שְׁאֵלָה:
הגלגל האחורי מחליק החוצה בעומס
bikesandcode
2010-08-26 01:17:23 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לאופני הנסיעות / סייקלוקרוס שלי (Crossly Crosscheck) יש בעיה.

אם אני מהדק את שיפוד השחרור המהיר לרמה רגילה, סוג של מיצוק כדי לסגור אותו, ואז אם אני דורך על הדוושות בנקודה מסוימת קשה, הגלגל האחורי בעצם יוצא ממש מהנשירה.

כדי לשמור על הגלגל בפועל במסגרת, אני צריך לסנן את השחרור המהיר למטה מספיק חזק כדי להיות לי קצת מודאג אי פעם פותח אותו שוב. המעיינות מסתבכים.

זו התפתחות קצת אחרונה ונראה שהולכת ומחמירה. יש רעיונות?

אם הקפיצים מסתבכים זה אומר שהשיפוד מורכב בצורה לא נכונה.
הייתה לי בעיה זו עם שיפודים נגד גניבה עם אגוזים מחומשים. הם מספקים להם מפתח זעיר שאינו מספיק כדי להדק אותם בצורה מספקת. הוחזר לשחרור מהיר והבעיה נפתרה.
תֵשַׁע תשובות:
#1
+15
Jack M.
2010-08-26 01:41:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הייתה לי בעיה דומה בפוגסלי שלי, אם כי בבלימה (דיסקים) בעטתי בהגה סביב הנשירה.

לאחר שדיברתי עם החבר'ה ב- LBS שלי, למדתי כי לא הכנסתי מספיק כוח לשחרור המהיר. הם אמרו שמהדק טוב ומהודק צריך להשאיר חותם של המנוף על כף היד שלך כשאתה סוגר אותו. יהיה קשה לפתוח, אבל לא נורא. מידת ההידוק הזו שימשה אותי עד כה.

הייתי בודק גם לוודא שמשטחי ההידוק שלך נקיים (היפטר מכל עודף סיכה שעלול לחלחל לשם). אתה יכול גם להסתכל על השיפוד עצמו כדי להבטיח שמדובר בשיפוד באיכות גבוהה. סוג המהדק (אני לא יודע אם הסגנון הישן עוד יותר קיים, אבל אני נתקל בהם מדי פעם) יכול לחולל שינוי כמו גם לחספוס של משטח ההידוק. במשך זמן מה השתמשתי בזוג תלתלי סורלי עם משטח חלק הפונה למסגרת, מה שהחמיר את הבעיה שלי.

שמעתי את אותו הדבר ממספר חנויות אופניים - המנוף אמור להשאיר חותם יפה בכף היד שלך ברגע שתכריח אותו.
הייתה לי אותה בעיה, ואותו פיתרון עבד בשבילי.
אני יודע שהידית סגורה מספיק חזק, זה כבר הכי חזק באופניים שלי כשאני עדיין יכול להפעיל את הגלגל האחורי החוצה. המשטחים נקיים אך נראים מעט מלוטשים. אני אחטוף אותם בסוף השבוע הזה ונראה אם ​​זה פותר את הבעיה.
אם זה [המסגרת] שלך (https://surlybikes.com/uploads/bikes/geo-gusset.gif) אז רק על ידי הסתכלות על זה, ברור שתאבד את הגלגל האחורי אם יש לך בלמי דיסק. הנשירה האחורית נמצאת בזווית הלא נכונה לטפל במומנט בלמי הדיסק. זה עיצוב רע.
#2
+9
42-17
2010-08-26 04:23:19 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ראיתי את זה כמה פעמים שהציר פשוט ארוך מדי. לא משנה כמה חזק אתה מהדק את ה- QR שלך, זה לא יהיה מספיק צמוד. קנית את המסגרת ובנית אותה בעצמך? אם זה הציר, אתה יכול להקפיץ את הגלגל החוצה, להסיר את ה- QR ולקחת קובץ לקצה זה או אחר. אפשרות נוספת היא שהגלגל נבנה בצורה שגויה ואת הציר למעשה צריך להחזיר למרכז. האם אורכי הציר משני צידי אגוזי הנעילה (אלה האומים המחזיקים את הקונוסים במקום על הרכזת) שווים?

#3
+9
jefferee
2011-02-24 05:07:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

האם השיפודים הם מצלמת פנים או מצלמה חיצונית?

לשיפודי QR פנימיים יש יתרון מכני יותר ומאפשרים יותר כוח הידוק. הם גם מושפעים פחות מלכלוך וגס. אם אין לכם שיפודי מצלמה פנימית, קבלו אותם.

כל מה שאי פעם רציתם לדעת על שיפודים, באדיבות שלדון בראון.

