שְׁאֵלָה:
איך להשיג שרשרת נקייה תמיד
Yuriy
2011-07-27 13:39:29 UTC
view on stackexchange narkive permalink

השרשרת והשיניים שלי תמיד נראים מלוכלכים מאוד מכיוון שהשמן מושך לכלוך. זו בעיה מתמדת מכיוון שאתה לא יכול להימנע לחלוטין מכתמים במכנסיים ובידיים שלך. כמו כן, זה נראה מכוער ואני מאמין שהוא שוחק את השרשרת ואת הקלטת כשהחלקיקים הדבוקים בשרשרת פועלים כשוחקים.

נהגתי לחשוב שזה בלתי נמנע, אבל אז שמתי לב שבאופניים מסוימים שרשרת ושיניים הם נקיים מבריקים. האם זה בגלל שבעליהם מנקים את הרשת מדי יום (כי בכנות יום אחד מספיק כדי שרשת תשחיר לאחר ניקוי מלא) או בגלל שהם משתמשים בפתרונות שימון שונים?

שמעתי על חומרי סיכה מבוססי טפלון, האם הם הם באמת הרבה יותר טובים במובן הזה מאשר אלו המסורתיים על בסיס שמן? כמו כן, אופניים אלה עם שרשראות מבריקות היו תמיד אופניים חד-מהיריים - האם זה אומר שמערכת הילוכים חווה יותר משיכה ויש לשמן באופן מסורתי?

שאלה קשורה לגבי חומר סיכה בשרשרת [כאן] (http://bicycles.stackexchange.com/questions/2703/are-there-substitutes-for-chain-lubricant/2718#2718). ותוכלו למצוא [כאן] (http://bicycles.stackexchange.com/questions/2903/how-to-maintain-chains-during-touring/3037#3037) הוראות כיצד ניתן לנקות רשתות מלוכלכות. עליכם להוריד אותם ולנקות אותם בנפרד. אי אפשר שיהיה "שרשרת נקייה תמיד" אבל גרב ישנה וסיכה נכונה (להוריד את הלכלוך ולשמן) יובילו אותך לדרך הנכונה. -כן, סיכה היא גם מחייאת לכלוך! אל תתנו ללכלוך להרוג פנימיות.
אחת עשרה תשובות:
STW
2011-07-27 19:46:30 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יש כאן המון מידע טוב, הרשו לי לסכם את שגרת הניקיון שלי המשלבת רבות מהגישות שכבר הוזכרו, ושומרת על שרשרת במצב טוב ומראה. זה מתמקד בניקוי ויבש לחלוטין של השרשרת (ללא מים, חומר שומן או חומר סיכה) לפני שימוןו מחדש; ואז בהוצאת עודף שמן ככל האפשר. המטרה הסופית היא שרשרת נקייה מאוד עם מספיק שמן - עודף שמן ימשוך במהירות לכלוך.

ניקוי:

 • ראשית השרשרת מקבלת ניגוב עם סמרטוט לח כדי להסיר כמה שיותר חול ולכלוך. זה רק כדי להפיל את הגרוע מכל זה מהשרשרת.
 • שנית השרשרת מקבלת שני מעברים עם מסיר שומנים. אני משתמש ב מנקה כנופיית שרשרת הפארקים אשר zenbike המליץ ​​לכך. הוא מתמלא בשומנים, ומקבל כ- 30 ארכובות על הדוושות; ואז אצווה חדשה של מסיר שומנים נכנסת והיא מקבלת ארכובות נוספות פי 30. בשלב זה השרשרת צריכה להיות די נקייה למעט מסיר שומנים.
 • שלישית השרשרת נשטפת ב 91% אלכוהול משפשף - זה בעיקר כדי לשטוף את מסיר השומנים, אבל זה גם מקבל את האחרון של לְזַהֵם. לפעמים זה לוקח שני סיבובים - הסיבוב האחרון של האלכוהול צריך להישאר נקי למדי.
 • הרביעית השרשרת נותרה להתייבש למשך 5-10 דקות (רק מספיק זמן כדי שהאלכוהול יתאדה). בשלב זה השרשרת צריכה להיות נקייה ויבשה לחלוטין ללא שמרי שומנים שנותר בשום מקום על הנעה - עברו במהירות לשמן מחדש, מכיוון ששרשרת יבשה חשופה לקורוזיה.

