שְׁאֵלָה:
מה ניתן לעשות כדי להפוך את המאמן לעבודה שקט יותר?
spinodal
2011-01-31 18:21:32 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני משתמש במאמן בבית. זה עובד בשקט. אבל לגור בדירה הייתי רוצה לגרום לה לעבוד שקט יותר. מה אני יכול לעשות כדי למזער את הרעש של מאמן?

שמתי סט של אוזניות והנחתי את המוזיקה :-) ברצינות, המאמן שלי הוא סוג להב מאוורר וזה מאוד רועש כמו גלגלי טורבינה שמסתובבים במהירות גבוהה. אני לא חושב שזה בגלל רעש הצמיגים.
יש לי את המאמן Giant Cycltron Auto וזה גם מאוד רועש. עם זאת, זה לא * תמיד * מרעיש. בזמן השימוש בו למשך חצי שעה, למשל, הוא עלול להתחיל בקול רם ואז להירגע או להיפך. הצמיגים חלקים ולא מרעישים מסתובבים מהמאמן והמאמן לא עושה רעש כשאני מסובב את מנגנון ההתנגדות בפני עצמו. אני מבולבל.
שלום וברוכים הבאים ל- bicycles.se. נראה שזו שאלה חדשה שפורסמה כתשובה, השתמש בקישור "שאל שאלה" כדי לשאול. או אולי זו סתם אנקדוטה, ובמקרה כזה ... StackExchange הוא אתר שאלה ותשובות, ולא פורום צ'אט, ולכן סביר להניח שהאנקדוטה שלך תימחק. אם ברצונך לשאול שאלה קשורה אך שונה, מחק את תשובתך והעלה שאלה חדשה.
לעלות על האופניים וללכת לרכיבה במקום על מאמן? זכרו את כלל 5!
למרות שאיננו מבצעים המלצות למוצרים כאן, יש מאמן אחד שעובד על ידי גרימת זרם אדי בשולי הגלגל (מתכת). אין לו מגע עם הצמיג והוא שקט, מלבד כל הרעש שהרכבת הנעילה שלך משמיעה.
תגובה ולא תשובה מכיוון שאיננו ממליצים על מוצרים, אך ווהאו קיקר וליבת kickr החדשה מונעים על ידי החגורה כמעט שקטים.
עשר תשובות:
Unsliced
2011-01-31 18:34:32 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מבלבל - הניחו אותו על שטיח או על שטיח (וכמה מגבות), זה גם יפסיק את הרטט דרך הרצפה וגם יתפוס את טפטופי הזיעה.

Houston Fortney
2017-12-03 10:09:36 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני יודע שזו שאלה ישנה, ​​אבל אני חושב שהגעתי לפיתרון נחמד לבעיה זו. אני מהנדס ועסקתי בכמה סוגיות רטט בציוד מדעי. כאשר קיבלתי את המאמן שלי והרגשתי את הרטט ברצפה, החלטתי ליישם את אותם עקרונות לבעיה זו.

רטט לעומת הילוכים אקוסטיים

הדבר הראשון שיש להבין הוא ש יש להתייחס כאן לשני מסלולים נפרדים. הראשון הוא אקוסטי: הצליל שהמאמן שלך משמיע באוויר סביבו שעשוי להעביר לחדרים סמוכים. השנייה היא רטט: התנועה שהמאמן שלך מעביר למבנה התומך בה (הרצפה).

למזלי, לדירתי יש בידוד אקוסטי הגון, אז מה שאחריו מתייחס לבידוד רטט בלבד. אם השכן שלך יכול לשמוע אותך מדבר יכול להיות שיש לך מזל.

עיצוב

קו ההגנה הראשון הוא הפחתת הרטט שנוצר מלכתחילה באמצעות צמיג חלק ו מאמן נוזלים. את השאר יש להתמודד בבודד.

אנו זקוקים לחומר שיספוג את אנרגיית הרטט. בחרתי בחומר שנקרא סורבוטיין. אנו זקוקים גם לחומר שיפזר את עומס המאמן בין המבודדים. לשם כך השתמשתי ב פיברבורד בינוני צפיפות בינוני (MDF).

יש גבול מעשי לכמות הבידוד שניתן להשיג בשלב אחד, ולכן השתמשתי במפל של 2 שלבים (עוד יותר הפך אותו לא יציב מדי).

Side View

הסורבוטן נחתך לחתיכות קטנות בכל שכבה. שים לב שזה לא רק עניין של לשים כמות כלשהי של סורבוטן בשכבה, עליך לייעל את הלחץ כדי לייצר את התדר הטבעי המינימלי האפשרי. בעקבות המשוואות שסופקו כאן, החלטתי שאשתמש בשישה מבודדים כל אחד בגודל 1.333 "x2" x0.5 "(אתה יכול לגזור 6 מתוך גיליון בגודל 4" x4). זה עבור 150 רוכב פאונד, אופניים במשקל 15 ק"ג, מאמן במשקל 20 ק"ג ו- 10 ק"ג MDF. אם העומס הכולל שלך שונה באופן משמעותי, ייתכן שתרצה להפעיל מחדש את המשוואות.

