שְׁאֵלָה:
כיצד פועלת מערכת הבלימה SureStop?
RoboKaren
2017-04-17 09:44:18 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יש מערכת בלימה חדשה שהוציאה חברה בשם SureStop השולטת במערכות הבלמים הקדמיות והאחוריות (משיכה צדדית) עם ידית בלם אחת. נראה שהם מושכים בעיקר את שוק בעלי הבטיחות / ילדים / בעלי אופניים חדשים.

הם אומרים שהטכנולוגיה שלהם יכולה למנוע הפסקות כמו גם החלקה.

איך הם עושים תעשה את זה? נראה שהוא מורכב יותר מאשר מנוף בלמים כבלים כפול - כלומר, נראה שיש קסם איזון אחורי שמתרחש.

שאלה בונוסית : אם הרפידה האחורית מאבדת משיכה כנגד הגלגל (לדוגמא: היא נשחקת למוטות שלה, מחליקה מהשפה או כבל הבלם האחורי נשבר) האם המשתמש מאבד כל בלימה - מלפנים ומאחור? האם זה מפר אז את תקנת הבלמים המיותרת בחוקי מכירת צרכני האופניים?

לדוגמה, תקנות JIS 9301: 2010 של יפן מחייבות "מערכות בלימה נפרדות הפועלות על הגלגלים הקדמיים והאחוריים בהתאמה" ו- SureStop אומרים כי הם תואם תקן זה. מכיוון שהבלמים הקדמיים והאחוריים מקושרים ב- SureStop, לא ברור לי איך הם "נפרדים".

enter image description here

enter image description here

אין לי שום קשר לחברה הזו אבל ראיתי אותם בטלוויזיה ותהיתי איך הם עושים את זה, מבחינה טכנולוגית.
במדינות רבות על האופניים להיות מצוידים בשני בלמים עצמאיים (בטיחות במקרה של תקלה מכנית). לפני ההתקנה בדקו את התקנות המקומיות מכיוון שהתכנון כולל מצבי כשל בנקודה אחת של בלמים רגילים אך רק אחד. IMHO, לימוד רוכבים מיומנויות אופניים הדרושות לרכיבה על אופניים בצורה נכונה היא אפשרות עדיפה בהרבה מפתרון בעיה שלא ממש קיימת.
נשמע כמו שסתום מוטה לבלמים ברכב, שבו מעגלים הידראוליים כפולים עצמאיים שולטים על גלגלים מנוגדים. אם מחצית המערכת נכשלת, עדיין יש לך את החצי השני. עם זאת, שסתום הטיה שולח הרבה יותר נוזל בלמים לבלם הקדמי, זהה לאופניים, בלמי הגלגל הקדמי עושים את רוב העבודה. כמו כן, רעיון אופניים זה לא יהיה חוקי ב- NZ בשל דרישת "שני בלמים עצמאיים".
צריך אולי לשנות את השם "UnsureStop" לאור חוסר הוודאות לגבי מה שהוא עושה בפועל. ;-)
זבל שלם. הבלם הקדמי חשוב ביותר על אופניים; אתה לא רוצה שזה יסתבך בשום מתקן מתפשר הכרוך בבלם האחורי. כשאתה לוחץ את ידית הבלם הקדמית, אתה רוצה שכל הפעולה תעבור לבלם הקדמי. אפילו לא הייתי חולם על התקנת זה על אופניים.
"איך זה עובד?" בכלל לא אחד החלקים הגרועים ביותר של טכנולוגיית האופניים שנתקלתי בהם. הם עדכנו לאחרונה את המנוף שיהיה לו יותר משיכה בכבלים (יותר מבלם V רגיל) על מנת לנסות לשפר את יכולת הבלימה
הוספת שאלות לשאלה רחבה כבר עם תשובות. VTC
החמצת את הסיבה הסבירה ביותר לאובדן הבלם האחורי בשפה: יורד גשם.
התמונה בדף [דף החלפים] (http://surestop.bike/replacement-parts/) מציגה משטח בלם עם כבל החוצה. זה נראה הרבה כמו כרית זולה ומגעילה.
חָמֵשׁ תשובות:
Nathan Knutson
2017-04-17 11:39:36 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יש לך ידית בלם ובלם אחורי שניהם עם מאפייני יתרון מכניים אופייניים. לאחת הרפידות האחוריות מנגנון הזזה קפיצי שבו המומנטום הקדמי שנלכד מהגלגל האחורי בעת הבלימה גורם לו להחליק קדימה ולהפעיל כבל העובר לבלם הקדמי, הנשלט רק באופן זה. (ראש הכבל נמצא בפנקס הנע, והמעצור למגורים שלו הוא חלק נייח בכרית. התנועה בין השניים מייצרת את תנועת הכבל, כמו ידית בלם.) יש הנחות המובנות בנוגע למשקל. חלוקה ומשקל כולל על האופניים, והיצרן בחר מרחק לסיבית החלקה שתמנע מהבלם הקדמי אי פעם להינעל אם הנחות אלו נכונות.

