שְׁאֵלָה:
אם נתיב הולך להתרחב האם צריך לקחת את הנתיב השמאלי לפני ההרחבה?
Ryan
2014-03-20 07:44:58 UTC
view on stackexchange narkive permalink
  • זהו החוק והכבישים בארה"ב.
  • סע בצד ימין.
  • מגבלת המהירות היא 45 קמ"ש (72 קמ"ש)
  • וכמו @ Benedikt באואר הצביע על קווים לבנים מלאים שאינם אמורים לעבור.
  • בבוקר, אם כי יש כאן מעט מאוד תנועה. זה יהיה כבד יותר בדרכי הביתה, אבל אז זה לא פנייה שמאלה.
  • אני גם מציין שזה כמעט לא רחוק מכך ש- Street View גורם לו להופיע עם העדשה המפליגה שלהם. קיוויתי לתפוס תמונה הבוקר בעצמי אבל לא קלטתי את האור האדום. מהכניסה למרכז הקניות לצומת הראשי הוא 500 רגל על ​​פי גוגל.

די בטוח בעת ביצוע צילומי המסך הבנתי את זה אבל אני אשאל בכל מקרה מאז שעברתי את הבעיה. אני לא מתכנן לקחת את השמאל הזה הרבה זמן, אם בכלל (אני אלך להולכי רגל כדי לעבור לכאן עד שאהיה בטוח יותר או אעבור בדרך אחרת). אבל זה המסלול הישיר ביותר ממקום העבודה שלי לעבודה.

הבעיה היא שהדרך עוברת מ -2 נתיבים ואז מקבל נתיב פנייה ימינה ונתיב פנייה שמאלה למרכזי קניות. לאחר מכן לאחר מכן הוא מתרחב עם שני מסלולי פנייה שמאלה, 3 נתיבים ישרים ונתיב אחד לפנייה ימינה. שם אני צריך לפנות שמאלה.

• שני מסלולים מתכוננים להתרחב עם מסלולי הפנייה למרכזי קניות:

road 1

• זה הוא צומת מרכז הקניות. האור הרחוק יותר (500 רגל בפועל) הוא המקום בו נמצא הצומת. מכוניות בדרך כלל יגיעו לנתיב השני (לא שמאלה לצומת אלא אחר כך) ואז כשהם חוצים את הצומת עוברים לנתיב הפנייה. אתה יכול לראות שזה מה שרכב השטח עושה בתמונה. הייתי חושב שזו תהיה הדרך הבטוחה ביותר עבור רוכבי האופניים לעשות את זה גם כן, אבל יהיה עליהם לקחת את הנתיב הזה כדי שמכוניות שנכנסות שמאלה לא יעברו לתוכי:

road 2

• זהו הצומת הראשי שבו אני צריך לפנות שמאלה. אז אני צריך להיות בנתיב ימינה שמאלה (נתיב שני משמאל):

road 3

• הנה תצוגת לווין לפי בקשה. תויגתי שהצד השמאלי הוא האזור שאליו אני מתקרב והחלק העליון הוא המקום אליו אני צריך להגיע.

satellite

• לבסוף, זה קצת קשה רואים אבל ככה זה נראה מהאור במרכז הקניות בבוקר. אתה יכול לראות שיש מעט מאוד תנועה בשעה זו ולמעשה אצטרך לצאת 15-20 דקות קודם על אופניים כדי שיהיו עוד פחות.

road 4

מה תהיה הדרך הטובה ביותר להיכנס לנתיב השמאלי? ראיתי שם רוכבי אופניים אז אני יודע שזה יכול להיעשות, פשוט מעולם לא ראיתי את כל התהליך. אני חושב אחרי שכתבתי את זה:

  1. היכנס לנתיב השמאלי ממש לפני צומת מרכז הקניות כאשר עדיין 2 הנתיבים שלו.
  2. להישאר ממש באמצע אותו שמאל. נתיב שמאלץ מכוניות להאט אחריכם אם יש מכוניות. (כמובן לקחת רק את הנתיב כשיש מספיק זמן להאט את המכונית)
  3. עברו לנתיב הפנייה השמאלי (הימני ביותר) פעם אחת מעבר לצומת מרכז הקניות.
  4. האם כך היית עושה זאת?

