כמעט כמו פנס לרכב, ויש סיבה שבדרך כלל נדרשים לטבול פנסים אל מול התנועה המתקרבת.

באופן אישי אני לא יכול לראות שום שימוש לשימוש בפנסים בהירים במיוחד - אפילו אם הם לא זורחים ישירות לעיניו של מישהו הם לא עושים עבודה טובה לסמן היכן אתה נמצא, והם זבל להאיר את הדרך - השאר את הסופר מואר על יציב, ובכל אופן הוסף כמה שיותר קטנים מהבהבים כמו שאתה אוהב.

חלק זה מתוארך לפני שנסעתי באופניים (כנהג שרצה להיות נחמד לרוכבי אופניים), אבל עם שילוב של עסוקים (אם כי בדרך כלל די אופניים) דרכים ושבילים חשוכים לחלוטין, הגעתי לאותן מסקנות מהכיוון השני.

#18
+2
alex
2013-12-25 03:16:04 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אפשרות נוספת נוספת לראות לילה כוללת:

enter image description here

[שבילי אור - נורית LED מלאה]

http: / /www.youtube.com/embed/DTC3zpVz0e0

כנהג מצאתי רצועות פסיביות / רפלקסיביות חסרות תועלת לחלוטין במצבים המסוכנים בכביש. לרוע המזל זה לא עובד אם רוכב האופניים יוצא מקורות הרכב. זה הופך אותו / לה לחשוך לחלוטין ובלתי נראה בניגוד לאובייקטים המודגשים באורות הקדמיים של המכונית. במיוחד רצועות רפלקסיביות מסכנות מכיוון שלרוכב האופניים בדרך כלל אין מושג אם הוא / היא גלויים או לא.

מצאתי את הסרטון הזה מאוד מעניין כדוגמה לשימוש בתאורה פעילה. זה מראה לא רק את נוכחותו של מקור לא ידוע כלשהו של אור אדום מהבהב אלא את הגודל והמתאר בפועל של רוכב האופניים ואופניו.

תאורה פסיבית היא בהחלט דבר "להיראות" (ראה: http://sheldonbrown.com/reflectors.html). אתה אף פעם לא צריך להסתמך רק על מחזירי אור מכיוון שהם עובדים בזוויות צרות יחסית בין היתר, אבל אתה צריך (חייב?) שיהיה להם, לפחות ככישלון כושל. אמנם הדבר הזה מאיר אתכם הרבה מהצד, אבל אני לא רואה תאורה חזיתית ומאחור טובה וזה נראה די מסיח את הדעת (וזה לא אותו דבר כמו להיות הודעה טובה) על הכביש.
#19
+2
Dhaust
2011-02-18 10:12:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בדוק את Fire Fly.

FireFly Bicycle Light

נורית ה- Firefly משתמשת בחיישן אינפרא אדום פסיבי על מנת לזהות תנועה שמתקרבת מאחורי הרוכב. עם הזיהוי נוריות נוריות מהבהבות על גב הרוכב בעוצמה משתנה בהתאם לסמיכות התנועה. הזרוע הבולטת של המכשיר מאפשרת לאור להאיר את כל החלק האחורי של הרוכב בכל זווית. סט נוריות LED מאיר גם את האדמה שמתחת לרוכב; לספק לתנועה סמיכות לעומק באמצעותה ניתן לקבוע בדיוק היכן הרוכב נמצא. בעוד פנס אחורי אחורי מספק נוכחות אחורית חזקה ועומד בדרישות אור האופניים.

לא בטוח אם זה עדיין בהפקה, אבל עדיין רעיון נהדר.

יש כאן נקודה מעניינת שמזלזלים בה: להאיר את הרוכב. אורות מהבהבים אדומים וכולם טובים מאוד, אבל אם זה כל מה שהנהגים יכולים לראות, הם הולכים לאיבוד ברעש של כל שאר הנורות האדומות על הכביש. אני חושב שאם הם יכולים לראות שאתה אדם ממשי זה רושם יותר במוחם ש'היי, יש שם אדם אחר, בדיוק כמוני '. לשם כך הזמנתי מעיל פרוביז (http://www.provizsports.com/en-gb/proviz-reflect360-cycling-jacket-mens.html) שגורם לך לזרוח כאילו אתה רדיואקטיבי או משהו כזה.
#20
+1
Paul Witry
2013-07-17 07:27:27 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אחת הדרכים היא בהחלט לוודא שיש לך בגדים בהירים!