כוח הבלימה המרבי יורד בהשוואה ל מערכת נורמלית בשל הנחות העיצוב החד-פעמיות האמורות, שצריכות להיות שמרניות כדי שהמערכת תעשה את שלה, מה שבסכנת הדברים כנראה הופך אותן לבטוחות פחות עבור רוב האנשים, ולא יותר. הם חזקים במידה מספקת לרוב המטרות כאשר הם מוגדרים כהלכה. חומר השיווק / המוצר שלהם מציג את הקו כי מדובר בשדרוג טהור וחד משמעי במערכות קונבנציונליות, שאינו נכון מכיוון שהם מפחיתים את כמות כוח הבלימה הכוללת הזמינה.

חסרון בטיחותי נוסף, במיוחד עבור טירונים. או משתמשים חוששים שעשויים להימשך הכי הרבה למערכת, היא שאי התאמת מתאם הקנה של הבלם האחורי ככל שהרפידות האחוריות מתבלות, תיצור מצב שבו האופניים כאלו אינם מספיקים או בלימים הרבה יותר מהר מאשר במערך דו מנופי קונבנציונאלי. עבור רוכב שפשוט לעולם לא ישתמש במתאי הקנה שלהם, SureStop הוא הרבה יותר מסוכן. ההשלמה לנושא היא שלבלם הקדמי יש כיוון משלו, אך השימוש בו נכון הוא מעט מורכב מהרגיל (ראה הסרטונים שלהם להסבר נוסף.)

דרך נוספת להסתכל איך זה עובד וההשפעה על הכוח היא שיש לך בלם אחורי רגיל שתוכל להגדיר ולהשתמש איך שאתה רוצה, ובשביל הבלם הקדמי שלך מישהו שם בלוק חומר בגודל שרירותי בין המנוף והמוט כך שהמנוף תמיד יירד כנגדו בנקודה מסוימת בנסיעתו.

כל אובדן אחיזה בין הרפידות האחוריות לחישוק, או כל תקלה מכנית של הבלם האחורי, למנוע מהבלם הקדמי לפעול, מה שהופך את האופניים לבלמים. במילים אחרות, המערכת מבטלת את אחד מתכונות הבטיחות המרכזיות של אופניים אחרים עם שני בלמים: יתירות במקרה של בעיות מכניות, במיוחד במצבי בלימת חירום שבהם מערכות הכבלים במיוחד לחוצות.

יתרון תיאורטי של מערכת מסוג זה מיועד למשתמשים ביד אחת, במיוחד אם יד הבלימה האחת הזמינה פגעה בכוח. שלא כמו מנופים מפוצלים, אין להם את החיסרון שהם מחלקים את כוח הבלימה של יד אחת בין שני בלמים שונים, מכיוון שהם משתמשים באנרגיה שבוזבזה אחרת להפעלת הבלם הקדמי.

