שְׁאֵלָה:
להמיר שכיבה לאופנוע יד?
themirror
2013-02-13 05:00:28 UTC
view on stackexchange narkive permalink

האם מישהו אי פעם המיר אופניים או תלת אופן שכיבה בהנעה ידנית? אֵיך? מהם המכשולים העיקריים להתגבר עליהם?

אני בטוח שזה נעשה על ידי בוני בית. אתה עשוי לראות אם אתה יכול למצוא אתר אופניים שנבנה בבית למידע נוסף.
http://forum. Handbikes.html
שְׁלוֹשָׁה תשובות:
Móż
2013-05-28 09:31:06 UTC
view on stackexchange narkive permalink

האם אתה רוצה שזה בתור אדם בעל יכולת לשחק איתו, או כנכה כי הרגליים שלך לא עובדות? אם האופניים האחרונים, (שני גלגלים) אינם באים בחשבון אלא אם כן אתה צעיר, כשיר ומטורף מעט (אני אומר זאת כי בטוח שאתה תיפול משני גלגלים, כנראה יותר מפעם אחת, ואם הבחור צפיתי / עזרתי הוא מדריך כלשהו, ​​סביר להניח שגם אתה נופל במהירות לפחות פעם אחת).

הבעיות נבדלות בהתאם לסוג האופניים או האופניים. ה- IMO המתאים ביותר להמרה הם אופני SWB ASS (בסיס גלגלים קצר, מעל הגה מושב) ואופניים. החלק "דוושת היד" זהה בכל המקרים. תסתכל על כל אופני יד, אבל בעצם אתה מרכיב ידיות סטנדרטיות על צירי דוושת האופניים ואז מוסיף מנופי בלמים והילוכים. הכבלים מאלה צריכים להיות ארוכים מכיוון שהם מתגמשים תוך כדי הדוושה. הדוושות מתאחזות בשרשראות אופניים רגילות ו"סוגר תחתון "סטנדרטי (למרות שהוא כבר לא נמצא בתחתית). תושבת תחתונה זו ניתנת לראש צינור ההנעה והשרשרת עוברת לגלגל אחורי רגיל של אופניים.

הרכיבה תהיה קלה יותר לרכיבה וקשה יותר ליפול ממנה, במיוחד במעלה הגבעות. אופני כפיים עולים על גבעות באטיות רבה. רוב אופני היד למשתמשים בכיסאות גלגלים הם אופניים, בדרך כלל אופנועי דלתא (לרוב עם שביל שלילי). שביל שלילי הופך אותם לקלים לבנייה, קשים לרכיבה ולא יציבים במהירות. אבל מכיוון שאתה כבר מסתכל על כמה אלפי דולרים, קל לבנייה עוזר להוזיל את העלות. היקרים יותר מתוכננים בדרך כלל טוב יותר למהירות (אולם לא התרשמתי מאוד מאלה שראיתי מנקודת מבט על יכולת נסיעה). ההמרה יכולה להיות קלה מאוד - אתה "פשוט" בונה זרוע עם גלגל בקצה אחד, דוושות בקצה השני, וציר היגוי באמצע. אתה יכול אפילו לקנות אותם מוכנים מראש כאביזרי כסאות גלגלים ( http://www.riomobility.com/en/manualhandcycle/index.htm). אם אתה יכול לעשות זאת, שריטת בניית המושב / הגלגלים האחוריים לא אמורה להיות קשה מדי. "המרה" פירושה כעת "קיצוץ אופניים אקראיים כדי להשיג ביטים" ולא "הוספת דוושות יד".

אך מעט מאוד אופנועי דוושות הרגל הם אופני דלתא, ואלה שהם איטיים. הסיבה לכך היא שדלתות אינן יציבות מטבע הדברים, במיוחד בעת בלימה וסיבוב (נפוץ מאוד במירוצים או בשעת חירום). סביר להניח שיהיה קל יותר למצוא ראש ראש שכיבה יד שנייה. חפש "טרייק שכיבה" ותמצא הרבה ראשנים, מעט דלתות. המרת ראש ראש תצטרך להכניס אוזניית אופניים למסגרת מול המושב / מאחורי החבר הצולב, להאריך אותה למעלה, ואז לבנות את יחידת הדוושה / ההיגוי שלך. השרשרת תתפתל כשאתה מנווט, אבל זה בסדר (אופני מהירות של שיא עולם בדרך כלל עושים זאת). השרשרת הולכת לגלגל האחורי, ותצטרך שני גלגלי שיניים סרק כדי לכופף אותו עד לארכובה שלך. http://www.TriSled.com.au באוסטרליה בנו לפחות אחד כזה אבל זה היה יקר מאוד (קח טרייק של 4000 דולר, הוסף עבודה של כמה שבועות כדי להמיר אותו לאופנוע יד ). עם זאת, זה עבד טוב מאוד :)

המרת אופני SWB היא גם די קלה. הסר את הגזע והכידון הקיימים, בנה את מערך דוושת היד שלך כדי להתחבר לצינור ההיגוי הקיים, לרתך על כמה גלגלי שיניים סרק וסיימת. אל תצבע את זה עדיין! נסה תחילה לרכוב עליו. אתה תיפול, וייתכן שתחליט לשנות את אופן הפעולה של בטלני השרשרת. ייתכן שההרכב הראשון שאתה בונה לא יהיה חזק מספיק, במיוחד.

בשני המקרים סביר להניח שתגלה ששיחידת הדוושה מסתובבת קדימה הופכת את ההעלאה והירידה להרבה יותר קלה.