רק מציין ש- Qn זה מניח נסיעה בצד ימין של הכביש.
כטיפוסי בארה"ב, לכביש זה כנראה יש מגבלת מהירות של 65 קמ"ש עד 75 קמ"ש. אולי יהיה רלוונטי להזכיר מהי מגבלת המהירות כאן או כמה מהר אנשים בדרך כלל עוברים דרכה.
ערוך @BPugh. במהירות
חלקים מהעריכות שלך מתייחסים לכמה עובדות בטקסט הנוסף, שהקורא צריך לדעת כדי להבין את העריכה. אינך צריך לסמן במפורש את העריכה שלך ככזו, אלא לכלול טוב יותר את הדברים שברצונך להוסיף במקומות בהם הם נדרשים.
@BenediktBauer ערכתי גם לפני התמונה השנייה. מניח שגם אני הייתי צריך לסמן את זה.
זה נראה כמו צומת מהנה בזמן הטוב ביותר. מלבד ניתוב מחדש לעבור דרכו לכיוון אחר, אולי עדיף לנצל את המדרכה העוברת ברחוב (אני מכיר את החוקים, אבל יש לי 2 עליות תלולות בטיול שאני לוקח את ההליכה עקב המהירויות האיטיות). בצילומים אלה אתה רואה שביל כניסה כשהרחוב מתחיל להתרחב עם מדרכה ריצה ארוכה המחברת אותו לכביש הרצוי. הכה את זה שם והשתמש בהליכות הצלב. פעם בדרכך, אך עדיין בדרך, השתמש בחניה הראשונה שנתקלת בה כדי לנסוע שוב לרחוב.
האם תוכל לפרסם תצוגת לווין על הצמתים?
@Tom77 הוסיף תמונה לווינית. הוסיפה גם תמונה מאור מרכז הקניות המראה הבוקר תנאים אמיתיים.
כמו כן, זה עשוי להיות שימושי: [איך מחליטים את הדרך לנסוע לעבודה?] (http://bicycles.stackexchange.com/questions/2632/how-do-you-decide-your-route-to-commute -לעבוד)
התצלום האחרון מראה ראות ירודה ומפחידה לסנוור. בימים כאלה שקול גישה הגנתית יותר במקרה של נהגים שבאמת לא יכולים לראות אותך.
ארבע תשובות:
Nuі
2014-03-20 08:21:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

פשוט: לא. עברו רק פעם אחת שיש נתיב פנייה שמאלה. ההעדפה שלי היא להגיע לשם לקראת תחילת מסלול הפנייה שמאלה כי זה מה שמשתמשי הדרך האחרים מצפים לו.

יש שני חלקים לתשובה. ראשית, החוק מאפשר לך להשתמש בנתיב הפנייה שמאלה, וברוב המקומות מחייב אותך לעשות זאת אם תבצע את הפנייה. אבל זה גם דורש ממך לשמור ימינה עד כמה שניתן, כלומר לא לעבור לנתיב השמאלי לקראת נתיב הפנייה שמאלה.

שנית, בטיחות. הרעיון שלך לעבור כהולך רגל הוא הדרך הטובה ביותר אם אינך בטוח בעצמו. עדיף לרכוב על הכביש בו אתה נמצא, ואז לעצור ולחכות שהאורות יתחלפו. כאשר הם עושים זאת, התחילו לרכוב כשזה בטוח, גם אם לא עברתם את כל הדרך הזו.