כן, השערתי על מערכת כזו כבר שנים. הגיוני ביותר היכן הבלם האחורי הוא דיסק. הקליפר (או חלק ממנו) יכול להסתובב מעט עם הגלגל, לייצר כוח. הכוח מועבר באמצעות כבל או הידראוליקה לבלם הקדמי, כדי להפעיל אותו. שני היתרונות הם 1) בלימה ביד אחת, ו- 2) הבלם הקדמי מווסת אם הגלגל האחורי מחליק, כלומר אירוע של חזית ראש (עקב בלימה חזקה עם החלק הקדמי) הוא למעשה בלתי אפשרי - אתה יכול להחיל את בלמים חזק ככל שתרצה.
(אני לא מבין מה אמורה פירוש הערת "גוש החומר בגודל שרירותי").
אם רפידת הבלם האחורית מאבדת משיכה (למשל היא מחליקה מהחישוק או נופלת) האם אתה לגמרי SOL?
כן, חדשות רעות אם משהו כזה יקרה. גם במקרה של רוכב שמזניח את מכווני הקנה שלהם, ייגמרו להם הבלמים מהר הרבה יותר. (זה למעשה הנושא הגדול איתם שראיתי בפעולה.)
האנלוגיה הייתה דרך להסביר כיצד טווח התנועה הכולל של הבלם הקדמי מוגבל על ידי טווח התנועה של כרית ההזזה, שתוכננה להיות קצרה מספיק כך שנעילת הבלם הקדמי אינה אפשרית בשום פנים ואופן. זה אותו הדבר כאילו הבלם היה מחובר לידית עם נסיעה מוגבלת.
מעניין שבדף שלהם מציינים בדיקות תאימות, הם אומרים שהוא עומד בדרישה לבלימה עצמאית. אין לי מושג איך: http://surestop.bike/testing/
@RoboKaren - ברור שלהבלם אין בלימה עצמאית. תקלה בכבל אחת הורגת את שני הבלמים. לארה"ב אין דרישה לשני בלמים עצמאיים למבוגרים. אתה רק צריך בלם גלגל אחורי. ראה https://www.law.cornell.edu/cfr/text/16/1512.5
@RoboKaren היכן הם טוענים לבלימה עצמאית?
לטענתם הם עומדים בדף הבדיקה שלהם המקושר לעיל. לחץ על מדינה בה נדרשת בלימה כפולה וראה כי הבדיקה שלהם מציינת תאימות לתקן זה.
@RoboKaren * התקן * עשוי שלא לכלול בלימה עצמאית. האם מצאת עצמאי באחד הסטנדרטים? אלה תקני בדיקה לביצועים.
הגרסה האירופית מפרטת מרחקי עצירה לבלמים קדמיים ואחוריים ולבלמים אחוריים בלבד. זה נשמע באופן מחשיד כאילו ניתן לשלוט בנפרד מלפנים ומאחור, מה שסותר את כל נקודת המיתוג.
* והיצרן בחר מרחק לסיבית החלקה שתמנע מהבלם הקדמי אי פעם לנעול אם הנחות אלו נכונות * - למעשה, הבלם הקדמי לעולם לא יכול להינעל, על משטחים עם משיכה "רגילה". אם החלק הקדמי מתחיל להינעל אז האופניים יסתובבו קדימה, מסירים משקל מהגלגל האחורי, ומכאן מסירים כוח מפעיל על הבלם הקדמי. זה עושה אוטומטית את התוכנית שחלק מהאופנוענים טוענים שהיא עושה באופן ידני על ידי "הרגשה" להחלקה של הגלגל האחורי ושחרור החלק הקדמי כאשר הם חשים בכך.
אני מאמין שאם החלק ההזזה היה ארוך מספיק, מספיק כוח יופעל על הבלם הקדמי כדי לנעול אותו. הבלם הקדמי הוא בלם בעל אנרגיה עצמית כמו כל אחר, רק עם תנועה מוגבלת.
@DanielRHicks אני מסכים ב 100% ש * הבלם הקדמי לעולם לא יכול להינעל, על משטחים עם משיכה "רגילה" *. גרירה לא תקינה שכיחה מספיק כדי שנעילת הבלם הקדמי יכולה להדאיג. אני גר במדינה גשומה, אבל כשמייבש חצץ / לכלוך רופף מצטבר בנתיבי האופניים.
@ChrisH - אבל אם הגלגל הקדמי מחליק במקום לנעול אתה לא תלך מעל הראש (אלא אם כן אתה פוגע במשהו).
@DanielRHicks נכון, אבל אתה עדיין צפוי לקרוס
@ojs אולי יש מוצר אירופי שמוסיף מנוף קדמי הפועל ישירות כדי לשמור על יתירות.
@ChrisH - אולי אתה לא מבין את הסכנה של גבול. פגיעה בעמוד השדרה היא אפשרות משמעותית.
@DanielRHicks זו נקודה טובה. ההשוואה הנפשית שלי הייתה עם החלקה בכבישים מלאי תנועה, שם גם ההשלכות של נפילה לעבר התנועה יהיו קשות
paparazzo
2017-04-17 19:08:17 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הרעיון הוא לעצור את ההתרסקויות הקדמיות. בעבר קראו לחברה Slidepad.

