שְׁאֵלָה:
חלופות לרכישת עמדת תיקון?
Ryan Olson
2010-08-27 22:13:23 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הייתי רוצה לקנות עמדת תיקון, אבל אני אף פעם לא מצליח לשכנע את עצמי להוריד את המינימום של 100 דולר שנראה לי שאצטרך להוציא. האם מישהו זכה להצלחה בעצמם לבנות דוכן, או שכדאי פשוט לקנות אחד?

ראה גם: [אילו מותגים של עמדות תיקון הם חסונים?] (Http://bicycles.stackexchange.com/q/1215/8)
אני רואה עמדות קיפול רבות במחיר של 50 דולר.
פיתרון נוסף הוא למצוא מוט מושב זבל רזרבי, ולהרכיב אותו הפוך בספסל. הוצא את המושב והעמוד הרגילים שלך, הפוך את האופניים ושחרר אותם מעל מוט המשנה. יתרון נוסף הוא שאתה יכול לסובב את כל האופניים סביב ציר זה, אך הוא זקוק לספסל מוצק וספא סביבו.
הרגע קיבלתי מעמד לתיקון 4DOF בגודל מלא מ- Lidl תמורת 30 יורו בדיוק. אותו מבצע היה לפני שנתיים ורוכבי אופניים מקומיים, שרכשו אז, נשבעים על המוצר. זה אפילו כולל חלקים קטנים מגנטיים. NQ NQ NQ.
שבע עשרה תשובות:
deemar
2010-10-20 02:28:17 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כפי שציינו מספר פוסטים אחרים, האפשרות ה הטובה ביותר שלך היא להשיג לעצמך עמדת תיקונים מתאימה. הם לא כל כך יקרים, ותגלה שאתה וחבריך כולם משתמשים בזה טוב. אבל אם אתה נחוש לעשות זאת בזול, הנה כמה טכניקות שעבדו בשבילי לפני שקיבלתי עמדת עבודה:

  • הפוך את האופניים הפוך - זה ממש פשוט ולא דורש רכישה נוספת. יתכן שתרצה להניח צורה כלשהי של ירידת יריעות מתחת לאופניים הן כדי להגן על האוכף והכידון, והן כדי לתפוס טפטפות. זה עובד טוב כמעט לכל עבודה על הגלגלים או ההילוכים.
  • מתלה לאחסון אופניים או מתלה לרכב - ברור שאלה כבר מיועדים להחזיק אופניים, וייתכן שכבר שיהיה לך ביד.
  • השעיית האופניים בחבל - אם יש לך כמה נקודות חיבור תקורה, זה יכול לעבוד, אולם זה לא מתכוון לספק הרכבה בלתי ניתנת לאופניים - עדיין תצטרך להחזיק את האופניים כנגד עוצמת הכלים שלך בעת הידוק דברים ופתירתם. טריק שצריך להיות מודע אליו הוא להשתמש בשתי נקודות מתלה תקורה ושתיים על האופניים (צינור הראש וצינור המושב) אחרת האופניים יסתובבו באוויר.
הפיכת אופניים לא עובדת טוב במיוחד עבור אופני כביש רבים בהם הכבלים מתרוצצים כמה סנטימטרים מעל הכידון.
-1
@Alexander - לא מאוד יציב.
עשיתי את החבל מדבר קורת התקרה. זה הרבה יותר קשה ממה שהיה שווה. מעולם לא הוציא גובה אמיתי מהאופניים, אך הוא נשאר זקוף לזמן מה. עם זאת, זה יכול להיות סיפור אחר עם מערכות אחסון כננת וגלגלת.
לא חשבתי להשתמש במעמד המנשא לאופניים ברכב כעמדת עבודה - אידיאל טוב.
על הפיכה: זה עובד רוב הזמן, אבל אם אתה מתכוון לשנות את המתלה הקדמי, זה טרחה אמיתית ללא מעמד.
42-17
2010-08-27 22:47:26 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני יכול לומר לך מניסיון שהאפשרות הטובה ביותר שלך היא לקנות מעמד לתיקון.