שימון:

 • תחילה נפט השמן החדש, ירידה אחת לגלגל שרשרת. לאחר המריחה נתתי לו לשבת כמה דקות מבלי להפוך את הארכובה בכדי לתת לשמן לחלחל לחללים הפנימיים.

 • שנית אני מקדיש כמה דקות לאט לאט לריצה דרך השרשרת סמרטוט להסיר את רוב העודפים - אולי שווה כמה דקות.

 • שלישית אני נותן לאופניים לשבת כמה דקות, ואז מנגב את השרשרת שוב, וחוזר על זה כמה פעמים. השמן שבתוך החוליות יחלחל לאט למחרת - כך שהצעד הזה הוא רק להסיר את עודפי השמן כפי שהוא מופיע.

 • לבסוף אני נותן לשרשרת. לנגב לפני ואחרי הרכיבה הזוגית הראשונה. שוב רק כדי להסיר את עודפי השמן כשהוא מחלחל מהפנימיות.

בדרך כלל אני עושה את השגרה הזו כל 100-250 מייל, תלוי כמה מהר השרשרת גועשת. המטרה היא שיהיה שכבה קלה מאוד של שמן מעל החלקים החיצוניים של השרשרת, וכמה שפנימיות שהיא תקבל. אם אתה מבחין בשרשרת נשארת יבשה מדי, אך לא מלוכלכת, תוכל לשמן מחדש ללא ניקוי ולחזור על תהליך ניקוי העודפים.

פעלתי אחר עצה זו (בערך) והייתי מרוצה מאוד מהתוצאות: תודה.
AiliegqnsoCMT It depends on how much you value riding your bicycle.
דוגמא כוכבית ל- OCD.
@CareyGregory - אם הייתי מתעקש לעשות את כל התהליך שלוש פעמים, אז הייתי מסכים :)
על איזה שטח אתה רוכב? אדמה קשה? דרכי עפר מאובקות?
כמה דרכי חצץ ושבילי עפר, אבל לא הרבה. התהליך הוא פחות או יותר איך שלמדתי לטפל ברשתות בציוד חקלאי, כך שלכלוך לא צריך לעשות הבדל גדול.
קישור שבור, אבל אני לא יכול לעשות את העריכה - קצר מדי. הנה הקישור החדש: http://www.parktool.com/product/chain-gang-cleaning-system-cg-2-3
קרייקי. כל כמאה קילומטרים בערך? זה די מטורף.
Craig Nicholson
2011-07-27 18:57:34 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כשאתה מנקה ואז משמן את השרשרת שלך קח תמיד מגבת ומנגב את עודפי הסיכה. פשוט החזיקו את המגבת על השרשרת וסובבו את הארכובה לאחור. וכפי שהוזכר לעיל השתמש ברצועה סביב רגל המכנסיים שלך. רצועת גומי גדולה עובדת. רצועת שבב תזמון שנלבשה בטריאתלון עובדת ... להקות שעון הוולקרו האלה עובדות ... כאן הרבה דרכים.

הידיים שלך תמיד יהיו קודרות אם תצטרך לגעת בשרשרת.