המנוף האחד אינו מפעיל ישירות את הבלם הקדמי. בלם V אחורי קונבנציונאלי שאינו משטח החלקה בצד אחד. משטח הבלם נמצא במגלשה. ה- Slidepad הוא המפעיל (המנוף) של הבלם הקדמי. כוח הגלגל האחורי על משטח הבלם משמש להפעלת הבלם הקדמי. כשהמשטח מחליק קדימה הוא פשוט מושך את כבל הבלם הקדמי. הכבל יוצא מאחור כך שהזזה קדימה מושכת את כבל הבלם הקדמי. אם אין כוח בלימה על הגלגל האחורי אז שום בלימה לא מועברת לפנים. ברגע שהגלגל האחורי מתחיל לרדת הבלימה לקרקע מצטמצמת ואם הגלגל האחורי יורד מהקרקע אז אין בלימה לגלגל הקדמי.

הוא עולה על מוט V רגיל. אני חושב שאתה יכול אפילו להשתמש בבלם V רגיל מלפנים.

אין ספק שיש לו מטרה והוא לא גימיק אבל אני מרגיש שהוא מתפרסם. הם מצהירים כ יעילים כמו בלימה כפולה אך היא אינה מעבירה בלימה אופטימלית לגלגל הקדמי. על כריש טנק הם אמרו כי מותגים חוששים לשים אותם על אופניים כלשהם, אז אנשים היו שואלים מדוע אתה משתמש בבלמים לא בטוחים על אופניים אחרים? הם בוודאי לא שיתפו כי נדרשים בלמים עצמאיים במדינות רבות.

החברה קיימת מאז 2009. הם לא קיבלו גרירה רבה כמרכיב והקימו אופני בטיחות לילדים גרדיאן הן להכנסות והן להוכחת המוצר.

כל מנוסה הרוכב יעדיף שליטה עצמאית. בירידה תלולה צריך להשתמש בבלם הקדמי.

הפגם הוא שבחזית יש את עוצמת הבלימה הרבה ביותר ובכל זאת החלק הקדמי מוגבל כעת בכוח הבלימה מאחור.

לפעמים אתה רוצה להשתמש רק בחלק האחורי לבלימה קלה בלבד. החלק הקדמי נדלק ונותן לך יותר בלימה ממה שאתה רוצה למצב זה.

וידאו

על כריש טנק נראה מה שמארק קובאן השקיע בו הוא גרדיאן ולא סורסטופ.
"החלק הקדמי מוגבל כעת מכוח הבלימה מאחור." אין דרישה שהבלם הקדמי יהיה פחות חזק מאחור. כמות כוח הבלמים המועברת לחזית נקבעת על ידי "יחס ההילוכים", כביכול, של הכבל מאחור לפנים - הכוח המופעל בחזית יכול להיות פעמים רבות שהופעל בחלק האחורי. ושימו לב שאין באמת שום דבר שמונע את הישארת ידית הבלם הקדמית הרגילה במקום, כדי לאפשר בלימת "חירום" או בלימה קדמית כוללת במידת הצורך.
יחס הילוכים @DanielRHicks? אני מניח שאתה ** יכול ** לעשות הרבה דברים. השאלה המוצהרת היא סורסטופ ובזה תשובתי מנסה לטפל. הערות אינן לדיון.
העניין הוא שאין מספיק מידע כדי לדעת איזה חלק של כוח הבלימה האחורי מועבר לחזית. (שים לב שזה יכול להיות גדול מ- 100%).
@DanielRHicks שוב השאלה המוצהרת היא SureStop וזה מה שהתשובה שלי מנסה לטפל בו. "החזית מוגבלת כעת מכוח הבלימה מאחור" היא אמירה פשוטה ומדויקת ואני מחזיק בזה. אם יש לך שאלה או תשובה נפרדים יש לך אפשרות לפרסם.
שבר הכוח המועבר לחזית תלוי גם במקדם החיכוך בין הרפידות האחוריות לשפה, וזה בתורו תלוי ברפידות, בחישוק ובמזג האוויר. לכן, אם המערכת עובדת בכלל זה לא יכול להיות צפוי.
@ojs מלפנים ומאחור כפופים לאותם תנאים, כך שממוצע זהה.
@Paparazzi הקדמי מונע על ידי החיכוך במשטח הבלם האחורי, שתלוי הן בכוח ברמת הבלם והן במקדם חיכוך בבלם האחורי. כדי לפשט את הדברים, ערכו ניסוי מחשבה שבו החישוק האחורי ובלם הבלמים הם חלקלקים. לא משנה כמה חזק אתה מושך את ידית הבלם, משטח הבלם לא מחליק קדימה ומפעיל את הבלם הקדמי.
@ojs ערוך ניסוי מחשבה. איך החלקלק האחורי קפוא ולא הקדמי? הערות אינן לדיון. אני מציין בבירור שלעיצוב יש נקודת כשל אחת. יום טוב.
+1 אך הנחת אפשרות של חישוק אחורי חלקלק לא נראית רעיון טוב. הסיבות כוללות: מים בוציים הועלה מעל הגלגל הקדמי, יישום נדיב מדי של שמן שרשרת, רפידות אחוריות שחוקות מכיוון שהן בשימוש יתר וכו '.
הסתכלת על זה בפירוט רב יותר ממני ולכן תוכל לשקול מה יקרה אם תנעל את הגלגל האחורי.
אם אתה נועל את הגלגל האחורי, כוח הבלימה מלפנים נשאר בערך כמו שהיה לפני שהגלגל ננעל. לגלגל האחורי הזזה אין אחיזה רוחבית רבה, כך שהאופניים כנראה יהיו דגים אם יש כוח בלימה כלשהו מלפנים. זו אגב הסיבה שבלמי מכוניות נועדו לנעול גלגלים קדמיים לפני אחורי.
Criggie
2017-05-07 13:52:54 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מבוסס על תמונות אלה מ- http://surestop.bike/