עבדתי בחנות מספר שנים וחשבתי שאין שום דרך שאוכל להשתמש במעמד כיתה לצרכן. כשעזבתי. רכשתי את כלי הפארק PRS-4W בעלות לפני שעזבתי את החנות ובניתי ממנו דוכן משלי. מחיר הצרכן הוא כעת 200 דולר עבור זה, כך שברור שזה לא עוסק בנושא $ שלך. וגם אם זה קרה, מאז רכשתי ומשתמשים במעמד כיתה לצרכן עם פחות מאפיינים כדי לשמור על 4 אופניים עם מסגרות בגודל שונה כבר 5 שנים וזה היה שווה את ההוצאה $. זה עושה את העבודה. נשך את הכדור, השג את העמדה אתה תשמח שעשית.

הדבר היחיד שהייתי מוסיף הוא ששווה את הכסף הנוסף לקנות כסף יותר נחמד שקל להתקין ולהוריד אותו. אם זה כאב גדול, לעולם לא תרצה להוציא אותו
הלכתי לכיוון השני עם המעמד - יש לי מעמד ראוי מבורג על רצפת המוסך. הברגים ניתנים להסרה כדי שאוכל לפנות את האזור כשצריך, אבל זה כל כך שימושי שלעתים נדירות אני עושה זאת.
jilles de wit
2010-10-20 16:51:57 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בהרבה חנויות לתיקוני אופניים שהייתי, יש ווים כפולים ממתכת התלויים על חבל או שרשרת קלה מהתקרה כמו אלה:

alt text

וו אחד עובר מתחת לאוכף שלך והשני על הכידון שלך משני צידי תומך ההגה. אם אתה מחבר אותם קצת יותר רחוק על התקרה מאשר המרחק בין האוכף לכידון זה מהווה "מעמד תיקון" די יציב. אתה יכול להשיג אותם תמורת 3.95 אירו ( כאן למשל) או שתוכל להכין משהו דומה.

מערכת כזו נפוצה מאוד בהולנד. אני חושב שאני זוכר גם עמדת אופניים בחלק מהחנויות אבל הווים היורדים למטה (על מערכת פוליות ממונעת) הם סטנדרטיים. יש לי אופניים (שכיבה) לא סטנדרטיים ומערכת הוו עובדת עבורם, שם מעמד לאופניים אולי לא.
Goodbye Stack Exchange
2010-08-27 22:47:51 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מעמד לאחסון יכול ליצור מעמד תיקונים די טוב, כל מה שמאפשר לסובב את הגלגלים והדוושות. מתלה לרכב גם יעבוד טוב.

השתמשתי במתלה לרכב שלי די זמן לפני שקיבלתי מעמד ראוי. חייבים להיזהר לא להעלות גומי על הצבע, או לגרד דברים עם הדוושות וכו '...
Brian Knoblauch
2010-10-20 17:35:10 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בין היכולת להפוך את האופניים לבין בעל מאמן שאוכל לחבר אליו, מעולם לא מצאתי צורך לקנות מעמד לתיקון (והאופניים הנוכחיים שלי הורכבו לחלוטין מרכיבים, אז הייתי צריך לעשות הכל לזה שמגיע לעשות על אופניים!). אני רואה שמעמד לתיקון יחסוך קצת זמן, אז הייתי מקבל כזה אם הייתי מבצע תיקון באופן מקצועי. עם זאת, עבור החובבים זה נראה כמו יתר על המידה.

Amos
2010-08-27 23:49:06 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ישנם מספר רב של קבוצות הוראות להכנת מעמד לתיקון אופני DIY בעצמך על הוראות, דף זה הוא תוצאה של חיפוש אחר מעמד לתיקון אופניים באתר שלהם. אני כל הזמן מתכוון לנסות אחת כזו, אבל נראה שלעולם לא היה לי זמן לבנות אחת, חלק מהתוצאות נראות מעשיות יותר מאחרות, כמו תמיד YMMV.

Móż
2016-04-25 03:28:26 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בניתי מספר עמדות עבודה בעבר, וקשה מאוד להשיג משהו טוב כמו המהדק שמגיע עם קנה הגון. כמו כן, לרבים מהעמדות "הביתיות" הזולות יש מהדקים חסרי תועלת שהופכים אותם לא שווה את הטרחה. מניסיוני עמדות סדנאות בפארק הן הטובות ביותר, והעתקים של אותם עובדים באותה מידה. קנה את המהדק והבריג אותו למשהו מוצק וניידים ניידים אינם שווים את הטרחה (הם מתנדנדים).