 • בגדי ניאון
 • ווסטים לבנים בהירים
 • קסדה בהירה
 • הוסף רפלקטור או מהבהב לראש הקסדה שלך כדי להוסיף נראות
 • הימנע מבגדים כהים!

נהגים לא תמיד צופים (אני יודע מ ניסיון אישי) והם הרבה יותר גדולים ממך!

אחר הוא להפוך את האופניים עצמם לגלויים. דרכים טובות לעשות זאת הן:

 • הוסף מחזירי אור לצמיגים הקדמיים והאחוריים כמו גם את גוף האופניים.
 • יש להניח אור רכוב כגון עין חתול על הכידון שלך. זה יאפשר לך לראות דרך אזורים חשוכים טוב יותר מאשר רק פנסי רחוב.
 • הוסף קלטת רעיונית וניאון (כפי שהוצע לעיל) למסגרת האופניים כדי להראות אותך.
 • הפוך את האורות לבהירים ככל האפשר על החישורים או מוטות הידית.
#21
+1
kc-bike
2010-09-01 01:16:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הדבר האהוב ביותר שמצאתי לתאורה הוא FlashBak. זו חבורה של נוריות LED כתומות בהירות במיוחד. כתום, עבור נהגים, פירושו "איטי" - בעוד האדום הוא תקן ה- DOT ונדרש מאחור בלילה, מעולם לא הבנתי מדוע איננו רואים תאורה כתומה יותר.

בעיקרון, אתה יכול לא יהיה גלוי מדי. הרבה אורות מהבהבים, הרבה משקפים-דברים. קח את כל מה שראית שהוזכר בכל תשובה ועשה הכל, ועדיין תוכל להוסיף עוד כדי לראות את עצמך.

חלק מהבעיה הוא שנהגים מסננים דברים. הם מסתכלים בכיוון כללי מבלי לראות דברים שהם לא מחפשים. רובם רק מחפשים חתיכות ענקיות של רב-טון של מתכת וזכוכית שעומדות על הכביש.

#22
+1
Drew Stephens
2010-09-03 00:10:01 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יש לי פלאשים מלפנים ומאחור, בכל עת שאני נמצא בין הערביים. ברגע שהשמש שוקעת לחלוטין, אני מקפיד שגם אור הקסדה שלי יהיה NitRider MiNewt:

NiteRider MiNewt Mini USB

הדבר הקטן הוא סופר בהיר, מספיק כדי להאיר את הכביש 30 מטר קדימה, יש לו מספיק סוללה למשך כמה שעות, והוא נטען מכבל USB מיני.

קיים חשש שמנורות רכוב על קסדה עלולות להסתבך בתאונה ולגרום לפציעות בצוואר.
@mgb בנוסף הם יכולים לגרום לקסדה לא לעבוד כמתוכנן, ולמקד כוחות במקום להפיץ ולהפיץ אותם.
#23
+1
ʍǝɥʇɐɯ
2011-05-15 03:26:55 UTC
view on stackexchange narkive permalink

נהגים מכירים את חגורת הרפלקטיב 'סם בראון', כיסוי התרמיל 'הגיבן' או את מעיל הרפלקטיב, בדרך כלל בצהוב - או כתום. מבחינתם, בלילה, בשילוב עם הבזקי ה- LED הרגילים, לא נדרשת מחשבה כדי לראות שיש אופניים לפני.

לדעתי יש סיבות טובות לא לקשט את האופניים בצורה נרחבת מדי עם סרט רעיוני. כשאתה חונה אתה באמת רוצה שהאופניים שלך יהיו גניבים ככל האפשר, כך שגנבים, אידיוטים שיכורים ושאר בלתי רצויות אחרים לא ישימו לב אליו. יתר על כן, שכבה אחידה של לכלוך יכולה להקהות את סרט ההשתקפות במהירות, ולא מלכתחילה היא נראית מאחור (או בראש).