זֶה. אני משמן מחדש את ניקוי השרשרת על אופניים לאחר כשבוע של שימוש. זה שומר על השרשרת מבריקה ומאריך את חייה מאוד. הרשת האחרונה שלי קיבלה כמעט 3,000 מייל שימוש ונמשכה רק ביישן של שנה.
זה כן. אבל לא רק זה. ראה את התשובה היסודית הרבה יותר של STW בעמוד זה. יש בזה הרבה יותר מסתם זה.
התשובה של STW מקיפה, אך שימוש במנקה שרשרת מלא ושטיפתו באלכוהול משפשף הוא יתר על המידה של IMHO. זה חלק של 30 דולר, ופשוט לנגב / לשמן אותו מספיק כדי להאריך את חייו בצורה דרמטית. הטרחה וההוצאה הנוספת של ניקוי כה דרמטי לעתים קרובות כל כך פשוט לא שווה את זה.
@Stephen - העלות והמאמץ הנוספים אינם רעים; הערכתי כ -1.50 דולר לחומרים לכל ניקוי מלא. אני עושה את השרשרת במקביל לנקות את הרכבת ההינע ואת כל האופניים. מבחינתי זה נעשה בערך פעם בחודש, ועלול לקחת 15-20 דקות נוספות כדי לנקות את השרשרת לחלוטין.
gcb
2011-08-02 05:38:53 UTC
view on stackexchange narkive permalink

תביא את השמן ל -130F או את הטמפרטורה שצוינה על ידי הבקבוק.

שמן חם יותר פירושו שמן דק יותר.

השמן החם יחדור לשרשרת שלך וכשהוא מקורר שוב, יישאר שם.

על כל הניקיון הזה. זה מוגזם מאוד. זו שרשרת. זה כנראה זול יותר להחליף אותו מאשר לנקות אותו. לא אומר שלא צריך לנקות, אבל מים, סבון, סמרטוט ומריחת שמן לאחר ייבוש צריכים להספיק!

כל האנשים שמציעים שאדם שאינו הבעלים של חנות אופניים יקנה מנקה שרשראות ציוד ומוצרים יקרים צריכים להתבייש. זה כמו להפנות אותם לכאן http://sheldonbrown.com/chainclean.html

Ride. כשהשרשרת מלאה לכלוך או רעש מדי. נקי ושמן שוב.

Regarding the exaggeration of cleaning, if you have expensive chain, cassette and chainrings then a dirty chain will wear those down quicker. Taking the time to do things correctly will save you money on the long run.
אך מצד שני, ניקוי לעתים קרובות מדי יגרום לכם לבזבז יותר זמן ממה שתצטרכו לעבוד ולקנות סט יקר חדש :)
"ציוד לניקוי שרשראות ומוצרים יקרים" זול יחסית. וזה פשוט ומהיר לשימוש - פשוט בהרבה מהחלפת שרשרת, גם אם השרשרת חופשית (מה שהיא לא).
שאילתה קטנה: האם נפט / בנזין / בנזין מהווה אלטרנטיבה ראויה למשומנת (רק מברשת שיניים טבולה בנפט כדי להסיר לכלוך)? אני לא חושב שחנויות האופניים סביבי מוכרות משהו כמו מסיר שומנים. בכנות, אפילו לא שמעתי על מוצרים כאלה.
אני חושב שמסמין שומנים שאינו מפרסם כביו מתכלה הוא כבר אידיוטי. נפט ובנזין גרוע עוד יותר. אם אינך מצליח לנקות במים וסבון, פשוט זרק אותו וקנה עוד אחד. פלדה מתכלה :) כמו כן, המטרה שלך היא לקבל שמן בתוך הטבעות. והשפלה תסיר זאת תמיד. ולהכניס אותו שוב לפנים יהיה הרבה יותר קשה.
חוסך כסף מחדש בטווח הארוך: זה לא חוסך שום דבר שמיישם את כל הירידות הללו וכו 'כמומלץ כאן. כמעט שמעולם לא שחוקתי שרשראות וקלטות בתדירות גבוהה כמו שחלקן היו מוציאות. הם דברים עמידים מאוד ולוקח חוליית פלדה מוקשחת לוקח יותר מחול או חול.
memnoch_proxy
2011-08-03 10:55:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני לא אוהב לחשוף את עצמי למסיר שומנים. אני נוטה להשרות בפתרון Green Green ואז מייד לשמן. לא מושלם, טוב enuf אם במקרה אני מחליף חוליה או מה.

