שְׁאֵלָה:
לזהות אופניים ישנים עם עמוד היגוי נעול?
Andy
2018-11-29 05:19:14 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הוצא את האופניים האלה מתוך סככה ישנה על נכס שזה עתה רכשנו. האמינו שזו מסגרת אלומיניום אבל הסתקרנתי יותר עם עמוד ההגה הנעול. התג לא נמצא עליו; מישהו יכול לספר לי עוד על זה? enter image description here

מידע נוסף:

הבית ממוקם ב- MS ונבנה בראשית המאה. הילדה הצעירה שרכבה עליו הייתה בת 12 בשנת 38 '. העברתי את האופניים למוסך וצילמתי את התמונה הזו. לגבי התג, הסתכלתי על צינור הראש וראיתי שני חורים (מרווחים אנכיים ~ 2-3 אינץ 'זה מזה) ומתאר. ביקרנו במהלך החג ולצערי אין לנו אפשרות לתמונות מפורטות יותר כרגע. enter image description here

בדרך כלל שאלות "זהה את האופניים שלי" נסגרות כאן, אך זו ייחודית למדי. האם תוכל לפרסם תמונות מקרוב באיכות טובה יותר - במיוחד אזורי אוזניות, סוגרים תחתונים, רכזות אחוריות.
זה נראה ייחודי למדי, וזה מסקרן שאתה חושב שזה אלומיניום, כפי שהסגנון מעיד על אופניים משנות ה -60, לפני שאל היה "דבר". (למעשה, הטבעת הקדמית של דלג השיניים מרמזת על שנות ה -40 או ה -50.) הייתי חושד שהיא הוסבה מאופנוע, אבל אני לא רואה שום הוכחה להוראות. אנא פרסם כמה תמונות מפורטות יותר. יהיה טוב לדעת את קוטר הגלגלים, במדויק ככל שתוכל למדוד אותם.
עליכם לבחון את האופניים בקפידה אם יש כל עדות לתג ראש או לסימונים אחרים.
מעניין אם תמצא מטלורג חובב שיבדוק את חומר המסגרת - אם מדובר בשנות ה -40 או ה -50 יכול להיות שמגנזיום. יהיה די מוצא ואולי אפילו שווה משהו.
הזיזים האלה, שנראים כמעט כאילו יצקו, הם יוצאי דופן, וחוסר החלודה על המסגרת מעיד על לא פלדה. זה נראה כמעט כאילו הצינורות הוכנסו לזיזים ואז היו מהודקים בעזרת סיכת פלדה (מעל הנשירה האחורית וקרוב לשרשרת, יש סימן חלודה מאוד עגול, מיושר היטב). מעניין אם הוא נועד להרכבה בשטח.
לרבים משווינס לפני המלחמה היה גלגל שרשרת דומה עם ארבעה מעגלים. מסגרת הנעילה, לעומת זאת, אינה דומה לשום דבר שראיתי. בדרך כלל זהו גליל על המזלג, לא על המסגרת.
נשמע שמצאת את המקום שתג צינור הראש נפל ממנו!
מיד לאחר מלחמת העולם השנייה היה חסר בפלדה בעוד שאלומיניום היה יחסית זול וזול. אם זה אלומיניום, הייתי מתחיל את החיפוש שלי תוך שימוש בשלהי שנות ה -40 - תחילת שנות ה -50 כתאריך.
לאמא שלי היו אופניים עם מזלג קדמי נעול. היא תמיד נפנפה בסורגים לפני שהמריאה כדי לוודא שהמנעול לא התקשר - ככל הנראה היה אפשרי במעורפל שעמוד ההגה יתקבע בזמן עצירה והבנת רק אחרי 3 מטרים כשאתה באמצע הצומת ו לא יכול להביא את האופניים תחתיך.
האם MS היא "מינסוטה, ארצות הברית"? SE הוא גלובלי, ו- MS פירושו הרבה דברים במקומות אחרים.
אחד תשובה:
C.Strange
2019-01-08 04:20:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יכול להיות מלך כסף אלומיניום מונרך. בהצלחה!

האם יש לך מידע או הפניות לגיבוי זה?
@ArgentiApparatus גוגל מראה לי את זה: https://picclick.com/Aluminum-Monark-Silver-King-Ladies-Womens-Frame-1936-37-273516414862.html בהחלט אפשרות.
תן לי להתנסח מחדש: האם אתה יכול להוסיף ראיות או הפניות לתשובתך כדי לשפר אותה?
ממצא התמונה של @AndrewHenle הוא בהחלט התאמה נהדרת - החיזוק האחורי של ה- BB, והקינק בצינור מלמעלה למטה דומים להפליא. אם המסגרת מתגלה כאלומיניום, הרי שהיא מדהימה שהיא שרדה כל כך הרבה זמן. אנדרו, אל תהסס להוסיף את התשובה שלך עם התמונות מהאתר המרוחק (עם ציון כמובן) או לערוך אותם לתשובה זו.
@Criggie הייתי שונא להחליף אשראי מהתשובה הזו - כל מה שעשיתי היה למצוא את התמונה על סמך מה שפורסם. והמסגרת בתמונות השאלה בהחלט נראית כאילו היא יכולה להיות אלומיניום מכיוון שהיא בהחלט לא פלדה בהתחשב ברמת החלודה בחלקי הפלדה. כנראה שעדיף פשוט לערוך את התשובה הזו עם התמונה, אבל אני לא בטוח בכללי השימוש. קישור לתמונה אינו טוב, אך אין לי זמן כרגע לחקור אם זה בסדר להעלות עותק של התמונה לתשובה זו.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 4.0 עליו הוא מופץ.
Loading...