יש יתרון נוסף למעיל היי-ויז בנסיעה בבריטניה. הזוהמה ממכונית (דיזל) מלפנים תעשה את המעיל הרגיל שלך מלוכלך למדי. הגן עליו באמצעות מעיל היי-ויז. גם בשעות הבוקר המוקדמות יכול להיות צמרמורת באוויר - ז'קט היי-ויז מוריד את הצמרמורת עדיין לא כל כך חזק שהוא יגרום לך להזיע.

הטיפ העליון שלי לרכישת מעיל היי-ויז הוא לקנות כמה מהם, שרוול ארוך וחסר שרוולים. כמו כן, אל תקנו את אלה £ £ £ מחנות האופניים. בניגוד לאלה הזולים שלובשים וכדומה לחנויות האופניים אין את ה- E.U. דפוסי סגנון ש- 3M + co עבדו למושלמים.

כפי שכבר צוין, קליפים של מכנסיים הם רעיון טוב מאוד. המותגים ה"אדי "המשתלמים במחיר הזול בכל חנות אופניים בבריטניה נותנים לנהגים מושג לגבי המהירות והמרחק היחסי שלך. אם אינך נועל אותם, קח נעלי אופניים עם לשוניות עקב מחזירות אור, אם אינך נועל אותן, השאר את מחזירי הדוושה המאושרים על ידי התקן הבריטי על הדוושות. אם איבדתם את אלה, קחו סט בחינם מחנות האופניים הידידותית שלכם - בסדנה תהיה להם מגירה מלאה.

דפנות רפלקטיביות הן רעיון נהדר באופן עקרוני, עם זאת, אף אחד לא שומר על האופניים נקיים מספיק כדי שיעבדו בפועל.

הגישות לסיבובים מסוכנות במיוחד, אתה צריך את התנועה שכבר בכיכר כדי לראות אותך כמו גם את התנועה מאחוריך. ז'קט ההיי-ויז עובד היטב בתרחישים כאלה ואחרים שבהם הראות חשובה.

ניסיתי את 'טקטיקת הטרור' של אורות בהירים באמת על האופניים, עם זאת, אלה יכולים להוביל לתוצאות בלתי צפויות. בעיקרון יהיו נהגים שיגיבו עם 'WTF?' ופגע בבלמים כי הם לא יודעים מה בא לקראתם. אתה בעצם רוצה לשלוח להם הודעת 'אני רוכב אופניים' עם סמלים שהם כבר מזהים - הבזקי הברק, מחזירי הדוושה והחשוב מכל - ז'קט ההיי-ויז.

שתי קבוצות אורות, קדמיות ומאחור הן רעיון טוב מאוד, הרבה יותר טוב מנשיאת סוללות רזרביות. אם אתה יכול להשיג קבוצה אחת מחוברת לאופניים, למשל על סוגרי הרפלקטור יש פחות סיכוי שתיתפס בלעדיהם. נסו גם להשיג אור אחורי ברמה גבוהה שניתן לראות דרך שמשות לרכב, למשל. מחובר לתרמיל שלך.

זכור כי קסדות אינן עוזרות להיראות או להימנע מתאונות. אם באמת אכפת לכם מבטיחות בדרכים, לכו על מעיל היי-ויז לפני כובע הפוליסטירן הנחמד (שלא ממש מתאים כראוי ...).

רכיבה אסרטיבית ובטוחה עוזרת גם היא. אל תסתובב במרזב ותהיה מודע לתנועה שמגיעה אליך מכיוונים אחרים, למשל. ראש על מכוניות עוקפות. אור גם עבור החבר'ה האלה ואל תניח שיהיה בסדר כשיש לך רק תאורה אחורית (וללא חזית).