רוכבי אופניים מתאמנים על עצמם להימנע מלגעת בשרשרת שלהם ואז מגחכים בגיחוך כשמישהו מצביע על קעקוע העגל שלהם. יש לי זוגות רבים של מכנסיים קצרים שנראים הרבה יותר ישנים ממה שהם מכיוון שהרמתי את האופניים שלי כלאחר יד. שמירה על ניקיון שרשרת עשויה לפתור בעיה במאמץ רב מדי. חלופות לניקוי עמוק רגיל של השרשרת שלך כוללות:

 • ארון שרשרת. הסיבה שרוב האופניים חסרים שרשרת שרשרת היא בגלל יהירות וכלכלה, ורוב מאמצי האופניים האזרחיים ייהנו מכך שהאופניים שלכם יהיו בעלי שרשרת

 • בשגאורד. צלחת זו עוברת על שרשרת השרשרת הגדולה שלך ושומרת את השרוול שלך מחוץ לשיניים

 • אופניים להנעת חגורה. רק חלק מהאופניים ניתנים להחזקה לכונן חגורה, אך אם אתה מחפש אופניים חדשים, כונן החגורה שקט יותר, גמיש יותר, קל יותר על הברכיים ונקי אדיר.

אני מסוגל לנקות את הרשתות שלי בסופי שבוע כי יש לי זמן. אם אני רואה שרשרת מבריקה, אני מצחקק. אני עסוק מדי בכדי ללטש את הקישורים שלי.

Daniel R Hicks
2011-07-27 16:54:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בדרך כלל שרשרת נקייה נובעת מכך שהאופניים פשוט לא נוסעים (הרבה). אתה יכול להסתכל על הצמיגים ולא לראות שום בלאי, ללא שריטות על האופניים וכו '. אופניים אלה נרכבים על ידי CSO - אובייקטים בצורת רוכב אופניים.

אך אתה יכול לשמור על ניקיון יחסית בכמה דרכים. כלי לניקוי שרשרת / מכונת כביסה הדומה למה שמראה zenbike עוזר מאוד (אך אל תשתמשו בו יתר על המידה). ואז השתמשו בשמן שרשרת "יבש" יחסית. "יבש" פירושו שה"שמן "מורכב מחלקיקי טפלון ו / או שעווה התלויים בממיס. כאשר הוא מוחל הממס מתאדה, משאיר את החומר המוצק יותר מאחור, אך לא משאיר את השרשרת דביק. (הבחור בחנות האופניים יוכל להצביע על שמני השרשרת, ורבים / רובם יגידו על התווית "רטוב" או "יבש".)

(הערה: לרכיבה במזג אוויר רטוב, אם כי, עליכם להשתמש בשמן "רטוב", שמן הדומה יותר לשמן מנוע מסורתי בהרכבו. עדיין עדיף להשתמש בשמן אופניים ייעודי.)

אך בעיקר עליכם לאמץ את הלכלוך. אם אתה לובש מכנסיים רגילים, השתמש ברצועת רגל כדי להחזיק את רגל המכנס בצד השרשרת חזק לרגל. (זה גם מונע את תליית השרוול בשרשרת או בגלגל השיניים.) לידיים שלך, נשא זוג כפפות "כירורגיות" חד פעמיות, למקרה שתצטרך ללעוס עם השרשרת.

+1 למינוח CSO. למרות שאתה יכול בדרך כלל (לא תמיד) לספר לרוכבי אופניים מ- CSO לפי צורת גופם.
כן, אבל אתה יכול לראות אופניים בסך $ 2000 עומדים שם ולא יודעים אם הם שייכים לרוכב אופניים או ל- CSO בלי ללמוד אותם ללבוש.
אני מחזיק זוג כפפות ניאופרן בתיק האופניים שלי על כל האופניים שלי. זה חכם במיוחד אם אתה רוכב על אופניים עם ילדים קטנים, כאילו אתה צריך קוף על השרשרת, אתה לא רוצה לשמן את הפעוטות שלך.
הבחור שמנהל את BikeHacks מחזיק גרב ישנה קשורה למוטה למושב שלו כאשר הוא צריך לגעת בשרשרת.
zenbike
2011-07-27 14:20:28 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ישנן מספר סיבות מדוע רשת תתלכלך במהירות. האחד הוא סוג הסיכה בו משתמשים, ואופן יישומו. יותר מדי סיכה גרועה כמו מעט מדי מסיבה זו.

