שְׁאֵלָה:
אורך קדמי של גופיית כביש
user34810
2018-07-26 02:13:29 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הלכתי להביא את גופיית הכביש הראשונה שלי היום. מצאתי אחד שאהבתי וההתאמה וההרגשה הכללית נראו נכונות, אבל הופתעתי מכמה קצרה החזית. אני מודע לכך שהוא נועד לשימוש ברכיבה במקום בו זה הגיוני, אולם אני לא רוצה להסתובב ולהראות את הבטן אם אני נוקט יציבה זקופה. האם אני רק צריך לנסות מותג אחר או שהוא אמור להיות כזה? אני מבנה ופרופורציות די ממוצעים.

זה בכל המפה. התוכנית הכללית שאתה צופה שם משותפת לרוב צמרות האופניים "האמיתיות", אך עד כמה היא הגזימה או מדוכאת תלויה בהעדפות היצרן ובשוק היעד.
האם אתה נוהג בתנוחת כביש aero על סורגים, או מיקום מזדמן זקוף יותר על סורגים שטוחים? כשאתה כפוף, הגב הכי חשוב והקדמי באמת לא משנה בכלל.
ארבע תשובות:
Rider_X
2018-07-26 06:13:54 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בדרך כלל לגופיות הדרך יש התאמות שונות, הן בתוך מותג והן בין מותגים, בהתאם ליישום המיועד.

אם יש לך כזו עם חזית קצרה, סביר להניח שתהיה התאמה צמודה המיועדת למרוץ מיקום (כלומר, גובה מוט נמוך) ובדרך כלל בשילוב עם מכנסי סיביות שעולים ממש מתחת לכפתור הבטן. בשילוב אתה לא אמור להראות את הבטן גם כשאתה עומד.

כל זה נאמר, אם אתה מתכוון לרכוב במצב יותר זקוף, גופיות מסוג זה כנראה לא יהיו התאמה טובה כמוני לגלות שהם יכולים גם לחצות את החזה ביציבה זקופה יותר. גופיות אלה נוטות להתאים מאוד גם לאווירודינמיקה, שיכולה להיות פחות אידיאלית לכל סיטואציה מחוץ לאופניים. (עבור רוכבים אין דבר כזה מצב מחוץ לאופניים, גם כאשר ישנים).

אני אישית הייתי מחפש גופיות כביש עם גזרות "נינוחות" או "נינוחות" או "קלאסיות". הם יהיו מעט ארוכים יותר מלפנים ולכתפיים יהיה יותר מקום לרכיבה זקופה. גופיות לאופני הרים (קרוס-קאנטרי) יכולות לעבוד גם ביישום זה.

ojs
2018-07-26 02:17:37 UTC
view on stackexchange narkive permalink

למכנסי רכיבה יש מותניים גבוהים יותר מרוב הג'ינס או המכנסיים, אז אם עדיין לא עשית זאת, נסה זאת עם אלה. אם הבטן שלך מראה גם איתם, הגופייה קטנה מדי או קצרה ועליך לעבור לגודל גדול יותר או למותג אחר.

Chris H
2018-07-26 11:38:56 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני גבוה (1.95 מ 'או 6'4) ובדרך כלל לוקח גדול (XL בחלק מהמותגים). מצאתי שמותגים איטלקיים יצטמצמו גם אם אני קונה מידה גדולה יותר, אבל ברוב הגופיות זו לא בעיה לעמוד / להסתובב, עם מכנסי אופניים שאינם סיביים.

כמובן שאם תרד מהאופניים ותמתח, זה יגרום לו לרכוב למעלה, ורוב הגופיות לא ירכבו חזרה למטה, בניגוד לצמרות רגילות (זה בולט במיוחד אם אתה רוכב מדי פעם אל חדר כושר בגופיית אופניים ולעשות סנטרים, בשילוב מכנסי כושר שיושבים תחתון). אחרי שתמשוך אותו בחזרה למטה, זה אמור להיות בסדר.

אז כנראה שניסית מותג שמגיע קצר, אלא אם כן אתה גבוה ורזה בצורה יוצאת דופן.

Argenti Apparatus
2018-07-26 03:10:08 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יש לי גופיית פרל איזומי בגודל קטן שמתאימה נהדר, ומדיום קצת קצר מלפנים. אתה רק צריך לנסות מותגים וגופיות שונות כדי למצוא התאמה טובה.

הפיתרון השני הוא להשיג שש חבילות.

למה בירה תעזור?
כי אחרי שתשתה את זה לא יהיה לך אכפת שהבטן שלך מסתובבת


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 4.0 עליו הוא מופץ.
Loading...