אני לא מסכים עם הרבה זה בתשובה הכתובה יפה. :) נקודה אחר נקודה: מעילים בעלי ראות גבוהה מסוגלים להיות צמודים כמו כל מעיל. וגניבה אינה בעיה גדולה עבור אנשים באזורים כפריים. ומעילים ספציפיים לאופניים נועדו להרטיב זיעה, וזו חלק מהסיבה שהם יקרים יותר מאשר לבוש בטיחות רגיל. הדפנות המשקפות על הצמיגים שלי עובדות * בצורה טובה מאוד *, ואני חושב שאני לא שומר על האופניים שלי נקיים כמו שצריך. (האם מישהו אחר יכול לדבר על כך?) עם זאת, אני מסכים שמעילי בטיחות ומחזירי פדלים הם הדרכים הטובות ביותר לצרוח "רוכב אופניים"!
אני אכשיר את ז'קט המחזור: מעילי 'ראיית לילה' נהדרים, במיוחד בגלל הזרועות שעליהן היי-ויז 'שנראית מלפנים. יש להם גם נשימה מסוימת לבד שגורם להם לא לרתוח 100% בתיק. עם זאת, היי-ויז 'רק' טבלאות 'ללבוש מעל העליונה עולה 25 פאונד בערך ואינם טובים כמו הגרסאות של 5 פאונד שתוכלו להשיג במקום אחר מכיוון שאין להם את הדפוסים הסטנדרטיים. אולי יש לך בלמי דיסק, לשארנו בלמי חישוק, אלומיניום + בלאי כרית + שומן על הגלגל האחורי אכן מכסה את דפנות הצד המשקפות, לפחות על האופניים שלי.
אמנם אני רואה הרבה בלמי דיסק באזור שלי, אבל יש לי בלמי חישוקים וכל האופניים שלי. אם הבלמים על האופניים שלך נוגעים בדפנות הצמיגים שלך, משהו לא בסדר! האם אתה מדבר על חישוק גלגל הגלגל, או שפת הצמיג?
אה, ואני מסכים לחלוטין שרכיבה על אופניים אסרטיביים עוזרת * מאוד *.
כמובן שהבלמים לא נוגעים בצמיגים. הצמיגים מתלכלכים, זה הכל. לכלוך זה מכסה את דפנות הצד והופך את החלק הרפלקטיבי לבלתי אפשרי לראות את הלכלוך. ולא, זה לא רק בוץ, הגוש מהבלימה הוא חלק מההצטברות.
אתה חייב לרכוב על אופניים בסביבה מלוכלכת ממני, או לנקות פחות את האופניים שלך! :)
@ ʍǝɥʇɐɯ כמה עצות ומחשבות שימושיות. אני גם לא מסכים לגבי החלק של המעיל, לפחות לגבי ארה"ב. זה יכול להיות נכון עבור בריטניה והאיחוד האירופי ... הניסיון שלי כאן הוא כי מעיל טוב במיוחד עבור אופניים ספציפיים הוא הברכיים של הדבורים ושווה כסף. עם זאת, יש לי מעיל סנובורד + אפוד בעל חזות גבוהה כאחת מאפשרויות היוממות הגשומות שלי ... כמו כן, כמה מחשבות שימושיות בנושאים אחרים של נסיעות אופניים מעשיים כמו סיכון גניבה, ואני חושב, באופן מרומז, את גורם הטרחה של הסרה / נשיאה / התקנה מחדש של אורות גנבים / אביזרים על האופניים בכל פעם שאתה משאיר אותם ברבים.
#24
+1
Tim
2010-08-30 21:24:25 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בתחילה חיפשתי גופייה מחזירה אור ואז מצאתי נורות לד זולות מאוד. קיבלתי אדום שהנחתי מאחור שהעברתי למצב מהבהב, ואז לבן נוסף ל"פנס "קדמי ואדום נוסף שאני מצמיד על תיק הגב שלי או במקום אחר ליד החלק האחורי של האופניים. קניתי גם כמה פיסות קלטת מחזירות ותליתי אותם סביב החלק האחורי של האופניים.

נוריות LED אינן בהירות כמו שאתה חושב והן כיווניות מאוד. פנס מכונית מקפיצה של 200 ואט של פיסת סקוטליט מרובעת בגודל 6 אינץ 'נראה במרחק של כקילומטר.
@Martin אני לא חושש ממכונית במרחק של קילומטר משם. אני מודאג מהקרובים אלי.
רק אזהרה שנורות LED של מטבעות נראות בהירות מאוד כשאתה מחזיק אותם 6 סנטימטרים מהפנים שלך ומסתכל ישר אליהם. קלטת רעיוני בהירה מאוד כאשר משקפים פנסי מכונית
ישנם אפודים רפלקטיביים זולים מאוד זמינים, 7-10 דולר, שמתאימים יפה לכל החלקים שאתה לובש לרכיבה על אופניים. אני מציע להשיג אחד ולהקדיש מקום קטן בתיק הגב לאחד כזה. ראיתי גם מחקר שאמר כי רצועות רפלקטיביות על הקרסוליים (והברכיים) הן המפץ הטוב ביותר שניתן לראות, בגלל התנועה שרואים נהגים. הנתונים הראו כי רצועות הקרסול והברך מכפילות למעשה את המרחק בו הנהג רואה אותך לראשונה.
#25
+1
cmaster - reinstate monica
2018-04-07 20:24:07 UTC
view on stackexchange narkive permalink