enter image description here

יותר " עמדת עבודה "נראית כמו מתלה הובלה בגב מכונית, כך הוא יהיה פחות שמיש. הם קלים להכנה, וזה מה שהכנתי בעבר. מעמד הריתוך שלי הוא בסיסי ככל שתקבל - זה כמה אורכי ברזל זוויתי באורך 10 ס"מ, אחד מולחם למעמד הקבוע והשני מולחם לזוג אחיזת סגן זול, המרותכים למעמד. זה עובד, אבל זה אכזרי וזה לא מתכוונן מספיק. רבים מ"עמדות העבודה "הזולות נבדלות מזו רק בזכות לסתות מרופדות.

enter image description here

אם יש לך מרחב עבודה שאתה יכול לתלות דברים, מערכות החבלים השונות "לתלות את האופניים שלי" שמישות למדי, או שאתה יכול לבנות משלך עם כמה גלגלות וחבל. אני עושה את זה בשביל האופניים הגדולים שלי (יש לי ג'ון ארוך ואופניים), אבל הם קצת מעצבנים מכיוון שהאופניים לא מוחזקים בצורה נוקשה - הם מתנדנדים כשאתה דוחף עליהם. זה גרוע כמו שימוש במעמדי עבודה זולים וקלילים עם מוטות צנומים שמתכופפים כשאתה דוחף עליהם.

enter image description here

ישנם מעמדים קלים החזק את התושבת התחתונה, כך שלא יהיה להם את המוט הארוך שיעלה לגובה הכתפיים, והם עובדים טוב יחסית לרוב התחזוקה. אינך יכול להפעיל כוח רב על האופניים ביציעים אלה, אך עבור 90% מהעבודה שאתה עושה על האופניים זה לא עניין.

enter image description here

אם יש לך לאן להבריח אותו, אני מציע להשיג את מהדק הפארק וסיים איתו.

LanceH
2010-10-20 18:24:33 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יש לי שולחן עבודה גדול ועליו מותקן משטף ספסל. הכנתי נענע מכמה חתיכות עץ כדי להחזיק את האופניים הפוך, ואז אני מהדק את האופניים גבוה או נמוך כדי שלא יתפתל בנענע. זה מחזיק אותו במקום, מוצק סלעים.

יש לי את זה ואת עמדת העבודה הנכונה שאני מרכיב בו. המעמד נמצא למעשה על צלחת המתנחלת לקרקע, אך אין לי מקום לכך ולכן אני פשוט מחזיק אותה במקום עם המשנה. אומנם זהו סגן הנדסי תקין על שולחן עבודה מוצק, זה לא יעבוד עם שולחן עבודה נייד של 5 ק"ג. משקל המעמד עצמו הוא 10 ק"ג.
Chris H
2013-11-20 15:10:57 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בניתי אחד מעץ, חלק מתלה אופניים ישן לרכב (אתה יכול בקלות להרים יד שנייה שניזוקה לשם כך) וכמה אביזרי אינסטלציה. בדרך כלל אני משתמש בו לאחסון, אבל בניתי אותו כמעמד לעבודה. העץ נותר מעבודות אחרות, כל החלקים האחרים היו חלקים שהיו לי בכל מקרה, כך שהעלות הכוללת הייתה אפס.

עלות מציאותית בסביבות 30 ליש"ט / 50 דולר אם אינך צריך לקנות מנשא אופניים (שפורק, ולא נהרס תוך כדי). צבעתי אותו גם בצבע גדר כדי שאשאיר אותו בחוץ אם הוא מפריע, או להשתמש בו לניקוי אופניים אם אני רוצה להביא את ההילוכים לגובה עבודה יפה.

הזקוף הוא רק בכל זאת, 2x2 "אני ממליץ על מוט גדר במקום לנוקשות. אנסה להשיג תמונה בסוף השבוע, כשאוכל להגיע אליה באור.

Christopher Scott
2010-08-27 22:29:28 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני מציע לקנות אחת. הם מועילים מאוד לכל מיני משימות, במיוחד אם אתה עושה תחזוקה משלך.

jayWHY
2015-09-25 02:05:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

במשך שנים השתמשתי בשלושה צינורות ישנים שאותם אני מצרצף לתקרת מרתף. זה עבד מצוין.

היה לי צינור אחד שכרכתי סביב המושב ושתי צינורות לכידון.

