שְׁאֵלָה:
כיצד להסיר מדבקות אופניים?
Ash Machine
2011-08-24 04:02:56 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הסימון הצלבני שלי מכיל מדבקות שאותן אני רוצה להסיר - הן מדבקות פלסטיק שקופות עם רטט מעל: "Fatties Fit Fine" וכו '.

מהי הדרך הטובה ביותר להסיר אותן מבלי לשנות את צבע הצבע ?

בן כמה האופניים? הצבע שמתחת למדבקות יהיה מוגן במקצת, וכנראה שיהיה בצבע קצת אחר.
חָמֵשׁ תשובות:
ʍǝɥʇɐɯ
2011-08-24 15:53:07 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אם כל השאר נכשל, עיין בהוראות ...

באופן מדהים, יש לי מדריך מקוון להסרת המדבקות:

https://surlybikes.com/info_hole/spew/removing_and_applying_decals_on_our_frames

אנחנו לא מורחים מעיל ברור על המדבקות שלנו. למעט תקופה קצרה אחת לפני זמן רב, מעולם לא היה לנו. כן, מדבקות המסגרת שלך יכולות להיסחף. אבל מעולם לא חשבנו שמדבקות מפונפנות נראות רע. למעשה אנו רואים בהם אות של כבוד המראה כי אתה משתמש באופניים שלך. להחזיק מדבקות זה נחמד גם מסיבות אחרות. ראשית, הוספת מעיל שקוף עולה יותר כסף ונחייב אותך בכסף זה. האם אתה רוצה לשלם תוספת עבור זה? נהדר, קח את המסגרת שלך לצייר ובקש ממנו או לה להוסיף מעיל שקוף. יש אנשים שרוצים לוגו האופניים שלהם בחינם כדי למנוע גניבה. אחרים רוצים מדבקות שחורות במקום לבן, או להיפך. יש אנשים שפשוט לא רוצים לפרסם על האופניים שלהם. יש אנשים שרוצים להוסיף מדבקות לאחר צבע חדש. אנו מוכרים ערכות מדבקות לכל דגמי המסגרת שלנו, בשחור ולבן עם קווי מתאר שחורים. מצא אותם כאן.

אם תרצה להסיר את המדבקות שהופיעו על המסגרת שלך או להחיל חדשים, ריכזנו את העשייה הקטנה הזו עם כמה הצעות מועילות. שוב, הם הצעות, ולא בשורה. הניסיון עוזר. אם אתה מכיר מישהו שעשה זאת בעבר, בקש שיעזרו לך. גם סבלנות עוזרת. לך לאט, תחשוב על כל צעד. תוכלו לחסוך לעצמכם זמן, כסף והחמרה. ובשום זמן אסור להשתמש במדללי צבע 'חמים' או מסירי דבק כגון נפטה, אצטון, חשפניות צבע, חומרי ניקוי לתנורים וכו '. אין צורך להביא מקלע לקרב סכינים. השתמש במשקאות חריפים מינרליים, Goo Gone, משהו כזה, והשתמש מספיק בכדי לבצע את העבודה. וודא שאתה נמצא באזור מאוורר היטב.

הסרת מדבקות מסגרת של Surly:

השתמש בכרטיס אשראי או בכף פלסטיק או במשהו אחר עם קצה מעט קשה כדי להפיל את המדבקות. אל תשתמש בשום דבר קשה מדי, כי אתה יכול לחרוט או לשרוט את הצבע. השתמש במייבש שיער כדי לרכך את הדבק לפני שתוקע את המדבקות בקצה כרטיס האשראי. לאחר הסרת המדבקות, יש למרוח מסיר דבק עם מטלית רכה נקייה להסרת הדבק שנותר. סיימו עם אלכוהול משפשף או חומר ניקוי רב-תכליתי בכדי לגרום לו להיראות מקצוען.