enter image description here ו- http://surestop.bike/wp-content/uploads/2016/12/single-lever-test.jpg ו enter image description here

אנו יכולים לראות בבירור:

  • יש ידית בלם אחת על הכידון
  • שם הוא בלם V על כל גלגל
  • יש כבל בלם מהידית היחידה לגלגל האחורי שעובר על החלק העליון של זרועות הבלם V, ואז חזרה לכבל בלם אחר שחוזר לפנים. גלגל V גלגל.
  • לאופניים בתמונה יש הילוכים אחוריים, כלומר אין בלמי רכבת.

אז אני משער (וחלק מזה עלול להיות שגוי)

  • ידית הבלם שולטת על הבלם האחורי, אשר בתורו שולט על הבלם הקדמי
  • אם החלק האחורי-קדמי של הבלם נכשל, הרוכב נותר עם הבלמים האחוריים בלבד.
  • אם מערכת הבלמים האחורית נכשלת, לאופניים אין בכלל בלם יעיל.
  • מערכת זו אינה תואמת לחוקי האופניים של ניו זילנד, אוסטרליה ובכל מקום המחוקק מינימום של שתי מערכות בלימה דיסקרטיות ועצמאיות .

כבל הבלם הפנימי יכול פשוט להיות ארוך במיוחד ולעבור לאורך כל המערכת ולהסתיים בבלם הקדמי, אבל זה פשוט מדי. אני חושד שיש בלם האחורי איזה רוטב סודי שממתן את מתח הכבלים לבלם הקדמי, אבל תמונות האתר שלהם לא מראות את אותו אזור האופניים.

אם אינך מסכים עם חלק כלשהו בתשובה זו. אנא הגיב הערות.

בריטניה היא מקום נוסף שדורש שני בלמים, ונראה שזה סטנדרט אירופי. ללא גישה לתקן עצמו לא ברור אם שני בלמים המופעלים על ידי מנוף אחד יחשבו, אך ככל הנראה לא כפי שהתקנות קובעות כי הבלם הקדמי עשוי להיות מופעל על ידי יד ימין והבלם האחורי על ידי שמאל. https://www.theguardian.com/environment/green-living-blog/2010/aug/25/cycling-without-brakes
מה שלא ברור הוא כיצד המכלול האחורי מעביר כוח לכבל הקדמי, וכמה הוא יכול להעביר, וכמה מוסדר. אמנם אני בטוח שישנן תוכניות בעלות אופי כללי זה שיעבדו היטב (אני מעדיף להשתמש בבלם דיסק מאחור), אך זה נראה קצת הוקי.
תמונות אלה מציינות גם את שוק היעד: רוכבי אופניים שאינם מתחילים. זה מתואר בתואר ה- BSO המהותי (שלא יישמר כהלכה והופך את זה למסוכן יותר).
Daniel R Hicks
2017-05-08 17:18:23 UTC
view on stackexchange narkive permalink

שאלת ה כיצד המערכת פועלת למניעת תאונות חזיתית נענתה בפשטות:

הבלם הקדמי מופעל בכוח שנוצר מהתנועה הקדמית של האחורי גַלגַל. אם הגלגל האחורי מפסיק לנוע, הבלם הקדמי משתחרר.

