שְׁאֵלָה:
הסוג הטוב ביותר של נעילת אופניים (חומרים, סגנון וכו ')
Kevin
2010-08-26 03:18:53 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לאחרונה איבדתי את המפתחות למנעול ונאלצתי לשאול חותך בריח כדי לשחרר את האופניים שלי. זה היה פותחן עין קצת להבין) כמה קל היה לחותכי הבריח לחתוך את נעילת ה- D שלי (<10 שניות), ו- b) שאף אחד ברחוב קניות סואן בעיר לא נרתם לעפעף לעברי ועושה זאת .

בעת בחירת מנעול חדש, מה עלי לחפש מבחינת חומר בנייה או עיצוב שיקשה על חיתוכו (באמצעות חותכי בריח קטנים / בדידים יחסית)?

אתה יכול להגדיר למה אתה מתכוון הכי טוב? הכי טוב כמו הכי מאובטח בלי קשר לעלות או למשהו שיש בו את הטוב ביותר מכל דבר, קטן, קל ומשקל טוב לכסף?
לא הייתי מודע לכך ש- Best עשה מנעולי אופניים (אם כי אני מניח שה- [11B782] (http://www.bestaccess.com/products/padlocks.asp) יתקרב).
האם היית שוקל לערוך את השאלה כדי להתמקד יותר בסוגים ולא במותגים של מנעולים?
ערך את זה כדי להיות פחות שאלה של קניות.
תֵשַׁע תשובות:
#1
+21
M. Converse
2010-08-26 03:23:44 UTC
view on stackexchange narkive permalink

קבל את הקריפטונייט fahgettaboutit - קטן ככל האפשר. קריפטונייט 997986 18 מ"מ ניו-יורק Fahgettaboudit U-Lock, שחור מיני

המנעול הטוב ביותר שם בחוץ. מכיוון שהשאקל הוא בעובי 18 מ"מ, אני לא חושב שתוכל לחתוך אותו בעזרת חותכי בריח, אז תצטרך שקע הידראולי - אבל הפתח קטן מכדי ששקע יעבור - זו הסיבה העיקרית ללכת על זה מנעול קטן יותר, כך שאין מקום לשקע; או, מטחנת דיסק כדי לעבור אותה.

הצעה נחמדה, ועל סמך הביקורות באמזון, נראה שהיא טובה מאוד. עם זאת, המנעול קטן, וזה נהדר מטעמי אבטחה, אך אז יהיה צורך לזווג אותו עם שרשרת / כבל על מנת לקשור אותו לאובייקט מוצק כלשהו. יש לך הצעה טובה לכך?
אתה תמיד יכול להשתמש ב- D-Lock כדי להחזיק את שני קצוות השרשרת. אבל עדיף שיהיה כבל עם מנעול מובנה משלו.
@Nik למעשה, זה מספיק זמן אם אתה משתמש בו נכון. מקם את נעילת הצמיג / השפה האחורית שלך, צריך שיהיה מספיק מרחק כדי למקם אותו כעת סביב מתלה לאופניים, או כל מוצב בגודל סביר. אין צורך ללוות אותו סביב חלק כלשהו של המסגרת משום שלא ניתן למשוך את הגלגל דרך המשולש האחורי. פרסטו! האופניים שלך נעולים היטב והמנעול קטן מספיק כדי שלא יוכלו לפתוח אותם עם שקע הידראולי כמו שהם יכולים לנעול גדולים יותר.
אני משתמש במנעול זה והוא קטן מאוד. כדי להימנע מנשיאת כבל לגלגלים שלי, אני משתמש בפיטלוקס (http://www.pitlock.com/) על הגלגלים, על מוט המושב ואפילו כדי להדק את הכובע על גזע החוט שלי. זה נחמד להיות מסוגל לתפוס את המסגרת בכל נקודה נוחה ולא לדאוג להוריד את הגלגלים או לנסות להכניס אותם.
וכדי להרחיב על מה שאמר ניק, כן, המסגרת יכולה להיגנב אם הגנב היה מוכן להשמיד את הגלגל האחורי. אף אחד לא יעשה זאת, הם פשוט ילכו לאופניים אחרים שאינם נעולים כל כך ויגנבו את זה במקום.
אני גם תוהה: האם גנב יראה את נעילת "Fahgettaboutit" הידועה לשמצה ויחשיב אותה כ * אתגר *, ובכך יהפוך אותה למטרה במקום להרתיע? מסיבה זו, אני תוהה אם לרדת עם ציון יחיד (או אולי שניים) ב"קשיחות "זה לא רעיון רע.
@Matt: גנבים בדרך כלל לא נמצאים בזה בשביל הספורט, הם נמצאים בו בשביל הכסף, אז אני לא חושב שזה עניין. כמו כן, התמודדות עם נעילה מסובכת הינה מסוכנת מכיוון שככל שנדרש זמן רב יותר כך הסיכון להיתפס גדול יותר. אגב, בחירת מנעולים למעשה קיימת כספורט ([locksport] (https://en.wikipedia.org/wiki/Locksport)), ולכן אני חושב שאנשים שמחפשים אתגרי בחירה כנראה יעדיפו להגיע לשם.
#2
+7
Paul Vernaza
2010-08-26 05:00:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני משני את העצה המציעה נעילת פרסום קטנה. כמו כן, ראה את עצתו של שלדון בראון לאסטרטגיית נעילה, שעשתה לי טוב עד כה.

