שְׁאֵלָה:
איך לסחוב תרמיל גדול על מתלה אופניים?
Clay Nichols
2016-04-19 19:56:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink

שלושת ילדיי רוכבים על אופניהם לבית הספר וסוחבים עם חבילות גב של 20 קילו ממולאות למדי. הם לא ישתלבו בשום פאנרית שאמצא.

שקלתי לתלות אותם בצד התיק עם בונגים כדי למנוע מהם לזוז, ואולי יריעת פלסטיק נוקשה כדי להרחיק אותם. של החישורים.

סלים צדדיים גדולים מכדי שהם יתאימו לאופניים שלהם @ מתלה האופניים @ בית ספר. חשבתי גם על סל צר מאוד על גבי המתלה אבל שם את מרכז הכובד גבוה , מקשה על הנפת הרגל מעל האופניים וכו '.

מחפש רעיונות טובים יותר.

דבר עם בית הספר על זה. ברצינות. ילדים לא צריכים להידרש לשאת משאות כבדים כאלה רק כדי להגיע לבית הספר. הילדים צריכים להיות מסוגלים לשאת את הגב שלהם על הגב. נסו להשיג משהו טוב עם רצועת מותניים כדי להוריד את המשקל מהכתפיים.
@Kibee רצועת מותניים מייצבת את התיק אך לא לוקחת משקל רב. רצועת ירך לוקחת משקל, אבל אם אני נוסע לטיול אני מבטל אותה או שהיא נלחצת על הבטן. אני מוצא רצועת חזה מאוד מועילה לרכיבה עם תרמיל, כדי למנוע את התנודדותה.
הם סוחבים יותר מדי דברים. מה הם נושאים - כל ספרי הלימוד שלהם, מחשב נייד, ציוד כושר, ארגז אוכל ובקבוקי מים? השאר דברים בבית הספר בארונות הבגדים שלהם.
לוולד יש סלים מתקפלים. שקלתם את אלה? אני מאמין שהם מציעים גם ספינות עבורם גם עבור דברים קטנים. שאלה נוספת, האם אתה מלווה את ילדיך גם לבית הספר?
אתה יכול לקנות עותקים של ספרים המשמשים בבית הספר כדי שהילדים יוכלו להימנע מסחיבת ספרי לימוד הביתה. 20 ק"ג זה הרבה עבור ילד לסחוב בתיק גב.
עשר תשובות:
SurpriseDog
2019-05-12 04:57:55 UTC
view on stackexchange narkive permalink

גם לי הייתה בעיה זו ומצאתי פיתרון ייחודי במקצת. חקרתי באמצעות תרמיל, אבל מכיוון שאני נושא מחשב נייד מדי יום, דאגתי מה יקרה אם האופניים יגלשו על הקרח וימעכו לי את תיק המחשב הנייד (דבר שקרה לי דווקא כנער)

כמו שאמרת, סלים גבוהים ומסורבלים מדי, אז במקום זה מצאתי מגש הגשה ממתכת בגודל 19 על 13 אינץ 'והרכבתי אותו עם רצועות גומי כבדות. זה אפילו תואם את הצבע של תיקי האופניים שלי ולכן אני חושב שזה פיתרון טוב. זה מאוד משחרר להיות מסוגל לשאת כל כך הרבה על האופניים שלי בלי המשקל הקבוע על הכתפיים שלי.

Backpack strapped into 19 by 13 inch metal serving tray

מכיוון שהמחשב הנייד יושב ליד בתחתית התרמיל, אני מרגיש שקירות המתכת של המגש צריכים לספוג את הלם החלקה או נפילה ולהגן עליו בתוכו. עד כה קיבלתי מספר מחמאות על העיצוב הזה. עברה כבר למעלה משנה על האופניים שלי והחזיקה מעמד היטב.

נראה הגון - הסיכונים העיקריים הם אם החלק האחורי של הירכיים או עקב כף הרגל שלך נוגע במגש בזמן הרכיבה, בנוסף לכך שהמסה הכללית שלך כעת גבוהה יותר ומאחור יותר, מה שמשנה מעט את שיווי המשקל / הטיפיות. בסך הכל, פיתרון טוב.
@Criggie רגליים נוגעות לא היה בעיה בשבילי. מתלים לאופניים נועדו להחזיק ארגז מספיק גב כדי למנוע זאת.
bikeyparent
2016-07-26 11:15:03 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יש לי את האתגר הזה עם רוכב האופניים בבית הספר היסודי שלי.