אולי אצטרך לנסות את זה. אין ספק שיש לי מספיק צינורות משופעים.
Criggie
2015-09-25 03:08:41 UTC
view on stackexchange narkive permalink

השתמשתי בצינור כלשהו, ​​במעמד מטרייה ישן מבטון ובכמה רצועות קשורות לאופנוע כדי להפוך את זה:
http://criggie.org.nz/pictures/ebike/test-setup-dukecity3.jpg

זה נועד לתלות את הלנדרובר שלי (ארגז הכלים על הגלגלים) לתיקונים בקהילה. כל העניין נפתח ונכנס בגב. יכול גם לקשור ברזנט מלמעלה לימים גשומים, ומספק גישה נוחה לארגזי הכלים והחלפים מאחור. יש לי גם כמה משטחים מפלסטיק ישנים המספקים תשתית אם הם בוציים.

הסצנה בתמונה עשתה בדיקות וידאו של גלגל חופשי עבור מנוע רכזת קדמי בהשוואה לגלגל קדמי רגיל. זה הוכיח סופית כי המנוע החשמלי משחרר גלגלים בערך כמו גלגל רגיל כאשר הוא אינו מונע.

unforgettableidSupportsMonica
2013-11-20 05:53:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

המוסך של אבי מכיל ספסל עבודה גדול שעליו מותקן משטף ספסל.

הוא לוקח חתיכת קצף גמיש של תא סגור, אולי בעובי של 1 ס"מ (0.25 "). שהוא מגן על החלק התחתון והצדדים של הצינור העליון של האופניים שלו. ואז הוא מכניס את הצינור העליון העטוף בתוך משטח הספסל.

זה עובד מצוין עבורו.

עשיתי את אותו הדבר עם אופני ילדים, אבל הדבקתי גלגל.
BPugh
2013-11-20 21:01:38 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כנראה לא הכי טוב, אבל לאופניים שלי יש מעמד ברגליים כפולות שיביא את אחד הגלגלים מהקרקע. ואז אוכל לשים אותו על שולחן עבודה או שולחן רגיל.

יעיל באופן מפתיע, אם אתה יכול לחגור את הגלגל הקדמי כדי להרים את החלק האחורי מהקרקע.
try-catch-finally
2016-12-24 16:16:27 UTC
view on stackexchange narkive permalink

קח חצובה / מעמד של תאורה או רמקול והרכיב עליו מוט. על הבר הזה הרכיבו עליו שני סוגרי צינור כשהחלק המטלטל הוסר. בסוגי הצינור צריכים להיות רפידות גומי כדי למנוע מהמסגרת שלך לקבל שריטות ולהסתובב.

אתה יכול לקנות סטנדים כאלה בפחות מ- $ 50 שימו לב לעומס המרבי שמעמדים אלה לוקחים.

טיפ: ככל הנראה תמצאו חצובות / סטנדים קלים יותר במזבלה מאשר שתמצאו עמדות תיקון במזבלה.

kabZX
2016-12-26 03:21:50 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יתכן שניתן יהיה לאלתר מעמד עם צינור PVC. חיפוש אתרים מהיר העלה את ההדרכה הזו ( http://www.instructables.com/id/PVC-Bike-Repair-Stand/) אך יש הרבה יותר עיצובים. צינורות PVC הם די זולים, ואתה יכול לקנות מסור קטן כדי לחתוך חלקים לפי הצורך. הבעיה הבולטת שמצאתי הייתה שמכיוון שהצינורות שוקלים כל כך מעט אתה צריך קצת נטל, או שהכל יכול להתהפך.

אם שטח ומשקל אינם חשש (ואם יש לך גישה לריתוך זול), אתה אמור להיות מסוגל לעשות את אותו הדבר עם קטעי L של פלדה עדינה (זו ספקולציה טהורה). p>

enter image description here

עבודה נהדרת - שיהיה לך מתנה!
mR_fr0g
2017-02-02 19:29:55 UTC
view on stackexchange narkive permalink

קיבלתי רעיון להכין דוכן תיקונים טוב למדי מ סרטון יוטיוב זה. בעיקרון אתה לוקח רכזת קדמית זולה ומחבר אותה לסוס מסור קטן או לעמדת בנאי. אני מתכנן לבנות משהו דומה, אך עדיין לא הצלחתי להשיג דוכן. אני יכול לנסות להשתמש ב איקאה פינווארד.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...