שְׁאֵלָה:
מהם פריטים חשובים לערכת עזרה ראשונה לסיור?
Dustin Ingram
2010-08-27 08:07:29 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כשנוסעים למרחקים ארוכים, בודדים או עם קבוצות אנשים, ברור שיש לבצע ערכת עזרה ראשונה במקרה של התרסקות או פציעה אחרת. מהם הפריטים החשובים ביותר לארוז, תוך התחשבות במשקל או מקום? אילו פריטים ניתן לכלול ב'גודל נסיעות ', ואילו פריטים צריכים להיות' בגודל מלא '? אילו פריטים בהחלט יש להשאיר בבית?

קורס עזרה ראשונה ממוקד בחוץ חשוב בהרבה מכל מה שאתה נושא, ולא שוקל כלום ....
שבע תשובות:
#1
+14
Goodbye Stack Exchange
2010-08-27 08:33:24 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני מביא מספיק כדי להתלבש בגזרות קטנות ולהפסיק לדמם, לפחות עד 911 שיגיע אלי. אם אתה רוכב באזורים יתכן שלא תוכל להגיע לשירותי חירום, או אם יש לך בעיות רפואיות מסוימות הזקוקות לאספקה ​​מיוחדת, ערכה מסוג זה לא תספיק.

 • תחבושות / פלסטרים בכמה גדלים שונים
 • גזה - בדרך כלל גליל קטן
 • קלטת - גליל קטן, מספיק להדבקה ברך עורית וקצת יותר
 • שפופרת קטנה של ג'ל אנטיבקטריאלי (כמו ניאוספורין)
  ראה את התגובה של GaryW, להלן, נוזל עשוי (או לא) מתאים יותר
 • אדוויל - בדרך כלל יש לי את זה בתיק הסרגל שלי בכל מקרה
 • מגבוני אלכוהול - אחד או שניים עטופים בנפרד

דברים אחרים שאולי שקול הם חבילות חום ניתנות לצילום, סד ברך ומשהו לשים עקיצות באגים או קיסוס ארסי לטיולים ביער. אם אתה אלרגי לעקיצות דבורים, אתה יכול להביא משהו בשביל זה.

הייתי מוסיף גם: טלפון סלולרי וכסף
אני לא בטוח לגבי ג'ל, מכיוון ש- IMO ג'ל עלול לעכב ריפוי / גלד. זה עשוי להיות שימושי לחדירה, כאשר חתך לא נוקה, הוא נרפא / סגור חלקית ונדבק מתחת לעור. נוזלים יכולים להיות טובים יותר מג'ל, לעזרה ראשונה (ואם אתה באמת מתכוון ל"עזרה ראשונה ", אתה כנראה לא צריך לדאוג לחיידקים: הרופאים יכולים לדאוג לכך, עזרה ראשונה היא יותר על מחיה של הדקות / השעות הראשונות עד חובשים מגיעים, כך ששולמים דימום, נשימה, הלם); אך נוזל עשוי להיות גדול / כבד יותר מצינור משחה. ג'ל יכול להיות נחמד לשיכוך כאבים, לכוויות שטחיות ורעיות.
@ChrisW - כך ציינו, עדכנו את תשובתי.
#2
+6
Marc Charbonneau
2011-02-26 23:33:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בנוסף למה שכבר הוזכר, אני מביא בקבוקון קטן של "פלסטר פלזרי". זה טוב לחתכים קטנים, ועם תחבושות זה עוזר לחיתוכים גדולים יותר להחלים מהר יותר.

כן, הדברים האלה מדהימים. כמה תיירים גרמנים מועילים תיארו אותי עם זה אחרי התרסקות סיור גרועה. אפשרתי לפצעים שלי להחלים אבל עדיין גמישים מספיק כדי לאפשר לי להמשיך לרכוב.
#3
+4
user652
2011-02-23 02:28:03 UTC
view on stackexchange narkive permalink

... זה תלוי בפעילות שלך. למרחקים ארוכים יכול להיות כל כך הרבה דברים כמו סיור אקראי, אופציות חילוץ או ספורט מאתגר. אני משתמש בערכות עזרה ראשונה סטנדרטיות ומערבב אותן עם כמה תרופות מרשם, כגון הורמונים המפיגים מתח, וויטמינים חיוניים, כמו ויטמין B12 בצינור.