ראה תשובה זו כדי לראות כיצד לשמן את השרשרת שלך כראוי.

ישנם כלים כמו טוב כדי לאפשר לך לנקות ביעילות רבה יותר, ולעתים קרובות יותר, כמו זה:

Park Tool Chain Gang Cleaning set

אז מדובר בניקוי רגיל, ולא בחומר סיכה אחד הגיוני בהרבה מבחינת שמירה על ניקיון השרשרת מאשר אחר?
זה על שניהם. חומרי סיכה שונים מתאימים יותר לאזורים שונים בעולם טובים יותר מאחרים, בהתבסס על מזג האוויר והתנאים. דבר אחד שמשפר אותם הוא כיצד התנאים משפיעים על המהירות שבה הרשת קולטת לכלוך. בנוסף, זה קשור למריחת הסיכה בה אתה משתמש, שכן אם תמרח אותה בצורה לא נכונה או באופן ליברלי מדי, היא תאסוף לכלוך מהר יותר. "יום אחד" שלוקח לך להתלכלך מרמז בעיניי כי סיכה מוחלת בכבדות.
אולי אנשים שאוהבים שרשרת נקייה באמת מורידים את שלהם מהאופניים ושוטפים אותם על ידי טבילה.
@ChrisW, שעובד גם כן, כמובן, אבל זה דורש במקרים רבים שתשתמש בקישור ראשי, מה שאני מעדיף לא לעשות מכיוון שבעצם היו לי יותר מדי כישלונות, ואם לא, אתה חייב לשבור את שרשרת, המחלישה את המסמרות בכל חוליה, אלא אם כן אתה משתמש בסיכה חלופית, שמגבילה בתורה כמה פעמים אתה יכול לשבור את השרשרת לפני שתחליף אותה. זה גם לוקח יותר זמן, אז אני מעדיף את הדרך הזו. זו בשום אופן לא הדרך היחידה.
אני קצת עצלן בניקוי השרשרת שלי, לכן אני נוטה להיות יסודי כשאני מנקה אותה וטובל את השרשרת בשומנים למשך הלילה. (למרות שיש אחד מאותם מנקי רשתות של כלי הפארק - הם נוחים אך יכולים לעשות קצת בלגן.) עם זאת, עבור אלה שרוצים את הרשת שלהם נקייה באמת וביסודיות, יש את [ניקוי שרשרת האופניים של ShelBroCo] ( http://www.sheldonbrown.com/chainclean.html).
ניל, אותה מערכת ShelBroCo היא ללא ספק הטובה ביותר! אני מגרד את כל שאר הדברים שלי ומזמין כמה ערכות. (אני חושב שאני צריך להשיג את גרסת SRAM ??)
Alex
2016-07-15 16:53:02 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כדאי להתנסות במוצרים ובשיטות שונות. אין פתרון 'מידה אחת שמתאימה לכולם'. זה תלוי ברכיבים שלך ובשמן שבו אתה משתמש, באיזו תדירות אתה מנקה את האופניים שלך ובמה, סוג המזהמים שהשרשרת שלך נחשפת אליהם כשאתה רוכב ... וכו 'השיטה שלי היא:

