שְׁאֵלָה:
האם שרוול הפלסטיק הוא אופציונלי להתקנת סוגר תחתון של GXP?
Jay Cummins
2010-10-23 17:33:46 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לקחתי את המסגרת שלי לחנות אופניים כדי לרדוף את החוטים בצד הכונן. כשחזרתי הביתה הבנתי שהם לא מתקינים את שרוול הפלסטיק (כי לא נתתי להם). הם לא אמרו כלום על זה, אז האם זה רק כדי להרחיק אבק / לכלוך?

ומה המילה הרשמית לאותו שרוול פלסטיק?

alt text

שתיים תשובות:
Gary.Ray
2010-10-24 08:36:37 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אם אתה מדבר על דברים שנראים כמו מנקי פלסטיק דקים ורחבים שנמצאים בחלקם החיצוני של שני צידי התושבת התחתונה, הם נקראים אטמים נושאים

אם יש לך את מושך הארכובה המתאים, אתה יכול לעשות זאת בעצמך. הסר את הארכובה, שים מעט שומן קל בצד הפנימי של החותמות ואז לחץ אותן בחוזקה לתושבת התחתונה. הם צריכים להתיישב היטב בחריץ חיצוני בסוגר התחתון.

אם אתה מדבר על גליל הפלסטיק השקוף בתמונה, אני לא יודע איך קוראים לו רשמית, אבל אני חושב שאתה יכול לעשות בלי זה. אי-פירוש הדבר עשוי להיות שאתה צריך לבדוק ולהדק את סוגר התחתון בתדירות גבוהה יותר, אך אני לא מאמין שזה הכרחי.

התייחסתי לגליל הפלסטיק השקוף. מאז מצאתי פורומים אחרים שבהם אנשים אומרים שזה לא הכרחי אבל טוב שיש. אחזיר אותו בפעם הבאה שאעבוד על האופניים.
זה מה שהייתי עושה - בדרך כלל יש חור ניקוז במסגרת, והצילינדר יעזור למנוע את הזבל מלהיכנס ל BB כך.
curtismchale
2010-10-24 09:14:30 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בדקתי במהירות את פרטי האחריות של Truvativ והאחריות בטלה אם ה- BB אינו מותקן כהלכה. מכיוון שהוא כרגע לא מותקן כראוי אם קורה לו משהו אז אין לך אחריות מבחינה טכנית.

טוב לדעת, למרות שאני מחוץ לאחריות (המסגרת חדשה ... לא התושבת התחתונה).


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...