להחזיק את סט ה מלא אורות / מחזירי אור על האופניים שלך שנקבע בחוק עובר דרך ארוכה. בגרמניה, זה אפית:

 • לבן עובד אור קדמי

 • אדום עובד אור אחורי

 • לבן רפלקטור קדמי (משולב בדרך כלל עם האור)

 • אדום רפלקטור אחורי (משולב בדרך כלל עם האור)

 • 2x2 מחזירי צד צהובים נצמדים לחישורי הגלגלים (מדובר בארבעה מחזירי אור בסך הכל!)

 • מחזירי אור צהובים בפדלים שלך

עליך גם לוודא ש

 • אורות / מחזירי אור מכוונים כראוי (לא מסתכלים על הירח ולא ישירות על האדמה בבושה)

 • כל החלקים האלה הם במקומות הנכונים שלהם (אור אחורי בחזית שולח איתות שגוי אנושות לנהגי רכב!)

 • אף אחד מהחלקים הללו אינו מונע בשום דרך (על ידי לבוש, מזוודות , או חלקי אופניים).

עם זאת, האופניים שלך אכן נראים כמו עץ ​​חג המולד בפנסים הקדמיים של מכונית, ללא תלות בכיוונים. פסי רעיוני בצמיגים יעילים אף הם למדי.

הבעיה היחידה בכך היא ש תפקידך להבטיח כי האורות / מחזירי האור שלך פועלים . ו תפקידך להבטיח שהם גלויים בפועל . אין דבר שיכול לחסוך לך את הצרות האלה. עליך עליך לשים לב מתי האור שלך הולך ומעומעם, גם כאשר זה האור האחורי שלך. עליך עליך לשים לב מתי מחזיר משקף צדדי ולהחליפו . עם זאת, אם תעשה זאת, כל נהג רכב יוכל לראות אותך .

מלבד זאת, מומלץ גם ללבוש חולצה / סוודר / מעיל לבן, ולו רק כדי להבטיח כי אותות הידיים שלך נראים בפועל.

זה לא מפסיק להדהים אותי כמה אנשים מסתובבים בעיר הולדתי בלילה עם האור האחורי שלהם על צינור המושב, ממש מאחורי ההגה האחורי.
#26
  0
Greg
2011-05-12 08:41:54 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בצמיגים עירוניים / נוסעים רבים יש דפנות רפלקטיביות. בפעם הבאה שאתה אמור להחליף צמיג, אתה יכול לבדוק אם לאחד הצמיגים יש פס החזר. מישהו אמר לי (לא בטוח אם זה נכון) שבחלק מערי אירופה נדרשים צמיגי דופן מחזירים.

למשל. ויטוריה רנדונאואר http://www.amazon.com/Vittoria-Randonneuer-Pro-700x35c-Reflective/dp/B0028N305O

3M מייצרת קלטת רפלקטיבית זמינה בצבעים רבים (אפילו שחור!) כדי להתאים את גימור האופניים שלך ביום אבל זה משקף לבן בוהק בלילה.

גם אני משתמש באור זנב של דינוטה והם בהירים להפליא. גיליתי שנהגים עם כאבי עיניים נותנים לי הרבה יותר מקום. אורות דינוטה הם יקרים באופן טיפשי. כוכב האופניים סופר-פלאש הוא המצמוץ הזול ביותר שמצאתי. הנחתי אותם על אופני ילדי ואני רואה אותם במרחק שני רחובות לאור יום; < $ 30.

הישאר בטוח והניח שכל המכוניות מנסות להרוג אותך.

