שְׁאֵלָה:
גלגל אחורי חדש: לקנות חלקים בנפרד, או לקבל מאופניים זולים?
mobeets
2016-05-01 03:16:14 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני זקוק לגלגל אחורי חדש לאופני ההרים שלי, ואני תוהה איזו משתי האפשרויות תהיה האופציה הפחות גרועה:

  • קנה האופניים $ 80 זה מ- walmart והשתמש בגלגל האחורי מכך
  • קנה את הגלגל החדש הזול ביותר ( $ 34), כלי הגלגל החופשי ( $ 8), שוט השרשרת ( $ 9), קלטת ( $ 13) ושרשרת ( $ 8) מאמזון

שתי האפשרויות בסופו של דבר עולה לי בעצם אותו סכום, ~ 75 דולר. אפשרות האופניים הזולה של וולמארט עשויה להיות נחמדה מכיוון שהיא תיתן לי חלקי חילוף אחרים. יש עצה?

איזה סוג של אופניים יש לך עכשיו?
שקול מדוע אתה זקוק לגלגל אחורי חדש - ירדת בחוזקה ואגז אותו? המשקל שלך עשוי להיכנס אליו גם, רוכב כבד יותר צריך גלגל טוב יותר. Walmart BSOs אינם איכותיים, אתה יכול להשיג גלגל משומש טוב יותר מ- ebay, CL או מקואופרטיב האופניים המקומי שלך.
זה היברידי שווין בן 25, אבל לא זוכר יותר מזה. וכן, @Criggie, אני בהחלט צריך לבדוק את שיתופי האופניים המקומיים שלי לגבי אפשרויות משומשות - זה נראה האפשרות הטובה ביותר שלי.
לא תקבל עוד 25 שנות שירות מגלגל זול. שקול להשקיע מעט כסף, אין צורך ללכת על דברים יקרים מבזק אבל סופר זול הוא זול במיוחד. כמו כן, אני אף פעם לא שוקל את עלות הכלים בתיקון, מכיוון שכלי טוב הוא לכל החיים ויהיה לי אותם במשך עשרות שנים. כלי האופניים שלי כבר מזמן שילמו על עצמם.
אם הוא היברידי, האם אתה בטוח שהוא אפילו משתמש בגלגלים בגודל 26 אינץ '?
@Batman די בטוח! אבל אני בהחלט אושר שוב לפני שאקנה משהו :)
שְׁלוֹשָׁה תשובות:
Batman
2016-05-01 05:14:42 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ראשית, שים לב שאם אתה משתמש במשמרות באינדקס, עליך להתאים את מספר גלגלי השיניים בקלטת למעברים.

גלגלים זולים בדרך כלל אינם שווים את הכסף - תתקשו לשמור עליהם אמיתיים או להיכשל, במיוחד במצב קשה כמו אופני הרים.

על גלגלים חופשיים והתקנת קלטות. , הייתי ממליץ לקרוא קישור זה מ- כלי הפארק.

גלגלים חופשיים משמשים על גלגלים זולים יותר, והם טובים רק למערכות < = 7 מהירויות. הם אמנם מוכרים כמה גלגלים חופשיים במהירות, אך הם למעשה הושלמו בגלל שבירת ציר. כדי להתקין גלגל חופשי, אתה פשוט צריך קצת שומן על חוטי הגלגל החופשי ולהבריג את הגלגל החופשי לרכזת ביד. נסיעה עדינה כמה קילומטרים תדק את הגלגל החופשי כל מה שהוא צריך להיות. כדי להסיר את הגלגל החופשי, אתה זקוק לכלי להסרת גלגל חופשי (התואם את הגלגל החופשי שמוסר) ומפתח סהר גדול שיסובב אותו (או יותר טוב, משטח ספסל).

עבור מערכת freehub (המשתמשת בקלטות), המשמשת בגלגלים טובים יותר של 7+ (ובכל גלגלי המהירות 9+), אתה צריך את כלי הקלטת (תואם לקלטת שאליה אתה הולך שימוש) ושרשרת ומפתח סהר גדול כדי להפוך את הכלי להסרת הקלטת. כדי להתקין אותו, אינך זקוק לשרשרת.

כמו כן, אם אינך הבעלים של כלי שרשרת, תזדקק לכלי כזה כדי להתקין את השרשרת (או לפחות לקצר אותה כראוי).

ההמלצה שלי היא שתחפש גלגל משומש או גלגל זול מחנות האופניים המקומית שלך. החלקים שבחרתם לא יעבדו ביחד, מכיוון שקלטות עוברות רק למרכזי חופשי תואמים ואילו הגלגל שבחרתם מיועד לגלגלים חופשיים (ובחרתם בגלגל חופשי). זה יהיה שימוש טוב בהרבה של 75 דולר.

באשר לשתי האפשרויות שנתת (לא מומלץ), אם האופניים שלך הם 7 הילוכים או פחות, אני נוטה באופן שולי לקנות את הגלגל ואת הגלגל החופשי ומיכל שומן קטן (רב תכליתי שומן כמו החומר שהם משתמשים במכוניות יעבוד בסדר). אם 8 המהירות שלה, ואתה באמת בתקציב, אתה יכול להשתמש בגלגל חופשי 8 מהירויות. אחרת, תצטרך ללכת עם גלגל קלטת, וכי אתה צריך ללכת לחנות האופניים או למצוא גלגל עם מכשיר חופשי. אבל אני באמת ממליץ להשתמש בחנות אופניים או לבזבז קצת יותר כסף על גלגל, שכן תיקון גלגלים באיכות נמוכה אינו זול בחנות (מה שככל הנראה תצטרך ללמוד או לשלם לחנות כדי לעשות עם כל כך זול גלגל), וכישלון גלגלים אינו מהנה.

תודה על כל העצות. אני משוכנע שאופציית וולמארט איננה הדרך. אני חושב שאקנה כמה שיתופי אופניים מקומיים להחלפה.
errantlinguist
2016-05-01 03:52:46 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הגלגל כשלעצמו ככל הנראה יהיה איכותי בהרבה, כיוון שאחד המקומות העיקריים מוזל את העלויות כאשר בניית BSO (חפצים בצורת אופניים) נמצאת בגלגלים... אז או שיש להם כמה חלקי אופניים בסדר וכמה כלים בסדר שתוכלו להשתמש בהם מחדש או הרבה חלקי אופניים חסרי ערך. הבחירה שלך.

mattnz
2016-05-01 09:05:04 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כפי שכבר צוין על ידי @Batman, גלגל האופניים של Walmart לא יהיה שווה את המאמץ.

האם יש לך שיתוף פעולה מקומי לאופניים, או מרכז מיחזור - אתה בטח יכול לסלק גלגל של אופניים ישנים?

נסה ליצור קשר עם מועדון אופניים מקומי או קבוצת אופניים מקומית - לרוב רוכבי האופניים שאני מכיר יש מבחר של חלקי חילוף שהם היו שמחים יותר 'לחזור'

קרייגסליסט או eBay יהיה גם מקום טוב לחפש בו.

רוב רוכבי האופניים * העשירים *.
pfft יש לי תריסר גלגלים רזרביים, אבל כולם 26 "ואופניים הרוסים. אין לי גלגל כביש רזרבי אחד. זה לבד מדבר נפח לגבי סוג האופניים שנשחקים לעומת שחוקים.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...