 1. רק אם קודרים מאוד, אשתמש בממיס (WD40 או דומה) כדי לעזור בפירוק הלכלוך והשומן. המתן עד שהממס יתאדה או שהוא יפעל על מסיר השומנים.
 2. שומן באמצעות קרצוף שרשרת ומסיר שומנים לפי בחירה (אני משתמש בפנוויק).
 3. בשלב זה, שומן שומן וניקוי שרשראות , קלטות ומעבירים, אחרת השרשרת פשוט תאסוף לכלוך טרי מאותם רכיבים.
 4. נקו את כל השרשרת במים וסבון חמים. התייבש היטב.
 5. אני לא משמן את השרשרת מיד. רק כמות מים זעירה תישאר בשרשרת שתתאדה במשך יום-יומיים לפני שמתרחשת קורוזיה כלשהי. (אלא אם כן, אתה מאחסן את האופניים שלך בחוץ באקלים ממוזג). אם אתה משמן את השרשרת מיד השמן יעקוף את כל המים שנותרו, ישטוף את הלכלוך הנותר בחללים הפנימיים ויגרום לבלגן שחור מגעיל. אם אתם חוששים מפני קורוזיה פשוט השתמשו במעקף מים של תרסיס (WD40 / GT85).
 6. טיפת שמן אחת לכל גלגלת. מחק את הקישורים מיד. נגב גלילים לאחר מספר דקות ולפני שאתה מפעיל את השרשרת, אחרת השמן הטרי יאסוף את הלכלוך הנותר מהרכיבים האחרים.
 7. תדע מתי הרשת צריכה לנקות שוב. זה ייראה מגעיל וחריק. זה יכול גם להתחיל לדלג או להפיל. זה יכול להוביל להיתקע במעביר הקדמי, מה שעלול להוביל בקלות לתאונה, במיוחד אם אתה הולך מהר.

הערה: כמעט בלתי אפשרי להחזיר את השרשרת למצב מקורי בלי הרבה עבודה. זה פשוט לא שווה את זה.

אינך יכול לנצח את התחושה של רכיבה על אופניים שזה עתה נקו, משומנים ומכוונים היטב. הייתי אומר שכמות הזמן שאתה משקיע בניקיון צריכה להיות תואמת את כמות הרכיבה. אני רוכב 5-6 שעות בשבוע בממוצע, ומבלה שעה כל שבועיים בניקוי וכוונון.

user26705
2016-07-16 00:07:25 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני מופתע שלא ראיתי את זה כבר. אני משתמש באמבט שעווה פרפין חם כדי לנקות ולשמן את השרשרת שלי. זה פשוט לעשות, ודי זול כאשר הכל נאמר ונעשה.

חומרים: מיני crockpot $ 9 מבית שעוות שימורים של Walmart $ 2 מבית Publix (או מהסופרמרקט המקומי שלך).

הגדר crockpot והפעל אותו גבוה. הוסיפו גושי שעווה והניחו להתמוסס. זה ייקח זמן מה (30 דקות). בינתיים, הסר את השרשרת מהאופניים ונקה היטב בעזרת אמבט מינרלים. זו הפעם האחרונה שתצטרך לעשות זאת. תן להתייבש בשמש עד שהשעווה נמסה. תפס מקום בשרשרת ותראה את הבועות הזעירות בורחות מהשרשרת. ברגע שהם נעצרים, יש לערבב טוב את השרשרת. תן לזה להתייצב במשך 10 דקות או כמה זמן לוקח לך להתכונן לשלב הבא.

קבל חתיכת קרטון בגודל הגון, ועם צבת צבת הוצא את השרשרת בזהירות מהשעווה. הניחו על קרטון והניחו להתקרר עד שתוכלו לגעת בו בנוחות. החלף את השרשרת באופניים ובאופניים משם. זה ייקח פחות מקילומטר עד שנשפך עודף שעווה. למרות שהיא לא השיטה הכי עמידה למים, היא כן מתמודדת היטב עם הגשם. לכלוך לא נאסף על השרשרת.

אני מוצא שהרשתות שלי (בכנות) מגיעות 250+ מיילים בין האמבטיה. אתה יודע שהגיע הזמן שזה קצת חורק. אין צורך לנקות את השרשרת. כל שעליך לעשות הוא להסיר ולהניח חזרה לאמבט שעווה חם. השעווה החמה תחדור ותעקור את השעווה המלוכלכת.

