שְׁאֵלָה:
איך אוכל לרכוב על אופניים בחורף בזמן שלא אוכל להחליף בגדי עבודה?
BoltzmannMachine
2018-11-23 03:16:59 UTC
view on stackexchange narkive permalink

התחלתי לאופניים לאחרונה לעבודה, שם יש לנו מקלחת ואני יכול להחליף בגדים. אולם לאחרונה התחלתי גם להשתתף בקורס ערב, בו אין מקום לשנות.

לכן כשאני נוסעת לעבודה, זה קל. בבית אני לובש את בגדי האופניים החמים ואז בעבודה אני עובר לבגדי נוחות קלים.

אולם הבעיה מתרחשת כשאני רוצה ללכת לקורס הערב. מכיוון שזה די חם בכיתה אז אני לא יכול ללבוש את בגדי האופניים החמים וללכת לקורס ולהישאר איתם שעתיים. ומכיוון שאין מקום לשנות, אז אני לא יכול לשנות לשם כדי לחזור הביתה מהקורס.

יש רעיונות כיצד לפתור את זה? או חלופות / רעיונות לבוש כלשהם?

הנסיעות שלי ארוכות למדי. מהקורס עד הבית הוא בערך 18 ק"מ.

ערוך: הטמפרטורה בחורף כאן יורדת בקלות מ -0, והכי גרוע הוא -18 עד -20.

איך החורף שלך (טמפרטורה, משקעים)? האם אין שירותים להחלפה? (בדרך כלל מתחלפים ברכבת). שכבות הן כנראה המפתח, השאלה היא אילו שכבות.
כילד לימדו אותי להתלבש כמו בצל: לשים שכבות דקות דקות ככל שאתה צריך כדי להישאר בנוח. זה עובד גם הפוך: הסר שכבות רבות ככל שתצטרך כדי להימנע מבישול. זה עניין פשוט לקחת איתך תרמיל ש-) כולל ציוד גשם, ו- b) יכול להחזיק את השכבות שאתה לא צריך בזמן שאתה בקורס. כמובן, סוודר יכול פשוט להיות תלוי מעל משענת הגב של הכיסא שלך, או דומה. רק תהיה קצת גמיש עם הבגדים שלך ...
@cmaster הבעיה היא בקצרה המרופדת ... איך אוכל ללבוש אותה! אותו דבר עם שכבות המכנסיים. אתה צריך ללבוש את המכנסיים התרמיים מתחת לג'ינס, אז אתה צריך להוריד את הג'ינס שלך כדי ללבוש אותם.
@ChrisH יש שירותים אבל זה קטן מדי ומלוכלך מדי ... לא הייתי רוצה לשים את התרמיל שלי על הרצפה על האסלה שם ... או להיות יחף על הרצפה.
אה אוקיי. ובכן, עבור המכנסיים, אני פשוט מחמיר את זה בחורף: מכנסי ג'ינס מספיקים לי עד כ -10 מעלות צלזיוס, וזה הכי גרוע שיש לי כאן. כמובן שזה לא משתלם למדינות עם חורפים קשים יותר. מצטער שזו לא אפשרות עבורך.
חושב שוב: הירכיים שלך הן שרירי העבודה הכבדים ביותר בעת רכיבה על אופניים, עודף חום שנוצר שם. הברכיים והחלקים התחתונים של הרגליים הם ככל הנראה החלקים בעלי הצורך הגדול ביותר בבידוד נוסף. יכול להיות שזו אפשרות ללבוש גרביים עבים וארוכים? ייתכן שתוכל להוריד אותם מבלי שתצטרך לבקר בשירותים.
ציין את Celcius / Fahrenheit? (/ קלווין ;) )
@BoltzmannMachine אני מבין, כי אם לא אקבל הזדמנות להחליף ברכבת, השירותים בתחנה אינם נהדרים. אבל תא עם וו על גב הדלת ועומד על נעליים מספיק בתרגול (הייתי צריך לעשות זאת גם בשירותי פאב)
האם אתה בטוח שלא תוכל לשנות? כל מה שאתה באמת צריך זה דוכן לשירותים ... אם אתה באמת מתכוון שאתה לא יכול להתקלח, מאשר שהמפתח הוא לא להזיע, אז קצה לכיוון קר מדי מול חם מדי. ללבוש כפפות, תוחם טואלט / קסדה וז'קט שתוכלו לפתוח לחלוטין ולתת להתנפנף ברוח כדי להתקרר בליבה. ללבוש מכנסיים קצרים מרופדים מתחת למכנסיים אולי לא הכי נוח אבל אתה יכול לחיות איתו כמה שעות ...
שמונה תשובות:
Criggie
2018-11-23 08:58:01 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הצלחתי ללבוש מכנסי רגל מתחת למכנסיים במהלך החורף.