הכרזות שממליצות לך שילדים ייקחו פחות דברים מסיטות את האשמה מלענות על שאלתך, כי מה עליהם להשאיר מאחור? כולם מצרכים: קופסת אוכל (לשימוש חוזר, כי זו הבחירה הטובה יותר בבית הספר), בקבוק מים (עופרת בצינורות בית הספר), תיקייה, יומן כתיבה וספר ספרייה או שניים. אתה פשוט לא יכול למצוא תרמיל לילדים מתחת ל -80 דולר שיתאים לתיקייה ויהיה עמיד.

אפשרות אחת: פאנרים למכולת. יש לי ארקל דומה ל פאנייר האחים בנג'ו הזה. הוא הגון מספיק ומתאים לתיק הגב של הבת, למרות שהוא צמוד.

לבת של חבר שלי יש את התיק Ballard Market מעקיפות. זה תיק נחמד, אבל יקר (90 $), וקצת קטן אם ילדכם נושא ארוחת צהריים.

המשך ... הלוואי שיכולתי לקנות ממיר מתלה אחורי זה כדי לחגור תרמיל למתלה, אך הסקירה היא משנת 2010, וקישור המוצר מת: http://www.bicycletouringpro.com/blog/hybrid-backpack -סקירה / תיק התיק / תרמיל הזה של האחים בנג'ו בסך 80 דולר הוא הגון: http://banjobrothers.com/products/current/panniers/waterproof-pannier-backpack/
ברוך הבא אל [bicycles.se] @bikey. אנשים המשתמשים בתגובות מוסיפים לעיתים קרובות מידע שימושי, אך במקרה זה לא. בתשובתך טוב להתמקד רק בתשובה לשאלה כדי לחסוך את דעת הקהל שלך, במיוחד מכיוון שתגובות אלה יכולות להימחק בכל עת. תשובה ראשונה נחמדה. תמשיך עם זה :-)
ממיר המתלה האחורי ההיברידי אכן מעניין, יש גרסה שמורה של אתר המוצר ב- archive.org: https://web.archive.org/web/20160205031808/http://hybridbackpack.com/ בנוסף, הסרטונים עדיין ביוטיוב: https://www.youtube.com/user/HybridBackpack?feature=mhee
Chris H
2016-04-20 00:53:41 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כדאי לבדוק תיקי תרמיל להמרה. שלי קצת קטן לפי הסטנדרטים שלך אבל מגיע בגרסה גדולה יותר. זה זול ולא לובש ולכן אני לא ממליץ עליו, אבל כשחיפשתי היו מותגי מזוודות אופניים נכונים שמוכרים תיקים דומים עם חומרת הרכבה טובה יותר.

מאז שפרסמתי את זה לפני שנה, האפשרויות לתיקי פאנרים להמרה השתפרו.

Garrett
2017-09-13 20:00:17 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בקר בכמה חנויות מכולת ובחנויות דולר מצא מקום שיתרום ארגז חלב. השתמש ברצועות רוכסן בכבדות כדי לחבר ארגז חלב למתקן האופניים. זרקו תרמיל לארגז חלב בדרך לבית הספר. אם תרמיל גב יוצא, אתה רוכב יותר מדי. אם תרמיל לא מתאים, יש לך יותר מדי שטויות בתרמיל. שיהיה לך יום טוב.

או לקנות משהו דומה מחנות ציוד משרדי באופן לגיטימי ... הדברים המגוונים שסחבתי שם בקולג 'נעו בין שפוי למטורף.
Tech Curmudgeon
2016-10-29 01:05:04 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני יודע שזה מאוחר, אבל מצאתי כמה אפשרויות.

1) Arkel "באג" הופך במהירות מתיק גב לתיק, ומחזיק ב הרבה דברים. (החיסרון: זה לא עומד בפני עצמו.) מחזור וודה 22 ומחזור 28 הם גם ניתנים להמרה.

