שְׁאֵלָה:
סכנות של נסיעה מחוץ לעיר לעבודה
Nick Tchayka
2016-09-06 22:45:24 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני גר באיים הקנריים, באופן קונקרטי יותר, בגראן קנריה. העיירות שלנו די מפוזרות על האי, וזה באמת מקובל לגור בעיר אחת ולעבוד בבירה, אשר בממוצע היא בערך 20 דקות נסיעה ברכב. אופניים, הם גרים איפשהו ליד. מי שחי הכי רחוק מהמשרד צריך לנסוע באופניים 30 מטר לפני שהוא מגיע למשרד.

חשבתי על הרעיון הזה, ההבדל הוא שעלי לנסוע 1 שעה 30 דקות ( מוערך על ידי מפות גוגל): זהו זה: קישור מפות Google

זה כולל כבישים ללא כתפי כביש וחלקים מסוימים עם צוק מימין (יש לו מחסום ריסוק) .

להיות מתחיל בטיולים ארוכים (למעשה מעולם לא ביצעתי כזה שלקח יותר מ -30 דקות) אני לא יודע אם זה מסוכן מדי לקחת אותו פעמיים-שלוש בשבוע (אני עובד על חצי מרוחק).

90 דקות הן נסיעה ארוכה מאוד, זה שלוש שעות מהיום שלך, והכושר הרב הזה כל יום יהפוך אותך לספורטאי די רציני. שאלה זו [נסיעה ארוכה] (http://bicycles.stackexchange.com/questions/21826/long-commute-30km-18-5mi-considerations-logistics) ו [זו] (http://bicycles.stackexchange.com / שאלות / 2767 / איזה ציוד אופניים לנסיעה ארוכה-יומית-עירונית) מטפל בכמה מאותן נושאים. אבל זה רק 20 ק"מ, אז זה אפשרי כי אופניים חשמליים הגונים ייתן לך מספיק מהירות נוספת שתוכל לעשות את זה תוך פחות משעה.
הגבעה של 300 מטר + היא די אתגר ... האם אין דרך לעקוף אותה ולהתקרב לחוף? בלי זה, 22 ק"מ צריכים להיות מתחת לשעה ברגע שאתה בכושר סביר.
שקלתי ברצינות לרכוב על אופניים מהבית הישן שלי לעבודה הישנה שלי. האם היו אורכים כ 45 דקות לכל כיוון? האם חשבת לבצע התקנה מסוג 'מצב מעורב'? זה עוזר בחלקים מסוכנים של הנסיעה שלך אם אוטובוס זמין.
תשעים דקות ל -22 ק"מ? זה נראה די איטי. כשהייתי בן שלושים שנה, הנסיעה שלי באורך של 21 ק"מ ארכה 25 דקות ובביתי. עכשיו אני בן 62, אבל אני עדיין מהיר יותר מ -14 קמ"ש. ואני בשום פנים ואופן לא "אתלט רציני".
WGroleau לוקחים בחשבון שיש לו הרבה גבעה. @TimBrigham האוטובוסים כאן נוראיים, לוקח שני אוטובוסים מהבית שלי למשרד לוקח לי בערך שעתיים. בריאן דרוממונד הכביש הצדדי של החוף הוא כביש מהיר אז זה לא-לא בשבילי Móż כן, אני יודע שזה הרבה מאוד פעילות גופנית, אבל כרגע אני לא עושה שום תרגיל. חשבתי להתחיל נמוך ולעשות כמה רכיבות מצטברות, ללכת רחוק ככל שאוכל בלי לדחוף את עצמי יותר מדי, ולמחרת לדחוף עוד קצת עד שאוכל לעבור את כל המסלול. דוד רייכרבי תודה, סיימתי. לא חשב על זה.
@WGroleau האם בדקת את השטח? בנסיעה החוצה יש עלייה של 7.3 ק"מ ב -3.6% ומסתיים עם 1.7 ק"מ ב -4.9%; בדרך הביתה יש 4.4 ק"מ ב 6.8%. זה כמה טיפוסים מוצקים של קטגוריה 3 וקטגוריה 4. 21 ק"מ שלך ב 25 דקות הם 50 קמ"ש, וזה די מרשים, אפילו במורד (מה שאני מסיק שזה היה, מכיוון שהצלחת "רק" 36 קמ"ש בדרך הביתה ).
זה היה בעיקר שטוח, אבל הגבעה הגדולה האחת עשתה את ההבדל של עשר הדקות. החזרתי את ברומפטון שלי היום, והייתי בממוצע 18 קמ"ש בדאלאס. כמה גבעות מתונות.
שְׁלוֹשָׁה תשובות:
rclocher3
2016-09-07 01:11:05 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני גר באזור כפרי ותמיד מחפש דרכים חדשות. לרוב הדרכים כאן אין כתף, ויש כמה מצוקים.

הדבר הראשון שאני עושה כשאני מחליט אם דרך חדשה מסוכנת מדי או לא היא לעשות נסיעת מבחן ב מכונית. אני מסתכל לראות היכן יש כתף ואיפה אין, אני מחפש עקומות עיוורות, אני מסתכל על איכות המדרכה, ואני מסתכל לראות כמה תנועה יש.

הבא, אני נסה לרכוב על הכביש כשאין הרבה תנועה. מבחינתי, הדבר המסוכן ביותר הוא עקומה עיוורת שאין בה כתף; כאן אנשים במכוניות אוהבים להעביר אותי באופן לא חוקי בעיקול העיוור. הסכנה היא שתהיה התנגשות חזיתית בין המכונית שעוברת שלא כחוק לבין מכונית אחרת שתגיע לכיוון השני; אני לא רוצה שיפגעו ברסיסים. אם יש קימורים עיוורים ואין כתפיים, התנועה חייבת להיות קלה או שלא אשתמש בכביש הזה.