#3
+7
Ian
2010-08-26 17:45:19 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני אוהב את Axa Defender שמוצמד לתהילת האופניים ואז נועל את ההגה; יש לו גם כבל שתוכל להשתמש בו כדי לנעול את האופניים למעמד האופניים. זה נהדר למנעול על אופניים "יומיומיים", מכיוון שאי אפשר לשכוח לקחת את זה איתך.

Image of bike lock alt text

מכיוון שהם לא נפוצים ב בבריטניה, רוב האנשים לא יודעים איך לנצח אותם.

כמו תמיד הכי טוב לשלב עם נעילה שנייה בעיצוב אחר.

כן - אלה נפוצים מאוד גם באמסטרדם ובקופנהגן.
@Kevin, אני לא יודע אם הם אופציה טובה באמסטרדם וקופנהגן, מכיוון שאנשים רבים מדי עשויים לדעת לנצח אותם.
אבטחה באמצעות סתום אינה שיטה טובה. אם המנעול מובס בקלות עם מעט ידע, אז זה לא נראה לי נעילה טובה
@Neil, ניתן לנצח את כל המנעולים בעזרת הכלים הנכונים, מכיוון שמגן AKA אינו נפוץ בבריטניה. ללא ספק אנשים רבים יכלו את הכלים עליהם, או יידעו להשתמש בהם. אני לא חושב שזה ** קל ** מובס אפילו על ידי מישהו שככה איך.
בסופו של דבר זה מסתמך על כבל כדי למנוע ממישהו פשוט ללכת עם האופניים שלך או לזרוק אותם מאחורי משאית, מה שהופך אותו ליותר חסר תועלת לדעתי.
@meagar, רק אם הכבלים על כל האופניים האחרים טובים בהרבה, או ששילמת יותר מדי עבור האופניים שלך.
@Ian כן, מאפשר להאשים את * כל * הקורבנות. אופניים גנובים? לא היה צריך לשלם כל כך הרבה על זה! אשמתך!
אני לא חושב שזו הייתה התוצאה של אותה הערה. יותר כמו, כדי לעלות על דוב אתה לא צריך להיות מהיר יותר מהדוב, אתה פשוט צריך להיות מהיר יותר מהאנשים האחרים שרצים מאותו דוב.
@lan בדיוק עם הכלי הנכון. ברגע שזה צריך להגיע למסור עגול, אתה יכול להיות בטוח שזה די לא סביר שנגנב את האופניים שלך.
כנראה שיש גרסה מעודכנת מסוג זה לנעול את "Axa Victory" שיש לה דירוג אבטחה 14 (בסולם של 1-15) --- למישהו יש פרטים על זה או ניסיון בו? בפרט, פרטים על הרכבה?
#4
+6
markom
2010-08-26 03:24:42 UTC
view on stackexchange narkive permalink

חפש כאן מדריך נעילת אופניים נחמד, וודא שאתה גולש בתגובות, יש שם גם מידע טוב.