היתרון העיקרי הוא שבקצה הרחוק אתה יכול לנענע אותם בעמידה, או להפיל את המכנסיים שלך בתא השירותים ולדחוף אותם למטה סביב הקרסוליים שלך לנוחות.

זה עובד טוב עם נעלי יתר, בשילוב עם מעיל הגון וכפפות. אני גם חובש חפת צוואר ו / או תוחם קסדות.

נסה לשבת קרוב יותר לחלון או לדלת אם אתה זקוק לרוח קרירה יותר.

אני יכול לחזות סטודנטים אחרים שמבקשים מ- OP לסגור את החלון אם זה -20 בחוץ אבל אחרת +1
@Swifty אף אחד לא אמר שהחלון צריך להיות פתוח! אתה צריך לבקר במשרד הישן שלי (ולפי קול הדברים איפשהו קריגי יודע שדומה). גם כשהטיוטות נסגרו האוויר הקר שהשתרע מהחלון הפך את שולחנות העבודה הקרובים להרבה יותר קרים מהשאר.
David Richerby
2018-11-23 04:37:18 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אם אינך יכול להחליף בשירותים, עליך להתלונן על המצב המגעיל בו הם נמצאים. בינתיים, אפשר להחליף בעמידה על הנעליים, אם אתה נזהר.

עם זאת, הייתי אומר ש- 18 ק"מ אינם נסיעה ארוכה מאוד - ככל הנראה לא הרבה יותר משעה, כנראה פחות (אם כי אני לא יודע איך -20 משפיע על זה). אני לא מוצא שאני צריך מכנסיים מרופדים למשך פחות משעתיים בערך, ואני חושב שגם אתה יהיה בסדר בלעדיהם. במקרה כזה, ככל הנראה תוכלו ללבוש מכנסיים קצרים שאינם מרופדים "כתחתונים" ושכבות מתאימות, ולא תזדקקו לשום מקום פרטי בכדי להחליף.

-18 זה קל, פשוט ללבוש מכנסי פגז מעל הג'ינס. טמפרטורות חמות יותר מסובכות.
יש לי כמה מכנסיים מרופדים שעובדים מצוין כתחתונים לשימוש לאורך כל היום. הם רק מחצית מהריפוד של הסינרים המתאימים ..
או, קצת כמו סופרמן, ללבוש את המכנסיים המרופדים מעל הג'ינס בזמן רכיבה על אופניים (אופנתי? - לא!).
@Penguino Ohhh, עכשיו אני מבין מדוע UCI אסר את עמדתו של אוברי בסופרמן. הכל היה אי הבנה איומה.
Andy Stannard
2018-11-23 20:32:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ודא שאתה מצויד במערכות טובות של מגני בוץ מאחר ואלה באמת משפיעים אם אתה מכוסה בזוהמה או לא. שקלתי פונצ'ו רכיבה על אופניים למזג האוויר הרטוב ביותר, אך עדיין לא קניתי אחד כזה.

Chris H
2018-11-23 13:04:41 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אם אתה באמת זקוק למכנסיים קצרים מרופדים (ולא נסעתי לנסיעה של 15 ק"מ, עיין בשאלה האחרונה בנושא ג'ינס באמסטרדם) ללבוש אותם מתחת לבגדיך הרגילים למסע הערב. הם לא חמים בפני עצמם, ואתה יכול לגרום להם להיות מעוצבים להיות תחתונים אם אתה באמת רוצה. אפילו לבשתי גרביונים מרופדים מתחת לג'ינס במשך יום שלם בעבודה. זה היה חם מדי למרות שהמשרד היה מגניב, אבל לא חם מדי.

לחום, סמך על מכנסי סקי, שתוכל ללבוש ולהמריא בלי לשנות לגמרי. עמיד למים בלבד מונע את הרוח, אך בטמפרטורות אלה יכול להיות שיהיה לכם טוב יותר עם צמר גיזה. אני מניח שאתה במגפי חורף, אז כדאי לך להסתכל על מכנסי סקיני שפתוחים דרך ארוכה כדי להמשיך מעל המגפיים. המחצית העליונה שלך פשוטה יותר, מכיוון שרוב האנשים יוסיפו שכבות לפני שיצאו למזג אוויר כזה.

user2437490
2018-11-29 23:12:38 UTC
view on stackexchange narkive permalink

דוכני אמבטיה. פשוט למד לאזן על רגל אחת.

הצלחתי לאורך השנים למצוא מקלחות / ארונות בבניינים סמוכים אם מיקום המעסיק שלי היה חסר. 1/2 מהפעם שהם חצי-ציבוריים כך שזה קל, לפעמים הצלחתי לשכנע את הנהלת הבניין לחתוך לי רפיון אם הם מכירים את החסרונות של הבניין שלי.

