שְׁאֵלָה:
האם שימאנו היא החברה היחידה עם מנגנון מחגר אטום במרכזיה החופשית?
amirinisrael
2019-07-22 12:24:37 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ברוב העיצובים של freehub יש מכשפות חשופות כאשר גוף הקלטת והרכב freehub מפורקים. יש להקפיד כל כך הרבה לשמור על ניקיון המנגנון וללא לכלוך ואבק. גוף הקאסטה החופשי של שימאנו משלב את המחגר באופן פנימי כך שזו אינה בעיה במהלך ההרכבה / הפירוק.

שתי שאלות: (1) האם יצרנים אחרים משתמשים במחבטים פנימיים במרכזי החינם שלהם? (2) מהי חור בקוטר הגדול ביותר בגופי קלטת חופשיים כאלה לסרני דרך (12 מ"מ / 15 מ"מ / 17 מ '/ 20 מ"מ)?

אחד תשובה:
DecSim
2019-10-08 16:25:14 UTC
view on stackexchange narkive permalink

האם יצרנים אחרים משתמשים במחבטים פנימיים במרכזי החינם שלהם?

חברות רבות אחרות מייצרות מרכזים חופשיים עם מחגרות פנימיות, שניהם משובטים התואמים את Shimano וריאציות משלהם. דוגמאות ממותגות ספציפיות כוללות את FreeHub Giant FH06 או את FreeHub של Bontrager Select, אך כמו רוב הרכזות וה- FreeHubs הם ככל הנראה OEM ומקורם ביצרנים טייוואניים כגון Joytech

שימאנו לא המציא אלא היה / הוא בעל הפטנט על עיצוב זה של freehub. הניסיון למצוא את הפטנט הספציפי הוא קשה שכן ל- Shimano יש הרבה מאוד פטנטים, אפילו רק לגבי רכזות, הדוגמה הקרובה ביותר שנמצאה הייתה זו. המילה Freehub היא גם סימן מסחרי רשום של Shimano. יש מידע והפניות נוספים ב ערך זה בויקיפדיה

למרות שלא מצליחים למצוא נתונים ספציפיים לאימותם, המרכזים החופשיים הפנימיים של עיצוב המחגר אטומים הם בדרך כלל כבדים יחסית, במיוחד בהשוואה לחשופים. עיצובים מחגר, ואתה נוטה למצוא רכזות מפרט גבוה יותר / במחיר גבוה יותר להשתמש בעיצוב המחגר החשוף. העיצוב הפנימי האטום הוא בדרך כלל גם פריט מתכל, אתה פשוט מחליף את כל ה- freehub בעת הצורך במקום לשרת אותו ככל האפשר בעיצובי המחגר החשופים.

מהו החור בקוטר הגדול ביותר בגופי קלטות freehub כאלה עבור צירים דרך

אני זוכר, אז לא סגור בשום צורה, נאלצתי לאחוז במפתח אלן גדול (19 או 20 מ"מ) כדי להסיר רכזת חופשית מרכזת שהשתמשה בסרן גדול מדי.

ברוך הבא ל- stackexchange, תשובה ראשונה מעולה. מצפה לראות תשובות נוספות ממך.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 4.0 עליו הוא מופץ.
Loading...