שם המותג לקלטת 3M הוא 3M Scotchlite.
#27
  0
ray allen
2016-12-02 04:30:16 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בנוסף לאפוד רפלקטיבי ופנס ראש על כתר המזלג (כדי למנוע עיוור רוכבים מתווספים בשביל אופניים), יש לי התלקחות כביש LED צהובה ולבנה המחוברת לצינור הראש שלי, ואני משתמש בזיקוק LED אדום מחובר למוצב המושב שלי כאור זנב.

מכיוון שהנוריות מותקנות על קצה הבהקה בצורת דיסק, זה גם נותן לי נראות טובה מהצד.

יש לי גם שם לב שרוב הנהגים עוברים מעל חצי נתיב כשעוברים לידיי, מה שאומר לי שהם יכולים לראות אותי ושהצלחתי לחדור אל בועת הקשב של הטלפון הנייד שלהם.

בתגובה לבקשה לקבלת תמונה, קישור זה ( https://d114hh0cykhyb0.cloudfront.net/images/uploads/led-safety-flare-side-vehicle-amber-strobe-mode-magnet.jpg) הוא תמונה של דפוס קרן התלקחות כביש LED.

הביטוי "התלקחות דרכים" אינו ברור. באסיה, התלקחות כבישים היא מכשיר פירו חד פעמי שנשרף בהיר במשך 10 דקות ואז נזרק, בדומה לזיקוקי דינה ארוכים. האם תוכל להשתמש בקישור עריכה כדי להוסיף תמונה או שתיים?
#28
  0
user10547
2017-07-04 22:23:29 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אחד מחתיכות הלבוש הטובות ביותר עבור רוכב אופניים במונחים של "הכל" הם חולצות עסקים שרוול ארוך בוהק מחנויות בגדי יד שנייה / צדקה ...

 1. הם מפחיתים משמעותית את השמש המגיעה לעורך.

 2. הם נושמים היטב והם קלים מאוד.

 3. הם הם זולים, עמידים למדי, קלים לניקוי ומגיעים עם כיסי חזה.

 4. בעוד שאנשים רבים הולכים, "מעילי פלורסנט", ובכן הם טובים אך יותר מכך לניגודיות ולא הרפלקטיביות. הלבן בולט לגמרי בפני עצמו בחושך, כאשר בגדים כהים הם רק סכנה מוחלטת ולא משנה מה עוד על האופניים. רק הביטו בתמונות בהן האופניים זוהרים והרוכב כולו "שחור" (או כמעט בערך). שם בערך 80% מהראות בגובה העיניים שלך עברה ממש.

 5. אנשים הגיוניים משתמשים בבגדים לבנים ובקלטות ודבקים מחזירים, ובאורות ומחזירי אור ...

אני חושב שהמצב קצת יותר מורכב ממתאים לכל אחד. https://www.theguardian.com/environment/bike-blog/2013/jan/10/cycling-high-visibility-safe-fluorescent
אנא הימנע מלפרסם תוכן גס, וולגרי או פוגע באתר זה. תוכן כזה שסומן על ידי משתמשים אחרים לבדיקת מנחה ותשובותיך עלולות להימחק על ידם או לערוך על ידי משתמשים אחרים. לקבלת מבוא לאופן זה ואתרי Q & A אחרים של Stack Exchange עובדים, אנא [צא לסיור] (https://bicycles.stackexchange.com/tour).
#29
-1
curly
2018-04-07 05:06:32 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הטוויסט שלי במכשיר ההיי-ויז ובאורות המהבהבים הוא לחבר את האורות לאחור כך שהם מאירים על האפוד. זה אומר שאתה היי-ויז קופץ כמו אנדרטה גם אם אורות המכוניות כבויים ואין לך את אותו אפקט מסנוור

רעיון נחמד, אבל לא יעבוד כמו שרוצים: פסי רעיוני עם סגירה מכוונים. הם מחזירים את האור כמעט בדיוק חזרה לכיוון ממנו הגיע. הם עובדים היטב בפנסים הקדמיים, מכיוון שזווית הפנס-משקף-עין קטנה (אלא אם כן המכונית כבר נמצאת מאחוריך). זה לא יעבוד עם האור שלך מכיוון שהאור יתקבע לאופניים שלך ויהווה זווית גדולה כמעט לכל הכיוונים הרלוונטיים.
זה עבור החלק הצהוב, לא הרצועות.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...