2) לא להישמע כמו מודעה של ארקל, אבל אני בדרך כלל מכניס תרמיל לתיק. תיק פאנק של ארקל, וזה מסתדר ממש טוב. זה אפילו מגן על התרמיל מפני גשם ובוץ בזמן הרכיבה. יש לי כמה חבילות שמשתלבות בתוכו ... אני חושב שכל דבר ברוחב של כ- 12 אינץ '.

3) יש לי רק אחת כזו: https://www.amazon.com/ gp / product / B00521GWDQ / ref = ox_sc_act_title_1? ie = UTF8&psc = 1&smid = A3AXSEGOILU14U כמו כן, הרצועות מעט קצרות לתיק גב גדול, אבל אני חושב שאני יכול להתאים לחתיכה נוספת כדי להאריך את הרצועה הראשית ואז אני צריך לצרף אותו לאופניים איכשהו, אבל אני חושב שהתוצאה הסופית תהיה שווה את זה.

קשה להימנע ממנה, אך אנו מעדיפים שלא להמליץ ​​על המלצות מוצר ספציפיות. שקול להתמקד יותר בתכונות הפריט ולא במותג.
תודה, @Criggie. הייתי ממליץ על המלצות כלליות יותר, אך במקרה זה, בדקתי ובדקתי מחדש מותגים ודגמים רבים, ויש לי הבדלים ספציפיים מאוד. ראה למשל כאן: http://www.humanpoweredvehicles.net/2016/09/backpack-pannier-shoot-out.html
אני לא אומר שהקישור האחרון (מתלה vario) אינו נחמד - למעשה אני רוצה כזה. אבל ה- Q שואל על תרמילי * גדולים *, ועם מגבלת משקל של 7 ק"ג שאינה מתאימה להגדרה שלי בגדול (אם כי הוא קרוב יותר ל- OP של ~ 9 ק"ג). מגבלה זו היא ככל הנראה ריאלית מכיוון שמתקן klickfix הוא רק מפלסטיק ונוטה להסתובב סביב הסורגים בכל מקרה. אם היית יכול לשים תרמיל גדול (בשבילי) על המדף הזה, לא תוכל לראות מעל לראשו!
אני מסכים, כריס ה. אני בכלל לא מתכנן להשתמש במעמד עם הרכבה של קליקפיקס. המתלה עצמו הוא אלומיניום צינורי ונראה חסון מאוד. אני חושד שמגבלת המשקל היא יותר עבור החלק של קליקפיקס מאשר על המדף עצמו.
newenglander
2017-04-18 19:21:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני משתמש בבגד גוף גדול ופתוח בכל פעם שאני רוצה לסחוב עליי אופני תרמיל או תיק גדול (זה דומה לסיבוב מכולת, אבל זה לא באמת מיועד לנשיאת דברים בלי האופניים). מכיוון שהוא רחב ואין לו חלק עליון, פריטים גדולים בדרך כלל משתלבים בלי בעיות (הם עשויים לבלוט, אך ניתן לאבטח אותם בעזרת רצועות הידוק על התיק). התיק נועד להישאר על האופניים (שלי אבטחתי בכבלים כדי למנוע ממישהו להסתלק איתו). כך זה נראה (אבל אני בטוח שיש שם מוצרים דומים אחרים):

https://www.greengurugear.com/collections/bike-gear/products/freerider -31l- פאנייר

Móż
2016-04-20 02:27:53 UTC
view on stackexchange narkive permalink

20 ק"ג בצד אחד של המתלה כנראה יהיה בעיה בכל מקרה. הייתי מסתכל על תרמיל קבוע בצד אחד של האופניים עם וו בחלקו העליון של המתלה כדי לאפשר לתיק הגב לתלות מול התיק. שים יריעת פלסטיק או דיקט כדי למנוע מהתרמיל להיכנס לגלגל :) קח חלק מהדברים הכבדים ושם אותו בתוך התיק.

החשבון שלי כשאני מטייל הרבה היה הגבול. הוא 1/4 ממשקלם בתרמיל למבוגר (אם הם בכושר וחזק), או 1/5 לילד. אז אתה מסתכל על ילדים במשקל של יותר קילו, אני מקווה. הילדים שאני רואה נאבקים עם תרמילים גדולים מדי מדאיגים אותי, נראה שרובם נושאים משקל רב מדי. וגם אני לא ראיתי תרמיל שייקח את אחד מאותם תרמילים.

