שְׁאֵלָה:
היכן אוכל להשיג סמרטוטים?
NickG
2011-03-17 03:04:38 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כאשר אני נוהג לנקות ולתחזק את האופניים לעתים קרובות יותר, אני נשרף במלאי הסמרטוטים שלי. עד עכשיו השתמשתי בבגדים שחוקים כסמרטוטים. אני עומד להיגמר בקרוב ואני צריך להשיג עוד קצת.

LBS שלי (חנות רשת גדולה) פשוט אמרה שהם מקבלים שקית סמרטוטים גדולה וארוזת ואקום שנשלחת מהמשרד הראשי כל כמה זמן. הם היו אדיבים לתת לי חבורה בחינם ונראה שהם סדינים ישנים. בזמן שיכולתי ללכת לחנות צדקה ולקנות סדינים, אני לא מעוניין לנקות את האופניים שלי במשהו שמישהו אולי ירצה לקנות כדי ללבוש.

מה אתה משתמש כסמרטוטים ואיפה אתה להביא אותם מ?

פשוט בצעו את תחזוקת האופניים בבגדים הרגילים שלכם - בקרוב תייצרו באופן טבעי אספקת סמרטוטים.
מנקה שרשרת או מברשת המשמשים עם מסיר שומנים עובד נהדר על הרכבת והרכבת הילוכים, ומצמצם באמת את מספר הסמרטוטים שאתה צריך. אתה צריך סמרטוט כדי להתנקות קצת בסוף, ומשהו כדי לכסות את הרצפה (אם אכפת לך מזה).
מברשת שיניים ישנה טובה לניקוי השרשרת וההילוכים.
מתי אתה מחליט שיש לזרוק סמרטוט?
בקש מחנות הצדקה שלך בגדים / מצעים שהושלכו שאינם מתאימים למכירה חוזרת - לעתים קרובות הם מקבלים תרומות שאינן מתאימות להעביר לאף אחד ועליהם לשלם כדי לסלק אותם - אני בטוח שהם ישמחו האם לקחת כמה.
בארה"ב תוכלו ללכת לחנות צבא ההצלה בערים רבות, ולקנות מגבות משומשות בזול וכדומה. אתה יכול ללכת למקום חלקי חילוף לרכוש ולקנות סמרטוטים ארוזים מסחרית מזנים שונים. אני משתמש בעיקר במגבות נייר כבדות של סקוט "סמרטוטים בקופסה", שנרכשו בחצר עצים מקומית.
שים לב ש"סמרטוטי חנות "זמינים מקטלוגי כלים רבים, אם אתה באמת רוצה לקנות.
תֵשַׁע תשובות:
Jay Bazuzi
2011-03-17 04:52:39 UTC
view on stackexchange narkive permalink

סמרטוטי החנויות הטובים ביותר שהשתמשתי בהם אי פעם הם מגבות כחולות לניתוח רפואי. הם חזקים בהרבה מבגדים ישנים. הם נועדו לזרוק, אבל אני שוטף אותם ומשתמש בהם שוב.

blue cloths

עם זאת, אני לא יודע איפה להשיג אותם. אולי אם יש לך O.R. רופא או אחות במשפחה.

(אני משתמש גם באלה כדי לנקות את המטבח, לנגב מרק שנשפך, לשטוף מכונית או אופניים, כמשטחים חמים וכמפיות. שמתי לח מתחת לקרש החיתוך כדי להפוך אותו ליציב.)

הם [קל למצוא] (https://www.google.com/search?q=operating+room+towels&tbm=shop)
posipiet
2011-03-17 10:01:08 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בעבודות המלוכלכות, כמו ניקוי השרשרת, אני משתמש בנייר זרוק מגליל: [חוליה מתה הוסרה]

אחת הגלילים הגדולים נוטה להחזיק מעמד שנים.

עבור העבודות הלא כל כך מלוכלכות, קו הבסיס "לא מלוכלך מספיק כדי לזרוק את הסמרטוט אחריו", אני משתמש בסמרטוטים. בדרך זו אני מסתדר עם הבגדים המשומשים האישיים שלי כסמרטוטים. אני בדרך כלל לא שוטף את הסמרטוטים.

כשאתה הולך לקנות סמרטוטים, אתה צריך לקחת סמרטוטים מחולצת כותנה. יש סמרטוטים מסינתטיים שפשוט אינם סופגים מספיק. הייתה לי שכנה שעבדה במפעל תפירה, והיא הביאה את הדברים הסינטטיים כסמרטוטים. גודל סביר מאותם סמרטוטים לא היו מכניסים כוס מים ומתמוססים בכמה ממסים. לא טוב.