כאשר הדרך עמוסה כל כך, הייתי מחפש פערים בתנועה ומנסה לנוע כאשר אלה מתרחשים. הרבה תלוי במהירות שלך ביחס לנהגים. (עריכה) אז אם אתה יכול, חצה את הנתיבים האלה כשהאורות אדומים. מכוניות נייחות לעיתים נדירות פוגעות באף אחד :)

כאשר יש הבדל גדול, אפילו רוכבי אופניים מנוסים לעיתים קרובות מזייפים וו (ראה להלן) או הולכי רגל לרוחב. אבל אם אתה יכול לרוץ במהירות כמעט מספיק, או שהנהגים אדיבים לרוכבי האופניים, בדרך כלל די אפשרי להחליף נתיבים לנתיב הפנייה. אני מוצא שאיתות עובד הרבה זמן, וכדאי לנסות. הושיט את זרועך, בדוק אם מישהו מאט.

ישנם כמה מדריכים שימושיים כיצד לעשות זאת. זה ש מהקנדים נראה סביר, ו ההנחיה הזו נראית הגיונית


שים לב שבמקומות מסוימים פניות וו הן חוקיות. הם נפוצים במלבורן, אוסטרליה ומשמשים בכמה ערים ידידותיות לאופניים ברחבי העולם. יש אנשים שאוהבים אותם כאמצעי בטיחות מחזור, אך לדעתי הם מסוכנים בטירוף אלא אם כן נהגים מצפים להם. אם מישהו "מפעיל את התפוז" הוא יפגע בכל מי שמסובב וו. נהגים עושים זאת הרבה במקומות מסוימים.

מכוניות טועות בהן באופן קבוע במלבורן, אך לעתים רחוקות יחסית עם השלכות קטלניות, כפי שאתה מקבל לעתים קרובות כאשר נהג פוגע ברוכב אופניים. עדיף שתעשה "וו מזויף" - סע ברוב הדרך עם הולכי הרגל, פנה ועצור מול המכוניות שעומדות לקבל אור ירוק. מבחינה טכנית, זה לא חוקי, אבל זה בטוח וקל.

אני לא מסכים ש"מכוניות טועות באופן קבוע במברבורן ", ושהפנייה של" וו מזויף "אינה חוקית. האם יש לך התייחסות לכך? באשר לאנשים שמדליקים את האורות, זה * תמיד * משהו שצריך לצפות בו, בין אם אתה מסתובב או לא.
BTW, מה לא יכולת לעשות כמשתמש בנציג נמוך?
@andy256: פרסם יותר משני קישורים.
@andy256 גרתי במלבורן כמה שנים ונסעתי לאורך רחוב אליזבת במשך שנה בערך. לפחות פעם בשבוע הבלאגן אחר הצהריים יוטל על ידי סיבוב וו כושל. בדרך כלל מינורי, רק כוס על הכביש ומכות פאנל שמחות. אבל ברצינות, לפחות פעם בשבוע.
@TRIG: תודה על העריכה בקישורים. משתמשים עם נציג נמוך יכולים לפרסם רק 2, כמו שאומר יורג.
@andy256: זו יותר שאלה היכן בחוקי הדרך מותר לך [להיכנס לצומת שאי אפשר לצאת ממנו] (http://www.austlii.edu.au/au/legis/sa/consol_reg/arr210 /s128.html), או נע כנגד זרימת התנועה (על הקרס, כדי להצטרף לתנועה שעומדת לקבל אור ירוק).
בסדר. עבדתי ורכבתי בעיר במשך 30 שנה מבלי שראיתי את התהלוכות התכופות האלה. עשיתי גם הרבה סיבובי וו מול המשטרה בתפקיד נקודתי בצמתים ללא סיבוב ללא שום בעיה (לא זה שמוכיח כלום).
אז אתה חושב שעדיף לחצות קו לבן מוצק ואז לחצות את הקו המקווקו אחורה?
@Ryan במקרה זה, כן. אני מאוד פרגמטי לגבי זה, נסה את זה וראה מה מתאים לך. הפיתרון הסביר ביותר שלי יהיה למצוא מסלול שלא יביא אותי לחצות שני נתיבים של תנועה מהירה כזו. אני מעדיף לעשות שלוש סיבובים שמאלה-ימין-שמאל, נגיד, אז הדרך הפונה שמאלה היא במעבר הולכי רגל (נגיד), אם אני יכול. או לחצות / להחליף נתיב כשהאור אדום.
@andy256: באוסטרליה סיבובי וו על ידי אופניים הם חוקיים אלא אם כן אסורים במפורש על ידי שלטים. כך שלשוטר שמושך אותך תהיה סיבה אחרת (בהנחה שהם מכירים את החוק), כמו שאתה פונה ימינה, נוסע לתנועה ואז U פונה לחכות לאור הירוק (למשל). ב- NZ ראיתי מישהו שהוזמן לכך, למרות שזה היה בטוח והגיוני שהשוטר לא היה משוכנע.
"אבל אם אתה יכול לרוץ במהירות כמעט מספיק,": פשוט לא, בבקשה. אתה מתקרב לצומת, שבו מכוניות מחליפות נתיב, ובמקום זה אתה מאיץ על אופניים בזמן שאתה עומד להחליף נתיב, מסובב את הראש כדי להסתכל מסביב וכנראה מאותת ביד חופשית. לא זמן לספרינט.
Scott Hillson
2014-03-20 12:32:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אם הייתי בנעליך בצומת זה, תוכנית ההתקפה שלי הייתה משתנה מאוד בהתאם לשעות היום, לתנאי מזג האוויר ולתנאי התנועה הספציפיים.