הבעיה עם כל תיקי התרמילים שראיתי היא שהם לא מאוד עמידים בפני שפשוף, והם לא באמת נועד לשרוד את מה שעוברים תרמילי ילדים.

הסתכלת על הבאג של ארקל? היה לי כבר כמה שנים (שימוש יומיומי בנסיעה) ומצאתי שהוא עמיד מאוד בפני שפשוף. עם זאת, עם זאת, רצועות התרמיל אינן הנוחות ביותר.
david1024
2016-07-26 22:34:50 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני חושב שקוליות קטנות יותר ואולי תא מטען בשילוב עם התרמיל. תגיד, ~ 5 ק"ג ספרים בכל תיק תרמיל, והאיזון בתיק הגב (כנראה המחברות ... מכיוון שבכל מקרה הן לא יתאימו לתיקונים קטנים יותר) ... ואז ארוחת הצהריים בתא המטען - פרוק ספרים מתיקים. לתיק הגב בבית הספר ואז להקפיץ את תא המטען על חגורות נפרדות היא שהם נשארים על האופניים - ריקים כשהילד לא נמצא.

תא המטען יכול להיות קשיח או רך-צדדי ... גזעים רכים-צדדיים יצטרכו קופסאות אוכל קשיחות, קשיחות לא כל כך הרבה ... עם זאת ... קל-צדדי קל יותר לזרוק לשטוף לניקוי כאשר נשפך הבלתי נמנע קורה .... או שהוא מריח ... כמו כן, כמה קופסאות אוכל יכולות להיות מוגזלות, כך שאולי לא תזדקק לתא מטען ...

בסך הכל התקציב עבור מאמץ כזה, לשלושה רוכבים, יהיה (למעט עבודה, אופניים, קופסאות אוכל, תרמילים - כל מה שכדאי שיהיה לכם) לפחות 25 דולר למתלה, 50 דולר ליוצאי יום, ועוד 40 דולר לתא מטען ... זה בערך 115 $ לרוכב ... המקרה הטוב ביותר .. במציאות, הייתי מצפה שזה יהיה איפשהו קרוב יותר ל -150 $ לרוכב ... זה בערך 450 $ לשלושה. זכור כי תזדקק לתמיכה בפנרים על המדפים אם תקבל גם מתלים בסגנון מושב ... בכדי להרחיק את התיקים מהגלגלים האחוריים. כמו כן, ניתן לקבל כיסויים בסגנון 'כיפת מים' בסגנון כובע מקלחת שיתאימו לפנרים כדי לשמור עליהם יבשים בזמן מעבר ובעת האופניים חונים. יש לקחת בחשבון גם פגושים. אמנם, ישנם אופניים המסופקים עם פגושים מתאימים ...

אם ניתן לשמור על ארגז האוכל עם הוראותיו של הטרקטר, וכונני ה- rack + כבר קיימים ... התקציב נופל רק לעלות ה מסיירי יום ...

בונוס נוסף הוא שכאשר הילדים בבית הספר, יש להם את אותו מראה של תרמיל יחיד שעושים הילדים האחרים. ואם הם לא רוצים, הם יכולים להשאיר את הפנרים ריקים. השימוש בפנרים קטנים יותר פירושו שיש פחות סיכוי שהפנוב יפריע לעקב הרוכב בגדלי מסגרות קטנים יותר.
Deleted User
2016-07-26 22:47:13 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הייתי שואל תחילה מה לא בסדר בלבישת החבילות? אם הם היו מרוצים הרפתקאות למרחקים ארוכים, הייתי אומר שעלה את התיקים על האופניים בוודאות. אבל לנסיעה, תמיד מצאתי תרמיל מעולה. קל יותר לאזן עומס כבד מכיוון שאפשר להזיז את המשקל איתך באופן דינמי. בנוסף אין להתעסק עם מתלה או פאנרים ביעד שלך, וסבירות נמוכה לשכוח מארזה על האופניים שלך. כל עוד החפיסה לא כל כך גדולה (מעל הכתפיים) שעדיין ניתן לחבוש קסדה עם הראש זקוף, מעולם לא הייתה לי בעיה לרכוב למרחקים קצרים, אפילו לא עם תיק גב כבד למדי.

