שְׁאֵלָה:
האם יש יתרון כלשהו להסרת חלודה?
speedracer
2013-07-01 10:23:25 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני מתכוון ליתרון פונקציונלי, לא קוסמטי. אם הייתי משאיר את החלודה שכבר הייתה שם, האם זה יחליש את החלקים? אם זה יגרום נזק רב יותר לחלקים מסוימים, איזה מהם?

Removing rust? Nope, no benefit whatsoever beyond cosmetic. PREVENTING rust is what matters.
AilipxknfcCMT surely getting rid of rust and then sealing properly will then prevent future rust?
For a frame, the only place where you might need to worry would be around the welds (if it's a welded vs lugged frame), as rust could develop in micro-cracks and cause them to propagate. Plain old scratches in the paint are not a problem.
(אחת הדרכים הטובות ביותר לטפל בחלודה קיימת היא באמצעות "פריימר להמרת חלודה", הזמין ממקומות חלקי חילוף לרכב. אם כי הקפידו לתת לפריימר לפחות שכבה קלה של צבע אחר מכיוון שהוא מכוער ולא מזג אוויר נו.)
@Mac הסרת החלודה עשויה לגרום לצבע להידבק טוב יותר, אך איטום זה כל מה שחשוב באמת. כפי שציין דניאל, אתה תמיד יכול פשוט להשתמש בפריימר המיועד למשטחים חלודים.
A disadvantage: removing rust may make your bike more attractive to junkies and other bike thieves. Possibly coincidental, but my 70's steel commuter was stolen after years of use, just a few weeks after I finally cleaned off all the rust.
אחד תשובה:
mattnz
2013-07-01 12:51:37 UTC
view on stackexchange narkive permalink

השפעות החלודה בדרך כלל מוגזמות. איפה אתה מודאג? הסר חלודה (או החלף את החלקים) על רכיבים נעים כמו שרשראות וכבלים, הם יפעלו בצורה חלקה יותר, יעילה ושקטה יותר.

על משטחים שאינם זזים כגון מסגרת וידיות וכו ', תשכח מזה. בשימוש רגיל פלדה באיכות גבוהה אינה זוכה להחלדה קוסמטית, ואופני פלדה באיכות נמוכה כל כך מתוכננים שאובדן הכוח הנובע מחלודה לא ישפיע על יכולת השירות של האופניים.

אם אתה רוכב על האופניים בחורף שבו דרכי המלח, או בחוף הים, ייתכן שתרצה או תזדקק למעט הגנה, אולם החלקים הנעים יחלידו חלד זמן רב לפני שהתהילה תיכשל. .....

מקרה נוסף שתרצה לשקול הוא אם הסיכון לכתמי חלודה בבגדים וכדומה הוא דאגה. במקרה זה ייתכן שיהיה צורך בטיפול.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...