ניתן להשיג את סורבוטיין באמזון.

תוצאות

כך נראית ההתקנה:

enter image description here enter image description here

זה עובד מצוין! אתה יכול להרגיש את הצמצום כשאתה מעביר את האצבע משלב לבמה.

שים לב שזה לא הדבר הכי יציב בעולם ... אתה צריך להיכנס לזה בזהירות רבה. אבל ברגע שאתה על זה זה גורם לזה להרגיש קצת יותר טבעי מכיוון שאתה יכול להתנדנד מצד לצד קצת.

זה נראה נהדר! הייתי רוצה לבנות משהו דומה. כשמנסים להפעיל מחדש את החישובים ב- [מחשבון הרטט] של סורבוטיין (https://www.sorbothane.com/Data/Sites/31/edg/vibration-calculator.html), אני מקבל [סטיה של 77.5%] ( https://imgur.com/a/CGCCR2z) (בהנחה של 195 ק"ג מחולקים על פני 6 חלקים של 1.333 "x1.5" x0.5 "סורבוטאן לשכבה). זה נראה די גבוה. האם התגעגעתי למשהו, או שהייתי יותר סורבוטאן למעשה יש צורך במלבנים כדי להתקרב לסטייה של 10-20%?
@HenrikH חפרתי את החישובים שלי. הערה 1: הריבועים שלי הם למעשה 1.333 "x2", תיקנתי את זה למעלה. הערה 2: יש שלב בחישובים שבו אתה צריך לקרוא את המספר באיור 4 (המחשבון הזה חדש, עשיתי את זה ב- Excel בהתבסס על ה- PDF). השתמשתי ב 5.5, המחשבון משתמש ב 2.1. אולי 40 מד-רוחב היו בחירה טובה יותר, או יותר ריבועים כפי שציינת.
תודה שבדקת את זה. זה מסביר. אני אשחק עם גדלים ומדדי רוחב שונים במחשבון ואז אתחיל בבניית שכפול כמעט של ההתקנה שלך :)
darkcanuck
2011-01-31 22:25:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הרמתי סט של אריחי גומי משתלבים (לציוד לחדר כושר) בהום דיפו כדי לשים תחת המאמן והאופניים שלי. הם עוזרים לרטט למרות שאני מוצא שהוא עדיין די חזק.

זה גם עוזר שיש שכנים רועשים ממני, הם לא באמת יכולים להתלונן על האופניים.

+1 - זה עוזר שיש לי שכנים יותר רועשים ממני - אני בקולג 'והדירה שלי נמצאת ליד כל הפרטים, מה שאומר שאני יכול לעשות כמעט כל דבר בכל שעה של הלילה בלי שאף אחד באמת אכפת לו. מאמן בשעה שתיים לפנות בוקר? לצבוע את הקירות בחצות? להסתובב בלילה? לא בעיה
zenbike
2011-06-20 19:50:52 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ישנם צמיגים ( tacx.com) המיוצרים במיוחד עבור המאמן. הם משתמשים בתרכובת גומי אחרת שתמזער את הבלאי ורעשי המגע. זה לא יעזור לצד המכני של המאמן.

אתה יכול לספר לנו עוד על אלה? אני לא מוצא את הצמיגים באתר זה.
http://www.amazon.com/Tacx-Trainer-Tire-Special-Compund/dp/B001C6DBXE
ישנם גם צמיגים ספציפיים למאמנים של מותגים אחרים. לְמָשָׁל. צמיג המאמן הביתי ויטוריה זפירו פרו, בו השתמשתי ומצאתי שהוא טוב למדי. צמיגים ספציפיים למאמנים גם לא יתלבשו מהר על מאמן כמו צמיג דרך רגיל.
M. Werner
2011-06-21 00:35:55 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כמו שאומר זנבייק ... הרבה רעש נוצר על ידי הצמיגים. כל "חלקלק" חלק יותר מורכב קשה הולך להיות שקט יותר מאשר דריכה עם הרבה דפוס.

זה שיש לי עכשיו, מינורה, שקט במידה ניכרת. אני לא יכול לשמוע את זה בטלוויזיה. עם זאת, הפריט הקודם שלי ייצר באזז גבוה שהיה די מעצבן.

mike
2013-01-16 01:26:28 UTC
view on stackexchange narkive permalink

חתכתי קצף של ארגזי ביצה והשתמשתי בו לציפוי קופסת קרטון שיש בה חריץ גדול בגודל 6 אינץ 'לצמיג ופשוט הנחתי את הקופסה מעל המאמן שלי. זה עבד טוב מאוד, אתה רק צריך להיות בטוח לאבטח את הכל היטב כדי ששום דבר לא יפריע למאמן ולצמיג.