אם היה חושך במיוחד / או גשום, אני עלול לעבור להולך רגל גם כשאני מכיר את הצומת ויש לי תאורה טובה, רק כדי להפחית את הסיכון לאבד מעט עור.

במהלך היום, תלוי במהירות הגבול, כנראה הייתי משתמש בפער נוח בתנועה כדי לקחת את אמצע הנתיב הזה שאני צריך לפנות שמאלה. או שלעתים קרובות אני מתזמן את זה כדי שאוכל להשתלב עם שורה של מכוניות נעצרות / איטיות ולקחת בצורה חלקה את אמצע הנתיב, לרוב הנהגים האחרים יקבלו את הרעיון (אתה הולך מדי פעם נתקל בכמה מטומטמים ולא משנה מה אתה עושה, אל תיקח את זה באופן אישי).

פשוט קח את הזמן שלך ותרגיש את זה, תוכל לתפוס את זה.

אני באמת מסכים עם זה. אני רואה שיותר מדי רוכבי אופניים מסתבכים שרכבים לא יתנו להם להיכנס, והם לא הצליחו לפנות שמאלה. יש פעמים שפשוט קל יותר פשוט לרכוב על אופניים / ללכת ישר ואז להכין את עצמך ללכת ישר כשהאור משתנה. זה עלול לקחת דקה נוספת בזמן שאתה ממתין שהאור ישתנה, אך במקרים מסוימים זה עשוי אפילו להיות מהיר יותר. אם הירוק השמאלי המתקדם כבר הסתיים, לרוב עדיין יש לך זמן לעבור ישר, בזמן להתאים את המיקום שלך כך שתוכל להמשיך ישר בכיוון השני.
Benedikt Bauer
2014-03-20 14:12:10 UTC
view on stackexchange narkive permalink

באופן כללי, לפחות בגרמניה אסור לחצות קו אחיד ולכן נתיב הפנייה שמאלה מתחיל כאשר הקו המקווקו בין שני הנתיבים הראשוניים משתנה לקו אחיד. זה גם אומר שאתה צריך להיות על נתיב היעד שלך לפני שהקו המוצק מתחיל, אבל זה חכם לנסות להיות שם לא מוקדם מדי - אם אני צריך לתת איזו נקודת התייחסות הייתי אומר שאתה צריך לשנות איפשהו סביב המקף האחרון, אם התנועה מאפשרת זאת.