תרמיל עשוי לעבוד במשך קילומטר, ועם מתיחה של שני קילומטרים. ברגע שמגיעים למרחקי נסיעה שאכן מאפשרים לגופך להגיע לטמפרטורת עבודה (כל דבר שיותר מחמישה קילומטרים), אתה פשוט מזיע כמו לעזאזל מתחת לתרמיל. לעומת זאת, קילומטר אחד אינו מה שהייתי מכנה מרחק נסיעה לעבודה. זה פשוט עובר מעבר לפינה ...
יש שם הרבה חבילות עם אזורי הקלה או זרימת אוויר המונעים התחממות יתר. נסעתי במשך שנים עם תרמילים שונים שלא הייתה להם את הבעיה.
אמנם נכון שתיק גב עושה את הגב שלך חם ורטוב יותר, אבל זה לא בלתי אפשרי. ובמשך כמה קילומטרים מזדמנים כילד עלול לרכוב לבית הספר, לא עניין גדול. יתר על כן, כאשר אתה עושה קילומטרים רציניים אתה ממילא יהיה במצב זיעה מתמיד; לבשתי אחת במהלך מאה שנתמכה במינימום בקיץ האחרון, מכיוון שסוג המסגרת יוצא הדופן ששימשתי לרכיבה ההיא מנע כל אפשרות אחרת.
Kilisi
2016-10-30 17:20:04 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הדרך הטובה ביותר היא לעקוף את הבעיה לחלוטין.

אני לוקח את הילדים שלי על האופניים שלהם אם יש לי זמן. אם אני לא לוקח אותם הם לא נוסעים על אופניים. אני פותר את בעיית התיקים על ידי נשיאת כל התיקים בעצמי. יש לי תרמיל תוצרת בית זול מאוד, פשוט מאוד כפי שניתן לראות בתמונה. הוא רחב למדי ויש לו שתי הקרנות, כך שאוכל לתלות תיק מכל צד מאחור והן מונחות לצדדים ללא גלגל. איפה הקניות תלויות בתמונה. בדרך כלל יש לי את המחשב הנייד שלי ואת הכלים שבהם גם הבת הקטנה שלי יושבת.

היו לי יותר תפרים מאשר פרנקנשטיין ולכן אני לא הולך להיראות הרבה יותר גרוע עם כמה שריטות אם משהו ישתבש. אבל אני לא מעוניין לאבד ילד או להצטלק בבנות שלי.

enter image description here

יושב לבת שלך שם יש פציעה קשה שרק מחכה שתתרחש. בבקשה אל תעשו את זה.
@DavidRicherby אתה בטח צוחק
לא, אני ממש רציני. בתור התחלה, מה מגן עליה מפני שרגליה טחונות על ידי הגלגל האחורי שלך? לא הסנדלים הקטנים האלה, זה בטוח.
@DavidRicherby אני לא אידיוט, כפות רגליה לא יכולות להגיע לחישורים או אפילו להתקרב, זה מתלה רחב והחזית פורשת את רגליה. זה רוחב זהה למארז המחשב הנייד שלי. לא זווית נהדרת בתצלום, אבל קח את המילה שלי. כמו כן אני רוכב לאט ובזהירות רבה כאשר אני לוקח את ילדי.
יש לי צלקת בגודל 2 אינץ 'על העקב השמאלי, כשהייתי 5-6 רכוב על גב האופניים של סבי, ממש באותה מידה כמו בתך. העקב שלי נכנס לחישורים, הלכתי למיון, סבי הרגיש נורא. אמנם בתך "בדרך כלל" לא תוכל להכניס את עקבה לחישורים, אך שקול מה עלול לקרות אם תנוע בכדי למנוע סכנה בכביש והיא כמעט תיפול, סיבוב גופה יכול לגרום לה להטות ולנעוץ רגל לתוך החישורים, והופכת חבורה לנכות צמיתה.
@RoboKaren לא יכול לקרות בין אם היא התפתלה או לא, אני מהנדס במקצועי, חשבתי על זה. אין אפס סיכוי שהיא תקבל את העקב בחישורים. היא לא יושבת על תרמיל רגיל.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...