שְׁאֵלָה:
האם אוכל להתאים למידות צמיגים מעט שונות
Matt Wilko
2012-06-11 21:23:24 UTC
view on stackexchange narkive permalink

צמיגי האופניים הנוכחיים שלי הם 26x2.0 (צמיגים מותאמים ליצרן)

האם ניתן להרכיב 26x2.1 או 26x1.95 על גלגלים אלה או שזה יגרום לבעיה?

בדומה לשאלתי כאן, http://bicycles.stackexchange.com/questions/1935/can-i-get-smaller-tires-without-changing-my-rims
תשובת דרך - עברתי בין 23 ל -25 ל -28 מ"מ מאחור, והגורם המגביל הוא גובה גשר הבלמים בין תושבות המושב. כך שלא תמיד הרוחב שלה, זה יכול להיות גובה הצמיג שנתקל בדברים קודם.
תלוי ברוחב החישוק הפנימי שלך, היכן שחרוז הצמיג יושב. למדוד אותו ולחפש מפרטים.
שְׁלוֹשָׁה תשובות:
freiheit
2012-06-11 22:18:43 UTC
view on stackexchange narkive permalink

קצת יותר קטן זה בסדר

אין באמת בעיות אפשריות רק קצת יותר קטנות. אפילו להיות קטן בהרבה יהיה כנראה בסדר.

מעט גדול יותר הוא כנראה בסדר

עם צמיגי 26 x 2.0 המקוריים על האופניים, בדוק את המרווח. זכרו שצמיג 2.1 יהיה רחב יותר ו"גבוה יותר ". תראה כמה מקום יש סביב הצמיג בכתר המזלג, איפה הצמיג קרוב לצינור, שם הצמיג עובר בין המושב להישאר, איפה הצמיג עובר בין שרשראות, שם הצמיג מתקרב לצינור המושב ... כל עוד יש מקום לצמיג רחב יותר, זה יהיה בסדר.

באמת מקובל להחליף צמיגים בגדלים מעט שונים.

אין תקנה של מדידה. פירוש הדבר שגודל 2.0 של מותג אחד עשוי להיות גדול יותר מגודל 2.1 של מותגים אחרים. גם תבנית הדריכה עשויה לחולל שינוי. התאמה לניסיון היא הדרך היחידה לדעת בוודאות אם אתה מבצע שינויים דרסטיים.
@mikes: נקודה טובה!
בזמן שאתה חושב על תבנית דריכה זכור שהמשטח הנוכחי שלך נשחק מעט. אחרי שרכבתי כמעט 30 שנה הבנתי שלמסגרת יש הרבה יותר השפעה על גודל הצמיג מכל דבר אחר. -0.2 "כמעט תמיד בטוח, +0.2 לא יעשה הרבה יותר מלשפשף את המסגרת, אבל יותר מדי יעצור את הגלגל יחד.
EvilSnack
2018-06-02 20:54:55 UTC
view on stackexchange narkive permalink

On the size of your current tire there will be the measurements in inches that you are used to, and there will be another measurement that consists of a two-digit number, a dash, and a three-digit number. Both figures are in millimeters.

The most important part is that the larger number must be the same for the replacement tire as it is for the current tire, or else it will not fit on the same wheel.

The smaller number can vary, but not by much. You can generally get away with a few millimeters either way unless you are already using the very smallest or very largest tire your wheel can support.

aliential
2018-07-03 14:51:59 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אין לי שום שייכות לחברה הזו, הייתי צריך לקנות חישוק של 750 גרם כדי לשרוך מנוע 1500W, וגיליתי שהם ממליצים על צמיג רחב 1.1- 2.2 על חישוק של 19 מ"מ. אם הם מייעצים כמעט יותר מסנטימטר של גמישות על חישוקיהם, לתעשיית הצמיגים אין כל תקני חרוז שונים, ויהיה לך יותר מ- .1 אינץ 'לשחק איתם עבור אותם סוגים של רוחב חישוקים:

רוחב חישוק פנימי: 19 מ"מ

רוחב צמיג: 28-57 מ"מ

https://www.ryde.nl/andra-30 (לשעבר מותג rigida)

חישוקים לצמיגי 2 אינץ 'הם לרוב 12 עד 20 מ"מ. השווה את הרוחב עם מפרטי חישוק אופניים חדשים.

מצטער, אבל איך זה עונה על השאלה?
שמע, איזה אחי חשוד גרם לי לערוך את השאלה כדי לומר את שייכותי לחברה ונותנת את רוחב הצמיג למפרט רוחב החישוק, ובכך להפוך את התשובה שלי פחות ברורה על ידי תגובה חשודה שלו <אשר הוסרה אז >>> מפרט המקור המקצועי ממליץ על 1.1 - 2.2 צמיג רחב על חישוק 19 מ"מ ... אל תדאג. וילקו יוכל להבין את זה, כי הוא רצה להמליץ ​​על צמיג רחב של 1.95 - 2.05, ואמרתי לו שזה תלוי ברוחב השפה הפנימי. בעזרת האיור לעיל להנחיה, הסובלנות גבוהה בהרבה מ- 1 אינץ '.
באמצעות מוח. לא תודה לטירוף לגרסה הפשוטה יותר של עמוד זה.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...