הייתי ממליץ לך להסתכל על המסלול שלך ברכב ואז לנסות לרכוב חלק מהמסלול כמבחן כאשר התנועה דלילה, אולי מוקדם בבוקר ביום ראשון. אם רכיבה בחלק מהדרך לא נראית מסוכנת מדי, נסה לרכוב על כל המסלול בסוף השבוע הבא. אם רכיבה על כל המסלול בבוקר יום ראשון מוקדם לא מפחידה אותך, אז נסה לרכוב עליו מוקדם בבוקר ביום חול. אם זה בסדר, נסה את התוכנית שלך לרכוב לעבודה פעמיים או שלוש בשבוע.

הייתי ממליץ לך למצוא כמה רוכבי אופניים מקומיים עם יותר ניסיון ולשאול אותם על המסלול שלך. אולי הם יכולים להמליץ ​​על כמה חלופות סביב החלקים המסוכנים ביותר. היו גם בטוחים ככל שתוכלו: לבשו צבעים עזים ושיש אורות מהבהבים, השתמשו במראה על הקסדה, נשא זיהוי, וספרו למישהו על התוכניות המדויקות שלכם כשאתם רוכבים.

תאונות דרכים לא מייצרות רסיסים רבים. הבעיה האמיתית בכך שאנשים עוקפים אותך סביב כיפוף עיוור היא שאם הם יגלו, באמצע התמרון, שיש מכונית שמגיעה לכיוון השני, הם עשויים לסטות חזרה לתוכך.
מה שחשוב גם הוא תרבות התנועה המקומית: האם לכלי רכב ממונעים יהיה קצת כבוד לאופניים? האם הם עומדים בחוקי התעבורה? האם יעקפו אותך באופן לא חוקי? לפעמים, כשזה יהיה מסוכן לעקוף אותי, אני חוסם את הנתיב בכוונה (על ידי מעבר לאמצע הנתיב, כך שאנשים נאלצים לעקוף אותי כמו שיעברו מכונית), האם זה אפילו חוקי במקום בו אתה גר, בכבישים שאתה מחשיב? האם אתה מוכן להתעלל? עד כמה אתה שונא שעוקפים אותך מקרוב? ייתכנו תקנות מקומיות שמרתיעות או אפילו אוסרות על אופניים מכבישים מסוימים.
אם שתי מכוניות מתנגשות במהירות, כל אחת מהן עלולה להגיע לכל מקום על הכביש ואני לא חושב שאתה רוצה להיות בשום מקום בקרבת מקום, גם אם ההתרסקות לא יוצרת 'רסיסים' מילולית כמו בחלקים מעופפים.
+1 על למצוא רוכבים מקומיים. תצטרך אופניים מתאימים עם הילוך לגבעות. אולי אתה יכול לבקש מעמית לעבודה שיעשה איתך את המסלול בסוף שבוע, אך תנאי התנועה עשויים להשתנות מימי עבודה לסופי שבוע. זה מסוכן, אבל לא הייתי אומר שזה מסוכן יותר מאשר לנהוג בקלנועית. יש צורך בקסדה טובה, או בעיקר, אך בעיקר היו מודעים מאוד לסביבתיכם ונקטו בדרככם ללא היסוס כשיש לכם זכות מעבר, ספקות מסוכנים מאוד.
srank
2016-09-07 00:56:48 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני בכלל לא מכיר את המסלול הזה, או את אותו חלק בעולם, אז אני אענה במונחים כלליים ועם רשימה של דברים לחשוב עליהם.

ראשית, זה מסוכן לנסות לרכוב רחוק מדי ללא תוכנית B. הייתי עובד עד שיכול להיות לעשות את אותו המרחק על פני שטח דומה לפני שאתה עושה את זה באמת. זכור שעליך לחזור הביתה באותו יום (לאו דווקא באופניים).

נראה שהמסלול שציינת כולל חלקים תלולים ומפותלים. באופן טבעי תלך לאט יותר בעת טיפוס שם; כמה תנועה אחרת תהיה? האם נהגי רכב יהיו מוכנים ומסוגלים לתת לך מקום?

האם רכיבה על אופניים נפוצה? אם לא, זה בדרך כלל מסוכן יותר. האם אתה יכול לקבל ייעוץ מרוכבי האופניים המקומיים לגבי מסלולים ותזמון?

Kilisi
2016-09-07 17:45:05 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני נוסע מדי יום יותר מזה ואני חי מחוץ לעיר. הדרך היחידה לגלות היא ללכת לרכוב על המסלול. ניסיתי חבורה של מסלולים לפני שהתמקמתי במסלולים שבהם אני משתמש.

התמקמתי בהם מסיבות רבות, בעיקר הקשורות לתנועה, אני על אופניים, סביר יותר שאברח כביש במכונית רחבה יותר מאופניים צנומים ולכן אני לא דואג הרבה לכביש.

מבחינת בטיחות אני מוצא את התנועה הכי חשש, בעיקר כי כמעט אף אחד לא נוסע והנהגים הם לא הטובים ביותר בכל מקרה.

אני משתמש במסלול אחד בבוקר ובכמה מסלולים שונים בדרך הביתה, תלוי באיזו שעה אני עוזב את העיר. אם אני עוזב מוקדם כשתלמידי בית הספר הולכים הביתה אני מתחמק מהמסלול עם הרבה בתי ספר ואוטובוסים ונוסע בדרך ארוכה יותר. אבל למדתי את כל זה בעצם נסיעה על המסלולים.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...