שְׁאֵלָה:
סוגר תחתון חורק
Zann Anderson
2010-08-26 00:58:58 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יש לי מסגרת Rockhopper 1993 שעליה אני רוכב בתור סינגל ספיד. יש לי חריקות סביב התושבת התחתונה. רק לאחרונה הפשטתי וצבעתי את המסגרת, ולא היה שום דבר חשוד סביב מעטפת התושבת התחתונה. התושבת התחתונה היא סוג מחסנית אטומה. היו לי כמה בעיות עם האגוזים שמחזיקים את שרשרת השרשרת על הארכובה משתחררים, אז אני תוהה אם זה מקור הרעש. מהי הדרך הטובה ביותר לקבוע מה גורם לרעש?

האם זה הכביש או ההר, אולי הוסף עוד כמה תגים.
@Johan: Rockhopper הוא MTB ממומחה
האם אתה יכול לתאר יותר אודות אופן ההעתקה של הרעש? רק בזמן דיווש, רק בעת דיווש עומד, רק כאשר מפעילים לחץ על הדוושות לעומת סתם סיבוב וכו '
שְׁלוֹשָׁה תשובות:
#1
+5
jensgram
2010-08-26 01:10:29 UTC
view on stackexchange narkive permalink

היו לי כמה בעיות עם האגוזים שמחזיקים את שרשרת השרשרת על הארכובה משתחררים, אז אני תוהה אם זה מקור הרעש.

זה סביר מאוד. לעתים קרובות זה דורש כלי מיוחד כדי להדק אותו בחוזקה, אך הידוק זה יבטל "מועמד לחריקות" ... או את הרעש עצמו :)

#2
+2
shabbychef
2010-09-08 21:57:12 UTC
view on stackexchange narkive permalink

חריקות נובעות לעתים קרובות גם לארכובים רופפים. תרצה לבדוק זאת במוקדם ולא במאוחר, מכיוון שארכובים רופפים יקיפו את ציר הסוגר התחתון שלך והבעיה תחמיר מהר יותר.

#3
+1
D'Arcy Norman
2010-09-08 20:03:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink

היה לי צליל חריקה שלא יכולתי לאתר - חשבתי שדוושה רופפת או משהו כזה. מתברר שזה היה הסוגר התחתון שנכשל. בסופו של דבר זה נסדק, והיה לי נסיעה מהנה הביתה לפני שהספקתי להחליף אותו. לא בטוח אם יש דרך פשוטה לבדוק זאת, מבלי למשוך את הארכובה ולהסתכל ...

לאחת השאלות האחרות כאן (לא יכולתי לזהות זאת סתם) יש תשובה שמציעה להסיר את הארכובה ולהפוך את הציר ביד. אם זה פריך וכו 'אז זה נכשל.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...