שְׁאֵלָה:
נדרש זמן אימון או מהירות עבור כל קטגוריית רוכבים
curtismchale
2010-10-08 00:04:29 UTC
view on stackexchange narkive permalink

איזה סוג זמן אימון או מהירויות ממוצעות נדרשים כדי להעפיל לכל קטגוריית רוכב? אני מבין שזה יכול להשתנות על בסיס מסלול הררי או מישורי, אז אפשר להניח זמן של 40 ק"מ זה יחסית שטוח.

דוגמה יכולה להיות:

חתול 2 = 20+ שעות אימון בשבוע ומהירות ממוצעת של 40 קמ"ש במבחן הזמן.

I אני לא בטוח איפה להגדיר את המטרות שלי לעונת המירוצים הראשונה שלי וחשבתי שמקום טוב להתחיל בו הוא לראות איפה אני מתאים כבר בזמן האימון ומהירות.

שתיים תשובות:
John Lam
2010-10-08 01:23:55 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מהירות קשה מאוד לשימוש כמדד בשל העובדה שעל המדידות להתרחש בסביבה בלתי מבוקרת. לעומת זאת כוח הוא נהדר מכיוון שהוא אינו מושפע מהסביבה - זהו מדד טהור למה שאתה מסוגל לעשות באותו רגע על האופניים.

נתוני כוח רבים נאספו על ידי אנשים מדהימים כמו אנדי קוגן המאמן רוכבים מכל הקטגוריות השונות. אחת המדידות העיקריות שאנשים משתמשים בהן היא W / kg בניתוח זה.

אז מספר טוב בהרבה לצורך השוואה יהיה 4.44 W / kg עבור כוח סף פונקציונלי (FTP) (הספק ממוצע מעל שעה) לרוכב החציוני של Cat 2. לצורך ההשוואה, כדי לזכות בטור דה פראנס נדרש> 6.4 וואט / ק"ג FTP.

הנה קישור ל מאמר מצוין של אנדי על פרופיל כוח שבו הוא מדבר לא רק על FTP, אך מה פרופילי הכוח שלך צריכים להיות למשך זמן שונה (למשל 5s, 1min, 5min).

הנה קישור ישיר לגיליון אלקטרוני שבו הוא מפרט מה המספרים לרוכבים בקטגוריות שונות.

אני ממליץ בחום לקנות עותק מהספר של אנדי והנטר אלן: אימונים ומרוצים עם מד כוח, מהדורה שנייה:

http://www.amazon.com / Training-Racing-Power-Meter-Hunter / dp / 1934030554 / ref = sr_1_1? Ie = UTF8&qid = 1286482928&sr = 8-1

Hrm עכשיו אני צריך מד כוח :)
מדי חשמל הם מדהימים. תוכלו להוציא הרבה יותר מהוצאות כסף על זה לעומת אופני פחמן מהודרים :)
bikesandcode
2012-02-10 20:28:29 UTC
view on stackexchange narkive permalink

זו לא תהיה תשובה מעטה מכיוון שהשאלה מובילה בדרך הלא נכונה. הסיכום הקצר הוא שעם אימונים יעילים וכמה עונות בחגורה, אתה יכול להיות רוכב חתול 3 מצליח ב-5-7 שעות בשבוע. ברגע שתגיע מעל לרמה זו, אתה נכנס למשחק אחר לגמרי ובעוד שיהיה צורך בעוד זמן, זה יהיה תלוי מאוד במטרות האישיות שלך.

מבחינה אנקדטית לגבי ניסויי זמן, אני חתול 3 רוכבים עם כמה ניצחונות ומעולם לא עשיתי זמן של 40 קמ"ש למרוץ שטוח של 15 ק"מ, שלא לדבר על מירוץ של 40 ק"מ. אני מרוץ עם הרבה חבר'ה שיכולים לעשות TT של 40 קמ"ש ללא ציוד אוויר.

ביצועי ניסוי זמן הם במקרה הטוב אינדיקטור קל להצלחה ברמות החובבים. זה מצביע על פוטנציאל, אך מעט אחר. זה באמת עוזר רק במבחני זמן, מירוצים בעלי טיפוס משמעותי וכמה מצבים מאוד ספציפיים במירוצי התחלה המונית.

מנקודת מבט של כושר, הצלחה במירוץ היא יותר על עליות מהירות חוזרות ונשנות שאתה צריך להתאושש מהן. מנקודת מבט נפשית, אתה צריך להיות מסוגל לחסוך את האנרגיה שלך ככל האפשר במרוץ עד שהגיע הזמן להשתמש בכל האנרגיה הזו. לדעת מתי מגיע הזמן זה גם קצת אתגר.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...