עבור כותנה, הסתכל על דברים כאלה: http://www.thewipeshop.co.uk/index.php?cPath=23

הקישור הראשון נשבר.
Мסž
2011-03-17 03:25:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink

באוסטרליה אנו יכולים לקנות שקיות סמרטוטים מרוב חנויות הכלים, ומ- חנויות אופ. חנויות האופציה מקבלות הרבה בגדים שנתרמו שבאמת טובים רק לסמרטוטים ולכן הם מעבירים את זה לאנשי הסמרטוטים. אם אתה קונה ישירות מחנות האופ, לעתים קרובות אתה מקבל מגוון בגדים פרוע למדי, חלק גדול ממנו לא מאוד סופג. אבל זה זול יותר והכסף שלך עובר ישירות לצדקה. המקומי שלנו בעצם די טוב בהפרדת הסמרטוטים הניתנים לשימוש מהדברים האחרים, אני חושד כי יש כמה מאיתנו שנכנסים לשם ומחפשים סמרטוטים. אבל חנות החומרי הרשת הגדולה שלנו מוכרת שקיות גדולות של סמרטוטים בזול מאוד, זול יותר מאשר בחנות האופ.

החנות שלנו בסידני קונה שקיות סמרטוטים מ [סמרטוטים של סמית '] (http://www.smiths-rags.com.au/about.php). רוב הסמרטוטים הם פיסות חולצות.
ChrisW
2011-03-17 09:23:50 UTC
view on stackexchange narkive permalink

חתכתי חתיכה מג'ינס ישנים (חורים). יכולתי לחתוך את הג'ינס ל 40 חלקים, שיימשך כ 40 שבועות: אז, לא ממש מספיק. שמרתי על הסמרטוט. אני יכול לנסות לכבס אותו (לשטוף אותו ביד, בנפרד), מה שיכול לתת לו להימשך זמן רב יותר.

מכנסי ג'ינס ישנים הם משאב כמעט בלתי מוגבל אם יש לך חנות בגדים משומשים או יד שנייה בקרבת מקום!
Vorac
2014-03-02 16:14:33 UTC
view on stackexchange narkive permalink

שימוש ב בגדים ישנים הוא תשובה מובנת מאליה. אני לובש בגדים מחנות יד שנייה - הם עולים כמעט כלום ולובשים במהירות.


יתר על כן, כדאי שיהיה לי שתי סמרטוטים פעילים בכל עת . המחוספס משמש להסרת בוץ מהמסגרת ורכבת ההינע. הקנס נקי יותר ומשמש לניקוי השרשרת לאחר סיכה, הכיסים וכל החלקים, ליד הדיסקים של הרוטורים של בלמי הדיסק.


מקור נוסף של סמרטוטים יכול להיות משלוח מקוון - נייר ממוחזר עבה, שמים בתוך הקופסאות כדי למנוע מהחפצים להחליק סביב. הוא משרה שומן היטב ומעניק בנוסף אחיזה יוצאת מהכלל על משטחים שומניים (קישור מהיר). עם זאת, שימוש בנייר להשריית שמנים הופך אותו לבלתי ניתן למחזור.

whatsisname
2011-03-18 22:53:08 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני משתמש בהרבה מגבות נייר, אבל אני יודע ש- Home Depot, Menards, Lowes וכו 'כולם מוכרים חבילות גדולות של מגבות מטרייה בחלקים של ציוד הניקיון שלהם.

Glenn Gervais
2012-12-19 22:51:54 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני מנסה לגרום לחולצות החולצה הישנות שלי להחזיק מעמד כל עוד אני יכול לנקות את רכבת הכונן ולקבל את גושי הלכלוך הגדולים יותר, ואז להשתמש ב Pledge מגבונים חד פעמיים (להשיג ברוב חנויות המכולת בארה"ב) כדי לנגב / לנקות את המסגרת, המושב, העמוד, הכידון, הארכובה, המזלג, החישורים. הם עובדים טוב מאוד, זולים וזמינים בקלות.

DWGKNZ
2012-12-20 04:57:15 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בדי מוסלין, המשמשים בדרך כלל לתינוקות, מכינים את הסמרטוטים הטובים ביותר. הם לא משאירים שום פוך, נשטפים היטב והם קשוחים ונמשכים זמן רב.

הם יכולים להיות יקרים בחלק מחנויות התינוקות, אך ניתן למצוא אותם בזול באריזות גדולות בסופרמרקטים ובחנויות בתפזורת.

קנו ביטים גדולים ב- eBay וקצצו אותו אם אתם רוצים מוסלין בזול - כל דבר עם "תינוק" על החבילה עולה לא מעט יותר.
HannahR
2014-07-19 03:00:58 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Dumpster Diving, אולי אפילו בחנות יד שניהשאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...