זו שיטה נהדרת שלוקחת קצת זמן נוסף, אבל זה שווה את זה. בנוסף, לא תבחין בזמן הזה אם אתה עושה דברים אחרים ברחבי הבית.

ההוכחה נמצאת בתמונה. זה נוסע מזג האוויר הגרוע שלי. נלקח היום לאחר סערת גשם לעבודה.

Clean chain and cassette thanks to wax

Cameron
2014-12-07 01:38:09 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ניתן להשתמש בסיכה על בסיס שעווה במקום בסיכה על בסיס שמן / טפלון. השרשרת והקלטת שלך תמיד יהיו נקיים, עם זאת, תצטרך למרוח את סיכת השעווה לעיתים קרובות יותר. אני עושה את זה כל יום שני (40-60 ק"מ ליום). זה אולי נראה כאב, אבל מריחת סיכה כל כך הרבה יותר קלה מניקוי הקלטת / השרשרת. כמו כן, לא יהיה שחור על השרשרת שלך לעולם - אתה יכול להריץ אותו בידך ושום דבר לא יירד! הדבר היחיד שאני עושה כדי לנקות את השרשרת זה פעם בחודש לערוך את השרשרת על מברשת שיניים ישנה כדי להיפטר משעווה בנויה. בהצלחה!

Joe
2012-04-12 04:44:15 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני משתמש ב- Rem-Oil לשרשרת שלי. אני מנגב אותו על ידי סיבוב הארכובה פעמים רבות עם מגבת ביד ונכרך סביב השרשרת. אני עושה זאת עד שיש מעט מאוד שחור שחור. ואז אני שוב מסובב את הארכובה ומרסס את Rem-Oil למטה לקישורים ונותן לו לשבת אולי בערך 10 דקות בערך לפחות. ואז אני חוזר אליו ומסובב את הארכובה עם מגבת אחרת עד שהמגבת שוב לא משאירה עוד סימני גו שחורים. זה עובד טוב מאוד בשבילי ואני רוכב אולי 200 מייל בשבוע ועושה את זה לפחות פעם בשבוע. Rem-Oil זול אז זה היה טוב בשבילי. השתמשתי ב- Rem-Oil בעודני בעירק והרובה שלי היה בדרך כלל תמיד נקי יותר מכולם בגלל העובדה שאבק מעולם לא נדבק אליו בניגוד ל- CLP שהונפק. מסיבה זו אני סומך על זה על שרשרת האופניים שלי וזה עובד!

AverageJoe Cyclist
2014-12-05 08:28:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הפיתרון שלי לרשתות אופניים הוא תחזוקה מתמדת ונמוכה. זה מונע שיש בלאגן ענק להתמודד איתו. אני חושב על זה כמו צחצוח שיניים - לעשות קצת כל יום ולעולם לא תהיה לך בעיה גדולה. הימנע מזה במשך שבועות, ותצטרך התערבות כבדה! כתבתי פוסט על גישה זו, עם סרטונים. זה מיועד לאנשים ממוצעים שאינם מכונאים לאופניים ורוצים שיטה פשוטה ומאויירת בצורה ברורה. אתה יכול למצוא את המאמר של 'איך לשמור על שרשרת האופניים שלך נקיים ומובנים כאן: http://averagejoecyclist.com/tag/bike-chains/.

ברוכים הבאים לאופניים SE. קהילה זו נוטה [להזעיף פנים על קידום עצמי] (http://bicycles.stackexchange.com/help/behavior). אנו מעדיפים [תשובות להיות עצמאיות] (http://bicycles.stackexchange.com/help/how-to-answer), כלומר לסכם את המידע במאמר המקושר שלך בגוף התשובה שלך.
בקישור אין בכלל מידע ... רק דף ריק עם הרבה תוספות.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...