שְׁאֵלָה:
דילמת זווית אוכף ברוקס
obelia
2015-08-08 07:55:32 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לאחרונה יש לי ברוקס B17 ואני מתקשה למצוא זווית נוחה. אם זה ברמה, אני נוטה להחליק קדימה. אם זה זווית עד לנקודה בה אני לא נוטה להחליק קדימה, אני מרגיש לחץ על המעי הגס שלי. לחץ מדאיג.

לא הייתה לי בעיה כזו עם אוכפים אחרים (אוכפים מבוססי פלסטיק עם חיתוכים).

עם הברוקס התפשרתי כך שהוא זווית מעט למעלה, נטייה קלה להחליק קדימה, לחץ קל שם למטה.

ש: אני מקווה שכשהיא תישבר הנטייה להחליק קדימה תצטמצם, שעצמות הישיבה שלי ייצרו כינויים ש צמצם את השקף קדימה. מישהו יודע אם זה יקרה? טיפים כלשהם?

זו הגדרת סיור, אוכף גבוה בערך כמו צמרות הבר.

הבעיה עם ברוקס היא שהם מקדימים אותך רחוק יותר מכל אוכף. נסה מושב מושב אחורי לפני שתשתגע עם ההטיה.
@jqning הקדמי מאחור מרגיש לי נכון. זה מעט אחורי מהמקום שבו היה האוכף הישן שלי, אני מרגיש שאני נמצא באותו "מקום" בו הייתי.
ממה עשויים המכנסיים שלך? נסה ללבוש מכנסי צמר, או התאם כיסוי בד לאוכף שלך כדי לספק קצת יותר חיכוך?
שתיים תשובות:
Carey Gregory
2015-08-08 09:30:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

שמתי לב לאותו הדבר כשקיבלתי B17 לראשונה. התעסקתי בזוויות שונות וכן הלאה, אבל בסופו של דבר גיליתי שזה בעיקר עניין של להתרגל לתחושת העור החלקה יותר לעומת הפלסטיק שהתרגלת אליו. אתה מחליק על עור ביתר קלות, במיוחד אם אתה לובש מכנסי אופניים אופייניים, וזה נותן לך את התחושה שאתה הולך להחליק קדימה מכיוון שאתה לא רגיל למשטח חלק. אבל אתה לא. המיקום שלך באוכף נשמר על ידי הידיים והליבה שלך ולא משנה איזה סוג אוכף יש לך, ולא האוכף עצמו. החלקות של אוכף עור היא למעשה יתרון, ולא חסרון, ותוכלו להעריך את זה אם תתנו לו זמן.

כן, פריצה קצת עוזרת אבל זה לא הכרחי. רק להתרגל לתחושה החדשה זה כל מה שנחוץ.

לאחר הרבה ניסוי וטעייה, בסופו של דבר הגדרתי את האוכף ברמה מושלמת בדיוק כמו שהייתי עם אוכפי הפלסטיק. יש לעמוד בפיתוי להטות את האף כלפי מעלה רק בגלל שהחומר חלק, כפי שכבר גיליתם.

טוב לשמוע. למעשה, אפילו עם אוכפי הפלסטיק שלי הייתי שם אותם בזווית קלה כלפי מעלה (אני רוכב זקוף - גובה האוכף קרוב לגובה הכידון) אבל לא הרגשתי לחץ בגלל החיתוך.
@obelia אתה כנראה צריך לכוון את הברוקס באותה מידה כמו שעשית את האוכפים האחרים שלך, אבל אם פעולה זו מובילה לאי נוחות אז אולי אתה פשוט צריך אוכף עם גזרה. ברוקס מכין אחד אבל אני לא מאמין שזה עור.
כמו כן, ניתן למזער את הנטייה להחליק על אוכף עור של ברוקס על ידי צמצום קל של המתח על עור האוכף. זה גם יאיץ את הפסקה בתהליך, וגם יספק מושב עמוק יותר באוכף שמונע תנועה קדימה. כמו רוב הדברים, אתה יכול לקחת את זה רחוק מדי.
Michael Allison
2018-11-08 05:39:29 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אם אתה מחליק קדימה האוכף שלך גבוה מדי. החלקה קדימה, כאשר האוכף ישר, היא הרגליים שלך דרך לקצר את הארכה. עשה זאת: מפלס 2/3 מקדמת האוכף. אם אתה מתגנב קדימה או מפעיל לחץ על הידיים, הנמך את האוכף במרווחים של 1/4 אינץ 'עד שאתה יציב.

זה לא נראה לי סביר. הגובה המומלץ לאוכף הוא כך שהרגל שלך כפופה רק כשהדוושה נמצאת בתחתית המכה שלה ופשוט לא ניתן לאכף את האוכף בהרבה מזה ועדיין להיות מסוגל לרכוב על האופניים.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...