ישנן שיטות אחרות, מהירות יותר, אך בגלל הסיכונים לצבע שלכם, הפלדה שמתחת לצבע, ואולי לעצמכם יעצנו את עצמנו לא לשתף את השיטות האלה. אל תשאל מה הם כי לא נגיד לך. רק שימו לב שאם תנסו להבטיח מסגרת שנראית כאילו נפגעה מחום מוגזם או מכימיקלים, אנחנו נצחק לכם. אנחנו כנראה אפילו נגיד שאמרנו לך את זה.

החלת מדבקות מסגרת גסות:

בהנחה שהמדבקות הישנות יוסרו יפה, נקה את המשטח עם סוג כלשהו של מסיר שומנים או אלכוהול משפשף. ישירות לפני התקנת המדבקות על משטח הצינור להיות יבש ונקי מלכלוך, שומן וכו '.

המדבקות שלך, כשהן ארוזות, מורכבות משלוש שכבות. המדבקות עצמן דחופות בשכבה עליונה מפלסטיק שקוף מעל המדבקות וגב נייר המכסה את הדבק בצד האחורי של המדבקות. הדבק די דביק. ברגע שהם תקועים, הם תקועים, גם אם הם תקועים במקום הלא נכון.

הנח את המדבקת - עם כל השכבות שלמות - במיקום הרצוי על צינור המסגרת, תוך התבוננות במיקומן על הצינור. כדאי לשקול לצייר קווי מרכז אנכיים ואופקיים על שכבת הכיסוי של המדבקות, כדי לסייע ביישור. לאחר שקבעת את המיקום הנכון, השתמש בקלטת לאורך הקצה העליון של המדבקה החופפת למסגרת עצמה כדי להחזיק את מיקומה.

הסר בזהירות את נייר הגיבוי, והיזהר להשאיר את המדבקות מהצינור. הימנע מלתת למדבקת לגעת בצינור! שיש ...

החל מלמעלה (איפה שהקלטת נמצאת), באמצע המדבקה, התחל ללחוץ על המדבקת למקומה. מפעילים לחץ עדין אך יציב ועובדים מהחלק העליון האמצעי (על ידי הקלטת) כלפי מטה ומטה. עבוד לאט כדי למנוע קמטים או בועות. מדבקות אלה אינן ויניל ... אינך יכול פשוט להרים אותן ולהתחיל מחדש. קל עושה את זה. צפה במה שאתה עושה. בלי לחץ. אתה מסתדר מצוין.

לאחר שהוחל על כל המדבקות, עבר עליו פעם נוספת ולחץ עליו כלפי מטה כדי לוודא שהוא דבוק לחלוטין למסגרת. החל בקצה אחד, קלף לאט ובהדרגה את הצלופן הצלול מקדמת המדבקות. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, יש למשוך את הצלופן בזווית חדה במקביל לצינור המסגרת. משיכה מהצינור עלולה לגרום לנתחי מדבקת להיגרם, במיוחד אם לא נצמד למלואם. וזה יהיה רע מכיוון שתצטרך להסיר אותו ולהתחיל מחדש.

O.K., שפשף אותו קצת יותר כדי לוודא שהוא דבוק במלואו. דבוק? מה שתגיד. לפצח בירה ולבהות בה מעט. מרגיש את כל הדברים המרוצים.

עכשיו לך תעשה את הצד השני.

אה בטח! אם אתה הולך לבלבל אותנו עם העובדות ...
וואו, איזו כתבה מבריקה מסורלי. חייבת לאהוב את היחס המרענן הזה!
"ישנן שיטות אחרות, מהירות יותר, אך עקב הסיכונים לצבע שלך, הפלדה שמתחת לצבע, ופוטנציאלית לעצמך יעצנו לעצמנו לא לשתף את השיטות האלה. אל תשאל מהן כי אנחנו לא נספר אתה. רק שים לב שאם תנסה להבטיח מסגרת שנראית כאילו נפגעה מחום מוגזם או כימיקלים, אנחנו נצחק לך בפרצוף. אנחנו כנראה אפילו נגיד שאמרנו לך את זה. " - שווה לקנות, אין ספק: ד
frankiejr
2012-08-14 09:10:58 UTC
view on stackexchange narkive permalink

באיחור של כמעט שנה לשאלה זו, אך למעשה עניתי על כך ביוטיוב בדיוק בזמן שנשאל. פשוט מצאתי את זה אז חשבתי שאוסיף את התשובה שלי. זה עבד על שלושה מארבעת הסורלי שלי. (לאחד מהם יש מדבקות שנראו כאילו הוחלו בדבק סופר. אקדח חום עזר לטפל בזה.)