כאשר בולמים חזק עם הגלגל הקדמי המומנטום של הרוכב נוטה להטות את האופניים קדימה, ולהרים את הגלגל האחורי. עוד לפני שהגלגל האחורי ירים לגמרי, הוא יאבד את המתיחה ויתחיל להחליק. הגלגל האחורי מפסיק להסתובב והבלם הקדמי משתחרר (או לפחות ממתן, במצבים בהם הגרירה לא אובדת לגמרי).

ההשפעה תהיה דומה מאוד לבלימת ABS ברכב, והקלאסי עצירת פאניקה עצירה חזיתית תהיה למעשה בלתי אפשרית. (כמובן שאפשר עדיין לפגוע במשהו או ליפול לחור וללכת מעל הראש, אבל לתרחיש כזה אין שום קשר לבלמים.)

החלקה היא שיער מסובך יותר וסביר להניח ההשפעה תהיה משמעותית רק בתרחישים מסוימים - בעיקר במדרכות יבשות בהן הבעיה הייתה בלימת יתר בחזית, לעומת תרחישים שבהם מצב הריצוף היה גורם גדול.

(אבל אני מבין רושם שהכוונה האמיתית של השאלה, או לפחות התגובות, היא להכות רעיון זה במקום לנסות להבין אותו.)

זה תיאור נחמד של המערכת. אני בטוח שהשאלה היא בעלת מוטיבציה טובה (ראה [אופניים המיועדים לשימוש זרוע אחת?] (Https://bicycles.stackexchange.com/q/42450/7309)) אבל אני מודה שהגבתי בעיקר על צפחה זה כמו שעכשיו אני מבין קצת את זה אני חושב שזה רעיון נורא.
כן, בהתחלה חשבתי שהמערכת הזו תהיה תרופת פלא לבעיות שלי, אך נטשתי אותה מאחר שלא ניתן לחבר אותה מחדש ומכיוון שהיא נראית רעיון רע מסביב.
Robert Jansen
2017-05-08 09:24:23 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אופן הפעולה של Surestop הוא בדיוק כמו כל בלם אחר. כאשר מופעל מספיק כוח על הבלם הקדמי, הגלגל האחורי מאט ככל שהמעלית עולה. הפחתה זו בכוח לחזית מתרחשת באופן מיידי, ללא כל עיכוב על ידי מוחם, ומונעת נעילת הגלגל הקדמי. אפשר לשבת לאחור ולנעול את החלק הקדמי אם היה לך את הקצה. הכוח המספיק מכרית הזזה מספק כוח לכל מנוף. אני משתמש בדיסק מלפנים מכל הסיבות שאתה עושה. מיליונים אינם יכולים להרשות לעצמם דיסק.

אני לא מקבל את הצבעות ההורדה בנושא זה - זה אכן עונה על השאלה.
זה בכלל לא מסביר איך הבלם עובד, למעט "כמו כל בלם אחר" שברור שהוא שגוי. החלקים על "אם היה לי הטירוף" ו"הכוח מספיק "הם פשוט לא מובנים. לבסוף, ככל הנראה מדובר בניסיון להגן על המוצר אך המסר בפועל הוא "כה גרוע שאפילו אביו של הממציא עצמו אינו רוצה להשתמש בו".
@Criggie זה ממש לא. קרא מחדש את התשובה הזו, לא יודע אם זה השתנה מאז שקראת אותה, אבל זה לא הגיוני מבחינה דקדוקית, די נראה שהוא הקליד יותר ואז מחק כמה משפטים באמצע. יש גם קפיצה הגיונית גדולה כשהוא אומר שזה "עובד כמו כל בלם אחר."
@CardMechanic נכון שזה לא שלם - אבל זה הכי תשובה שנמסרה. אני חושד ש- OP מגנה על פטנטים או IP. ניסיתי לתת תשובה על בסיס אתר האינטרנט שלהם, אך שניהם חסרים את החלק החשוב של פעולת הבלם הקדמי מאחור. בכנות לא אכפת לי מהמערכת בגלל שהיא לא חוקית כאן, אבל במדינות בהן היא ניתנת למכירה (ארה"ב) הקונה צריך לדעת את הסיכונים והיתרונות. TBH אני נדהם שזמין בארצות הברית, מדינה מתדיינת במיוחד.
אלא אם כן זה מראה לך משהו שהוא לא מראה לי, אני עדיין צריך להתעקש לא להסכים. על שאלה זו נענו לפני 3 שבועות מספיק על ידי לפחות 2 תשובות נפרדות שהיו הרבה יותר טובות והגיוניות. ואז לפני יומיים האדם הזה ענה בצורה הרבה יותר גרועה


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...