כמו כן, יש את זה טריק קטן שחבר שלי עושה ... יש לו נעילת U טוב אבל, הוא גם משתמש במנעול שרשרת זול. ההנמקה שלו היא שהגנב נושא בדרך כלל כלי אחד מיוחד וכנראה היה מדלג על האופניים שלו, כי זה דורש להתעסק בשני כלים שונים לגמרי. :)

#5
+5
William Gross
2010-08-27 18:30:53 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני משתמש ב- Kryptonite Evolution Mini:

https://www.kryptonitelock.com/Products/ProductDetail.aspx?cid=1001&scid=1000&pid=1100

הוא נכנס לכיס אחורי, הוא קומפקטי מספיק כדי שקשה לגנבים להכניס כלי לתוכו כדי לחטט אותו בנפרד, ומאפשר לך לנעול את האופניים למדי חניה מכיוון שהוא קטן מכדי להתאים אותו למעלה. .

מנעול זה קטן מכדי לאבטח שום דבר מלבד המסגרת, לכן אני גם משתמש בשיפודי נעילה ונושא את המפתח לכל מקום שאגיע. זהו שילוב נהדר של ציוד; לוקח לי רק עשר שניות לנעול את האופניים שלי.

אני משתמש באותו מנעול. ניתן לנעול סביב הגלגל האחורי (סביב הצמיג והשפה) בתוך המשולש האחורי (בין תושבי המושב לבין תושבת השרשרת) על מנת לאבטח את הגלגל האחורי ואת המסגרת. אני משתמש בכבל בסיסי לאבטחת הגלגל הקדמי, אבל שוקל לעבור לשיפודי נעילה מקדימה.
#6
+3
sixtyfootersdude
2010-08-30 09:28:37 UTC
view on stackexchange narkive permalink

שתי הצעות לאבטחת הגלגלים, המושבים והרכיבים שלך:

 • Pitlocks הם מנעולים שינעלו את הגלגלים והמושב שלך במקום. מעולם לא השתמשתי בהם בעבר אך הם נראים כפתרון מעניין.
 • שמעתי גם על אנשים שננעלים ברכיביהם על ידי השלכת מיסב כדור ואחריו שעווה חמה לתוך בורג הזיז. זה מקשה מאוד על הורדת הרכיבים במהירות. לשם כך צריך סרפד ארוך או מצית.

למות! גנבי אופניים!

זה נפוץ בלונדון כי גנבים מסירים את השיפודים - לא כדי לגנוב את הגלגל, אבל אז אתה צריך להשאיר את האופניים שלך בן לילה, כך שהם מקבלים אפשרות לעבוד על המנעול.
#7
+3
Gary E
2012-10-29 00:13:37 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אם אתה רוכב על אופניים בעיר גדולה עם שפע שלטי רחוב וסורגים לאופניים, נעילת TiGr ​​היא המנעול החזק והקל ביותר שתוכל למצוא.

מנעול אופני בר טיטניום

זהו בעצם מוט טיטניום מכופף בצורת U (ומכוסה בפלסטיק שקוף כך שלא יגרד את האופניים שלך). הגרסה הדקה שוקלת 11.3 אונקיות! אתה נושא אותו על הצינור העליון שלך עם כמה רצועות סקוטש. הוא נועל את הגלגלים הקדמיים והאחוריים בתוספת המסגרת שלך לכל שלט עצירה או מתקן חניה לאופניים.

קיבלתי את שלי במהלך פרויקט KickStarter שלהם לפני שנה.