כמו כן, אל תעשה זאת לא לשלול חדר כושר מקומי. יש לי חברות שנתית בכושר הפועל 24 שעות ביממה ומשתמשת במכוני הכושר להחלפה ומקלחות לפני / אחרי הרכיבה לעבודה. אתה יכול אפילו לעקוף את זה במשך 24 שעות ולא להשאיר את הדברים שלך בשירות הארונות על ידי העברת הבגדים שלך מארונית אחת למחרת בכל בוקר. בעיקרו של דבר, אני מביא בגדים להחלפה ליום, משאיר את חפצי האופניים שלי בארון הכושר, מתקלח ... הולך לעבודה, מכה לחדר הכושר להחליף את ציוד הרכיבה שלי ואז חזר הביתה. אין לוקרים, מקלחות או חדרי הלבשה בעבודה ולכן חדר הכושר הוא ה"מתקן "שלי. אני יכול גם לעשות אימונים קלים בחדר הכושר כדי לפרק את שגרת AM / PM שלי. שווה 99 $ לשנה ... כן, קיבלתי עסקה מתוקה עם 24Hour כשהם היו על החבלים ~ לפני 10 שנים.

Deleted User
2018-11-26 22:00:17 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני חושב שבמצבך הייתי ממליץ על בגדי חוץ לנשימה מעל לבוש תחתון מצמר (או אחר שמייצר פחות ריח).

למצוא מערך שבו יש לך שכבה חיצונית נשלפת בקלות (שתורמת לרכיבה על אופניים ב הטמפרטורות שבחרת) על שכבת תחתון שניתן להציג (מספיק) לשיעור לא צריכות להיות כל כך קשות. מעילים / אוברוליים קלים מספיק וחברות רבות מייצרות מכנסיים בסגנון רוכסן שניתן להסיר בקלות. אני ממליץ לכוון להצגה לציבור ולהניח לאופנה. אתה יכול לסחוב זוג נעליים נוספות כדי להחליף את כל מה שמחמם את הרגליים בזמן הרכיבה.

ככל הנראה הבעיה הקשה יותר היא בדרך כלל ריח. בגדי ספורט ביצועים רבים יתחילו להריח לאחר שימוש חוזר. לצמר יתרון רציני כאן, בעוד שחברות מסוימות מייצרות גם בגדים סינתטיים עם תוספות כימיות כדי להפחית את הבעיה (ברמות שונות של הצלחה). תלוי בתדירות השיעור שלך (אני מניח מספר פעמים בשבוע), שטיפת בגדים בכל לילה עשויה להיות לא מעשית. נהגתי להוציא שבוע או יותר משכבות הצמר שלי תוך כדי נסיעה לפני שהן נוקשות מכדי להמשיך בנוחות. אני ממליץ על מספר סטים של מכנסי רכיבה על אופניים (מכנסי יעלים) כדי שניתן יהיה להחליף אותם מדי יום. אין להתעסק בבריאות המוח.

John Dohertson
2018-11-30 16:15:46 UTC
view on stackexchange narkive permalink

נסו למצוא מכון כושר מקומי בסמוך לקורסי הערב שלכם ואם הוא זול, תוכלו לנצל את כל היתרונות שלו. זאת אומרת מקלחת וחדרי הלבשה. העצה השנייה היא למצוא כמה בגדים אטומים לרוח שקל להחליף. אני יודע שיש כמה דוגמאות בשוק. אפילו קיבלתי מתנה ז'קט אטום לרוח כשקניתי צידנית. בהצלחה, חבר!

היי, ג'ון וברוך הבא לאתר! ערכתי את הקישור למוצר שהזכרת, מכיוון שהוא בכלל לא קשור לרכיבה על אופניים ובאמת, הפכתי את הפוסט שלך למעט ספאם.
Ian MacDonald
2018-11-25 06:21:14 UTC
view on stackexchange narkive permalink

נהגתי להחליף בדוכני אמבטיה בתרחישים אלה. זיעה (בגלל מקלחת) יכולה לפעמים לגרום לבעיות קטנות, אך באופן כללי, זהו פיתרון מעשי.

עם זאת, אני יכול גם להציע לעצב מחדש את ציוד האופניים שלך. אני נוסע כל החורף באקלים שמרב שלג ויורד ל -30. הדבר מספר 1 שמצאתי כאן הוא שכבות. אני לובשת מעל 7 שכבות דקות, במקום שכבות פחות ועבות יותר. במקרה שלך, זה יעזור לך לקבל אפשרויות לפי סדר השכבות שלך, ומאפשר לך להתפשט באופן סלקטיבי לרמה נוחה בכיתה.

רק תיזהר למבטים מוזרים בזמן שאתה עושה את זה . אני עדיין חושב שאבחר בדוכן האמבטיה.

האם אתה מתכוון ל"בעיות קטנות "או ל"בעיות ריח"?


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 4.0 עליו הוא מופץ.
Loading...