אתה יכול גם להשיג יריעות בידוד קלקר עבות בהום דיפו ולעצב קופסה. עם חריצים מתאימים למעמד גלגלים ומאמנים. יש דבק מיוחד להדבקת מפרקי הקופסה יחד.

Batman
2014-01-22 00:51:50 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מלבד שיכוך (קצף) או מעבר לצמיגים ספציפיים למאמנים (שיימשכו זמן רב יותר, כמו הקונטיננטל הומטריינר), ל סוג המאמן יש תפקיד גדול. אתה יכול לקבל מאוורר, משהו שהוא מגנטי, נוזל וכו '- מאמני הנוזלים נוטים להיות שקטים יותר מאלה שהם מאווררים, למשל. אפילו באותו מעמד, דגמים מסוימים עשויים להיות שקטים יותר מאחרים. אז יתכן שתוכלו לבצע פעולה שקטה יותר על ידי בחירת מתאמנים מתאימים.

doug
2017-04-26 04:59:06 UTC
view on stackexchange narkive permalink

חבישת חגורה מחוללת פלאים לצווחה הגבוהה בעת הדיווש. אתה יכול להשיג את זה בחומרה טובה או בחומרה תעשייתית. ריסס אותו על הצמיג בעת הדיווש.

נקודה טובה - האם תוכל להרחיב את תשובתך כדי להתייחס למה שעלול לקרות אם הריסוס ינחת על משטח בלם שפה? האם הבלימה תושפע? כיצד יכול הרוכב לרסס מבלי להסתכן בכוח עצירת הבלם שלהם? השתמש בקישור ערוך מתחת לתשובתך כדי להגדיל את התוכן. ברוכים הבאים גם ל- SE.
User632716
2017-04-26 18:34:36 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני אוהב בדירה, משתמש במאמן באופן קבוע ומעולם לא היו לי תלונות (אני משתמש במאמן cyclops fluid 2).

האסטרטגיה שלי היא להשתמש במזרן עם קרש מעל. המחשבה שלי היא שהקרש יפיץ את הרטט מהמאמן בצורה שווה יותר לתוך המזרן, וכך יפחית עוד יותר את הרעש עבור השכנים.

בכל הנוגע לבחירת הצמיגים, תמיד השתמשתי בצמיג מאמן מקורה, שיש לו מעט אחיזה - אני לא בטוח אם יש לכך השפעה על הרעש.

אחרון חביב, כנראה הדבר הכי טוב שאתה יכול לעשות כדי להפחית את הרעש הוא להשיג מאמן נוזלים או מגנטי, לעומת מאמן רוח (אם כי אלה יקרים יותר.)

צמיגי מאמנים נוטים להיות שקטים יותר, אך גם הם מאריכים * הרבה יותר זמן על מאמן מאשר צמיג חלקלק רגיל. הייתי חושב שהקרש משתכך בעיקר רק בגלל המסה הנוספת - מחצלת עבה יותר עשויה להעניק תועלת רבה יותר, אך היציבות של המאמן עליה לא עשויה להיות גדולה.
@Batman אובדן יציבות קל של מחצלת עבה יותר עשוי להועיל. התנועה מצד לצד שנוצרה על ידי הרוכב בעת הדיווש גורמת למסגרת להתעלף שוב ושוב בדרכים שאולי לא תוכננה אליהן, כאשר היא קבועה במאמן. אולי המחצלת העבה יותר תפחית את גמישות המסגרת בכך שתאפשר לכל המאמן לנוע מעט?
DB NYC
2018-01-12 07:32:09 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יש לי רק תלונות משכני למטה, אז אצטרך לבנות פלטפורמה כלשהי כדי להרטיב את הצליל.

בעבר השתמשתי בשכבת שטיח ועליה יריעת דיקט, אבל אז היו לי שכנים נחמדים יותר שמעולם לא ידעו שאני נוסע בתוך הבית.

יכול לעבוד טוב יותר אם תנסה זאת במקום אחר על הרצפה. חדרי מדרגות נוטים להיות מוצקים יותר עם בניית בטון. נסה לעבור מחדש. כמו כן, רם עבורם עשוי להיות שקט בשבילכם. יכול להיות גם שהם נמצאים בחדר למטה כשאתה רוכב - הזמן את הנסיעה שלך כשהם בחוץ, או לא בלילה, או פשוט לא בחדר למטה. אולי בחדר האמבטיה יעבוד?


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...