יתרונות:

 1. משקל קל במיוחד (11.3 אונקיות)
 2. לא משקשק על האופניים.
 3. לא ניתן לחתוך בעזרת חותכי בריח
 4. לוקח הרבה יותר זמן לטחון מאשר מנעול קריפטוניט
 5. o>

  חסרונות:

  1. לא ניתן להשתמש בו כדי לנעול את האופניים שלך לחפצים גדולים (כמו עצים, פנסי רחוב. ..)
  2. זה די יקר

  enter image description here

לא יכולת לחתוך אותו בשתי גזרות חותך נועזות? נראה שאפשר לחתוך בעזרת חותכנים נועזים. ספקן גם אם קשה יותר לחתוך מאשר מנעול קריפטוניטי.
ישנם סרטוני הדגמה באתר. הם מציגים חותכי בריח בכל הגדלים וגלגלי חיתוך. הם משווים קריפטוניט לטיטניום. זה מראה ניק זעיר עם חותך בורג באורך 6 מטר, שלוקח 2 אנשים לסחוב. פשוט אי אפשר לחתוך את זה ככה. אתה יכול לטחון דרכו, אבל זה לוקח כפליים זמן לחתוך כמו מנעול קריפטוניט. ואותו זמן היה לטיטניום שהוחזק במברגה. זה הרבה יותר קשה לעשות חינם.
הנה סרטון של מנעול TiGR שנחתך עם חותכי בריח: http://www.youtube.com/watch?v=kb8YoT9Q9VA.
@brannerchinese מרשים - תודה שהראית עד כמה המסגר הזה נעול.
#8
+2
milesmeow
2010-08-26 08:55:50 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בניו יורק ישנם אנשים רבים, כולל אני, עם המנעול הזה. החיסרון האחד הוא משקלו, ~ 6 ק"ג! בדרך כלל אני נושא בתיק גב או לובש אותו סביב המותניים שלי (זה מה שעושים שליחי האופניים הרעים כאן ... אני לא אחד מהם. :))

האם זה רק היישוב שלי, או שמא נפוץ שאנשים משאירים מנעול ביעדם כדי שלא יצטרכו לעגלה סביב המנעול. איפה שאני עובד, ובכל רחבי העיר שלי, תנעלו לעתים קרובות על המדפים ללא אופניים. באופן אישי, אני משאיר מנעול בעבודה, על מתלה האופניים כדי שלא אצטרך לסחוב את המנעול הלוך ושוב לעבודה.
יש לי את אותו אחד אבל רק את המנעול - אין שרשרת. זה יינעל בין המסגרת האחורית לבין אחד מתלי האופניים הדקים. זה קטן מכדי להכניס שקע או לחטט בר כדי לשבור אותו.
#9
+2
Martin Thoma
2016-06-16 22:22:01 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני לא בטוח אם זה הנעילה הטובה ביותר, אבל הוא בהחלט בטוח יותר נגד נעילה מאשר מנעולים רבים: הנעילה לנצח

ראה סרטון YouTube ו- חנות. (וגם סרטון תוקף של YouTube)

שלושה מנעולים שלעתים קרובות אני קורא כשמחפשים נעילת אופניים מאובטחת הם:

 • ~ 145 $, 1.6 ק"ג : Abus Bordo Granit X-Plus (מנעול מתקפל; חנות)
 • ~ $ 80, ~ 1.4 ק"ג: ABUS Granit X-Plus 54 (U-Lock; חנות)
 • ~ 80 $, ~ 2 ק"ג: Kryptonite New York Lock (U-Lock; חנות)

אבטחה מסוג נעילה כללי

על פי ADFC הגרמני ( מקור):

 • מנעולי כבלים אינם מאובטחים גם מפני התקפות פשוטות
 • מסגרת מנעולים אינם מאובטחים גם כנגד התקפות פשוטות - אך הם עשויים להיות טובים למניעת גניבת גלגל.
 • מנעול כבלים מעוטר פלדה מציע אבטחה בינונית
 • מנעולי שרשרת מציעים אבטחה בינונית
 • נעילות פרסום מאובטחות ביותר - אולם אם תקבל את הזול ביותר היא עדיין לא תהיה מאובטחת.
מנעול כבלים מעוטר פלדה הם בעלי אבטחה נמוכה מכיוון שניתן לחתוך אותם בעזרת הכלים הבסיסיים ביותר. מראה שרשרת מציע מאבטחה נמוכה לגבוהה זה תלוי ברשתות ובמראה.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...