מקווה שעוזר למישהו.

Mac
2011-08-24 06:21:22 UTC
view on stackexchange narkive permalink
  1. מדבקות בפועל שהוחלו לאחר הצביעה, לרוב על אופניים זולים יותר. אתה יכול לדעת זאת אם המדבקה כוללת קצה מרובע והיא מרגישה שהיא יכולה להתקלף מעט אם תכניס את הציפורן. נראה כי שימוש במסיר לקים, סבון סוכר או אלכוהול ירכך את הדבק ויסיר מדבקות אלו בהצלחה סבירה. * * ראיתי שני סגנונות של מדבקות / מדבקות. הייתי נזהר בכמה שהשתמשו בו כדי להימנע מפגיעה בצבע (ואני מניח שמבינים שרמה מסוימת של השפלה בצבע היא בלתי נמנעת). אלטרנטיבה נוספת היא להשתמש באקדח חום או במייבש שיער כדי לחמם את המדבקה, שיעזרו להוריד את חלקה הגדול. לאחר מכן השתמש בממס כדי לנקות את שאר הדבק.

  2. מדבקות שהונחו לפני הציפוי הסופי. מדבקות אלה מוחלות למעשה לפני שמורחים את שכבת הצבע הסופית. הדרך היחידה להסיר אותם תהיה שיוף אותם ואז ריסוס מחדש במעיל שקוף. עם זאת, קבלת מעיל שקוף תואם נראית בעייתית, כך שאתה בטח מסתכל על ריסוס מחדש של מסגרת מלאה :( עשיתי קצת מחקר כי יש לי מסגרת עם המדבקות האלה שאני רוצה להסיר. ממה שראיתי. מרססי אופניים יעשו מסגרת שלמה בכ 200-300 דולר, אם כי עליכם להסיר את כל החלקים תחילה.

* * ערוך: אין להשתמש במסיר לק בשום פנים ואופן אלא אם כן ברצונכם לפגוע בצבע! תוכלו גם להשתמש בשמן בישול רגיל או "שמן תינוקות" מינרלי להסרת שאריות דבק. אין צורך או יעיל במיוחד להשתמש באלכוהול משפשף או ממיסים להסרתו. שאריות שמדבקות משאירות מאחור. יש חלופות עדינות יותר.

יש ממס בשם "Goo Gone" שמיטיב להמיס את הדבק המשמש עם ה"מדבקות "האופייניות שלך, אך בטוח לרוב הצבעים ולגימורים אחרים. ניתן להשיג ברוב חנויות החומרה.
freiheit
2011-08-24 04:36:39 UTC
view on stackexchange narkive permalink

היה לי מזל סביר עם המשאית הארוכה שלי, באמצעות מייבש שיער כדי לחמם את המדבקות ואז השתמשה בקצה פלסטיק קשיח (כרטיס אשראי או משהו מעט קשה יותר) כדי לגרד אותו. בהחלט לא השפיע על עבודת הצבע.

עם זאת, זו הייתה עבודה רבה, אז הסרתי רק את המדבקות הכי פחות אהובות עליי. אני מקווה שלמישהו יש שיטה טובה יותר.

Daniel R Hicks
2011-08-24 05:00:12 UTC
view on stackexchange narkive permalink

המדבקות הישנות הונחו כמו מדבקות מטוס מודל - ריחפו מהנייר כשהן רטובות, ואז ציפו במעין לק שקוף כשהוא יבש. הציפוי המיס את המדבקה במידה מסוימת, והדביק אותה לפני השטח.

אין לדעת מה הם משתמשים כעת. אבל הניחוש הראשון שלי לגבי ממס יהיה עדיין אצטון (זהה לק). זה עלול או לפגוע בצבע, כמובן.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...