מכיוון שהקישור מספק את כל הדרוש לפתרון הבעיה זו התשובה הנכונה.
#4
+6
Nate
2012-07-22 12:06:28 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הייתה לי אותה בעיה, אבל הלכתי לחנות אופניים והסברתי את המצב, מכונאי האופניים נתן לי מכונת כביסה משוננת שתוצב בין השיפוד למסגרת האופניים בצד הקלטת. זה פתר את הבעיה

#5
+4
Dustin Ingram
2010-08-26 01:29:51 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יש לי את הבעיה הזו בעצמי. קח את זה כמחמאה מהאופניים שלך - זה אומר שאתה מסוגל לשים הרבה מומנט / כוח דרך הגלגל האחורי!

מבחינתי, הפיתרון היה לעשות את מה שעשית. - מהדק והורד את הגלגל במשורה. פיתרון טוב יותר יהיה לרכוש שיפוד לשחרור מהיר עם ממשק מחוספס יותר עם הנשירה. זה אולי ללעוס מעט את המשטח ואת הצבע שלך, אבל זה יעזור במניעת החלקה.

אני מעדיף לסתום צבע מאשר שהגלגל שלי יירד כשרץ החוצה.
#6
+2
Techno_Mystic
2019-02-19 21:48:22 UTC
view on stackexchange narkive permalink

במקרה שלי, התברר שיש לי ציר שבור. זה התברר רק לאחר שחנות הציעה לעשות שירות זהב (רצועה מלאה למטה). הסימפטום היחיד שהסרן נשבר היה הגלגל האחורי שנחלף מהמסגרת. למעשה רכבתי על ציר שבור במשך כמה שנים!

#7
+1
Dave
2018-12-03 01:03:57 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הבעיה נפתרה! קיבלתי במכונת כביסה מנעול בגודל 3/8 אינץ '(Everbilt חלק # 597 618 חבילה של 2 תמורת 60 סנט) בהום דיפו. הנחתי מכונת כביסה מנעול אחת בצד הכונן של שיפוד הגלגל האחורי. מיקמתי את מכונת הכביסה על השיפוד שבין המהדק / האום החיצוני לקפיץ, כך שכאשר הגלגל מותקן, מכונת הכביסה היא בין המסגרת לבין המהדק / האום החיצוני שבחוץ המסגרת. > ככל הנראה, החלקה יכולה להיווצר כאשר הרכסים שבנשירה נשחקים או נסתמים במשהו כמו צבע כאשר אתה מבצע עבודת צבע של ראטלקן.

עדכון: או לא. אני אם כי מכונת הנעילה פתרה את הבעיה. ובכן, זה עבד כשבוע, אבל עכשיו הגלגל שוב מתחכך. רכשתי שיפוד QR מסוג מצלמת פנימית מסוג Ultegra כדי להחליף את שיפוד ה- QR החיצוני של מצלמת ה- QR שהגיע עם הגלגל. אני מקווה שיהיה לזה מספיק לחץ כדי לשמור על הגלגל בנשירה.

אז האם מדובר במכונת כביסה מפוצלת או במכונת כביסה מקמטת? הייתי צריך להשתמש בקובץ מיני משולש על הרכסים בחלק התחתון של אגוז QR לפני כן.
#8
+1
user2755541
2019-06-03 21:27:08 UTC
view on stackexchange narkive permalink

תודה על המידע הנהדר בשרשור זה. יש לי אותה בעיה בדיוק עם האופניים שלי עם נשירה אופקית. הייתי מתוסכל מהגלגל האחורי המסתובב שקורה בדרך כלל במדרונות וברגעים לא מתאימים אחרים. אפילו לנתק את ה- QR שלי חזק מאוד לא מונע את החלקה. זו הייתה בעיה מתמשכת שרק החמירה עם הזמן. לאחר קריאת פתיל זה בדקתי את ה- QR שלי ובטח, אחיזות האלומיניום הזולות נשחקות לגמרי (ראה תמונה שלי למטה). שלדון בראון ממליץ להשתמש ב- QR עם שיני פלדה על נשירה אופקית. אני מאמין שיש להם גם הוספות פלדה בהן אתה יכול להשתמש יחד עם אלומיניום QR. אני אודיע לך איך זה מסתדר, אבל אני מרגיש די בטוח לגבי התיקון הזה.

https://www.sheldonbrown.com/skewers.html ( גלול מטה ל"עיצוב אגוזי בלוט "כדי לראות הוספות פלדה)

worn out quick release with aluminum grips

#9
  0
a Kirby
2019-02-20 20:27:18 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ודא שפני הנשירה שלך מבפנים ומבחוץ שטוחים ללא צבע, קירות או עיוותים, הגש במידת הצורך. לאחר מכן השתמש בכלי להתאמה לנשירה פרללית. ואז מהדקים היטב. התחל בהילוך תחתון כדי להפחית את המומנט.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...