אפשרות אחת נוספת היא אופני חתירה - הם מייצרים אותם מסחרית, וכנראה שהם לא רעים לרכיבה (אבל הם בהחלט עובדים על הרגליים שלך כמו גם על הידיים שלך)

אני חושב שאתה צריך להבהיר את השורה הראשונה הזו. אני מקווה ש"אופניים "אתה מתכוון ספציפית למחזור דו גלגלי, לעומת הגנרית (הכוללת טריקים).
שוטר הוגן. קיוויתי שההקשר של השאלה באמצעות "אופניים" ו"תלת אופן "יישא אותו. שינה את הנוסח.
kwog
2016-08-10 21:41:46 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אופני יד דו גלגליים אינם דבר בלתי אפשרי. הם נעשו בעבר בהצלחה באמצעות ציוד נחיתה על הצמדה. זה בעצם גלגלי אימון מתקפלים שמאפשרים לרוכב לעלות במהירות ואז למשוך אותם למעלה. הם אינם מיועדים לפריסת חירום ויש לתכנן אותם מראש על פי הרוכבים שדיברתי איתם.

אופני היד אינם איטיים, אולם ישנם רוכבים. בשטח מתגלגל אופנוע יד יכול לעשות טוב מאוד כאשר הם צורחים במורד ושומרים על המומנטום שלהם בגלל אאורדינמיקה מעולה. הטיפוס שלי דומה לאופני טנדם מניסיוני שכן יש לי מספיק מיילים בשתי המכונות כדי להשוות.

כן, אתה יכול להפוך שכיבה מסוג SWB לאופנוע יד. אני מציע Rans Rocket כדי שתוכל לחתוך את הבום הקדמי ולהדק אותו על הגבעול. הנעה קדמית היא הדרך היחידה ללכת כדי לשמור על דברים פשוטים. זהו פרויקט שעבדתי כרגע ולכן מצאתי זאת.

נשמע מעניין. האם יש לך תמונות כלשהן של הפרויקט שלך שתוכל להטמיע או לקשר אליו?
אם תמשיך בפרויקט זה תוכל לנסות "גלגל יחיד על מקל" בסגנון פשוט תלוי, עם קצה הידית בהישג יד, למשוך את הגלגל השלישי לסידור בעיטה עם רזה מינימלית. דחיפת הידית מקפלת אותה מהדרך לצד פלג גופך התחתון.
bob
2018-01-30 02:04:01 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני אדם עם פגיעה בעמוד השדרה ויש שאומרים קצת מטורף, היה לי אופניים דו-גלגליים ורכבתי עליו מאות רבות (אלפי) קילומטרים במשך שנים רבות לפני שמכרתי אותו בטיפשות במחשבה שאני הולך לבנות יותר טוב כזה שמעולם לא הגעתי אליו.

בכל מקרה כמה דברים. שלי בוצע בהתאמה אישית מהגלגלים ומעלה. אז היו לזה כמה באגים. אבל זה עבד מצוין. וכן, הייתי שעון על יותר מ 40 קמ"ש על הדבר ויש לי כמה צלקות לזכור את הפעמים שנפלתי מהדבר, אבל זה היה שווה כל שנייה.

  • חייבים ציוד נחיתה משני הצדדים.

  • רק תשכח להניח את הנחיתה פעם אחת:}

  • עדיין מנסה להבין איך לנהוג בגלגל האחורי בדרגות תלולות יכולתי לסובב את הגלגל הקדמי בגלל חוסר משיכה. רכבתי בגבעות כשכל מה שהיה בבעלותי תלוי בקדמת האופניים כדי להשמין יותר על הגלגל הקדמי.

  • גיליתי שאתה לא יכול להוריד משמרת בדרגה תלולה עם מעברים סטנדרטיים, צריך לשמור על שתי הידיים על כננת כדי לעבור ישר. מחלפים חדשים המופעלים באמצעות סוללות יהיו יקרים מפז.

  • כבלים נשברים בזמן הכי לא נוח: תמיד נשא חילפים.

  • כתפיים היו מעולם לא התכוון לשמש כירכיים ואתה תרגיש זאת בוודאות.

  • ודא שיש לך דגל על ​​הדבר; אידיוטים יבריחו אותך מהכביש.

  • הייתה לי תיבת הילוכים / בלם רכזת Sturmey-Archer על הגלגל הקדמי, על הדוושה האחורית ולקבל בלמי גלגל קדמי. היו שלוש מהירויות פנימיות. ואז היו לי 10 מהירויות ברכזות כל כך מהירות 30 מהירות, הרבה כפילויות. לואו הייתה סבתא אמיתית לטיפוס על גבעות ולפעמים אם תרכוב על פני שטח תצטרך את זה, עכשיו יהיה לי רכזת עזרה. בלמי גלגלים אחוריים היו מחוגה רגילה והידית הותקנה מתחת למושב .. די נוח

  • ידיות הארכובה צריכות להיות באותה נקודה ולא יכולות להיות הדדיות אם אתה רוצה לנווט אך סוג של ברור.

כל שאלה, לא בטוח באיזו תדירות אבדוק כאן. באמת שאין לי תמונות מהוגנות שלו שנסרקו כך שאוכל לשים אותן בשורה, אבל היא די דומה לאלו שכבר פורסמו.

ברוך הבא לאתר - זו תשובה נהדרת ורלוונטית. אם אי פעם תמצאו תמונה של האופניים, אנא סרקו אותה, או אפילו פשוט צלמו את התמונה ושלחו אותה. עיין ב [סיור] וראה כיצד הדברים קצת שונים כאן. נראה שיש לך ערימת ניסיון, אז בבקשה תסתכל על השאלות שלא נענו וראה אם ​​אתה יכול לתרום גם שם.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...