לגלות אם התנועה מאפשרת זאת הוא עניין של חוויה ומוכנות אישית לקחת סיכון. אך אם התנועה כה כבדה עד שמכוניות נוהגות פחות או יותר פגוש לפגוש, כך שלא תוכל לצפות למצוא פער סביר ביניהן כאשר תצטרך להחליף, מוטב שתעקוף את מעבר ההולכי רגל.

אם החלטת לקחת את מסלול הפנייה שמאלה, התכונן בחוכמה לפני הפנייה. כ -50 עד 100 מ 'לפני המקום בו עליכם להחליף, התחילו לראות לעתים קרובות יותר את התנועה שמגיעה מאחור כדי למצוא פער מתאים בין המכוניות. לאחר שבחרת את הפער שלך, תפוס אותו, כלומר אל תיצמד לקצה הנתיב שאתה נמצא בו בפועל, אלא תגיע יותר לאמצע כדי למנוע ממכוניות לעקוף אותך. בשלב זה גם להתחיל לאותת שאתה רוצה לפנות שמאלה כדי שהנהגים שמאחוריך יראו את כוונתך ולא יכעסו על אותו בחור טיפש שלוקח את כל הנתיב כי הוא לא יכול לנהוג בצד. ואז, בערך בתחילת הקו המוצק (כאמור לעיל), עבר לנתיב הרצוי לך, כמובן לאחר מבט נוסף מעבר לכתף שלך כדי לוודא שאף אחד לא בא מהר מאחור בקו היעד שלך.

הדבר החשוב ביותר בכל הדברים האלה הוא שבכל פעם שאתה עומד לעזוב את הכיוון הנוכחי שלך, אתה עושה זאת באופן שמבהיר את כוונתך לנהגים סביבך. אז לא סתם לקפוץ לפער צר בין מכוניות או לנסוע באמצע הנתיב בלי לאותת. אם אתה עובר לאמצע הנתיב, היה מהיר וכבש את הנתיב כך שיהיה ברור שנהגים שמאחוריך לא יוכלו לעקוף אותך רק על ידי החלקה על פניך בלי לעשות קשת רחבה.

חוק הקו המוצק הזה קיים גם בארצות הברית, ונשמע כמו רציונלי טוב להתגבר לפני האור של מרכז הקניות מכיוון שהקווים מוצקים אחריו. אני אערוך את השאלה שלי כדי לכלול את החוק ולראות מה אחרים אומרים / מצביעים.
Gary E
2014-03-20 21:43:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אם לשפוט לפי הכביש ולהגבלת המהירות המוצעת של 45 קמ"ש, אני מהמר שאנשים טסים בכביש זה במהירות של 50+ קמ"ש. אלא אם כן אתה שם שם כמעט ללא תנועת מכוניות הייתי מתייצב עם הבטיחות. מכוניות שעושות 45+ קמ"ש לא מתערבבות טוב (או בכלל) עם אופניים שעוברות 12 קמ"ש. זה נראה גם כמו דרום - אולי פלורידה, ומחקרי בטיחות אופניים אחרונים הראו שהמקומות הסבירים ביותר להיכנס לרכב - תאונת אופניים היו בדרום.

אני, באופן אישי, אשאר בזכות. נתיב (לא מסלול פנייה ימינה) דרך הצומת. הייתי עוצר בצלב הליכה בצד השני של הצומת, מעביר את האופניים שלי על המדרכה ומחכה עד ש (ואות הולכי רגל) יעבור. בשלב זה אתה יכול ללכת או לרכוב על האופניים ולהתמזג בחזרה לרחוב החדש.

שים לב כי אם לשפוט לפי נופי הרחוב שסיפקת את הכביש הראשון הוא כביש דו מסלולי עם תנועה מהירה וללא כתף. בדרך כלל לא הייתי נוסע בכביש מסוג זה. אתה מהפך איטי שמאלץ את המכוניות הנעות מהר יותר להתמזג ולזרום סביבך. זה מתכון לאסון.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...