גודל נסיעה / p>

ערכת העזרה הראשונה הקטנה ביותר שלי היא מיכל קטן המכיל קישור ראשי ותרופה שימושית מאוד, שקשה מאוד להבחין בה (נושאת תמיד). אתה יכול לחבר אותו לכל דבר כמו בגדים או תיקים: קטן, לא מורגש וקל לנשיאה. קורטיזון וחומר אלרגיה. תוכלו לקבל את המכולות כאן ו- כאן. אני גם משתמש בערכה האדומה עם תחבושות, מספריים וצינור נוסף של ויטמין B12 לריפוי עור כואב, לא יכול להדגיש מספיק את החשיבות של הדבר האחרון במיוחד אם אתה רוכב זכר.

enter image description here

גודל מלא

ואז שוב ערכת העזרה הראשונה שלי למרחקים גדולים הרבה יותר. אפינפרין, שמיכת חום, מגן פנים להחייאה, דחיסת פצעים, כפפות פלסטיק, ג'ל לשיכוך כאבים, -. כמה דברים נוספים הם שרשרת מסור קטנה, מצית מגנזיום, רשת יתושים וגופיית השתקפות נוספת. התמונה מכילה כמה מערכות העזרה הראשונה שלי. יש למעשה שלוש ערכות באותה תמונה. הכחול הוא משהו שאני רק לעתים רחוקות זקוק לו. האדום הוא משהו שאני נושא לעתים קרובות מאוד, דברים בתחתית. החומר העליון מיועד לתאונות קשות מאוד, למעשה הדבר הצהוב, אפינפרין, בתחתיתו צריך להיות שם. תשובות אחרות מכסות בעיקר את ערכת העזרה הראשונה שלי. אני משתמש בערכות האחרות עם פעילויות הספורט האחרות שלי בעיקר העוסקות במים וקמפינג.

enter image description here

התראה לגבי תרופות המרשם שהוזכרו

אל תשתמש בתרופות המרשם המוזכרות אם אינך מונחה לעשות זאת, במיוחד הכוונה לדברים כגון אפינפרין וקורטיזון. יש להן תופעות לוואי ולכן עליך לדעת כיצד להשתמש בהן. רציתי לכסות אותם כאן כי אני מקווה שלא תטעו מתרופות פלצבו המשווקות ביוקר מאוד כמו "טבליות נחש", שם הגורם המשפיע הוא קורטיזון אך בדרך כלל בכמות נמוכה מאוד כתרופות ללא מרשם.

ההורמונים עובדים אחרת. אפינפרין, המכונה גם אדרנלין, נמשך זמן קצר, למרבה המזל, הקורטיזון נמשך הרבה יותר זמן. ההשפעה של הראשון היא מהירה וקצרת מועד ואילו ההשפעה של האחרונה היא איטית וארוכת טווח.

למה להצביע על כך?
אני מצפה כי אתה מדבר על תרופות מרשם / מורשות. במדינות מסוימות זו עבירה להחזיק כאלה ללא רישיון או מרשם.
אני לוקח את זה שרשרת המסור מיועדת לכריתת שדה?
@mcgyver5: כמובן שלא, הערכות עוסקות יותר בהפסקת דימום, הורדת פאניקה ופשוט מחממים אותך עד ההצלה. אני אוהב לשאת מסורי שרשרת נוספים הישרדות מעט פנסים קלים נוספים, קיבלתי את זה מ- DX [כאן] (http://www.dealextreme.com/p/wilderness-survival-steel-wire-cable-saw-62cm-length- 37145? R = 36798618). לא יכול להיות לך יותר מדי מסורי שרשרת, הם אינם משקלים דבר, אך הם יכולים לשמש לדברים רבים כגון קרח ועץ. אתה יכול להתאים אותם למסורי קשת. למסור שרשרת הישרדות נכון, הייתי מחפש גרסאות שאושרו על ידי נאטו, אם כי אני אוהב לבדוק מדי פעם אפשרויות של עלות נמוכה.
#4
+4
ChrisW
2011-02-27 00:52:37 UTC
view on stackexchange narkive permalink

טלפון סלולרי, אולי אחד המותאם במיוחד למטרה:

 • מכובה רוב הזמן (כדי שהסוללה שלו לא תיגמר)
 • לכן זה חילוף (לא הטלפון הסלולרי הרגיל שבו אתה משתמש בפועל ונגמר)
 • אולי עם מנוי תשלום לפי דרך (כי תשלום לפי חודש אינו לא כדאי אם אינך משתמש בה; או, שיחות חירום / 911 עשויות לעבוד (מוטב שתשאל) גם אם המנוי חלף)
 • אולי פשוט וחזק במיוחד (לשרוד תאונות) , או מוגן / מרופד (למשל בתוך הקליפה הקשה של ערכת עזרה ראשונה)
זה היה ניחוש: אני תיאורטית; לא מבוסס על ניסיון מעשי.
ברוב המדינות אתה אפילו לא צריך SIM כדי להתקשר לשירותי חירום, כך שכל טלפון ישן יעשה זאת. למרות שבמדינות עם קליטה גרועה של טלפונים סלולריים באזורים מרוחקים, אתה לא יכול להרוויח כלום על ידי טלפון (אחר) ללא קליטה.
-1: טלפון סלולרי אינו עזרה ראשונה, הוא אמצעי (לא אמין במקומות רבים) להזעיק עזרה.
#5
+4
Russ
2011-03-05 18:40:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הייתי מחליף את קלטת וגליל הגזה לתחבושת אס קטנה וכמה רפידות גזה. תוכל לטפל באותן פציעות כפי שהיית עושה עם הקלטת וגליל הגזה, אך עם היתרון הנוסף של תחבושת האס שתשמש כסד. אם אתה הורס ודוחק את פרק כף היד שלך או שיש לך ברך שמתחילה להתמודד עם תחבושת אס תאפשר לך להמשיך לרכוב. אני נושא בטאדין במקום אנטיביוטיקה על בסיס ג'ל, זה עוזר לגזה להישאר במקום ויכול לעשות את זה עמוק יותר לתוך חתך. הייתי זורק גם כמה סיכות בטיחות, טובות לתיקון ציוד ולחפירת רסיסים.

#6
+2
ʍǝɥʇɐɯ
2011-05-22 21:12:38 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אתה בטח רוצה לקחת המון דברים אם אתה מטייל מ'אנגולה לבורקינו פאסו דרך קמרון 'עם חבורה שלמה של אנשים כ'מדריך טיולים', עם זאת, הנה הרשימה המומלצת שלי לסיורי סולו ב'ראשונה '. מדינות עולם:

 1. להב אזמל בנרתיק אטום.
 2. קלטת להדבקה עם מגוון רחב של אינץ '.
 3. נרתיק קטן של ניקוי מגבונים ('אנדי אנדי').
 4. מים.
 5. טבליות אספירין.
 6. טלפון נייד, כסף וכרטיס חיוב.
 7. פליס מעיל.
 8. חולצת טריקו.
 9. סכין עט עם פינצטה.

להב האזמל נועד לסדר פריחה של חצץ, את הקלטת לתחבושת. את עצמך עם. אני שומר את שני הפריטים האלה בכיס הקדמי של הכידון כדי להקל על הגישה. לפעמים אני קצת מתעלף אם אני מסתכל על 'בשר היה' ומועיל להיות מסוגל לתקן את הנזק במהירות מבלי להסתכל עליו זמן רב מהנדרש.

כל שאר הפריטים 'בכל פריטי המלאי' נישאים בכל מקרה. לבוש חם, כלומר מעיל הצמר חשוב לאותם זמנים בהם גופו אינו עושה עבודה טובה בשמירה על חום עצמו. חולצת הטריקו הרזרבית יכולה לשמש לתחבושת בקנה מידה גדול יותר, בשילוב עם הקלטת. מים מועילים כמובן לניקוי, כמו גם מגבוני הניקוי.

לאספירין יש השפעה על הדם ובאיזו מהירות הוא נקרש, אנשים מסוימים עשויים לרצות ליטול תרופה אחרת להקלה על כאבי ראש, למשל. פרצטמול. אין לי הרבה כאבי ראש, אבל אני נושא כמה טבליות אספירין בארנק מתוך הרגל.

סכין העט היא פריט 'שימוש כפול' לקמפינג כללי, אולם הפינצטה הייתה שימושית פעמים רבות, ומכאן אזכור.

למרבה המזל סבלתי רק 'פצעי בשר' בסיור (ואופני הרים). עדיין לא השתמשתי בלהב האזמל הכירורגי, אך הוא שוקל כמעט כלום ולכן הוא נישא. רק הקלטת היא הכרח ממשי, לאחר שהוכיחה את ערכה בתחום.

אני רואה שהסד לפציעות ספורט מצוטט על ידי אחרים כאן, מעולם לא נזקקתי לפריט כזה מעולם, על האופניים או מחוצה לו.

לסיבוב ההופעות הראשון שלי אי פעם סחבתי המון דברים שאחרים חשבו שאני צריך לקחת וקניתי בחשיבה "טובה יותר מאשר מצטערת". שלושה ימים פנימה וזרקתי הרבה דברים שלא היו נחוצים ותחבושות ה"גודל של הפילים "ושאר הכוסות המטופשות נאלצו ללכת. זה הסתכם ביסודות ריאליסטיים לאספקת עזרה ראשונה - סרט כלשהו לתיקון עצמי ולהב האזמל הסטרילי במקרה של בעיות פריחה בחצץ.

#7
  0
Joe Phillips
2011-04-01 02:09:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

תומך פרק כף היד (תחבושת ACE או אחד מאותם החלקות סקוטש עם דבר קשה בתוכו; כזה שמשתמשים בו לגלגיליות)שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...